„Laivelis“ išplauks kitą savaitę?

Veikiausiai jau kitą savaitę Atgimimo aikštėje neliks prieš beveik 15 metų pastatyto „Laivelio“. Per kovą–balandį sulaukta įvairių klaipėdiečių siūlymų, ką laikinai statyti vietoje jo, bet vienareikšmiško sprendimo kol kas nerasta.

Balandžio 20-osios rytą buvo nuimti „Laivelį“ juosiantys apšvietimo elementai. Pasak juos nuėmusio darbininko, konstrukcijos – nusidėvėjusios, byrančios.

Nepaisant to, Klaipėdos savivaldybės atstovai gavo pasiūlymą „Laivelį“ iš minėtos aikštės „išplukdyti“ į Žvejybos uosto rajoną, tačiau bijoma, kad tokios kelionės jis neatlaikytų.

Pavyks tai pavyks, nepavyks, tai bus surašytas aktas, kad nebeatlaikė konstrukcijos, ir tiek.

„Buvo gautas vienas prašymas, jeigu įmanoma, perkelti jį į Žvejybos uostą. Pavyks tai pavyks, nepavyks, tai bus surašytas aktas, kad nebeatlaikė konstrukcijos, ir tiek. O dėl to, ką darysime, – įdomi situacija. Pasisakymų buvo daug. Dalis pasisakė, kad „Laivelis“ patiko. Didžioji dalis pasakė, kad erdvę užsodintume žole ir nieko nedarytume. Pateikė pasiūlymus apželdinti tam tikromis augalų rūšimis“, – pasakojo Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Inga Kubilienė.

Tad kol kas daugiausia gyventojai siūlo apsodinti „Laivelio“ teritoriją žole, o kaip būtų geriau, bus sprendžiama balandžio 24-ąją.

Inga Kubilienė. Vytauto Liaudanskio nuotr.

Tą dieną Miesto tvarkymo skyriaus specialistai susitiks su „Klaipėdos želdinių“ atstovais ir Žvejybos uosto rajono seniūnaičiu Sauliumi Liekiu.

Po susitikimo bus sprendžiama, ką daryti su „Laiveliu“ ir kada numatomas paskutinis jo „reisas“.

„Manome, kad pavyks šį mėnesį. Planavome išvežti iki balandžio vidurio, bet kol sodino, negalėjome, sodinimas buvo prioritetas. Dabar jau visas miestas apsodintas“, – sakė I. Kubilienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

cha,

cha,  portretas
vežkit šakalienei prie jos pasivogtų donelaičio namų, tame šiukšlyne, šita nesamonė labai gerai atrodys

Mindaugas

Mindaugas portretas
Klausimas Šakalienei turbūt keliauja, lankosi didesniuose miestuose ir t.t Ar yra kokia nors Klaipėdos programa, siekis kaip padidinti augmeniją, želdynus ir jų įvairovę?

dabar

dabar portretas
Visuose jūriniuose miestuose, laivai, vienaip ar kitaip randa vietą. Gėlynai, suoliukai ar ttt. Dabar pastatys požeminę aikštelę 200% Skaičiuokite, rugsėjį jau bus projektas
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių