Vieną dieną teko važiuoti labai linksmame miesto autobuse. Pačiame priekyje už vairuotojo sėdėjo įkaušusi porelė, bet ne kokie benamiai ar alkoholikai. Brandaus amžiaus žmonės tiesiog grįžo iš viešnagės. Moteris taip garsiai ir taip teatrališkai kalbėjo, kad nesiklausyti jos nebuvo įmanoma. Bet šį kartą visi kiti keleiviai dėl to tik džiaugėsi, nes tapo nemokamo spektaklio dalyviais. Moteris vadino savo palydovą Juozu ir labai išraiškingai pasakojo apie šeimininkės pagamintą nepaprasto skanumo žuvį. Paskui ji pareikalavo, kad Juozas ją pabučiuotų. Mačiau, jog daugelis keleivių šypsojosi. Ne tyčiojosi, o tiesiog džiaugėsi netikėta atrakcija. Kartais gyvenimas padovanoja netikėtumų.
Salomėja
Kaimynas nesisveikina
Jau kelerius metus gyvenu naujame bute ir stengiuosi su kaimynais rasti kontaktą. Į namus nesibraunu, bet sutikusi laiptinėje sveikinuosi, bandau užmegzti kalbą. Tačiau vienas pagyvenęs vyras užsispyrusiai neatsako į mano pasveikinimą. Vieną dieną vis dėlto įsikalbėjome ir mane pribloškė jo paaiškinimas. Pasirodo, mūsų laiptinėje gyvena išprotėjusi moteris, todėl jis vengia bendrauti su bet kuria kaimyne. Keista.
Nijolė
Kiek galima tampyti nervus?
Kada gi pagaliau atidarys tą Tilžės gatvę? Kodėl taip elgiamasi su klaipėdiečiais? Kas kaltas? Ir kodėl kaltieji dar nenubausti? Juk tai tokie natūralūs klausimai. Galiausiai, mano nuomone, miesto valdžia turėtų kažką daryti. Taip negalima!
Jonas
Girtuoklius – lauk iš Seimo
Labai nustebau išgirdusi, kad Linas Balsys į Seimą ateina girtas. Mano supratimu, jeigu nutvertus neblaivius policininkus atleidžia iš darbo, Seimo nariams turi būti taikomos tokios pat taisyklės. Juk tai jie priima įstatymus ir būtent jie pirmiausia turi jų laikytis. Joks imunitetas šioje situacijoje jų negali saugoti. Jeigu kelis parlamentarus už girto pasirodymą darbe išmestų, Seimas dėl to neištuštėtų, tokia šilta vieta tuščia neliks. Bet tai būtų puikus pavyzdys kitiems.
Aldona
Naujausi komentarai