Mažamečiai savo aukai viešai į užpakalį jėga įkišo plastikinį butelį ir už tai liks nenubausti

Grįžti į straipsnį

H

H portretas
Jei valstybė negina , ginti reikia patiems . Akis už akį . Gal po to policija pajudins sūbinę

Ignas

Ignas portretas
Įvykdytas baisus nusikaltimas ir kaltų nėra?! Kodėl to berniuko negina teisėtvarka, vaiko teisės ?! Kas čia per nesąmonė!!!

Leonas

 Leonas portretas
Skaitau ir kraujas verda.Kaip negali atsakyti, tai ką- lauksime sekančio seanso.Vaiką visam gyvenimui sužalojo kažkokie padugnės ir visi skėsčioja rankomis?…. Galvoje nesutelpa toks institucijų “ bejėgiškumas”. Tam, kuris taip padarė- pačiam surišti rankas, numauti kelnias ir visiems matant ,išperti taip, kad atsimintų visą gyvenimą. Ir iš jo tėvų išskaičiuoti solidžią sumą kompensacijos už moralinę ir fizinę žalą.

Anonimas

Anonimas portretas
Policijos bosai turėtų viešai atsakyti į klausimą, kas Lietuvoje stoguoja banditus ir kodėl?

Anonimas

Anonimas portretas
turbut tie vaikai tevelius itakingus turi kad gali vaika zaloti auga banditai

KLP

KLP portretas
Tai čia nauja mokyklinė programa: " gyvenimo įgudžiai"...

o jus vaikai taip darykit ,kaip jus konservatpedofilai

o jus vaikai taip darykit ,kaip jus konservatpedofilai portretas
su Seimo libersosais ,mokyklose moko.....

Per prakeiktas sistemas vaikai nevaldomi tapo suaugusių...//

Per prakeiktas sistemas vaikai nevaldomi tapo suaugusių...// portretas
Xx, ką mokytojai gali padaryti ? Tokie sadistai apkaltins mokytojus psichologiniu ar fiziniu smurtu..... Prieš metus už šlykštų elgesį mokytojas skėlė antausį ereliui šlykštybių .... Prarado darbą.... .Mokytojai palieka mokyklas ne vien dėl mažų algų... Vaikai parazituojantys ir nevaldomi pasidarė... pagal programas senai lygiaverčiai tapo mokytojams .... Tarsi kartu kiaules ar karves ganę su mokytoju...

Lytiškumo pamokos?

Lytiškumo pamokos? portretas
kas vyksta su mūsų vaikais prie šitos beprotnamio pacientų seimo daugumos. Nusikaltėliai snargliai jaučiasi karaliais, nebaudžiamais, be jokių pasekmių? Ar mūsų Lietuvos Konstitucija su valdžiai tarnaujančiu Žalimu priešakyje nesiruošia stabdyti šio chaoso? O gal nebeleiskime vaikų į patyčių ir nusikaltimų apniktas, nesaugias mokyklas?

šaltkalvis -ginekologas

šaltkalvis -ginekologas portretas
Baisiausia tai,kad čia negalime piktintis sovietiniu auklėjimu,nes šis nusikaltimas yra mūsų iškovotos laisvės vaisius.Lytiškumo auklėjimo pamokos duos dar geresnių rezultatų,kai plastikiniai buteliai kaip padėka bus sukišami jau ir į mokytojų užpakalius.

ox

ox portretas
svarbiausia----nusikalteliams teikti psixologine pagalba.....

Anonimas

Anonimas portretas
mokytojai ims ginkluotis...

Xx

Xx portretas
Stebina mokytojų, administracijos apakimas dėl patyčių. Suaugę žmonės nemato budėjimo per pertraukas metu kas darosi mokyklos teritorijoje.Jei akli,tai tegul iš savo pinigų samdo saugos darbuotojus kurie stebės ir matys mažus išsigimėlių.Negi reikia laukti,kol jie taps suaugusiais išsigimėlių.Čia ne tas atvejis,kad duok durniui kelią .Ir aišku viešinti tokius tegu tėvai didžiuojasi tuo,ką turi.Ginti tokius su duomenų apsauga tai skatinti nusikaltėlius.

Ada

Ada portretas
Nu jei kanibalė po kelių metų sėdi kasoje tai tokios ir bausmės pas mus .

jo

jo portretas
vat jum ir pyderprogramu mokyklose nauda...

Kur kur????

Kur kur???? portretas
Mokykloj??? Dar drįsta persekioti šeimą už tai, kad neleido savo vaikų į mokyklą.. nukentėjusio vaiko tėvų vietoj nebeleisčiau vaiko į mokyklą. Ieškinį valdiškai įstaigai reikia pateikti..

KALTAS KO GERA SKATINIMAS RUSŲ NEAPYKANTAI...,,ŽMOGĖDROS "

KALTAS KO GERA SKATINIMAS RUSŲ NEAPYKANTAI...,,ŽMOGĖDROS " portretas
Berniuko tėvelių vietoje su pagalbininkais išviešinčiau banditiško elgesio vaiko pavardę ir vardą bei gyvenamą vietą... Tam yra vietų prie kurių galima informaciją priklijuoti ir išgarsinti visoje LIETUVOJE ,bent kitų vaikų labui... Nukentėjęs berniukas kūniškai sužalotas visam laikui ,jau nekalbant apie moralę ,psichinę būseną....Čia ne vien sekso iškrypimai kalti.....

Kiek tai tesis

Kiek tai tesis portretas
Sukurkite filma ir rodykite per LRT- megstat kryptingai tyciotis. Baisu kas vyksta Lietuvoje.

Vycka

Vycka portretas
Ar baustų tik tada, kai nukentėtų politiko, teisėjo ar prokuroro vaikas?

pamenat ?

pamenat ? portretas
šurikas seime netiesiogiai per visus galus seimūnus ,,padarė'' ... 25e. baudelė....

gerovietis

gerovietis portretas
šaudynės ir šaudynės amerikos mokyklose.... mums pateikia tik sausą info .... bet kodėl , kas privedė ... tipo geimeriavo paauglys pusę metų nuo kompo nepakildamas ir stogas nuvažiavo ... pasidomėjau jų spaudoje po paskutinių detroite - berniuką bendraklasiai engė , tyčiojosi dėl mikčiojimo - rezultas -pasiėmė tėvo ginklą ir 6 nupylė.... oi sulauksime ....

Na

Na portretas
Nesuprantu, tai kodėl nebaudžia, kas trukdo? Už nepilnamečius atsako tėvai, tai juos ir bausti, kokia 100 eurų bauda, o moralinę žalą nukentėjusiam ir jo artimiesiems priteisti po 100 tūkst eurų kiekvienam, nusikaltėlio tėvų turtą areštuoti, o tą mažametį nusikaltėlį paimti iš šeimos. Ir matytumėt, kaip baigtųsi tokie dalykai...Mano nuomone, prokurorus, priėmusius sprendimą nutraukti tyrimą, atleisti iš darbo.

Gerovės valstybė

Gerovės valstybė portretas
Virsta fašistine Rusija

onaiskaimo

onaiskaimo portretas
o tai tėvų tie vaikai neturi?

nes

nes portretas
tai patinka saikos /vertybem/ kurios nuo setono pz=0

O kas sake

O kas sake  portretas
Kad jiem negalima ikisti 155mm dildo-drona?

Berta

 Berta portretas
utilizuoti tokius padarus,nieko gero gyvenime iš jų nebus

Pypiec

Pypiec portretas
Aš pasigaučiau tuos niekadėjus ir padaryčiau tą patį kiekvienam,kią padarė patys,jeigu teismas toks tolerantiškas tiems nusikaltėliams. Jokio pasigailėjimo! Aš, šiuo atveju (kai niekas nepadeda)ir tik aš turiu moralinę teisę atsakyti tuo pačiu,apgindamas savo vaiką!!! Bjauriu ir šalin toleranciją niekšams!

Bumbalauskasli

Bumbalauskasli portretas
būna ir blogiau- į vaginą įkišo druskos pakelį, tiesa Petro pirmojo laikais. Vargšelė tris paras sėdėjo upėje, kol išsiplovė

Slušnys

Slušnys portretas
taigi čia gyvenimo įgūdžiai!

asm. nuomonė

asm. nuomonė portretas
na , jei taip būtų nutikę tokiam vienam seimo nariui (čekučiai už naktinius vojažus kluban pas rinkėjus) , manau , kad tikrai būtų likęs patenkintas ir laimingas ... o kuo daugiau laimingų žmonių Lietuvoje - tuo visiems geriau !

Julija

Julija portretas
Ryte klausiau radijo laidos apie bausmių mažinimą, nuteistųjų integraciją į visuomenę ir pasibaisėjau. Gėda buvo klausyti visų, kuriems rūpi tik nuteistieji,o apie aukas visi tyli kaip nebyliai. Visi žino, lazda turi du galus, o ji bet kada gali atsisukti prieš mūsų ponus ar jų artimuosius. Ką tada sakysite "protingieji kurmiai"???

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu taip atsitiktu mano vaikui , po vieną , visus susirasčiau jie labai labai pasigailėtu , bausmė būtų baisi .

svajuko dramblionė...

svajuko  dramblionė... portretas
o jei taip kokio valdžiažmogio vaikučiui būtų taip nutikę ? ar rezultatas būtų toks pac ?

Ir vel viskas nes nera istatymu

Ir vel viskas nes nera istatymu portretas
O kas tuos istatymus priima? Ar tik ne musu seimas?

Rasa

Rasa portretas
Landsberg-liberast-lgbt padugnyno valdymo pasekmes.

Anonimas

Anonimas portretas
LIETUVOS LANSBERGIZQCIJA

durnelis tikintis viskuom

durnelis tikintis viskuom portretas
na va , o sakote , kad ,,gyvenimo įgūdžių pamokos '' nereikalingos ! nežinojo , kad kišant butelį išangėn ( kaip ir visą kitą) būtina naudoti vazeliną ! aišku ?

saunuliai

saunuliai portretas
per sakancius rinkimus vel balsuokit uz pedopartija. ir sekanti karta vaikai atsivede tevus i pamoka, ant ju rodys kaip teisiklingai ikisti meliona i uzpakali?

Anonimas

Anonimas portretas
O kur vaikų teisės buvo, kodėl negina skriaudžiamo vaiko. Jie tik vaikus moka atiminėti. Matomai neprastų šeimų tie išsigimėliai, kad liko nenubausti. Tebūnie jie prakeikti už skriausto vaiko kančias.

Pagal vaizdelius...

Pagal vaizdelius... portretas
Visi tokių vaivorykštinių vertybių propaguotojai iš anapus turėtų visi vaikščioti su buteliais subinėje.

O MŪSŲ GEROVĖS KŪRĖJAI VIS PURVĄ ,KAIP SAULĘ ,NEŠA LIETUVAI?

O MŪSŲ GEROVĖS KŪRĖJAI VIS PURVĄ ,KAIP SAULĘ ,NEŠA LIETUVAI? portretas
NESUTINKU, ANONIME . NORMALŪS TĖVAI SAVO VAIKŲ NEUŽMUŠINĖJA. PAPRASTAI TEN ,KUR TĖVAI PATYS NORMALŪS IR NORMALIAI PATYS UŽAUGĘ SU SAVO MAŽOM ATŽALOM PROBLEMŲ NETURI .... NAUJA BANDITŲ KARTA --- ŽMONIJOS SIAUBAS AUGA..... TOKIE TURIETŲ BŪTI SPEC. MOKYKLOJE...na atskirti ...Nemanau ,kad tai pirmas šlykštus veiksmas buvo tų išsigimusių elgesio vaikų darbas... Prisimenu nuskambėjusio Vilijampolės vaiko [ Gestapo ] skambėjusius žygdarbius, kur užbaigė veiklą mažos mergytės išprievartavimu ir nužudymu . Nusitempė mergaitę broliuko akyse ,kuris nepajėgė apginti sesutės....

?????

????? portretas
13 metu mazameciai???/KIti stebejo ir juokesi?Nesustabde?Kazkas labai blogai su vaikais,su visuomene.Per daug smurto per telika,dar internete visko prisiziuri...Baisu augint vaikus.

x

x portretas
tai nei piniginės baudos tėvam nebuvo? Čia rimtai? Vaikas mokyklą turės pakeisti ir pas psichologą eiti. Tuoj vienas toks vaikas atsineš tėvo pistoletą ir išpyškins pusę klasės, kas iš jo juokėsi, kai jam butelį kišo. Po to dar ir pats nusišaus..

dabartiniai

dabartiniai portretas
vaikai tai laukiniai, gyvenantys telefone. Įlipu į autobusą, visos sėdimos vietos užsėstos vaikų. Nesu matęs, kad kas atsistotų ir užleistų vietą vyreniems. Kuprinių, įlipę į autobusą, nenusiima, net nežino, kad tai privaloma, kalba baisi, vieni žargonai, absoliučiai nesugeba balsu išreikšti minčių.

Anonimas

Anonimas portretas
Jei bučiau to nukentėjusio vaiko tėvas tą išgama UŽMUŠČIAU...tegul teisia.

Anonimas

Anonimas portretas
SEKSUALIZACIJA PER PRIEVARTĄ..O JEIGU BŪTŲ ĮKIŠĘ MERGAITEI IR NUKRAUJUOTŲ ???

bausmė

bausmė portretas
Sadistą vertėtų atimti iš šeimos, nes šeima galimai deramai nesirūpina jo auklėjimu.

Stai

Stai portretas
ir rezultatas to vieso kliedesio apie homoseksualizma ir kitus "malonumus".

Demografija

Demografija portretas
Jei nekalti vaikai neginami nuo kvailių, kad ir nepilnamečių, tai aš tikrai neketinu vaikų gimdyti.

Hao

Hao  portretas
O kojus tikejotes, mokytojai streikuoja, mokyklose liko tik lytiskumo mokytojai, va je ir moko vaikus 1001 siknos panaudojimo budus.

Faktas

Faktas portretas
Nusikaltęs nepilnametis apgintas nuo atsakomybės, o nukentėjęs nepilnametis liko neapgintas. Ir įstatymų kūrėjai tai vadina žmogaus teisių gynimu: nepilnametis turi teisę nukentėti. Ar gali būti dar absurdiškiau? Tai svarus įrodymas, kad tie visokie, pasivadinę žmogaus teisių gynėjais, tėra nusikaltėlių užtarèjai.

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
O ko tikėtis jei valstybė yra didžiausia europos šiknaskylė ?!

Pro kur oras \\\\\.../////

Pro kur oras  \\\\\...///// portretas
O kas buvo Jurbarko banditui,žydeliui Icikui?-prievartavo 17-metis,bet "teisė" jau pilnametį ir kas gavosi PIŠššššššššššššššš,-ciniškas nusikaltėlis laisvėje.

Makarenka \\\\\.../////

Makarenka  \\\\\...///// portretas
"Teisngai",negalima pažeidinėti vaikų "teisių",tai ne "laukinėje" Amerike kur už sunkius nusikaltimus 10-mečius į el'kėdę sodina.___Tai specialiai daro "laisvoje" LT nes pagal lnaz'kocer'Wanykus,kas bologiau,tas geriau.__13-mečiai jau sąmoningi,žino kad nereiks atsakyti ir naudojasi ta kvailų įstatymų spraga.___Jie gali siautėti,žudyti,o jiems niu,niu paskasi tuoj prisistatys žlioblienė šika'lienė vaikelius "ginti".

!!!

!!! portretas
Tai gal tirti ir nereikia, reikia atlikti teisingumą patiems. Tai vyksta šalyse, kur teisingumo nėra, pav. JAV, ten tenka patiems vykdyti teisingumą - atsineši tėvų ginklą, išpyškini pusę klasės, ir atlikta. Nori nenori tvarka turės grįžti, nes kitaip teisingumas pasieks pačius nevykėlius tvarkdarius.

to na

to na portretas
o 15kos girdėta? Gestapui buvo 15 kai išprievartavo ir nužudė 8metę.

na

na portretas
negirdėta, kad 13 m. o elgiasi kaip sadistai...tai kas bus kai tokie sulauks 18 m. ko tikėtis...jei teismai tokių nebaudžia...jie taps visagaliais, nes jie nepakaltinami...pasidėtų draugystės g. nepilnamečių kolonijoj gal susiprotėtų jaustų atsakomybę už savo veiksmus. Kaip tai nesodint...turi atsakyti ką padarė. Kaip jaučiasi nuskriaustas vaikas, ką tenka išgyventi berniuko tėvams..tikrai reikia psichologo ir didelė užuojauta čia nelaimė...rašyti pavardes reikia, kad visuomenė žinotų nuo kokių iškrypėlių reikia saugoti vaikus. Baisu kas pas mus darosi...kanibalės sukapojo drauge .. kūno dalis laikė šaldytuve, kitas kažkur paslėpė ...ką gavo? po kelių metų išleidžiamos pasikeitusios pavardes...tokie jaučiasi ereliai nes nebaqudžiami kaip priklauso...tom iki gyvos galvos reikėjo duoti...o pacukam irgi patalpinti į Vaikų koloniją...kad jaustų atsakomybę už savo veiksmus.

Kažkokie nesveikos psichikos paaugliai.

Kažkokie nesveikos psichikos paaugliai. portretas
Reikėtų labai gerai ištirti to sadisto šeimą. Iš niekur tokie dalykai vaiko galvoje neatsiranda. Galimai jį tėvai taip "auklėjo" nuo mažens. Na, dar labai gerai patikrinti tėvą dėl galimo savo sūnaus seksualinio prievartavimo.

Anonimas

Anonimas portretas
GAL TŲ BANDITĖLIŲ TARPE BUVO RASKEVIČIAUS SUNUS ?

Anonimas

Anonimas portretas
lgbtjugendas siautėja...

Mama

Mama portretas
Jei padarė nusikaltimą, privaloma bausti! Kadangi nepilnamečiai nebaudžiami, jie tampa išgamomis! Pradeda tyčiotis ir net žudyti, kas gyva po kojomis! Jeigu teismai neįgalūs, reikėtų įteisinti linčo teismą...

D

D portretas
Tai banditai ir šlykštynes, o ne mažamečiai.

M

M portretas
Jus rimtai ?! Kas per degradai teisėjai ?… teisėsaugoj visiška impotencija… tėvus į atsakomybė - vaiką izoliuot… kas per degradų šalia čia ?…

Ni

Ni portretas
Baisu kas darosi Lietuvoje. Nėra nei saugumo, nei teisingumo.

Teisingai

Teisingai portretas
Pritariu visu 100% pirmiausia Reikia bausti to ISGAMOS. Tevus o PASKUI JAM PACIAM KANKOREZI I SIKNA. KAD atsimintu isgama patycias VISAM gyvenimui!!! Ir visiem SEIME NESVEIKIEMS KURIE MAISO PO SUDO ANGAS PO KANKOREZI! Manau Sita procedura ISGYDYTU GREITAI SUDO FABRIKU MAISYTOJUS AR NE TAIP RASKEVICIAU? IR DAR VIENAS TAU ASMENISKAI RASKEVICIAU :KA DARYTUM JEI TAVO SUNUCIUI BUTELI GRUSTU I SUBINE.?????

Patis kalti

Patis kalti portretas
Vietoj woldemorto balsavot uz pedopartecius.

o tai

o tai portretas
tas benkartas sadistas turi tevus, kodel nebaudzia tevu jeigu vaikai iki 13 m uz padarytus nusikaltimus nebaudziami, o tik paglostomi, atimti is tokiu tevu ta sadista ir perduotu raskeviciui, nes jis jau isisavino lytiskumo ugdymo pamokas, arba jam irgi sukisti i jo sikna koki kankorezi, tegul kaifuoja supistu buduliu tevu ispera

tiesiog nuostabus

tiesiog nuostabus portretas
laisvos lietuvos jaunimas auga.

tikrai- Pedodiena

tikrai- Pedodiena portretas
domisi tik iškrypimais ir kitais kriminalais. Nenormalūs kažkokie.

Manau

Manau portretas
Pritariu. Gali samdyti smurtauti, žudyti nepilnamečius, nes jie už nieką neatsako. Štai kokius banditus Valstybė su savo įstatymais augina.

Anonimas

Anonimas portretas
Palaukite kol iškrypėliai vaikus "gyvenimo įgūdžiais" luošinti pradės, dar ne to bus...

Reikia pervadinti laikrasti i "pedo diena" ?

Reikia pervadinti laikrasti i "pedo diena" ? portretas
Net pornuhoje vargu ar rasi nuogu vaiku fotkes, o cia ju pilna?

Mokykla

Mokykla portretas
O kurioj cia mokykloj taip nutiko?

X

X portretas
O siaube, siaube. Siunčiama žinia, kad galima daryti ką tik nori. Niekas skriaudžiamo vaiko, šeimos negins. Tėvams nereikia už nieką atsakyti...

SupistiPapirktiTeisejai

SupistiPapirktiTeisejai portretas
Idomia teisine praktika sukuret. Vadinasi gali samdyt zmogzudzius, prievartautojus tik ziurek, kad butu iki 13 metu. Aukos tevu vietoj butent taip ir pasielgciau.

apgailėtina

apgailėtina portretas
už mažamečio banditėlio veiksmus privalo pilnai atsakyti jo tėvai: pirmiausia finansiškai už nukentėjusiam padarytą žąlą , na ir pagal BK straipsnius . Turėtų nepigiai kainuot toks "žygdarbis".

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Tokiems banditams gali padėti tik diržas ir duoti taip , kad neprisėstų mėnesį .

Nusishikt ant tavo psychologines...

Nusishikt ant tavo psychologines... portretas
Banditus reikia bausti visu grieztumu.Sitoks poelgis negali praeiti siaip sau

Tevus I teisma

Tevus I teisma portretas
Ir priteisti berniukui solidzia suma uz moraline zala.Berniukas nukentejo ir fiziskai ir moraliskai

????

???? portretas
ir dar skatina turet ir gimdyt vaikus,kai kanibales gali supjaustyt vaika ar buteli suvaryt...Kazkoks issigimimas.Liks nenubausti?Bent jau kolonija turetu but.

Anonimas

Anonimas portretas
Turbūt nusikalstamo pasaulio įpėdiniai ----- obuoliai nuo obels netoli rieda.... žmonijos siaubai auga.....

Beretė

Beretė portretas
Kasdien vis labiau džiaugiuosi sprendimų palikti šalį su išsigimusia teismų sistema, policija, seimu ir visais kitais iš to išplaukiančiais Bartoševičiaus, Raskevičiaus ir t.t. spalvotais klanais. Baugu vaiką išleisti į mokyklą, tuoj bus baugu po šitų ugdymo programų išleisti ir į darželį. Kiek dar turės nukentėti žmonių, kad įvyktų perversmas!!!

kas gfaletu paneigti

kas gfaletu paneigti portretas
kad nepilnameciai paraidziui interpretavo gyvenimo igudziu programos nuostatas?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Lietuva nepriklausoma ir uZZkoncervuota kgb komunistais.tovarici koncertvatos.

Anonimas

Anonimas portretas
SEKSUALINIO ŠVETIMO PASEKMĖ

turėtų tėvą

turėtų tėvą portretas
tą išsigimėlį išguldytų. Nebūtinai šiandien. Po kiek laiko. Pasirūpinęs geru alibi. Kas dar nevėlu padaryt.

Kai tau,koks nepilnametis

Kai tau,koks nepilnametis  portretas
sadistas įgrūs, pasijuok...

supainiojo

supainiojo portretas
su taromatu

Net

Net portretas
nežinau, ką padaryčiau, jeigu kažkokie suskeliai taip mano anūkui padarytų, bet tikrai sugalvočiau.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Tai tam berniukui, patyrusiam tokį baisumą nuo to nė kiek nepalengvėjo, o paliko pėdsakus iki pat mirties! Nenubausti nei tėvai, nei mokykla - juk vaikų saugumu rūpinasi mokykla! Kad atlygins moralonę žalą vaikui, o kas dar ir fizinę! Ką reiškia numovė kelnes viešai? Ką reiškia įkišo butelį!? Ar čia tik patyčios? Įdomiai dirba teismai! Kažin, o jei jų vaikučiams taip būtų atsitikę ar irgi bylos būtų nenagrinėję! Lriskite tuis baisuoklius 13- mečius į seimą , vyriausybę ir tegul jie raskevičiams, morganoms, armonaitėms, šimonytėms, jakštams ir kitiems viešai velka kelnes ir kiša butelius - gal praeis noras stumti ir gyvenimo įgūdžių pamokas! Dar gerai, kad ir tų chuliganų tėvams, teisėjams viešai būtų pakartota toji procedūra! Tada gal supras visi, ką patyrė tas berniukas. Aš galvoju, kad jis turėjo būti iš tam tikro socialinio sluoksnio, kad jo tėvai sutiko su tikiu chuliganų vertinimu! Siaubas to vargšo širdelėje ir nereikia svaičioti apie psichologinės pagalbos naudą. Baikite!

bėda kai benkartas

bėda kai benkartas portretas
į mano pirmoko du ketvirtokai atiminėjo pietų pinigus. Nuėjau į mokyklą, prie visos klasės ir mokytojos pasikėliau išsigimėlį už čiuprynos ir pažadėjau, jei dar kartą. Būt kam pasiskundęs - na, mane nubauduotų. Smurto nebuvo. Bet po kokio pusmečio tas gaidys būt reanimacijos gulėjęs. Vėlgi, anais laikais pidriukui kolonija buvo garantuota.

o

o portretas
įvertinimas turėtų būti ne pagal metus, o pagal rezultatus. Išdraskyta šikniaskylė dar nežinia kaip sugis ir ar tinkamai funkcionuos.

I

I portretas
Tai reikia taikyti atsakomybę nuo 12metų, išniekino 13metį visam gyvenimui, ir liks nenubausti, vau tai toliau jie dar baisiau kazką padarys būtinai.

omg

omg portretas
O tu siaube. Aišku tokių nusikaltėlių iš tėvų neatims bent pusmečiui? Galima buvo atimti tik iš Kručinskienės už tai, kad savo mažylį sudraudė bėgti į važiuojamą kelio dalį?

Visuotinis

Visuotinis portretas
Dur.neji.mo metas.Kraupas

Galerijos

Daugiau straipsnių