Karo pabėgėliams uostamiestyje – papildomos dotacijos

Didinama parama karo pabėgėliams, iš tėvynės turėjusiems pasitraukti dėl Rusijos pradėto kruvino karo Ukrainoje. Papildomus pinigus Klaipėdos taryba numatė būsto nuomos mokesčio daliai kompensuoti, taip pat numatytos papildomos dotacijos vaikų, atvykusių į uostamiestį, ugdymui ir pavėžėjimui į mokyklą ir atgal finansuoti.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos potvarkiu, savivaldybėse turėjo būti didinamos dotacijos, skirtos karo pabėgėlių socialinėms išmokoms ir kompensacijoms.

Klaipėdos taryba patvirtino didesnes dotacijas karo pabėgėliams ukrainiečiams, radusiems prieglobstį uostamiestyje.

Speciali tikslinė dotacija socialinei paramai mokiniams bus didinama 42,2 tūkst. eurų.

Speciali tikslinė dotacija būsto nuomos mokesčio daliai kompensuoti Klaipėdoje didinama dar 328 tūkst. eurų.

Dotacija kompensacijoms už būsto suteikimą užsieniečiams, pasitraukusiems iš Ukrainos dėl Rusijos karinės agresijos, finansuoti didinama 86,7 tūkst. eurų. Iš viso šiemet ji sieks 949 tūkst. eurų.

Dotacija vaikų, atvykusių į Klaipėdą iš Ukrainos, ugdymui ir pavėžėjimui į mokyklą ir atgal finansuoti numatyta 558 tūkst. eurų.

Dotacija išlaidoms, patirtoms teikiant piniginę socialinę paramą, užsieniečiams, pasitraukusiems iš Ukrainos dėl Rusijos karinių veiksmų, padengti bus skirta 159 tūkst. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių