Daugiabučiame name – baudų sistema

Statytojai – už bendriją

Dalis gyventojų sunerimo, kodėl kuriamos bendrijos įstatuose atsirado "Gandrališkių" pavadinimas.

"Nemanau, kad pavyktų tokį pavadinimą užregistruoti valstybės įmonėje Registrų centre. Kiek pamenu, patentavome "Gandrališkių" pavadinimą", – tikino įmonės "Plienas" direktorė marketingui Banga Bartkevičienė.

Pasiteiravus, ar įmonė turi interesų kuriant bendriją šiame name, B.Bartkevičienė pripažino, kad pokyčiams neprieštarautų.

"Mes nebūtumėme prieš. Tačiau lemiamo balso "nesveriame", nes valdome tik 20 butų, o jų čia yra 306", – sakė įmonės atstovė.

Įsipareigojimų nevykdo?

Tai, jog gyventojai žeria kritikos dėl iki šiol neatliktų garantinių darbų, B.Bartkevičienė paaiškino tuo, kad įmonei iškelta restruktūrizavimo byla.

"Išsireikalauti iš tų įmonių, kurios vykdė darbus, galimybių nėra. Mes gyvename iš parduotų objektų. Ilgą laiką negalėjome jokių darbų vykdyti. Dabar bankas jau lyg ir ima suprasti padėtį. Tačiau kai reikia taisyti fasadą, tokių darbų reikalingumą turime apginti kreditorių valdyboje, tik tuomet bankas skiria pinigų", – aiškino B.Bartkevičienė.

Įmonės "Plienas" atstovė pripažino, kad palaiko siekį atsisakyti namo administratoriaus paslaugų, nes esą įmonė "Paslaugos būstui" pateikia išpūstas sąskaitas.

"Liūto dalį mums pateikia. Pakeičia 300 lempučių ir liepia susimokėti, o mes teturime šiame name vos 20 butų", – aiškino B.Bartkevičienė.

Remontas už savas lėšas

Namą administruojančios įmonės "Paslaugos būstui" vadovė Regina Uznienė taip pat negailėjo kritikos statytojams.

"Kažkam čia atrodo, kad šio namo administravimas yra aukso kasyklos. Nieko panašaus. Kai mes atėjome į šį namą dirbti, teko keisti visą priešgaisrinę sistemą. Statytojo tai reikalas, tačiau pakeitėme mes. O kas toliau? Sudėjome savo pinigus ir laukiame jų atgavimo kreditorių eilėje. Kažin, ar kada pavyks juos atsiimti", – neslėpė moteris.

R.Uznienės teigimu, daliai gyventojų iš tiesų pavyko išsireikalauti, kad statytojas panaikintų broką.

"Tačiau tik išrinktiesiems. Nežinau, už ką buvo pasirinkti vieni, o ne kiti. Langus ar duris keitė, atliko kitus darbus. Tačiau visi kiti lieka pasmerkti. Spėju, kad ateityje šiame name bus labai didelių problemų dėl statybininkų palikto broko. Kas turės tuo rūpintis? Ogi administratorius. Galiu tik palinkėti žmonėms apsispręsti, ką rinktis, kad būtų lengviau gyventi. Namų priežiūra tampa sudėtingesnė, tai turi daryti profesionalai", – pripažino R.Uznienė.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Čigivara

Čigivara portretas
Žmonės, būkite budrūs!Šiuo metu yra labai populiarus reideriškas bendrijų vadovo pareigų užgrobimas, organizuojant grupę asmenų suinteresuotų ateityje dirbti gaujoje/kaip buhalteriai, kiti bendrijos etatai/ ir išnaudoti finansiškai(kitaip tariant plėšti)bendrijos narius, remiantis lgaliais potvarkiais, mosuojant įstatymais.Teisėtvarkos institucijos visiškai nereaguoja į jų daromus nusikaltimus, ,,numesdamos"visus reikalus bendrijos visuotiniam susirinkimui.Skant gaunas įteisintas banditizmas.Mūsų mieste tokios NB yra ne viena.Kaip pavyzdys galėtų būti ir sodų bendrijos ,,Vaiteliai"vadovų istorija.Buvo labai bloga, netikus pirmininkė,atsirado kriminalas/reideriai/užėmė pirminiko, buhalterės,ir t.t.vietas, ,,bosas" išvaikė valdybą..Dabar daro ką nori.Ir jam padeda teisininkai.Ar tik ne tie, katri čia žemiau komentare reklamavosi?:DD).

to gyventoja

to gyventoja portretas
O istatai su parasais? Reiskia ir istatai yra klastote. Tuomet visas bendrijos kurimas viena didele apgaule!

Gyventoja

Gyventoja portretas
Sios taisykles-kur isverstos i rusu kalba ir be parasu-tai tikru tikriausias kirsinimo irankis,kad tik neisikurtu bendrija. Tas kas jas rase ,yra tikras ligonis ir karo kurstytojas,dar be kita ko bendraujantis su visokiais ,,titovais,, apie kurio veikla visa klaipeda zino...
VISI KOMENTARAI 53

Galerijos

Daugiau straipsnių