Paskelbtas populiariausių Lietuvos nuomonės formuotojų sąrašas: kokie pokyčiai įvyko per metus?

Grįžti į straipsnį

Julius

Julius portretas
Man ąsmeniškai smagu, kad yra ta įvairovė informacijos, bet į šiuos visus ąsmenis tiesiog žiūriu, kaip į sergančius ligonius, kuriems medicina yra bejėgė. Bet kadangi ęsame civilizuota visuomenė, privalome bent jau vaidinti, kad tokius gerbiame ir suprantame. Laisvoje visuomenėje labai sparčiai progresuoja šie virusai plintantys analiniais būdais. Aš visuomet su mielu noru laukiu laisvų eitynių, nes tai lyg nueiti pasižiūrėti Cirko, tik šitas Cirkas yra nemokamas. O visi Frikai ir yra pabėgę iš Cirko arba pamiršti, nes Cirke Frikų netrūksta. Rodykime apsimestinę pagarbą šiems išsigimėliams ir pasidžiaukime už save, kad esame sveiki žmonės.

Brisius

Brisius portretas
Pagalvoju kartais, kaip smagu neturėti jokių feisbukų, tiktokų, tviterių ir kito panašaus mėšlo. Kompą senolį turiu, naujienas pasiskaitau, raštą kokį, jei prisireikia - surašau, prie reikalingų portalų prisijungti dar sugebu ir kvit. Joke influenceriai man nepisa proto, nes paprasčiausiai man jie neįdomūs.

Bloga daros nuo tokios "informacijos" ...

Bloga daros nuo tokios "informacijos" ... portretas
Tvarkingai išrykiuoti 1,2,3,.... per sudėtinga ?..

ALGIS

ALGIS portretas
Visur , visokio plauko sukčių pilna

Zose

Zose portretas
Apgailėtinas vaizdas... Bieranco burnoje vieni keiksmažodžiai. Agnės burnoje irgi vienos šiukšles... Kaip jie gali būt nuomonės formuotojai, kai yra padugnes? Reiškias mūsų tauta tik šiukšles vardo verta. Žiauru.

capalas

capalas portretas
Šita apgailėtina vulgari mužikė narkomanė, tralialiūškininkė - nuomonės formuotoja? Kauno hiena, unfollow'inu jus šią pačią akimirką. Von iš mano kompo ir iš mano regėjimo lauko su visa savo padugnių šutve!

Ne

Ne portretas
Ir ta latre formuotoja? Tai jau dugnas.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Pasakykite, mielaširdingiausieji , kodėl avytė daro spirukus pik,pik,pik, o karvė kepa blynus lep,lep,lep.Tiktai žinantys išminčiai gali patarinėti jaunimui ir visiems sekėjams kaip gyventi, su kuom kalbėtis ir kokį šaizerį gerti.

Tuscia troba

Tuscia troba portretas
Ka cia tie nuomoninkai uz pinigus, nei vienas ju neprilygsta Jezui Kristui, jau 2000 metu kaip iskeliaves bet itakingesnis nei visus tuos valkatas sudejus ir pinigu suaukoja 1000 kartu daugiau jam nei tiems feisbuko burbulo burbulams

lape

lape portretas
is sudo gruda formuoja, kad tik nedirbt

AŠ portretas
Kaip gali tos ponios suformuoti kažkieno nuomonę? Nejaugi dar yra buku tokių žmonių?

siaip

siaip portretas
tai, jad cia debilai, o ne nuomones formuotojai. Tik issilavines, pagarba visuomeneje uzsitarnaves zmogus, galetu but taip vadinamas nuomones formuotijas, o cia kas paaugliu stabukai, kurie yra zinomi del skandalu ar paleistuvysciu. Tokie Lietuvoje nuomone formuoja...

Nesuprantama

Nesuprantama portretas
Tokias nesąmones rašineja, nejaugi nera apie ką rašyti, tiek iškiliu žmonių mieste, aplinkui, randa kažzkokius nabagelius.....o si is Nidos, kur 10 d. buvo jau pasigyde?.....nuotraukoje publikuojama....

Anonimas

Anonimas portretas
Is kur tas pavadinimas "nuomones formuotojai"? Cia nebent esi avele ir klausai visokiu nuominiu..

.

. portretas
Man niekas mano nuomonės nesuformuos, ji jau suformuota.

Gerhard

Gerhard portretas
Kas antras arbas kas trecias girdetas, ne vieno ne viename tinkle nesieku. Ka jie formuoja?

Alchasa

Alchasa portretas
Is triju nuotraukoje dviegu veideliai gerai patine jauciu skysciu per daug geria.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių