Netektį išgyvenanti moteris: kraupu, kad taip nevertinama žmogaus gyvybė

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Už jūrių mariu gali reigšti priekaištus kam nori ,tik ne sau.Laukiant visada atrodo ,kad laikas sustoja.Taip ir čia.Reikėjo tėvu pasirūpinti akol gyvas.Kada jį matėte?

tam, kur "įdomu"

tam, kur "įdomu" portretas
nuo kada lietuvių kalboje atsirado raidė W, pranešu, kad nuo1549 metų, kai Mažvydas išleido lietuvišką katekizmą, ir visą laiką buvo, pakol senojo Landsbergio uošvis J.Jablonskis nesumąstė kad ją reikėtų išmesti iš raidyno

pritariu "jis"

pritariu "jis" portretas
Prisimenu seną pasakojimą:su dukra gulėjau ligoninėj ir labai dėl jos pergyvenau. Viena medicinos seselė mane ramino ,papasakodama savo išgyvenimus,sakydama kad viskas Dievo valioj.Ji su vyru chirurgu(penkiasdešimtmečiu) ir jo draugais ,taip pat gydytojais,kaime tėvams padėjo vežti šieną.Būnant ant šalinės kluone,jam pasidarė bloga ir niekas neišgelbėjo,nors greta ir iš karto buvo pagalba.Tad tai užsienietei nereikėtų šitaip juodinti gydytojų,nes ir jie nevisagaliai.Gal būt tam a t a vyrui dabar geriau,nei gyventi ,paliktam vaikų

jis

jis portretas
Visų pirma užuojauta, tikrai gaila žmogaus, dar gana jaunas. Bet gal baikime "mojuoti kumščiais po mūšio"? Kiek atsiranda giminių giminaičių, kuriems senoliai, ar tėvukaivisai nerūpi iki žmogus iškeliauja į geresnį pasaulį, ti kdėl to, kad viešai kelti isteriją ir parodyti aplinkiniams kaip jiems žmogus rūpėjo. Tai yra dėl 2 momentų: psichologinis- save nuraminti prieš aplinkinius parodant, kad viską padarė (nors taip nėra) ir antras- kažką kažkaip paduoti teisman psipinigavimui. Gal nesusiję su šiuo konkrečiu atveju, bet tokių atvejų, patikėkite, pilna ir tai bjauru.

Algis

Algis portretas
Meluoji Paliuloni. Po 30min greitoni atvyko. Medikai eilini karta abejingai paziurejo i zmogaus givybe. Geda.

Anonimas

Anonimas portretas
Poniute, grįžk iš Amerikos pasirūpinti savo senais tėvais. Nereiks tada per snukiadėžę skandalytis... o gal kartais juočkis neleidžia ?

Vladas

Vladas portretas
Manau,kad ta ,,rūpestingoji"dukrelė,pasireklamavo savo pavardę,negu tėvo rūpestingumu.Šlykštu ir skaityti.

baisi dukra

baisi dukra portretas
baisi dukra..... tėvais nesirūpino , o ant medikų pila "purvą".... baisu , kai tokie vaikai

Ula

Ula portretas
Mieloji Dukra, akivaizdu, kad norite ispirkti savo kaltes pykdama ant kitu...

pensininkė

pensininkė portretas
vaikai nepalikite senų tėvų vienų jie gali mirti ir iš ilgesio neuždirbsite visų pinigų o tėvus prarasite amžiams

Aš portretas
Dukra, kuri pila viešai purvą ant medikų turi viešai ir atsiprašyti, nuo skambučio 10 min nepraėjo, kai medikai jau gaivino jos tėtį, kiaulė, turėtų padėką rašyt, nes žmogus buvo atgaivintas. Bet deja medikai ne dievai. Žmonės šiaip ligų sunkių turi kurias apleidžia ar nesigydo, o paskui visi kalti, sveikas dar nei vienas šiaip sau nemire.

Jo

Jo portretas
Žurnalistinė šunauja dar idiotiškesnio straipsnio pavadinimo negalėjo sugalvoti

Ha

Ha portretas
Konfliktinė dukrelė ir davedė tėvą iki infarkto.Sapalioja nesamones.

idomu

idomu portretas
nuo kada lietuviu kalboje atsirado raide "W" ?

R

R portretas
Svarbiausia į snukiaknygę parašinėti. Zukerbergas jai tėvą prikels. Kokio bukumo esate feisbukiniai .

Vardas

Vardas portretas
Už tokį medikų šmeižimą turėtų būti taikoma atsakomybė. Užjaučiu juos, nes gi visuomenėje visi filmų prisižiūrėję yra tikri gaivinimo meistrai.

As

As portretas
Jei putos is burnos,tai tikriausiai edema ,tokios bukles gali neisgyventi ir reanimacijoj,todel kaltinti greitaja nera pagrindo.cia viskas vyksta l.greitai.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaltus bausti. Bet jie pas mus nebaudziami...

Anonimas

Anonimas portretas
išsilaksto po svietą ir nori,kad kažkas jų darbingus tėvus prižiūrėtų..

Gh

Gh portretas
Gerai kad korona nepripaišė kaip iprasta pas mus

Tai taip ir nesupratau esmės...

Tai taip ir nesupratau esmės... portretas
Jos tėvukas gyvas ar vistik mirė ? Straipsnyje paminėta, kad -----Kaip supratau, tėčio mirties priežastis – širdies smūgis, – sakė mirusio vyro dukra, tačiau kitoj vietoj -----Jis dabar kovoja už gyvenimą. Tai kaip ištikro ?

Nesužiūrėjo

Nesužiūrėjo portretas
Vaikai gyvenantys Amerikoje, Švedijoje, Anglijoje, išsilakstę, išsibėgioję, palikę tėvus senti, sirgti, vienišus... Kasdienybė. Dažni atvejai. Skundžia medikus... Jie kalti. Dėl visko. Kad nesužiūrėjo, nepagydė, blogai gydė, numarino... Kaip visa tai nusibodo...

Netikras zuikis

Netikras zuikis portretas
Ponia tikriausiai turi jai parašiusių žmonių duomenis. Ir, jei jie kalba netiesą, tiek jie, tiek ponia tutėtų būti baudžiami už šmeižtą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių