Internetas ūžia: per nuotolinį posėdį šalia P. Gražulio pasirodė pusnuogis vyras

 • Teksto dydis:

Nuotoliniu būdu vykęs Kultūros komiteto posėdis sukėlė daug klausimų. Akyliausieji pastebėjo, kad šalia Petro Gražulio ekrane pasirodė ir pusnuogis vyras. Po žaibišku greičiu internete išplitusio vaizdo įrašo pasisakė ir žinomi šalies žmonės, kilo didelė diskusijų audra.

Panašu, kad prie kolegų P. Gražulis prisijungė posėdyje nagrinėjamų klausimų įkarštyje. Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis vieną po kito pristatė klausimus, o tuomet pasigirdo ir P. Gražulio balsas. Politikas norėjo įsitikinti, ar kolegos jį girdi, todėl paklausė: „Ar jūs manęs negirdite? Alio?“. 

V. Juozapaitis netruko sureaguoti: „Atsiprašau labai, kas čia kalba?“.

P. Gražulis prisistatė dar kartą ir tuomet pasirodė ekrane. Tiesa – ne vienas. Šalia politiko stovėjo pusnuogis vyriškis.

Į portalo kauno.diena.lt žurnalistų skambutį P. Gražulis sureagavo emocionaliai: „Nu, kas čia dabar darosi?“ Tiesa, politikas kalbus nebuvo ir, kas tas pusnuogis vyras, sušmėžavęs ekrane, taip ir neatskleidė.

Kaimynas druskos užėjo, o jūs čia...

 

Apie internete plintantį vaizdo įrašą socialinėje erdvėje pasisakė ir žurnalistas Andrius Tapinas. „Seimo komitetų posėdžiai suteikia įdomių momentų. Štai šios dienos Kultūros komiteto posėdyje (laikas 13.45 val.) Petras Gražulis suabejoja, ar jis yra girdimas ir prie jo prieina nuogas jaunas vyras padėti. Po to vaizdas greitai išnyksta. Visko pasitaiko“, – su internautais iškalbingo posėdžio vaizdais dalijosi A. Tapinas.

Šis akibrokštas neliko nepastebėtas ir visuomenininko Skirmanto Malinausko. „Nuotraukoje Seimo Kultūros komiteto posėdis ir jame nuotoliniu būdu dalyvaujantis Petras Gražulis, kuriam ryšio problemas padeda spręst... asistentas. Tiesa, įdomiai apsirengęs. Ir ne, čia ne naujas Tado filmas, čia realybė“, – feisbuke rašė S. Malinauskas.

Rašytojas Aidas Puklevičius į šią situaciją sureagavo pasidalindamas meniška istorija: „Šiandien ryte turėjau dalyvauti nuotoliniame Kultūros komiteto posėdyje. Jame turėjo būti svarstomi mano rinkėjams ir man pačiam aktualūs tradicinių vertybių klausimai. Dėl savo garbaus amžiaus bei įtaraus požiūrio į per jėgą brukamas vakarietiškas technologijas man kartais iškyla problemų prisijungiant nuotoliniu būdu. Laimei, jas padėjo išspręsti nepažįstamas menkai apsirengęs jaunuolis tuo metu visiškai atsitiktinai užsukęs į mano namus. Jo drabužių trūkumo faktą galiu paaiškinti tuo, jog mano bute daug didesnė temperatūra nei jojo. Šelmiškų ūsiukų faktas nėra aktualus nei mano atstovaujamiems rinkėjams, nei tradicinėms vertybėms. Manau, kad šis paaiškinimas uždaro klausimą“.

Skonį turi, negali sakyti.

„Kaimynas druskos užėjo, o jūs čia...“, – šmaikštavo internautas Marijus.

„Šaunuolis. Nes tos moterys jį priveikė“, – rašė Gediminas.

Kiti internautai iškart numatė būsimą scenarijų – P. Gražulis galimai teisinsis ir sakys, kad tai yra montažas. „Sakys „sumontavo“ arba „prifotožopino“... Bet tai yra visų laikų dugno pramušimo olimpinis čempionas (be konkurencijos). Tokiais greičiais prasimuš ir iki Kinijos. Pakeliui gal neužkliudys kokio naftos, dujų ar koldūnų vamzdžio“, – vaizduotę pasitelkė Modestas.

„Skonį turi, negali sakyti“, – komentavo Romas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Cia žmonėms, kurie dar nesupranta

Cia žmonėms, kurie dar nesupranta portretas
taip, mes garai viską supratome, visagaliai inernautai. Paprašykite pas juos pagalbos ; Jie visada yra pasiryžę.....

Blogai

Blogai portretas
kad internete reklamuojamos vien pusnuogės moterys, o vyrų - nesimato. Išvada: reikia dažniau pusnuogių vyrų eksponavimo interneto portaluose, tai internautai nežvygaus pamatę pusnuogio vyro siluetą kaip šiuo aprašomu atveju.

Grazulis: 'ne gejus, jei vyru kiaušiai nesiliecia'

Grazulis: 'ne gejus, jei vyru kiaušiai nesiliecia' portretas
Blogiausia, kai klounus renkame i politika.
VISI KOMENTARAI 63
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių