Po susidūrimo su policijos mašina – klausimai: kas kaltas dėl avarijos?

H

H portretas
Kalti farai tegu perlaiko teises taip kvailai palikti mašina

Lina

Lina portretas
Ir vėl Pareigūnai meluoja!!! Važiavo be garsinio signalo. Buvo įjungti tik švyturėliai!! Stovėjome su dukra prie sankryžos ir matėme. Gėdos turėtume Ponai Pareigūnai kaltinti senyvą žmogų. Turėtumėte džiaugtis jog išvis vyriškis dar sveikas išlipo iš automobilio. Pareigūnų greitinas buvo didesnis nei yra leistinas. Ir švyturėliai be garsinio signalo Jum nesuteikia teisės nesilaikyti KET.

Efka(tiesiog)Efka

Efka(tiesiog)Efka portretas
oooo krv ble ekstasensai seniunbai taigi pazysti mane bardacioke vietos nera

Ricardas

Ricardas portretas
Tegul Mindaugas vaikams paaiškina ir pamoko kaip reikia važiuoti per sankryža degant draudžiamam raudonam šviesoforo signalui,kiek gali rizikuoti kitu sveikata ir gyvybe.

Nuomonė

Nuomonė portretas
O ar prieš įvažiuodamas į sankryža nepapypinote prieš jūs stovinčiam automobiliui. Ir dar paskui aplenkėtė ji ir ...

siaip

siaip portretas
suvestinese pasakas jie raso. Teko nukenteti eismo ivykyje, skaitau suvestine - "esant slapiai dangai susidure automobiliai". Tipo slapi danga kalta, nors danga net nebuvo slapia, o automobiliai susidure, nes salutiniu vaziaves nepraleido pagrindiniu vaziavusio. Cia irgi uzuot parase, kad policija neisitikinusi ar saugu vaziuoti vare per raudona ir sukele eismo ivyki.

Audrone

Audrone portretas
Kitais metais nebus laiku pajungtas sildymas, skambinsiu ne i butu uki, o i teisesauga, kad uzfiksuotu dar viena terorizavimo atveji, kai teroras vyksta nuo 2016 metu. Nebereikes nei mano buto, nei slaptais robotais krankliais persekioti, nei didinti elektros itampos. Pasibaigs viena karta - gyvybe naudoju savo tikslams.

policija KALTA 100 proc.

policija KALTA 100 proc. portretas
policija KALTA 100 proc. jiems degė RAUDONAS DRAUDŽIAMAS važiuoti šviesoforo ženklas , švyturėliai nieko nereiškia, PRIVALO užtikrinti saugų važiavimą įsitikinti

venta

venta portretas
Kodėl KD neįdomu kas Kaune darosi? Dviračių taku (atkarpa nuo Varnių tilto) važinėja policijos furgonas - moterys su vežimėliais turi pasitraukti nuo tako, dviratininkai taip pat. Stabdomi dviratininkai, kviečiami tirtis alkotesteriu? Galimai imamos baudos? Policininkai be liemenių, be pavardžių? Gal tiesiog laisvalaikiu užsidirba papildomas pajamas?

Romai, paskaityk KET

Romai, paskaityk KET portretas
1. Švyturėliai be garsinių signalų nesuteikia pirmenybės. 2, Net ir su švyturėliais ir garsiniu signalu, automobilis gali įvažiuoti į sankryžą per raudoną TIK įsitikinęs, kad jį mato ir praleidžia.

Klaip

Klaip portretas
Ar gali policijos ekipažas važinėti mesto gatvėmis daugiau nei 150 km / v. 2020 10 15d apie 16 val. Siaurės Pr. Toks auto pralėkė su įjungto garsu ir švyturėliai . Atrodė labai baisu!!'!!!!! Čia jug mestas!!!'!

Romas

Romas portretas
Nesvarbu kokio amžiaus vairuotojas, bet praleisti spec.mašinas su švyturėliais ( su garsu ar be ) rekalauja KET, kiek pamenu. Tai koks čia klausimas ?

F

F portretas
Farai visada teisus nors ir žmogu užmuštu

Justas

Justas portretas
Aštuoniasdešimtmetis pilotas...))))))

Rms

Rms portretas
Taigi kameros yra policijos automobilyje. Viskas paprasta ir aišku.

Kostiai

Kostiai portretas
kažkada ir pats būsi senolis (jei pyktis, pavydas ir pagieža anksčiau nesugrauš)

Kostia

Kostia portretas
Kas ten ir kaip - neaišku, bet aš visada matydamas už vairo senolius, stengiuosi nuo jų laikytis toliau. Beveik visą laiką kažką neprognozuojamo iškrečia...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių