Siaubinga avarija kelyje A1: aiškėja tragiškos 20-mečio iš pakaunės žūties aplinkybės | KaunoDiena.lt

Siaubinga avarija kelyje A1: aiškėja tragiškos 20-mečio iš pakaunės žūties aplinkybės

38 2025-10-07 11:00 kauno.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Angela

Karštos mergins tavęs laukia,, pažiūrėk ---> HOTY.LAT
0
0
Kauno d.,aū

Ar dar ilgai reklamuosit sekso paslaugas su ,,karštom merginom,,?Ar žemiau kristi nesugebėjot?Policija,matyt,kaip visada miega?
0
0
Egis

Tai kas daugiau daro avarijų su besmegenių galvomis ,jei kūnas išlekia net100 metrų nuo mašinos ,senjorai taip nesugeba važinėti, todėl nereikia stumti ant vyresnių ,nes jų smegenys jau susitupėjusios..
1
0
Tasha

Karšt0s mergins tavęs laukia,, pažiūrėk --> HOTY.LAT
0
-2
MIRTIS

visada pasiima besmegenius ,turincius tik DI.
1
-1
Senis

Pasiėmė kartu su Škoda Superb.
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Katherine

!!! Karšt0s mergin0s tavęs laukia,, pažiūrėk -> HOTY.LAT
0
-2
Išvada

Dar vienas kvailas piemuo prisiskraidė. Nulėkė tiesiai į dangų....
0
-1
Stacy

Karštos mergin0s tavęs laukia,, pažiūrėk --> HOTY.LAT
0
-2
anekdotas

ar kas mate ir pazysta motociklininko vairuotoja kuris butu angelas padedantis kaimynams,niekada nera pazeides KET ir pan. o po to zutu ''neaiskiom aplinkybems'' kelyje.
0
-4
Lauren

! Karšts merginos tavęs laukia, pažiūrėk - HOTY.LAT
0
-3
Pranulis

O vaizdo fiksatorius ką ? Nejau neturėjo ?
1
-2
Kathy

!!! Karšt0s mergin0s tavęs laukia, pažiūrėk ---> HOTY.LAT
0
-3
na

saugos diržą bent ant variklio būtų užmetęs
1
0
Kodėl?

Kodėl niekas, nieko dedaro,su nesąmoningo komentaro "Karštūs merginūs"rašinėtoju?Užterštas visas komentarų skyrelis.
12
0
MarĄias RM

iT reklama, nejau vienas kitą draus ?
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Dede

Prie ko cía ta kur policía dar butu ir ta policía nuneses keliai kaip menulio pavirsius greitis vienoi rankoi telefonas ar dar kuo buvo uzsiemes cía galit kaltint nekaltine vaikino jau nera
0
0
Katie

!!! Karšts mergins tavęs laukia,, pažiūrėk - HOTY.LAT
0
-3
Karen

Karšt0s mergins tavęs laukia,, pažiūrėk --- HOTY.LAT
0
-1
Žilvinas Ručys

gal kaltas usūrinis šuo , ten jų pilna , galite atsidaryti laukinių gyvūnų restoraną , važiuoti rytais ir rinkti patiekalo ingredientus , taip pat automobilių dalis
2
-1
Shelby

!!! Karšts mergins tavęs laukia, pažiūrėk -- HOTY.LAT
0
-2
Pranulis

Toks vat SocDarbo "sūnulis" vėlgi. Toks vat "sekasi, gabus matyt, protingas , stiprios valios, kaime tai kunigėlio irgi augintinis". Raštingas Bičas, arba žmoną rasingą rengė turtUlio persiėmimui. Bet kada galima per 5, 10m ubagu paleist, jei tik neklaužada pasidarys , o vat iki 30 - forever young ! Bet tai kaip ratas nukėkė ? Be pašalinių pagalbos !? Nauja tačka ! Vertėsi ant kelio, aiškiai, ar kas šarnyrus pakeitė ? Superb tai jomajo ! Naujiena visiška ! Net nesitiki, 200km/h eik ir pfk. Dažų gal svetimų paieškoti ant skardų ir bamperių ? Variklis iškrito. Gal ant kelio kas gulėjo plyta kokia ? Naujõs mašinos apgaulė.... Visas ViSVALDAS už vairo ! Omkoks greitis įsitaria ? Gal šonu mėgino pačiužti tušcuame kelyje ?
0
-6
Jennifer

Karštos merginos tavęs laukia,, pažiūrėk - HOTY.LAT
0
-4
Karstas

Kokios dar merginos..jos turi but kaip Menulis, atsirasti vakare ir isnykti ryte.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Lietuvis

Labai gaila, jog žuvo toks jaunas žmogus, užuojautos tėvams, Bet yra kelios dedamosios dėl tokių įvykių, nebaudžiamumas_kai už padarytą veiką gauna menka baudelę ir arba niu niu niu, dar kai neturi vairavimo patirties perkasi ( arba geri tėveliai nuperka) galingesni auto, manyčiau jog kai asmeniui nėra dar 35 metų ir nori greito ir galingo auto, pirmiausiai prieš leidžiant įsigyti tokį auto reikėtų pasikalbėti du pdichologų, kodėl jis to nori...
5
-2
labulis

galingos skodos? uzsimusi ir be masinos, jei baimes nejauti. kai buvom vaikai, mano klasiokas apibegdavo ratu 9 aukstu chursciovkes(laiptines su ornamentais) skardine stogo apdaila kuri ejo palei pati stogo krasta. spek, jis dar gyvas? ir manai jam buvo idomu kokia bauda uz tai grese?
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Sarah

! Karštos merginos tavęs laukia,, pažiūrėk -- HOTY.LAT
0
-2
Netvarka

Nieko siaubingo, pažiūrėkit kaip yra vairuojama užmiestyje. Kur policija?
4
0
Tammy

!! Karšt0s mergin0s tavęs laukia,, pažiūrėk --> HOTY.LAT
0
-7
Seskas

Turbut klause vaziuodamas velniskas greitis,dangiskas greits vaziuoji pas tave..
5
-4
Saulena

mieli vyrai ir vyrukai,nustokite spausti gazo pedalą iki dugno ir rizikuoti gyvybe... juk gyvename kartą ,o žūti tokioj jaunystėje ,tai amžinas skausmas jūsų tėvams ir artimiesiems.Džiaukitės gyvenimu ir džiuginkite mylimus žmones. Užuojauta jaunuolio artimiesiems.
21
-1
olo

Taip, bet psichologinės problemos žmonėms neleidžia važiuoti tvarkingai pagal taisykles. Pagal taisykles važiuoja tik lopai, o jie gi tai ne lopai.
6
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

To olo

Dar pridursiu kad pagal taisykles važiuoja vatnykai, kremliniai ir visi kiti, išskyrus konservus, liberus, ir LGBT kartu su pedofilais.
0
-3

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Vatnykas tipišk

Aš irgi važiuoju pagal taisykles. Užtat ir gyvas Iki šiol. Nors vairuoju jau 50 metų.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Lillian

Karšts mergins tavęs laukia,, pažiūrėk -- HOTY.LAT
0
-8
Trikojis \\../

Pagal situacijos aprašymą,ką tai ne beprotiškas greitis?
8
0
>Katie \\.//

>Durniau,nustok.
7
-1
Katie

Karštos mergins tavęs laukia,, pažiūrėk - HOTY.LAT
0
-8