Klaipėda – tarp pokario skersvėjų: ką mena miesto istorija?

Gintaras

Gintaras portretas
Dauguma Klaipėdos (Skaluvos) krašto gyventojų buvo lietuviai ar suvokietinti mūsų tautiečiai. Po okupacijų jie turėjo teisę atsistatyti savo vardus ir pavardes (Pievelait, Vanagait, Voverait, ...), kaip ir kitų Lietuvos kraštų gyventojai. S.P. nuolat žemina lietuvius ir mūsų kultūrą, kitas vertybes, gėdingai klastoja istoriją, nuolat perša mintį, kad Klaipėda kažkieno tai dovanota, o ne pačių lietuvių 1918 Tilžės (Mažosios Lietuvos) Akto dėka išsikovota. Dauguma krašto gyventojų buvo lietuviai ar suvokietinti mūsų tautiečiai. Jeigu ne šis Aktas, 1944 m. puolimų metu Klaipėdos miesto ir krašto gyventojus raudonoji armija būtų naikinusi taip, kaip Karaliaučiaus krašte. O gal jums priminti posakį "kaip Vilkaviškyje po karo"? Tuo metu visi gyvenome vieni kitų namuose, arba išvežti į Sibirą mirčiai, arba KGB ir jų mylėtojų nukankinti kalėjimuose. p.Pocyte, ar valstybingumo tuo metu neturėjusi Lietuva organizavo ir dalyvavo holokauste, kad tiek metų kerštas veržiasi prieš lietuvius?

anonistui (žemiau)-

anonistui (žemiau)- portretas
Vėl loji kacape? Savo ligotas fantazijas skleidi idiote. Važiuok ten kur stalinas užkastas, tokiem ten ir vieta, brazauskini/lanszbergini niekseli.

Anonimas

Anonimas portretas
MEMELIS NIEKADA nebuvo Lietuvoje. Tai Stalinas jums padovanojo Memelio Krasta uz Lietuviskos 16 divizijos kovas pries vokiskus okupantus. Buciuokit ranka Drg. Josifui Vasirionoviciui STALINUI landzbergines isgamos uz Memelio ir Vilnos Krastus. Nepatinka - grazinkit ir gyvenkit 1939 metu burzuazines Lietuvos teritorijoje. Taigi lietuviski okupantai ispjove memelenderius uzsiciaupkit ir itrauke pederasines subines tylekit.

poniai "klaipėdietei"

poniai "klaipėdietei" portretas
Kaip tai joks Lietuvos kunigaikštis nereiškė pretenzijų į mažąją Lietuvą jei šį kraštą net padovanojo vokiečiams

besidominčiam

besidominčiam portretas
O Vytauto korespondenciją ordinui skaitei, žinove? :)

Va tep

Va tep portretas
Cia jokia Klaipeda kitados niekas net nekvepejo.Memelandas ir Memelio miestas buvo okupuotas,etniskai isvalytas ir kolonizuotas.O toliau kaip pasakoje-pletesi,klestejo,zydejo pakolei nesusirgo kolonijiniu miestu sindromu....issivoge,issidalino,issigriove,prasigere,narkotizavosi isbegiojo ir pinigu net ore vis tebeiesko...Kaput bagotas traukinys nuvaziavo,,,,

poniai "klaipėdietei"

poniai "klaipėdietei" portretas
reikėtų nors kiek domėtis istorija, tada žinotumėt,kad joks Lietuvos kunigaikštis niekada nereiškė pretenzijų į Mažąją Lietuvą,Memelį.Gyventojų tais laikais buvo žymiai mažiau, o ir tuos praretindavo maras.

to geriausias darbas

to geriausias darbas portretas
o mokescius sumoki is to savo darbo?

hu

hu portretas
ну че трескаеды...

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
O kodėl neprisimenama, kad vokiečiai Klaipėdos kraštą okupavo kur Lietuvos sienos o kur Vokietijos sienos išžudė Prūsų tautą apsigyveno jų žemėse ir tylu jie jau šičioniškiai.

brainwashed

brainwashed portretas
Gana tiksliai apibūdinta ir išvados teisingos, nes nūdienos realijos tik pabrėžia miesto tuštumą ir žmonių nenorą tvarkytis. Tik žiūrėjimas į Vilniaus pusę ir begalė pasiteisinimų.

Dronė

Dronė portretas
Gerai prisimenu ,kai Žaliojoje gatvėje ,prieš vaikų polikliniką įgriuvo namo perdanga ir žuvo ten gyvenę žmonės.Taip pat prisimenu, kaip prie seno mūsų namo ateidavo vyriškis ir bardavosi vokiškai.

Dar

Dar portretas
Ruth Leizerotz juk irgi yra senųjų klaipėdiškių Kybelkų palikuonė.

Geriausias darbas

Geriausias darbas portretas
Aš uždirbu daug pinigų (nuo 100 iki 200 eurų / val.) Internetu iš savo nešiojamojo kompiuterio. Pirmą mėnesį gavau čekį už 28536 €, šis darbas internete yra paprastas ir aiškus, nereikia eiti į biurą, tai jo darbas namuosse internetu. Šiuo metu ši darbo galimybė yra jums. Jei norite, tiesiog išbandykite ją pridedamoje svetainėje .... Tiesiog eikite į žemiau esančią svetainę ir pradėkite savo darbą .... .............>>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m

:)

:) portretas
Mokslininkės padarė išvadą, kad dalis Klaipėdos gyventojų, tarp jų – dauguma rusakalbių, savo tapatybę suvokia jos nesiedami su ikisovietine krašto ir miesto istorija bei atmintimi. - negi autorės tokios naivios, kad be tyrimo to nesuprato???

>arturas

>arturas portretas
Kai ruskiai grazins Lietuvai Smolenska, lietuviai grazins vokieciams Karaliauciu. Dusk burliokine lerva!

Artūras

Artūras portretas
Kada litvinų okupantai grąžins Mėmelio kraštą Germanams ?

Jonas01

Jonas01 portretas
Gerai parašta. Ačiū.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių