Kaune per reidą įkliuvo 17-metis be teisės vairuoti: gavo jau devintą baudą

 • Teksto dydis:

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai šį savaitgalį ir toliau Kauno apskrities teritorijoje aktyviai vykdė priemones, skirtas neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams nustatyti.

Taip pat pareigūnai tikrino, kaip vairuotojai naudojasi saugos diržais, vykdė pėsčiųjų kontrolę, informavo Kauno apskrities policija.

Penktadienį nuo 19.00 val. iki vidurnakčio iš viso buvo patikrintos 376 transporto priemonės, o jų vairuotojams – blaivumas. 3 vairuotojai vairavo transporto priemones, neturėdami tam teisės. 17-etis vaikinas už šį pažeidimą buvo baudžiamas jau 9 kartą. Baltarusijos pilietis, nors ir turintis nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, tačiau, praėjus 6 mėnesiams, neįgijęs Europos Sąjungoje galiojančio vairuotojo pažymėjimo, taip pat sėdo vairuoti. Vairuoti negalėjo ir pradedantysis vairuotojas, padaręs nusižengimą, už kurį buvo numatytas papildomas mokymas vairuoti, tačiau per metus laiko nuo padaryto pažeidimo, jis papildomų kursų nebuvo išklausęs. Pareigūnai nustatė ir kitų pažeidimų - 1 asmuo vairavo automobilį, kurio priekinių šoninių langų stiklų laidumas buvo mažesnis negu leistina (70 proc.) – 46 proc. Vairuotojui paskirta piniginė bauda, automobiliui anuliuota techninė apžiūra. Nustatytas ir vienas vairuotojas, vartojęs alkoholio (0,27 prom.), tačiau neviršijęs leistinos normos.

Šeštadienį nuo 7.00 val. iki popietės patikrintos 174 transporto priemonės ir jų vairuotojai. Vienas vairuotojas vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus – jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,5 prom.). Dar du vairuotojai taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos (0,1 prom. ir 0,42 prom.). Taip pat tikrinti ir dviračių vairuotojai – vienas iš jų buvo neblaivus. Jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,68 prom.). Tikrinant vairuotoju bei transporto priemonių dokumentus, pastebėta keletas atvejų, kuomet automobiliai, viršiję leistiną nustatytą greitį, užfiksuoti stacionariais greičio matuokliais, tačiau asmenys vengia administracinės atsakomybės. Todėl vairuotojams buvo surašyti ir įteikti protokolai.

Atsižvelgiant į oro sąlygas, priemonė toliau tęsta vakare iki vidurnakčio. Jos metu pareigūnai patikrino 113 transporto priemonių ir jų vairuotojų. 3 vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos. Jiems alkoholio matuokliu jiems nustatyta 0,43 prom., 0,41 prom. ir 0,08 prom. girtumai. Dar vienas vairuotojas sėdo vairuoti, kuomet jo vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikas buvo pasibaigęs.

Tiek penktadienį, tiek šeštadienį viešosios tvarkos pažeidimų nebuvo nustatyta. Primename, kad tokios ir panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės ir toliau bus aktyviai vykdomos.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Geriausias darbo pasiūlymas

Geriausias darbo pasiūlymas portretas
Pradėkite nedelsdami kurti pinigus ... „Google“ siūlo darbo vietas, kuriose žmonės gali dirbti internetu iš savo namų, ir aš per pirmąjį šio darbo mėnesį uždirbau 24795 USD. Buvau šokiruota, kai kaimynė man pasakė, kad ji vidutiniškai siekia 30 000 USD, bet matau kaip tai veikia dabar. Daabar jaučiu tiek daug laisvės, kad esu pats savo viršininkas. Tai aš ir darau .......................>>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­h­­F­­l­­o­w­7­7.C­o­m

DD

DD portretas
9 bauda. Įprasta praktika Marijos žemėje. Kažkurį kartą ką nors už,uš ar suluošins, tada stovės su kapišonu ir sakys, kad tikrai netyčia, tikrai tikrai. Ir tam tikros masės rėks, kad neverta jaunuoliui gadinti gyvenimo, bausti negalima. Ir niekas neprisimins kaip tas jaunuolis metodiškai link nusikaltimo judėjo, taip pat niekam nerūpės auka. Ši šalis sukurta d e b i l a m s. Jie čia puikiai jaučiasi...

TOKIEMS TEVAMS , kurie

TOKIEMS TEVAMS , kurie portretas
Nebrendylom nuperka automobilius , REIKIA PRITAIKYTI TURTO KONFISKACIJA ( nes jie nezino ka su juo daryti) !
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių