Posėdis sumuštos jurbarkietės byloje neįvyko: nuteistojo advokatas pranešė žinią

Jurbarko gyvuliui.

Jurbarko gyvuliui. portretas
Linkiu ramiai supūti kalėjime už tai ką padarei mergaitei. Tik ši kartą, neišsisuk nuo bausmės,nes buvo gėda žiūrėti, kaip toks storulis šimtapūdis, tėvų privalgydintas ir nupraustas,daužei negalinčią apsiginti merginą, o teismo salėje išsigandai ir padarei sysiu. Buvo bjauru žiūrėti. Todėl aš tikrai patikėsiu tavo atgailą, kai tu sumokėsi merginai kompensaciją- 100$ tūkstančių eurų,ir atsisėsi į kalėjimą bent 8 metams, kad nekeltum pavojaus kitiems žmonėms.

vike

vike portretas
mergaites advokatas turi krewiptis i strasbura nes cia to bandito nenuteis jis bus laoisvas ir vel galres umusinet zmones tik strasbure bus pasiektas teisingumads

voke

voke portretas
jeigu nebutu ateje klases draugai ir sutrukde jis ta mergaite butu ir iprievartaves ir uzmuses klases daraugai sutrugde tegul mocia politike klasres draugams dekoja nes jos sunus butu buves zmogzudys nors dabar mergaite suzalojo visam gyvenimui jai tures duot invvaLliduma turetu moket tas bandiotas kai visa gyvenima ir dar simta tukstsanciu uz sveikatos atemima motksa politike turi tokia isvyt is politikos ji netinkama but politikoje ji bandito mocia ir tevas taip, pat bandita idsaukleje tevai iregi turi but teisiami

Jis \\\\...////

Jis \\\\...//// portretas
tas banditas su mano dukra,taip būtų pasielgęs,to kuilio likimas jau būtų nusptęstas po tokio 'teismo' verdikto.Jam pasisekė.

>Jurgis< \\\\\.../////

&gt;Jurgis&lt; \\\\\...///// portretas
Atsiprašau Jurgio, už žodį 'kvailas'

CCCP

CCCP portretas
Kaleime tokius pamokys kimbokso o ten tokiu reikia kriokliu katrei uz mamos slepesi.

>Jurgis< \\\\\.../////

&gt;Jurgis&lt; \\\\\...///// portretas
50 proc.teisus,50 proc.kvailas.Ką ta mergaitė galėjo pasipriešint įmitusiam kuiliui.Ir laisvojie LT dar vienas perliukas įstatymuose,kol tave neužmušė,pasipriešinai-apkaltins.Įstatymai banditų pusėsėje.Tarybiniais laikais mane užpuolė 3,vieną nugalabyjau,o 2 pasodino,baigėsi gerai,nes pripažino būtiną gintį ir jie buvo paješkomi banditai,tyrėjai net apsižiaugė.Tai buvo prie LTSR.---Dabar laisva Lietuva banditams LAISVĖ----Kad ir Jurbarko suskio atvėjis-praktiškai išteisino..

Anonimas

Anonimas portretas
...nuokauta !!-tam asimyzusiam boksininkui ir stora kiaule jo MOTINA patvoryje tegul murdo kitas imitusio boksininkelio draugas ----po to galima kalbeti su icikais ,kaip jai buvo smagu??

Jurgis

Jurgis portretas
JK jis būtų nuteistas kalėti 15 metų kalėjimo, o čia Lietuva. Dėl to ir bėga žmonės nuo šitokio neteisingumo. O likę gyventojai yra kažkokios ypatingos baisybes kad nesugeba pasipriešinti supuvusiai sistemai. Gėda lietuviams.

to advakotas

to advakotas portretas
ten jau nebe tie laikai,ten ir euras visagalis ir ten ramybe isipirks

Anonimas

Anonimas portretas
jus manot kad ji igrude ten jis pasikeis? jus visiskai teisus! jis taps dar didesniu banditu!

Norge

Norge portretas
Greit bus pilnametis,Tad pilna atsakomybe uz ta nusizengima turi ivykti.Pasigaileti negalima..

Aš asmeniskai, \\\\\.../////

Aš asmeniskai,  \\\\\...///// portretas
Tokio išsigimėlio atsisakyčiau,neįsileisčiau į namus,nes nežinočiau kur akis kišt prieš kaimynus.---Tie icikai bedvasiai,kaip gina yą savo velnio išperą,glosto,ašaroja,nes patys yra mėšlo gabalai.---NEŽMONĖS---.

O jeigu

O jeigu portretas
tai butu teisejo dukra , ar paleistu berniuka namo pas mylincia mama ?

jurbarkietis

jurbarkietis portretas
Istrinkite ju atvaizdus . idekite benamiu gyvuneliu ,kurie neturi namu nuotraukytes . Gal atsiras dar daugiau gerasirdziu . Apie tuos isgamas nerasykite _ LIETUVOJE DINGO TEISYBE . Kokiais nagais glosto nusikalteli .

Adva"kotas \\\\\\.../////

Adva&quot;kotas \\\\\\...///// portretas
Oi paplonino Icikai,oi paplonino piniginę dėl savo išgamos išsukinėjimo.Manau ne šaltinis jų kišenėje,---išseks,tada duok Dieve tas išsigimėlis sės.---Jam jau paruošta vieta prie parašos,ir 'bachurai' vezelinu pasirūpino,papresuos briketus kiksboksininko rūroj.

...,kai VISKAS isSAKYTA neTURIU ka beSAKYTI...,

...,kai VISKAS isSAKYTA neTURIU ka beSAKYTI..., portretas
kai neTURIU KA beSAKYTI neSAKAU NIEKO... TASKAS

Petras

Petras portretas
Nesunkūs sužalojimai? O nuo kada būna sunkūs, kai užlipi ant minos ir nutraukia pusę kūno?

Londonietis

Londonietis portretas
Nupirkti teisejai ir visa lietuva!Jam kiausius debilui reikia nupjauti,o ji nori isteisinti.

Supykes

Supykes portretas
As dar galiu suprast kai blaivas vairuotojas netyčia sužaloja žmogu ir jis gauna liktinai.. Bet ne če bl.. Suka savo noru, pasimegaudamas ta dare ir dar teisinas kad nedabaige..toks jaunas taip daro tai kas toliau bus.. Tikrai neturiu žodžiu tokiem išgamomom.. Tokius tik kastruot ir dar 10metu pasedet duot.. Tokie

Labai

Labai portretas
tiktų jam sulaužyti žandikaulį, išmušti keletą dantų- juk tai tik "lengvi" sužalojimai, o po to galima būtų ir nesodinti kalėjiman....

Ona

Ona portretas
Ko jūs rašinėjat savo demagogijas?! Aiškiai pasakyta nenagrinės bylos,kadangi kaltinamasis serga. Klausimas teismui- ar mirties patale guli hamas???? Kas per išvedžiojimai???

Algis

Algis portretas
Jurbarkietis privalo būti aprengtas tramdomaisiais marškiniais ir sėdėti griežto režimo pataisos kalėjime!!!!!!!!!! Kitos išeities nėra. Jeigu pasėdės 8 metus, tai gal dar išaugs į kažką tinkamo, nors abejoju ar įvyks stebuklas.

Tautvydas

Tautvydas portretas
Man asmeniškai visiškai neįdomu kokios jis tautybės. Jeigu jisai nusikalto privalo būti nubaustas. Nieks tikrai nelinki jam blogo, bet tegul atsako už savo veiksmus už sužalotą merginą, ir pasėdi už grotų gerus 10 metų.

Adva"kotas \\\\\\.../////

Adva&quot;kotas \\\\\\...///// portretas
Čia reikia Šviniaus,Doktorą 'patvarkė' tai dabar kaip išromytas,niekur nesigirdi.

kaunietė

kaunietė portretas
Turi pinigų daryk ką tik nori

aaa

aaa portretas
ar niekam neįdomu, kaip nepilnamečiai atsidūrė kažkokioje miško sodyboje, girtavo ir užsiiminėjo seksu ir darė nusikaltimus

matai

matai portretas
vel prisiko kelnes ir teisme nepasirode /susirgo/ tai perteisti nuotuoliniu budu juk viskas taip vykdoma tai kokia cia isimtis SODINT ir be kalbu o geiseja apkaltint korupciniais rysiais ir BK nesilaikymu nes tai ypatingai sunkus suzaloimas uz kuri ir medikus traukt BA ir tai logiska ir teisinga i/r dar sie visi banditai /itakingi/ tai pasirodo tai DP gaujos ikurtos us piskiho kuris siand ien siulo KJuraiciui 3 mln uz jo palaikyma i prmjerus ir zmoniu reikia atsakingu tik ne tokiu /santechniku/ isvaliusiu su paulausku vi/sa metalo lauza i d oiclanda o pinigus pasidalino juk tai sovietikumkgbistikum ir gal uzteks burti is lolisvyli kortu ir meslo?...

Ui \\\\\.../////

Ui \\\\\...///// portretas
Išsukinėja,tempia gumą.Negi žydams viskas leidžiama ?????????????

P.

P. portretas
LTSR teisėsauga stengiasi visaip tą veikėją apsaugoti nuo pelnytos bausmės.

mama

mama portretas
Šitas išgama turi būti nuteistas ir kalėti, o paskui kalėjime kaliniai jam paaiškins kas yra prievartautojo gyvenimas.

Faktas

Faktas portretas
Aleksandrą Lileikį tai ir mirštantį teisė, kuo šitas geresnis?

KalBinkis

KalBinkis portretas
"buvo skirtas lygtinė" Kad tave šimatį sutrauktų! Anonime keverzotojau.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių