Pranešimai iš Kauno dviračių takų – kaip iš fronto linijos: per porą valandų – net šeši sužeisti

Grįžti į straipsnį

Taigi

Taigi portretas
Kažin kada valdžiagyviai supras , kad dviračiai paspirtukai yra transporto priemonė ir tarp pėsčiųjų ne vieta.jie privalo važiuoti gatvėmis kartu su kitom transporto priemonėm. Jei jau esam Europoj tai mokykitės iš Europos miestų. Jau tokie lapuchai sėdi valdžioj ...gėda

66

66 portretas
Laisvės alėjoje nėra jokio dviračių tako - žiūrėkit ženklus.

Antanas

Antanas portretas
Kvailesnio sprendimo ir būt negalėjo - dviračiai ir el. paspirtukai šaligatviuose. Taip lindo politikai į subinę "europai", kad leido transportui važinėti pėsčiųjų takais.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Man tai keista, kad pėstieji eina ne jiems skirtu taku, o dviračiams. Dar ir vaikus vedasi arba vaikai patys bėga taku, skersai taką ... Tokius pėsčiuosius reikėtų griežtai bausti, nes jie yra daugumos tokių nelaimių kaltininkai!

As

As portretas
Laisves al pesčiuju , Saugiai vaiksčiot seimoms su vaikais važiuotiems drausti vazinet kelti pavoju visiems. Lekti transportu nekeliant gresmes paskirti nemuno, neries krantines.

Iš Laisvės alėjos

Iš Laisvės alėjos portretas
Lauk dviračių taką

Rimui

Rimui portretas
Nu tu, Rimai, ir beraštis... Jeigu su dvirka varinėji taip, kaip rašai, tai nenuostabu, kad tiek įvykių tarp dviratininkų ir tų, kur surauktom uodegom vaidina, kad ale paspirtuku važiuoja...

Tam"baisiau už auto"

Tam"baisiau už auto" portretas
Kodėl neparašai,kiek litrų srebia "normalus" auto ir,kad autobusų stotelių,trukdancių normaliam eismui, perdaug pristatyta

ačiū carui

ačiū carui portretas
Dėkokime Kauno carui, kuris vadovauja savivaldybės neišmanėliams. Pakanka pažiūrėti į Savanorių ir kitų gatvių dangą, kad suprastum, kad dviračių takai tai tik eurų melžykla. Normalūs žmonės niekada nedarytų pėstiesiems paliekant siaurą ruoželį, o ratuotiems veikėjams keturis kart platesnes trąsas.

Rimai , atsipeikėk

Rimai , atsipeikėk portretas
Tai kur vaikam " paskraidyti " , jei ne pėsčiūjű gatvėje. O tamsta , gyvendamas Lausvės alėjoje , tikiuosi užtenki proto nevažiuoti pasivažinėt po Laisvę , o neri į artimiausią skersgatvį į ten , kur ir yra pasivažinėjimo takai.

Rimas

Rimas portretas
Pats gyvenu laisves alejoje ir važineju dviračiu niekas neuzdraus mums važineti dviračiu ,antra taip rašidami pasigalvokit ka snekat baru kedes sustatitos iki pat dviračiu tako krašto ,patis einat i barus su vaikais vaikai skraido po laisve be jokios priežiuros ,arba jaunuoliai kurie vaikšto neziuredami net kur eina telefonas rankoje eina ne tik laisve bet net neziuredami ir per pereja jus suprantat kad ir jus esate eismo dalivis laisves aleja ne palanga jai jau einate su mazameciu vaiku i laisve tai mokinkite ji jau nuo mazens ,kad taip lakstiti negalima yra protingi vairuotuojai su dviračiais bet išlenda tokiu asu su tais paspirtukais iš kokiu rajonu atlekia ir leke laisve manu tikrai ne 25 o kokius 50 tai tikrai uzkniso jau ši tema tegu pasodina pareigunus ir gaudo tuos lakstunus o jai protingas vaziuoja zmogus tai manau ir avariju nebus

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
pestysis yra kegli jai nesilaiko taisykliu

Bukiems vairams

Bukiems vairams portretas
Centre dauguma kiemu mokami kai statot savo brangius kibirus tai žiurekit kelio ženklus.nuomininkai išsinuomuoja butus o paskui už parkavima moka .

Duok

Duok portretas
Durniui stiklinę vandens , nuskes.

Romas

Romas portretas
ILGAS kelias į Europą ...

Palangoje

Palangoje portretas
Basankei uždraudė važiuot dviračiams ir batareikom.

Klausimas pėstiesiems

Klausimas pėstiesiems portretas
Įdomu ar pėstieji žino, kad jie taip pat yra eismo dalyvai ir ar jie yra skaitę Kelių eismo taisykles, pėsčiųjų pareigas ir teises? Spėju, kad dauguma pėsčiųjų mano, kad jie nėra eismo dalyviai ir gali vaikščioti kaip tik nori.

Justinas

Justinas portretas
Uzdrausti dviraciu ir paspirtuku eisma Laisves Alejoje, tai pesciuju aleja . zmones joje atsipalaidave ,ilsisi ! Kol mirtinai nesuzalojo mazamecio ,patrakelis su dviraciu , tol niekas nsureguos ! Kestucio gatveje nutiesti nauji dviraciu takai , bet nemaciau nei vieno dviratininko ,pasipuozuot lekia i Laisves Aleja . Lauk juos is Laisves Alejos !

Ridutininkai suįžūlėjo?

Ridutininkai suįžūlėjo? portretas
Pastebėjau, kad riedutininkai gal net tyčia trudo juos aplenkti dviratininkams arba paspirtukams šleivodami per visą dviračių taką. Jie šleivoja užimdami praktiškai visą dviračių taką nuo kairės iki dešinės pusės.

Šitą betvarkę

Šitą betvarkę portretas
suorganizavo Matijošius.Prišikeliojo visur pavojingų takų.Gal naujas meras padarys tvarką?Panemunėje baisu iki autob.stotelės nueiti.

Riedutininkams

Riedutininkams portretas
Įsisamoninkit, kad riedučiais važiuoti dviračių taku ar gatve - draudžiama! Sportuokit stadionuose.

Laukim

Laukim portretas
Bus ir rimtesniu tragediju,laiko klausimas-o kaip jie laksto Juozapaviciaus pr saligatviais-cia jokiu taku nera

Dundukų vis daugėja ir daugės

Dundukų vis daugėja ir daugės portretas
Vis blogai ir blogai. Kultūringai elgtis privalo ir pėstieji ir važiuotojai ir nebus bėdų. Bėdžių, nesusipratėlių šalis

Pagyvenes

Pagyvenes portretas
nedrasiai einu saligatviu nes staiga is nugaros praskrenda riedutininkas.Kodel jie neturi signalu?Senyvi zmones isgirde signala sustotu ir jie saugiai pravaziuotu

Nustebes aš palangoje

Nustebes aš palangoje portretas
tų dviraciu.triraciu ar keturaciu transporto priemoniu dar reik paieskoti nes anie beveik išguiti iš peščiūjų takų.

>>>Kaunas \\\\\.../////

>>>Kaunas \\\\\...///// portretas
>Skeltanagiai rašyti išmoko?

NĖRA DVIRAČIŲ TAKŲ

NĖRA DVIRAČIŲ TAKŲ portretas
Kaune yra viskas viename-dviračių takas, pėsčiųjų takas,paspirtukų takas viename takelyje.Kalti ne tik dviratininkai.Dažnai pėstieji vaikšto "bandom",sukišę nosis į telefonus.Kada bus atskirtos juostos?????Net Šančiuose prie Nemuno takas nėra atskiras.Apie Panemunę jau nekalbam.Gal ji Kauno m.nepriklauso?

Aleksotas

Aleksotas portretas
1. Turi būti panaikintas dviračioų takas Laisvės alėjoje, kadangi padaryti du kokybiški dviračių takai Kęsttučio ir Donelaičio gatvėse. 2. Dalis dviratininkų vis dar važiuoja per perėjas.

Baisiau už auto

Baisiau už auto portretas
Automobilių žinai, kur tikėįtis, todėl saugaisi, renkiesi perėjas ir pan. o tie su paspirtukais nežinai iš kur prašvilps, jau eidamas iš bromos į šaligatvį iškišęs galva pasidairau, ar neatlekia iš kur nors... Nieko gero aš jiems nelinkių, nes iš jų pusės apie vairavimo kultūra nėra jokio supratimo, užtai man atrodo, kad čia paspirtukais dažnai važinėja tie vargšeliai, negalintys nusipirkti normalaus auto, todėl savo apgailėtinumą kažkaip kompensuoja dulkėdami tais paspirtukais

taip manantis

taip manantis portretas
Tiek pėsčiasi, tiek paspirdukininkas, ar dviratininkas yra lygiaverčiai eismo dalyviai gatvėje- ant šaligatvio., bet kiekvienas turi gerbti kitą ir elgtis atsargiai. Deja jau baisu įžengti ant šaligatvio, kai pro tave pralekia ratuotieji tik, tik nekliudydami. Kėkvienas važiuojantis paspirduku ar dviračiu lenkiant pėsčiajį privalo važiuoti pėsčiojo ėjimo greičiu. Aplenkęs gali važiuoti ir greičiau. Išvis mieste turi būti draudžiama važinėti greičiau nei 7 km/val. Už miestyje- prašau, kaip leidžia sąlygos ir "galingumas"

laisvės alėja

laisvės alėja portretas
laksto dviratininkai ir bateikos .net nežiuri mašinu maždaug man pirmumas.

Jie vis skundžiasi , kad juos nepakankamai myli kiti

Jie vis skundžiasi , kad juos nepakankamai myli kiti portretas
Eismo dalyviai . O , pasirodo , bėda juose pačiuose . Gi jie nėra įpareigoti perskaityti KET ir išsilaikyti egzaminą. Rezultatai kalba patys ...

Kaunas

Kaunas portretas
Kaune automobiliu vairuotojai yra didziausi AGRESYVUS GYVULIAI.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių