Projekte „Lietuvos balsas. Vaikai!” – šokiai ant kėdžių ir M. Jankavičiaus repas

 • Teksto dydis:

Palangoje prasidėjo pirmąjį sezoną pradėsiančio projekto „Lietuvos Balsas. Vaikai!” aklosios perklausos. Per dvi dienas mokytojų kėdes užėmę Donatas Montvydas, Mantas Jankavičius ir Monika Marija Paulauskaitė perklausys daugiau nei šešiasdešimt gražiausių šalies vaikų balsų ir į savo komandas atsirinks po dvylika pačių talentingiausių.

Jau pirmąją perklausų dieną Palangos sporto centre jautėsi išskirtinė nuotaika – mokytojai negalėjo nusėdėti savo vietose, o publika negailėjo plojimų ir susižavėjimo išskirtinio vokalo dalyviams. Kėdėse sėdėję mokytojai drąsiai teigė – kai kurių dalyvių pasirodymai jau po pirmosios savaitės internete rinks milijonus peržiūrų.

Pirmą kartą projekte esantis M. Jankavičius dėl geriausių balsų buvo pasirengęs panaudoti ne tik savo muzikinius pažadus, bet ir aktorinius gebėjimus ir pripažino, kad dalyviai pranoko visus lūkesčius – išskirtinių balsų tarp mažųjų buvo itin daug.

„Aš tiesiog suskydęs. Man šitame pasirodyme nieko netrūko“, – po vieno iš dalyvių kalbėjo nuo kėdės iš susižavėjimo nuslydęs M. Jankavičius. Tuo tarpu dėl kitos jaunosios atlikėjos, Mantas nesigėdijo pasinaudoti visais įmanomais įtikinėjimo būdais.

Atsiklaupsiu ant kelių ir prašysiu pasirinkti mane. Nusižeminsiu, bet man tai nerūpi.

„Atsiklaupsiu ant kelių ir prašysiu pasirinkti mane. Nusižeminsiu, bet man tai nerūpi“,– dėl mergaitės, savo balsu sudrebinusios visą areną, klaupėsi atlikėjas.

O norėdamas iškovoti berniuką, kuris scenoje ne tik sužavėjo ypatingu vokalu, bet ir repavimo galimybėmis, privertė mokytojus ir žiūrovus išsižioti, kai scenoje pradėjo repuoti pats.

„Sakot man nepatinka repas? Jūs palaukit! Muzikantai, duokit beatą!” – lipdamas ant scenos šaukė M. Jankavičius ir pribloškė visus improvizuotu repo numeriu, norėdamas įrodyti, jog sugeba dainuoti visais įmanomais stiliais.

Dar prieš pat filmavimus M. Jankavičius pripažino, jog projektą puikiai pažįstantys D. Montvydas ir Monika Marija – rimti konkurentai, tad jam teks ypatingai pasistengti.

„Su tokia kompanija juokai menki. Prodiuseriai turbūt norėjo šiek tiek pasilinksminti matydami, kaip vaikai renkasi visus mokytojus, išskyrus mane. Tiesą sakant, jei būčiau jų vietoje, rinkčiausi jaunus, gražius ir sėkmingus, tokius, kokie mano nuomone, ir yra Donatas su Monika. Kad jie koją nusilaužtų!” – juokdamasis apie kolegas kalbėjo Mantas, tačiau užtikrintai įvardino didžiausią savo pranašumą prieš juos. „Neprisimenu nei vieno televizijos projekto, kuriame būčiau likęs antras, tai tiesiog...  Jei kas netyčia norės eiti iki galo ir nugalėti, gali žinoti, kokią kėdę reikia rinktis.“

Dar du aklųjų perklausų filmavimai įvyks ir šiandien 15 ir 19 valandomis, tad visi norintys pirmieji pamatyti tai, ką televizijos žiūrovai išvys tik kitų metų sausį, kviečiami filmavimus stebėti gyvai Palangos sporto centre.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių