Kolegą papirkti bandęs buvęs VMI darbuotojas nubaustas beveik 6 tūkst. eurų bauda

Kolegą papirkti bandęs buvęs Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) darbuotojas nubaustas 5,8 tūkst. eurų bauda ir trejus metus negalės dirbti valstybės tarnyboje.

Kaip pranešė specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį kaltais dėl prekybos poveikiu ir papirkimo pripažino buvusį Vilniaus apskrities VMI darbuotoją ir du palankios patikrinimo išvados siekusius verslininkus.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje STT pradėjo gavęs VMI pranešimą apie bandymą papirkti jų darbuotoją. Bylos duomenimis, Vilniaus apskrities VMI darbuotoją bandė papirkti kitas darbuotojas, pasiūlęs 500 eurų kyšį.

Pasak pranešimo, kyšis buvo perduotas VMI specialistui jau su teisėsaugos žinia, o kyšį davęs VMI darbuotojas buvo sulaikytas STT pareigūnų.

Dabar jau buvęs VMI darbuotojas teismo pripažintas kaltu dėl prekybos poveikiu ir papirkimo, teismas jam skyrė 5,8 tūkst. eurų dydžio baudą ir atėmė teisę dirbti valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens darbą trejiems metams.

Šiame tyrime dėl prekybos poveikiu ir papirkimo buvo pripažinti kaltais ir du verslininkai: privačios bendrovės vadovas ir įmonės akcininkas. Šiems verslininkams teismas skyrė 4,9 tūkst. ir 4,8 tūkst. eurų baudas.


Šiame straipsnyje: VMIbaudaSTTkyšisverslininkai

NAUJAUSI KOMENTARAI

nieko nebutu buve jei

nieko nebutu buve jei  portretas
i brendzio dezute butu idejes....a po savaites paskolos rasteli parases...

Nu

Nu portretas
Namas dėl petsoto aina ...
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių