Į pasimatymus su nuteistaisiais moterys nešė narkotikų

Alytaus kalėjime į pasimatymus su nuteistaisiais moterys bandė įnešti narkotikų, trečiadienį pranešė Lietuvos kalėjimų tarnyba.

Pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Vienu atveju pareigūnai, atlikę į pasimatymą su giminaičiu atvykusios nuteistosios kratą, jos metu paėmė, kaip įtariama, narkotines medžiagas bei draudžiamų mobiliojo ryšio priemonių priedus.

Atlikę daugiau kratų – įtariamosios automobilyje ir gyvenamosiose vietose – pareigūnai aptiko dar didesnius kiekius įvairių galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų, taip pat svarstykles skirtas minėtoms medžiagoms sverti ir kanapėms smulkinti skirtą smulkintuvą.

Kitas ikiteisminis tyrimas pradėtas, kai prevencinio pokalbio metu į trumpalaikį pasimatymą atvykusi nuteistojo žmona prisipažino kūno ertmėse slepianti paketą su rusvos spalvos biria medžiaga.

Ikiteisminius tyrimus organizuoja ir jiems vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Virginiju megejas

Virginiju megejas portretas
I virginija sau isikisa moterys ir praeina. Paskui is virginijos issitraukia nematant niekam ir persuoda kaliniui.

M.K.

M.K. portretas
Tik na kaleimus,tada supras.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių