Į butus grįžta karštas vanduo Pereiti į pagrindinį turinį

Į butus grįžta karštas vanduo

2016-06-16 13:15

Pietinės miesto dalies gyventojams baigiasi grūdinimosi metas. Į butus po hidraulinių bandymų sugrįžta karštas vanduo. Įtarimų keliančios tinklų vietos parodė, kad pietinėje miesto dalyje situacija yra prastesnė nei šiaurinėje.

 

Į butus grįžta karštas vanduo
Į butus grįžta karštas vanduo / "Shutterstock" nuotr.

Šilumos trasų bandymai padidintu slėgiu buvo atliekami antradienį ir trečiadienį. Įmonės "Klaipėdos energija" specialistai dirbo iki vėlaus vakaro, kad darbai būtų baigti kuo greičiau.

Trečiadienio vakarą pradėta pildyti sistemą, vėliau atnaujintas šilumos tiekimas. Pirmiausia pasirūpinta magistraliniais tinklais, tada – kvartaliniais. Dirbti žadėta iki vėlaus vakaro.

"Į butus jau sugrįžta karštas vanduo. Dalis vartotojų juo jau gali džiaugtis. Žinoma, viskas priklauso ne tik nuo mūsų. Svarbu, kad namo sistemų prižiūrėtojai atsuktų sklendes", – tvirtino įmonės "Klaipėdos energija" Šilumos tiekimo tarnybos vadovas Arūnas Smaguris.

Kol kas pietinėje miesto dalyje paklotose trasose aiški tik viena defektinė vieta. Ji yra Šiaulių gatvėje. Pasak A.Smagurio, šis defektas įtakos turėtų tik nedideliam vartotojų skaičiui.

Po hidraulinių bandymų užfiksuota ir daugiau nutekėjimų. Tačiau dar nėra aišku, ar tai vamzdynų defektai, ar prižiūrėtojai paliko atvirus drenažus. Situacija taps aiškesnė, kai sistemas bus visiškai užpildyta.

"Dirba dvi brigados. Viena rūpinasi kvartalais, kuriuose nėra problemų, kita tikrina įtartinas vietas. Prireikus bus organizuojami remonto darbai. Norime kuo daugiau padaryti, kad vartotojams nereikėtų gyventi be karšto vandens savaitgalį ", – komentavo vadovas.

A.Smaguris pasakojo, kad pietinėje miesto dalyje užfiksuota daugiau įtartinų vietų nei šiaurinėje. Tačiau jis atkreipė dėmesį, kad pirmojoje tinklų apskritai yra daugiau. Be to, čia jų mažiau ir atnaujinta.

"Žinoma, pietinėje miesto dalyje tinklai yra naujesni, tačiau kai kuriuose kvartaluose problemų kildavo dėl netinkamo paklojimo. Juose nebūdavo lietaus kanalizacijos, viskas tekėdavo į fekalinę kanalizaciją, kuriai užsikimšus būdavo apsemti ir mūsų vamzdynai. Tai pastariesiems kenkė", – aiškino vadovas.

Nepaisant įtartinų vietų, A.Smagurio teigimu, hidrauliniai bandymai pietinėje miesto dalyje praėjo sėkmingai. Šiaurinėje miesto dalyje trasų patikrinimas padidintu slėgiu vyko gegužę.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų