„Objekto vieta nėra aiški. Toliau vyksta drono paieška“, – Eltai sakė Policijos departamento atstovė Revita Janavičiūtė.
Anot jos, apie drono paieška informuotos „visos policijos pajėgos“ ir kitos tarnybos.
ELTA primena, kad pirmadienio rytą policija informavo apie į Lietuvą iš Baltarusijos įskridusį nenustatyto tipo bepilotį orlaivį.
Nacionalinio krizių valdymo centro (NKVC) duomenimis, dronas pastebėtas maždaug 200 metrų aukštyje, paskutinį kartą užfiksuotas netoli Vilniaus.
„Šiandien ryte gauti gyventojų pranešimai apie į Lietuvos teritoriją greičiausiai iš Baltarusijos įskridusį bepilotį orlaivį (droną). Pagal gautus pranešimus dronas pastebėtas apie 200 metrų aukštyje, paskutinį kartą pastebėtas šalia Vilniaus“, – nurodo centras.
„Policija aktyvavo visas pajėgas, informuotos visos tarnybos. Gyventojai, pastebėję droną, raginami nedelsiant pranešti 112, jokiu būdu prie jo nesiartinti. Kokio tipo dronas nėra aišku, informaciją papildysim“, – skelbia NKVC.
Panašus atvejis buvo užfiksuotas ir liepos 10 d. Tuomet Lietuvos oro erdvę pažeidė iš Baltarusijos atskridęs bepilotis orlaivis „Gerbera“. Tarnybų teigimu, dronas pavojaus nekėlė. Dėl oro erdvę pažeidusio bepiločio Lietuvos kariuomenė atlieka tyrimą.
Naujausi komentarai