Pasienyje su Baltarusija apgręžti trys neteisėti migrantai

  • Teksto dydis:

Pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžti trys migrantai, neteisėtai bandę patekti į Lietuvą, sekmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje šeštadienį užsieniečiai sieną neteisėtai bandė kirsti 57 kartus, Lenkijos pareigūnai į šalį penktadienį neįleido 77 migrantų.

Migrantai Lietuvoje apgręžiami nuo 2021 metų rugpjūčio, kilus jų antplūdžiui.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 861 neteisėtam migrantui. Praėjusiais metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė per 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista beveik 20,2 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
teisyngai kitaicai sako kad buvusios šalys yra niekas net sienu nuo pažeidėju apgynt negali.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių