Jungtinėje Karalystėje netikėtai mirė lietuvis – po laisvos dienos vyras į darbą nebesugrįžo

Grįžti į straipsnį

AŠ portretas
O kur skaitai ,kad prašo aukoti? Kad tik noras kažką komentuoti,Ona

To Ona

To Ona portretas
Na ir slyksti esat Boba!!!!

Ona

Ona portretas
Važiuoja užsidirbti pragyvena daug metų juokiasi išmusu likusiu Lietuvoje,o kaip beda visi aukokit taigi jus gi ten turčiai tai kam prašot ubagu

Cxc

Cxc portretas
Tiek metu gyvenes ir dirbes Anglijoje tikrai saskaitoje turi pinigu. Geda butu prasyti

Vaidas

Vaidas portretas
Na, manau, kad paaukoję keliasdešimt svarų ar eurų tikrai nenubiednėsite. O gal žmogui tikrai nelaimė. O jeigu ir meluoja, tai tikrai ne iš gero gyvenimo. Na, blogiausiu atveju, nusiprks uz tuos keliasdešimt jūsų paaukotų pinigų degtinės ir beabejo užkandos, bet vistiek mintyse žmogus jums padėkos, kad gali nusipirkti netik isgerti, bet ir pavalgyti. Juk niekas nežino, kodėl žmogaus gyvenimas pakrypo tokia vaga. Juk toks jis negimė. Kaip ten bebūtų - aš paaukojau ir net nelaukiu padėkos. Juk visi mes esam žmonės ir nežinia, kada gali prireikti pagabos mums patiems.

aira

aira portretas
baikit vienasyk su tais ubagavimais, gyvenkit pagal isgalias, o ne kitu-lietuviu ubagu saskaita

SIGITA

SIGITA portretas
DABAR AS SUPYKAU. KAS LEIDO VIESINTI BENDRUOMENES ZEMYNOS STRAIPSNI? AR MES TAREMES? IS KUR TOKS NAGLUMAS? UZTENKA PINIGU JO PALAIKAMS PARVEZTI. BENDRUOMENE ZEMMYNA RINKO PINIGUS NUO DRAUGU IR BUVUSIU KOLEGU , NUO JI PAZINOJUSIU ZMONIU KAS NOREJO TAS DASIDEJO. NEBUTU ZURNALISTAI. VELIONIO SESUO

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Seses pavarde nesutampa . Butu sese Sigita Tamasauskaite, bet ne Repsyte.

Emigrantas

Emigrantas portretas
Išsigimėliai o ne žmonės ...geda už jus ...

Idomu

Idomu portretas
Jau beveik savaite sitas pagalbos prasymas per uk grupes keliauja. Tai apie kokia suma tada kalbate, jei jau net i lietuvos puslapius kreipiates. Uk valstybe kazkiek padeda tokiais atvejais siaip.

WTF

WTF portretas
9 metai uk ir pora stuku neturi,juokas ima

Coliukė

Coliukė portretas
Nu bet ir šlykštūs komentarai. Neaukokit,kas jums blyn į kišenę lenda?! Santaupas svetimas skaičiuojat,susisukę kretinai jūs...

nuo vakcinos

nuo vakcinos portretas
Jis tikrai mirė po skiepo bendradarbiai jau prieš keletą dienų tą žinute pasidalino.Baisiausia kad toks likimas gali laukti kiekvieno besiskiepijančio.Ir šios vakcinos sukeltos mirties jums nepadengs niekas.Patys pasirenkate mirtį....

Susimastome

Susimastome portretas
Kol kas tiksli mirties priežastis nėra nustatyta. Tačiau žinoma, kad prieš “” “”. pries. mirtį Tomas ėjo vakcinuotis – dėl to buvo pasiėmęs laisvą dieną, po kurios nepasirodė darbe.”

to >bajurybės

to >bajurybės portretas
tai kame bėdos - tie, kuriems siuntė pinigus, ir parsigabens. Ne Lietuvos gyventojas, kad juo rūpintųsi valstybė.

nuomone

nuomone portretas
Pagal statistika lietuviu anglijoje 250000 tegul praso ju sumes po svara liks ir baliui kuriuos lietuviai ten megsta Buvau nuvykusi i svecius pas drauge Gerti pradeda sestadieni baigia pirmadienio ryta kai i darba reikia.

gal nusiraminkit

gal nusiraminkit portretas
Mirė žmogus. Tesiilsi ramybėje. Nenorit nepadėkit, nusiraminkit, nepulkit mirusio žmogaus. Patys nežinot, koks likimas jūsų laukia. Taigi.

šiaip jau komentatoriui bajurybės

šiaip jau komentatoriui bajurybės portretas
jei giminėms siunčia pinigus tai tie giminės ir turi rūpintis, o ne paliktos Tėvynės piliečiai. Čia aš abstrakčiai. Gaila žmogaus, bet šią problemą turi spręst giminaičiai, o ne tauta.

Ieva

Ieva portretas
Taip ten ir dirbo....Dabar mada tokia,jei numire Anglijoj padekit varksai Lietuviai,kai gryzta i Lietuva atostogaut visas kaimas svencia...

vika

vika portretas
Vaziuoji dirbti -drauskis.O prasyt lengviausia ,nieko nekainuoja.

Kodel?

Kodel? portretas
Tai kur jo uzdirbti pinigai?l Jau darosi madinga ,mirus uzsienyje, kaulyti piniguis Lietuvos gyventoju. Ar jie kaulija is jusu, emigrantu, nors atlyginimu net nereikia lygint? Isnaglejo visai...

Eugenijus

Eugenijus portretas
Negaliu suprast, ....išvažiuoja užsidirbt į svetimą šalį, o atsitikus nelaimei, nėra pinigų pargabent velionį?

>Bajurybės LR ambasadu gyviai

>Bajurybės LR ambasadu gyviai portretas
Kai begot iš Lietuvos, kokiais žodžiais ją dergėt? Nors joje nebuvo nei bado , nei maro , nei karo. Dabar parašykit anglų , arba laidokit ten.

Kodel nori

Kodel nori portretas
Vezti lavona, o ne urna su pelenais ?

...

... portretas
Savivaldybe skiria pinigus palaiku pargabenimui,ir nereikia niekam aukot

Bajurybės LR ambasadu gyviai

Bajurybės LR ambasadu gyviai portretas
nesugeba elementariai pasirūpinti bent savo šalies piliečių palaikų pargabenimu. O dar pusgalviai čia rašinėja kad emigrantai, ne iš gero gyvenimo išvažiavę į nežinią, DERGIA LIETUVĄ?! O kiek emigrantai grynųjų parsiučia kasmet lietuvių giminėms ir artimiesiems nenori statistikos pasižiųrėt asile?

Romas

Romas portretas
Taip jau gyvenime yra. Išvažiuoja, dergia “ ant Lietuvos”, visus likusius vadina lochais, bet atsitikus nelaimei prašo pagalbos. Aš niekaip nesuprantu. 8 metus dirbo ir neturėjo jokių santaupų ?

Tadas Blinda

Tadas Blinda portretas
imkit paskolą iš banko...Kame problemos?

pliusas

pliusas portretas
Būtinai kreipkitės į savivaldybę. Palaikų pargabenimui visais atvejais valstybė skiria gana solidžią sumą, gal nežinojote. Tai turėtų žmonėms priminti ir žiniasklaida.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių