Muitininkai: padaugėjo klastočių iš Ukrainos Pereiti į pagrindinį turinį

Muitininkai: padaugėjo klastočių iš Ukrainos

2013-06-11 19:11
Muitininkai: padaugėjo klastočių iš Ukrainos
Muitininkai: padaugėjo klastočių iš Ukrainos / Shutterstock nuotr.

Pastaruoju metu padaugėjo sulaikomų siuntų su intelektinės nuosavybės teises pažeidžiančiomis prekėmis iš Ukrainos, teigia muitininkai.

Jie įtaria, kad klastotes iš Ukrainos mėginama siųstis tikint, kad siuntos iš šios šalies nebus taip atidžiai tikrinamos, kaip iš Kinijos ar Indijos. Daugiausiai siuntų sulaikoma iš Odesos, Donecko, Charkovo miestų.

Pasak antradienį Lietuvos muitinės išplatinto pranešimo, praėjusią savaitę Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai, tikrindami pašto siuntas, šešiose iš jų aptiko prekių, kurios pagamintos, kaip įtariama, pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises.

Pašto siuntose iš Ukrainos muitinės pareigūnai aptiko daugiau kaip pusšimtį įvairių drabužių, pažymėtų „Adidas“, „Burberry“, „Dolce&Gabbana“, „Louis Vuitton“ ir kitų garsių firmų vardais. Visos prekės sulaikytos įtarus, kad jos pagamintos pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises.

Per penkis šių metų mėnesius Vilniaus teritorinė muitinė jau sulaikė beveik 6 tūkst. prekių, kurios pagamintos, kaip įtariama, pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų