Į vadinamąjį blusų turgų parduoti savo numegztų kojinių atėjusi pensininkė pasipiktino, kai iš jos buvo paprašyta už prekybos vietą susimokėti penkis litus.
"Savivaldybė turgelio organizatorius nuo rinkliavų yra atleidusi, tad kodėl jie pinigus renka iš prekeivių?" – pyko garbingo amžiaus klaipėdietė.
Blusų turgaus Klaipėdoje sumanytojas bendrovės "Renginių centras" direktorius Marius Tumšys teigė, jog normalu, kad iš prekeivių renkamas simbolinis mokestis už vietą.
Jis yra 5 arba 10 litų. Daugiau reikia mokėti tuomet, jei prekybininkas nuomojasi specialią skrynią.
"Šis projektas yra nekomercinis. Mes į tas skrynias investavome apie 3 tūkst. litų. Kiekvieną kartą patiriame faktinių išlaidų, nes reikia mokėti krovikams, už elektrą, garso aparatūros nuomą. Pinigų, kuriuos surenkame iš prekybininkų, net nepakanka už visa tai susimokėti", – aiškino M.Tumšys.
Jis džiaugėsi, kad savivaldybė bendrovę "Renginių centras" yra atleidusi nuo rinkliavos už prekybos vietas Aukštojoje gatvėje.
"Visgi manau, jog kitąmet prašysime didesnės savivaldybės paramos. Pasikartosiu, kad blusų turgus yra senamiesčiui atgaivinti skirtas projektas, neduodantis mums jokios finansinės naudos", – tikino M.Tumšys.
Blusų turgus Aukštojoje gatvėje šurmuliuoja kiekvieną sekmadienį. Vidutiniškai jame įvairiais sendaikčiais ir rakandais prekiauja apie 20 žmonių.
Naujausi komentarai