Žiauriu dvimetės sužalojimu įtariama motina paleidžiama į laisvę: dėvės apykoję

Grįžti į straipsnį

Bronius

Bronius portretas
Taip iŕ bus dar daugiau tu nelaimiu jei legalizuos narkotikus žmonės visai sužvėrės

baisuokliai

baisuokliai portretas
Įdomiausias pasakymas,,jos mylimąjį''?O tai kur čia mylimasis, ką jis myli? Žvėrį, išsigimėlį, urodą taip ir vadinkite artimieji ,o ne,,mylimasis''.Mylimieji myli, augina, globoja ,padeda.

naudos beieškant

naudos beieškant portretas
Nemesk kelio dėl takelio - nereikėjo dėl materialinės naudos palikti vaikų tėvo ir išeiti pas turintį nuosavą butą ir gerą mašiną. Esi viena, tiek to, bet jeigu turi vaikų - devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk.

Ona

Ona portretas
Netikiu, kad ji mušė savo dukrytę, kalta, nes turėjo matyti kad skriaudžiamas jos vaikas ir sustabdyti smurtautoją.

Gydytojų

Gydytojų portretas
Tai foto įdeda, pavardes,vardus, padaro nusikaltėliais, o šituos kažkodėl slepia. Kame reikalas???

Dar

Dar portretas
Invalidumą už vaiką gaus...apsimoka...

gimdytoja

gimdytoja portretas
kokia ten iš jos motina?

To ggty

To ggty portretas
Tai tokių amebų, kurioms nuobodu su normaliais vyrais pilna Lietuva. Pilnas FB jų nusisnekančių ir visur dalyvaujančių, kai išmeta iš kart surašo nuo tokių šliundrų.

tai

tai portretas
dar uzrujos...

nu jo

nu jo portretas
čia dabar tokia bausmė lietuvoj už vaiko nužudymą - apykojė? puiki šalis žmogžudžiams vaikžudžiams išsigimėliams

ggty

ggty portretas
Opulskienės š.l.i.u.n.d.r.a.i dukrelei matai nepatiko normalus vyras, dukrų tėvas, turbūt labai nuobodus buvo, negėrė, nerūkė, narkotikų nevartojo, vaikų nemušė... tai išsiskyrė ir susirado įdomesnį - g.a.i.d.į. narkomaną p.y.z..d.u.k.ą su BMW ir su kebabu rankose, kuris beveik užmušė jos vaiką, vis įdomiau su tokiu-----------------------

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas slepiama:nei foto,nei pavardžių.kažkokie išskirtiniai...O del ko taip? Ar Raseinių banditas pinigais užpylė,ir visi tyli?Įdomu darosi,ir kuo čia baigsis?

Laima

Laima portretas
Kažkaip tarybiniai laikais vaikai, ,saugiau "augo. Nei tų žudynių tiek būdavo, nei vaikų prievartavimų. ...Laisvę gavo vagys, plėšikai, vaikų žudikai paleidžiami į laisvę! !!Vaikai, ,aukojami "kaip pagonybės laikais ant, ,laisvės "aukuro. ...Kiek dar jų kraujo turės nutekėti, kol žmonija, ,atsipeikės "....

Zita

Zita portretas
Manau abu smurtavo prieš mergytę, nes mama šito nedaleistų, o vaikas tiesiog trukdė. Gal buvo kažko apsirukę... Manau motina turėtų pasakyti tiesą, nors ir kokią būtų skaudi.

ne apykoje jei uzdekit

ne apykoje jei uzdekit portretas
o ,,,apypiz.....e,,, ir ant gerkles uzriskit mazga.....

As

As portretas
Koks kosmaras musu salyje uz savo vaika visa pilna atsakomybe pagal istatyma privalo atsakyti tevai.Kol bus tokia palaida bala tai musu salis visai degraduos.Ar toks mazas vaikiukas bejegiskos bukles gali apsiginti.Jau vien tai kad mergytes buvo vedamos i nesaugia aplinka uztraukia atsakomybe.Ir svarbiausia zmogutis liks suluosintas visam gyvenimui kas jai sveikata atstatys.Nezmoniskai gaila vaikiuko.Zmones paprasti nebukim abejingi vaikiuku skausmui nes jie tikrai negali apsiginti ir tevai neturi teises ju zaloti.Negi mazai musu salyje nuzudytu sventu angeleliu.

tai mergai

tai mergai portretas
reikia ne apykoje ant kojos uzdeti, o spyna ant p.......dos, kad daugiau vaiku nepriperetu, netrivoja nesik......sus

o

o portretas
galima paaiskinti si isproteima tai globalistyniu vasalu diktatura sionsatanystines saikos ir silpnesniu nervu moterys neatlaiko kai vaikas jausdamas itampa praded kelt savo emocijas cia reiktu ne apikoja o grandines uzdet siai saikai kgb lygio ???===
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių