Kas bendro tarp prezervatyvo ir dantų pastos? Pereiti į pagrindinį turinį

Kas bendro tarp prezervatyvo ir dantų pastos?

2006-03-25 09:00

Kas bendro tarp prezervatyvo ir dantų pastos?

Tuos daikčiukus rekomenduotina atitinkama tvarka naudoti reguliariai ir kasdien. Saugus seksas tiesiog būtinas. Nulipai nuo įspūdingos blondinės ir nežinai, kokią infekciją tau padovanojo naujoji tavo draugė. Reikia pripažinti, kad nuo AIDS “gumytė” saugo geriausiai. Sargis seniai tapo neatsiejamąja higienos dalimi kaip dantų pasta ir tualetinis popierius.

Manau, niekam ne paslaptis, kad šiandien vaistų nuo AIDS dar nėra. Vienintelė 100 proc. apsauga nuo AIDS – lytinis susilaikymas. Ne, ne amžiams, o tik kol koks potencialus Nobelio premijos laureatas sukurs šią gyvybiškai svarbią žmonėms vakciną.

Norėtumei pasismaginti tiesiog čia ir dabar? Tau padės “senas draugas” Bilis Bojus. Tik mokėk juo naudotis.

Ar žinai, iš kur atsirado mitas apie nepatikimus prezervatyvus?

Visos nelemtos sekso istorijos apie blogus prezervatyvus kilusios iš “kietuolių”, nemokančių jais naudotis, pasakojimų.

Tyrimai rodo visai ką kita. Tiktai 17 proc. heteroseksualių porų lytinių santykių metu sistemingai naudojasi prezervatyvais. Bet ir ši mažuma ne visada prisimena tą priemonę bei naudoja ją pagal instrukciją. Žmonės klaidingai mano, kad kas jau kas, bet jo ar jos pasirinktas partneris yra sveikut sveikutėlis ir apie kažkokį AIDS negali būti nė kalbos.

Bet sveikas protas sako ką kita. Štai jei tavo išrinktoji jau “praimta”, tikimybė, kad ji gali būti žmogaus imunodeficito nešiotoja, labai ir labai didelė.

Tarp besimylinčių porų egzistuoja nuostata, kad “gumytė” sumažina malonumo pojūtį. Šiuolaikinės medicinos technologijos pažengusios toli į priekį ir rimtų gamintojų produkcija pasiekė aukštą lygį jautrumo, stiprumo ir elastingumo srityje. Taigi, seksuoti su šiuo “daikčiuku” jausmas toks kaip ir be jo... Rinkis dydį, formą ir sudėtį. Viskas bus puiku, jis tave net stimuliuos, jei turi problemų su potencija.

Kai kalbama apie prezervatyvo kontracepciją (95 proc.), tai turima galvoje kokybišką (!) sargį. Panašiu būdu gamintojas apsidraudžia nuo sugadinimo arba nuo spermos išsiliejimo per atvirą kraštą. Pavojaus tikimybė, be abejo, išlieka (5 proc.) Tad jei bijai ar nemoki naudotis apsisaugojimo priemone, geriau darbuokis dešine.

Bandymai

Nuo 1976 metų JAV visi prezervatyvai “praeina” elektroninius testus. Prezervatyvas maunamas ant metalinio koto. Tuomet 1000 voltų elektros įtampa pereina per gaminį. Kokybiškas gaminys bus geras įtampos izoliatorius, bet jai kritus, sargio laukia vieta antrinių žaliavų punkte. Tai 100 proc. garantija, kad brokuoti gaminiai nepatektų į sekso rinką.

Antras etapas prezervatyvo “gyvenime” yra vandens testas. Leidžiama stipri, atitinkamo kiekio ir slėgio skysčio srovė, kuri parodo nutekėjimo lygį. Ne kiekvienas sargis atlaiko tokias vandens procedūras.

Paskutinį kokybės bandymą gaminiui pateikia oras. Oras pučiamas ir prezervatyvas, pasiekęs maksimalų tašką, neatlaikęs sprogsta kaip muilo burbulas. Specialiu kompiuteriu sprogimo metu fiksuojamas pasiektas maksimalus išsipūtusios gumos taškas. Tik praėjęs visus išbandymus prezervatyvas laikomas kokybišku gaminiu.

Kaip nusipirkti gerus prezervatyvus?

Perki “gumą”, rinkis ne spalvą ar patrauklios mergaitės šypseną ant pakuotės viršaus. Žiūrėk į vardą, kur pagaminti prezervatyvaiir kas juos išleido. Gerai žinomų kompanijų tikslas – kokybiška prekė. Save gerbiančios firmos, atmink, niekuomet nerizikuos gaminio vardu dėl trumpo bei abejotino pelno.

Pavyzdžiui, „Life Styles 2” – prezervatyvai Nr. 1 Amerikoje – priklauso korporacijai „Ansell”. Pastaroji korporacija pasaulyje garsi ne vien sargiukų „Life Styles” gamyba. „Ansell” gamina ir medicinines latekso pirštinaites.

Dėmesio! Dėmesio!

Nepirk prezervatyvų, jei jų pakelis atplėštas, subraižytas ar dar kaip nors mechaniškai pažeistas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų