Vairuotojas nurūko palikęs šiukšles

Klaipėdos rajono gyventoją pribloškė "Volvo" vairuotojo ir jo "kolegos" elgesys. Šeštadienį Lėbartų gyventojas išvydo, kaip į miškelį užsukę veikėjai švystelėjo šiukšlių pilnus maišus ir nurūko tolyn.

"Parazite ir baily, kuris "Volvo" automobiliu pabėgai, išmetęs šiukšles Mažosios Lietuvos gatvės miškelyje, prie Lėbartų kaimo, susirink savo šiukšles", – taip įpykęs gyventojas feisbuke kreipėsi į gamtos niokotoją.

Žmogaus paviešintose nuotraukose matyti dvi šiukšlių krūvos. Dėl vienos jų internautai suabejojo, spėdami, kad šios atliekos gali gulėti čia jau ilgiau.

Tačiau pažeidėjus stebėjęs gyventojas tikino, kad savomis akimis matė, kaip elgėsi "Volvo" vairuotojas, ir tai tikrai jo išmestos šiukšlės.

Internautai taip pat piktinosi tokiu gamtos niokotojų elgesiu ir klausė, ar žmogus matė valstybinius šio automobilio numerius, ragino pranešti apie pažeidimą aplinkosaugininkams.

"Ant šio automobilio stogo – piramidės formos ženklas su "M" raide. Su dviračiu buvau, nespėjau privažiuoti, pabėgo", – apgailestavo gyventojas.

"Klaipėdos" skaitytojo nuotr.

Vis dėlto žmogus įsiminė dalį valstybinio numerio skaičių, o tai gali pagelbėti susekti šiukšlintoją.

Trūksta žodžių.

"Važiavau dviračiu, kai automobilis mane aplenkė. Po kiek laiko pamačiau, kad sustojo prie miškelio, išlipę dviese iš automobilio nešė juodus maišus į mišką. Myniau kiek galėdamas, bet nespėjau. Pamatę mane artėjantį, jie sėdo į automobilį ir pabėgo. Kai mane lenkė, įsidėmėjau automobilio numerio skaičius. Be to, ant automobilio stogo buvo piramidės formos ženklas su "M" raide. Gali būti kokios nors vairavimo mokyklos automobilis", – įtarė gyventojas.

Situacija susidomėjo Klaipėdos rajono aplinkos apsaugos inspekcija. Inspekcijos viršininkas Kęstutis Šriupšta patikino, kad tokiais atvejais gyventojai gali tiesiai apie pažeidimus pranešti aplinkosaugininkams.

"Mes neturime laiko feisbukui naršyti. Bet viską tegul siunčia mums, pagal valstybinius numerius galima atrasti. Nejau žmonės iki šiol dar nepasimokė? Yra konteinerių, įkurtos specialios atliekų surinkimo aikštelės. Bet ne, vis dar reikia pamiškėse mėtyti. Trūksta žodžių", – piktinosi pareigūnas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ernestas.

Ernestas. portretas
Dėl tarybos posėdžiuose reikia galvoti apie pavadinimus, pasirašant dėl pavadinimu, žodis, specialus.

Poilsiautojas

Poilsiautojas portretas
Virš Palangos, pajūrio ir pušynų kasdien skraido lektuveliai jie kelia siauba poilsiautojams ir niekas jų skraidymo nesustabdo, o šiukšliu maišai netriukšmauja ir nekelia zmonems siaubo, netrudykit institucijoms nedirbti

Ramass

Ramass portretas
Žmonės , na nebūkit jūs idiotai su ta snukiaknyge. Yra GA , į ir ją kreipiatės. Zuker ergas joems šiukšlintojus suras ...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių