J. Narkevičius aptarė Klaipėdos planus ir miesto ateitį

>?

>? portretas
O ko ten dar reikia? Svarbu liepą nukirto, biški pasikapstė, paseme kięk ėjo pinigų ir viskas.

Antanas

Antanas portretas
Cia meras turejo ten vaziuoti,o ne krepsini ziureti,Tilzes ziedas n metu suvarytas,tai nors direktoriaus pavaduotoja koki galejo nusiusti,o tai tas ministras nera vaziaves Tilzes ziedu.

NeTrakiets

NeTrakiets portretas
Jis tik visus Traku rajono keliukus išsiasvaltuos.

?

? portretas
TAI TILŽĖS ŽIEDAS LIEKA???

Jis

Jis portretas
Nekenčiamiausias politikas Lietuboje ir tuo viskas pasakyta

T

T portretas
Tas pusė milijono, kuris buvo skirtas neva tyrimui ar reikalingas tramvajus Klaipėdoje, nuėjo tiesiai narkevičiui į kišenę. Per šitiek metų dar tokių vagių neturėjome

As

As portretas
Labai daug korupcinių susitarimų atsirado proe narkevičiaus

Paprastas

Paprastas portretas
Kol vizijos piesiamos, darbai planuojami, piaras puciamas stovi tu zmogau kamstyje ir neaiskeja tau vizija. Ir taip 10 metu.

Šalčininkų "car-batia"

Šalčininkų "car-batia" portretas
Visokių matė Klaipėda. Atvažiuodavo ir Šustauskas, keikdavosi rusiškais" matais ", reikalaudavo kavos per seimo jūrinės komisijos posėdžius Uosto direkcijoje. Vaizduodavo jūrininką, nors per uosti vartus net nebuvo išplaukęs "prie ruso". Cirkas tęsiasi... Veidelis tik juokina. Bukelis tuteišis., svajojantis būti įvardintas LENKU.

Patriotas

Patriotas portretas
Kai vienintele ministro ginyba tera pilimas purvo ant kitu lb aiskiai pasimato koks jis niekam tikes. Nesakau kad savivaldybe sventa, bet ministras irgi negeresnis. O kad Klaipeda netures tramvajaus tai labai gerai, nereikia dar vienu amziaus statybu.

Idomu

Idomu portretas
Idomu kodel numatyta tik 5 mln siais metais? Norima pasirodyt geruciais, bet jei zmones nubalsuos neteisingai rinkimuose juos nubaust?

gal sugebėsite 'patryjotai " nors datas kada vyko suvokti ?

gal sugebėsite 'patryjotai " nors datas kada vyko suvokti ? portretas
2016 - 12-24 !!!!!!!!!! Klaipėda ruošiasi driokstelėti kaip reikalas: tramvajai, elektrobusai ir net vandeniliniai varikliai . Elektra varomas transportas Klaipėdos viešojo transporto sistemoje - prioritetas. Tam praėjusią savaitę PRITARĖ MIESTO TARYBOS KOLEGIJA , nusprendusi palaiminti idėją TEIKTI PARAIŠKĄ EKOLOGIŠKO TRANSPORTO DIEGIMO MIESTE GALIMYBIŲ STUDIJAI RENGTI .„Mes turbūt jau dešimt metų bandome nustatyti prioritetines transporto kryptis. Ar ir toliau tik kalbėsime apie tai, kokios transporto rūšys naudingos?“ – posėdyje griežta buvo vicemerė Judita Simonavičiūtė, raginusi kolegas pagaliau apsispręsti, ką norima matyti uostamiestyje. ----- P.S. kaip paaiškėjo studija tramvajui 'pasakė ' ne , todėl bus elektrobusai :) O 2016 m susisiekimo ministras buvo R.MASIULIS :)))) Čia dėl ministro piaro , jei ką :) kaip man nusibodo bukenos , kurie patys nieko nesugeba tik komentarus rašyti ir dergti ....fui ...

švieskitės , o nevaginkite ministrą

švieskitės , o nevaginkite ministrą portretas
„Esminis klausimas iš dalykinių sąlygų sąvado, ko mes šiuo metu ieškome ir sprendžiame – estakados statyba. Situacija tokia, kad PROJEKTO VERTĖ bus apie 35 milijonus eurų, dabartiniu metu Vyriausybė yra PAŽADĖJUSI TIK DEŠIMT milijonų, IŠ KURIŲ PENKI ŠIAIS METAIS . Kitą savaitę planuojame paskelbti rangos konkursą, tai turėjome pakankamai didelę diskusiją, ką daryti tokiu atveju, jei finansavimas nebus užtikrintas, nes 25 milijonai yra tikrai per didelis iššūkis Klaipėdos miestui. Dėl to konkursinėse sąlygose bus numatyta, jog gali susidaryti tam tikros pertraukos ir ši estakada nesant finansavimui stovės, bet ministras pažadėjo, kad dar per likusią kadencija atras tuos sprendinius, kad estakada būtų realizuota iki pabaigos”, – teigė G. Neniškis -------- P.S. dalis teksto iš Atviros Klaipėdos , gaila , kad šio dienraščio žurnalistė pateikė 'sutrumpinta ' info .

Pries elektrinius

Pries elektrinius portretas
Koks skirtumas jei bus pripirkta elektriniu autobusu jei jie toliau vaziuos bendru greiciu su lengvosiomis ir stoves kamsciuose. Keleviui nesvarbu kokiu kuru varomu autobusu jis sedes, keleiviui svarbu per kiek laiko autobusas nuves ji i norima vieta. Todel norint mazinti tarsa mieste butina irengti tikras autobusu juostas visuose pagrindinese miesto gatvese ir jos turi buti pilnai atskirtos nuo lengvu srauto, o ne dabartine nesamone Taikos prospekte. Taip pat reikia kelti stovejimo kainas centre, uzdrausti lengvuju eisma Herkaus Manto gatve. Tik taip butu galima gerinti miesto ekologija. Elektriniu autobusu pirkimas neatlikus siu veiksmu butu tik lesu svaistymas kai ju ir taip turint neperdaugiausia. Ypac dabartineje technologiju stadijoje kai elektrobusai yra nepatikimi ir ju eksplotacija ir islaikymas brangus. Elektrobusu pirkomas tera miesto savivaldybes ir ministro piaras nieko daugiau.

Tie elektriniai

Tie elektriniai portretas
autobusai yra geriausias dalykas, kas atsitiko Klaipėdoje per 30 nepriklausomybės metų. Jų gamintojams reik kojas bučiuot, kad daro tai, ko nesugebėjo niekas gaminti visoje Rytų Europoje. Reikia visais įmanomais būdais juos skatinti ir vystyti šitą reikalą, nes elektrinis transportas yra ateitis, pinigai ir būsimos investicijos į Klaipėda, plius grąža mokesčiu pavidalu. Tai ir durniui aišku. Gerai, kad miesto valdžia supratinga ir suvokia, kad tai gali tapti vienu didžiausių šalies ateities projektu, garsinančiu Lietuvą visame pasaulyje.

>

> portretas
As pries elektra varomus autobusus.Nes jie gadina,savo svoriu, gatves.Ne, "autobusu mafijai".

tomuti , kodėl nebandai šviestis ?

tomuti , kodėl nebandai šviestis ? portretas
Kodėl demonstruoji prastą mąstymą ir žinias ? Paskaityk kokios yra prezidento funkcijos :)))

Anonimas

Anonimas portretas
KA GALI aptarti zmogus NEZINANTIS SITUACIJOS ?!

O vargeli

O vargeli portretas
Suradom nepanaudotu ES lesu, isleiskim juos vejais!!! Prisipirkim brangius be jokios tikros garantijos elektrobusus kurios po keliu metu reiks remontuot. Skyrem miestui 10 milijonu? Nurezkim puse tiek!!! Juk viskas gerai uztenka tik graziai pasneketi ir sypsuotis ir durnelei patys guls man po koju:) Nesakau kad savivaldybe yra skaidri ji tikrai nera ir taip pat pasvaisto musu pinigus. Bet tai neatleidzia minsterio nuo atsakomybes. Gali gale jis pats panasu palaiko tuos svaistymus.

o varge )))

o varge ))) portretas
ar nors suvokiate kas vyksta mieste dėl transporto ir kokie yra įsipareigojimai ? :)) klaiku skaityti komentuojančius "gudresnius " ir viską žinančius . Bukumas tarp 'patryjotų ' klęsti ? Džiaukitės geru ministru , nes panašu sėdėtume kaip visada mėš......:) ---- Susisiekimo ministerijai suradus nepanaudotų europinės paramos lėšų ir nusprendus ją skirti ekologiškiems viešojo transporto autobusams įsigyti, Klaipėdos valdžia tikisi, kad per artimiausius metus į miesto gatves išriedės ženklus skaičius elektrobusų.---- Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Neniškio, negalutiniais duomenimis, kalba eina apie 30 mln. eurų sumą. -----

tomas

tomas portretas
Jis turi teisę aptarinėti tik Trakų rajono tomaševskininkų partijos reikalus. Prezidentas jam nesuteikė ministro įgaliojimų, taigi jo žodžiai nieko neverti, tuo labiau Klaipėdoje.

džiugu , kad miestui vystytis kliūčių jau neturėtų būti

džiugu , kad miestui vystytis kliūčių jau neturėtų būti portretas
Penktadieninį susitikimą su susisiekimo ministru ir „Lietuvos geležinkelių” bei Uosto direkcijos vadovais Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis vadino itin sėkmingu ir išreiškė viltį, kad kliūčių naujam bendrajam miesto planui iš minėtųjų ministerijai pavaldžių bendrovių jau nebeturėtų būti.

šviečiamės :)

šviečiamės :) portretas
Žinia, dėl per visą Lietuvą nuskambėjusios galimos Klaipėdos viešojo transporto ateities studijos, atsiėjusios 461 010 Eur, uostamiesčio SAVIVALDYBĖ yra įsipareigojusi šiam tikslui paramą skyrusiam Europos investiciniam bankui, kad per artimiausiu metu investuos dešimt kartų didesnę sumą į ekologiško viešojo transporto plėtrą. Priešingu atveju tektų grąžinti visą gautą paramą, sudarančią 90 proc. studijos vertės.

Patikslinkite ,bukenos ,

Patikslinkite ,bukenos , portretas
Kada ministras užsakė studiją ar Klaipėdai reikia tramvajaus ? :) Visai nupušote bevagindami ? Buvusi liberali Klaipėdos taryba užsakė :)))) Klaikuma koks bukumas :)

Aš portretas
Nesutinku, kad tokie neauškūs asmenys, kaip narkevičius, spręstų mano miesto ateitį!

T

T portretas
Tas pusė milijono, kuris buvo skirtas neva tyrimui ar reikalingas tramvajus Klaipėdoje, nuėjo tiesiai narkevičiui į kišenę. Per šitiek metų dar tokių vagių neturėjome

Vargseli paskaityk

Vargseli paskaityk portretas
Bukenos jus parasyk google "klaipeda miestui skirta 10 milijonu" ir pasiskaitykit. Tai kad jusu trumpa atmintis jus nekalti:)

O varge ))))

O varge )))) portretas
Taip ir nesuvokei KAIP GYVENSIME IR KOKS TRANSPORTAS VAŽIUOS MIESTE SPRENDŽIA MIESTO TARYBA :))) Ne tu ir ne ministras :) Kaip nusibodo bukenos ...

As

As portretas
Po dubajus skraido šis niekinis "ministras" vien prabangiai pavalgyti, nes anglų kalbos tai nemoka, nei supranta, kas kalbama, nei pata gali pasakyti ką, ir kaip toks nevykelis gali pristatyti ir atstovauti Lietuvą pasauliui

Švieskis , bukena nejuokinęs

Švieskis , bukena nejuokinęs portretas
Kalba eina apie būsimus 30 milijonų :) ką čia paistai apie 10 :) ir kažkokį nurėžimą :)

R

R portretas
"Ministras"... net anglų kalbos nemoka, lietuviškai vos sakinį surezga.

Klaikiste

Klaikiste portretas
Nepatinka tai kad ministras graziai sypsuodamas ir ziuredamas tiesiai i akis nurezia puse miestui skirto finansavimo ir suteikia tik miglotus tuscius pazadus apie kada nors gal po metu gal po 10 metu galbut paskiriamus pinigus. Idomi kodel nepakomentuoji apie tai? Negano to jis likusius pinigus palnuoja isvaistyti elektrobusams kurie ekologijai duos 0 naudos. Autobusu juostu pletimas, miesto pritaikymas VT, stovejimo branginimas centre duotu 10 kartu daugiau naudos nei kazkokie elektrobusai kurios po keliu metu tektu kapitaliai remontuoti.

O varge ))))

O varge )))) portretas
Kas kada konkrečiai skyrė ? :) koks teismas priteisė grąžinti " pavogtus " pinigus ? :)))) Visai buki nuo neapykantos ? Sėdėsite ir toliau ant užpakalinės seimo sėdynės , nes tooookių " gudrių" negaliu leisti prie valstybės biudžeto :)))

Klaiku kas aiškėja ....

Klaiku kas aiškėja .... portretas
Buvau teisus , kad KLP nesigaudai , todėl esi niekam neįdomus su savo patarimais :) 0,5 milijono už studiją , kad Klaipėdai " nereikia tramvajų linijos " jau sumokėjome , dabar miesto tarybos kolegija nutarė bus ekologiški elektriniai busai . Neklausė nei tavęs nei manęs nei ministro , jei ką :) Dabar ekologija su Greta ant " bangos " Kas nepatinka ? Kad ministras už ekologiją ? ))))

nuotrauka

nuotrauka portretas
Nuotrauka nekokybiška ,ar negalima,ar nėra noro padaryti normalią.Nežeminkit žmogaus,juo labiau savęs ...

To varge

To varge portretas
O kaip reaguoti i tai kad miestui buvo paskirtas 10 mln finansavimas, o dbr staiga beliko tik 5 mln? Bet aisku kai kuriem labai patinka nekonkretus pazadai, juk tikejimas tusciais pazadais anksciau niekada nenuvyle.

O varge:)))

O varge:))) portretas
Kas vagina :)))) Intelekto nepaliestas ? O su kuo ministrui LIETUVOJE ar Klaipėdoje kalbėti angliškai ? Ir kas bendro tarp " vagis " ir anglų kalbos ? O pats žinoma turėsi įrodymų teismui apie ministrą " vagį " ? Paskaitau komentarus ir suvokiu jokiais būdais negaliu per rinkimus balsuoti už tokio intelekto " patryjotų" partijas : )))

To klaiku kas aikseja

To klaiku kas aikseja portretas
Ka pasnekejo ministras graziai ir uzkibai? Nieko, visiskai nieko jis Klaipedai nepadare. Pasnekejo graziai ir viskas kad taip butinai kazka darys, o gal ir nedarys. Ai zinau ka jis padare nuo Masiulio miestui paskirtos 10 mln sumos nureze 5 mln. Pamirsau jis sekmingai pakledejo apie kazkokius mistinius elektrobusus, kuriu pirkimas prie dabartiniu technologiju butu pinigu svaistymas. Bet koks saunus tas ministras atvaziavo i Klaipeda ir graziai pakalbejo viskas kitas px.

T

T portretas
Šis "ministras" yra nekompetetingas vagis. Jis net anglų kalbos nemoka, koks gali būti iš jo ministras

Klaiku kas aiškėja..

Klaiku kas aiškėja.. portretas
"patryjotų" tuščios galvos - kritinis mąstymas neegzistuoja . Patyčios ir dergimasis ...O jau kai kurių komentatorių " gudrumas " bei kompetencija :) Viską žino , kur ko reikia ar nereikia , liko klausimėlis toks gudrus , bet pelių negaudai ir todėl esi ne miesto taryboje , niekas tavęs nerinko , niekam esi neįdomus ? :))) Liko kritikuoti žmogaus išvaizdą , kas mano galvą , taip pademonstruoja kiek pilkosios mases komentatorius turi galvoje , kad lieka tokio tik pagailėti - nabagą gyvenimas taip nuskriaudė ? :))) Ačiū ministrui , kuris sugeba normaliai tartis ir suvokia , kad gyventojų interesai yra pirmoje vietoje . Sėkmės .

Valentinas

Valentinas portretas
o aš galvojau kokia proga vėliavos iškeltos, iki Vasario 16 dar porą dienų, Valentinas dar lik ir ne valstybinė šventė, o pasirodo LR ministras į Klaipėdą atvyko !

MB

MB portretas
Prie ko čia išvaizda. Vertinkit darbus. Visada, kai žiniasklaida kažką kritikuoja, reikia pasitelkti kritinį mąstymą ir suprasime kodėl.

pietietis

pietietis portretas
akumuliatoriai tobuleja.elektroautobusai-kodel gi ne?

Saulius

Saulius portretas
Prasminga sakini suregsti negali bet spresti tak prosce

Anonimas

Anonimas portretas
Bet nu ir snukis tesiog prasosi PLITOS pragerta nosim seno konunisto nuotrauka :-)

KLP

KLP portretas
kokios nasamones net skaityti graudu, reikejo pasiulyti ant estestakados uzdeti slagbauma su mokesciu furoms butu ir pinigai atsirade ir ir biudzetas papilnejes. Mano manymu estakada isvis nereikalinga reikia tik padaryti pro LEEZ isvaziavima i statybininku prospekta, sutvarkyti galutinai Tilzes gatve ir paleisti autobusus is aplinkiniu gyvenvieciu i Klaipeda, Rimkuose taip pat praesfaltuoti ivaziavimus bei patvarkyti pravaziavima ties gelezinkeliu pilnai uztektu tokiems darbams biudzeto ir miesto bjauroti nereiktu. Elektriniai autobusai irgi yra visiskas slamstas jie ziemos metu netinka ir ju ekploatacijai reikia dvigubai daugiau autobusu nei paprastu.

R

R portretas
Kokio cia alkaso bliudlaizis idetas?

Taip

Taip portretas
Sėkmės Jum ministre.

As

As portretas
Greičiau tas urodas dingtų lauk iš seimo, neturi jis jokios komepencijos. Vagis

Satrijos ragana

Satrijos ragana portretas
Atvaziavo Ponas i Klaipeda. Prisiklause broliu grimu pasaku.... Klerkai laimingi, laikrastis laimingas, visi laimingi.... Eis i sviesu festivali. Tik paprasti Klaipedieciai toliau ziuri i sugriuvusias gatves, isardytus saligatvius ir jau 11 metu laukia tu pasaku issipildymo.

Kodėl iš anksto

Kodėl iš anksto portretas
apie vizitą nepranešė? Būtume atėje pasakyti kaip mus užkniso žalingas lib'kosų daugiametis viešpatavimas ir paprašyt įvest tiesioginį valdymą.

tikra klaipėdietė

tikra klaipėdietė portretas
tegul savo ateitį sprendžia,o ne mūsų-klaipėdiečių

Jei rinkimai turi įtakos

Jei rinkimai turi įtakos portretas
Klaipėdos ir klaipėdiečių gerbūvio gerinimui , tada tegul jie būna kasmet :))) O ministras- šaunus ir paštą išsaugojo ir miesto bėdas aptarė bei ieško išeičių :) Žinoma , kad Klaipėda gali klestėti ir būti pavyzdžiu .

Rimas

Rimas portretas
Jau rinkimams savo radoną šnipuką ruošia

pajalnikas

pajalnikas portretas
pan narkevic,a nosike vilniui paraudus,a klaipedoj papudrinta?

Na labai šaunu ,pone ministre

Na labai šaunu ,pone ministre portretas
Ačiū už rūpestį Klaipėda ir klaipėdiečiais . Priminkite kada Klaipėda ir miestiečiais " rūpinosi geriausias ministras " R. Masiulis ? Kada buvo atvažiavęs aptarti rūpimų klausimų ? Dabar kai pagalvoju , kiek galėjome prarasti , jei būtų likęs Masiulis ....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių