Greitosios darbuotojų byla: ar teisiamiesiems pavyks išlįsti per adatos skylutę?

as

as portretas
tikriausiai yra normos, kiek kilogramu gali kelti bet kokios srities darbuotojai?

Dalia

Dalia portretas
O ar negalvojama, kad galvą galėjo susitrenkti ir susmukes wc. Juk uždaras kraujo išsiliejimas pavojingas

tadas bobikei

tadas bobikei portretas
nerasyk didziosiomis - mes ne akli, o tu tikrai ne protingiausia.

BOBIKE

BOBIKE portretas
AS PAZISTU SIUOS ZMONES.....TAI YRA ABSURDAS....JUK JIE SPECIALIAI JU NEISMETE,KO EJO SUNUS IS PASKOS,TUREJO PADETI,O FELCERIS JUK SU SUNKIA KUPRINE,ESANT KARSTAM ORUI NEPAJEGUS IR ZMOGU VEZTI,IR DAR KUPRINE SUNKIA TURETI....NE VELTUI ZMONA TRIUKSMAVO PRIEMIMO SKYRIUJ,KAD PASOKDINSIU LIGONINE IR PIRMINI CENTRA ,JIE MAN DAUG TURES SUMOKETI.....TUOM VISKAS IR PASAKYTA.....O SENOLIS BUVO LIGONIUKAS,CIA TIPO TIK PRIEZASTIS.....MEDIKAI,BUKIT STIPRUS ,TEISYBE TURI NUGALETI....

Ponia

Ponia portretas
Artimieji be jokios moralinės, sąžinės ir suprantingumo. Nori tik pasipelnyti iš nutikusios nelaimės, vietoj to, kad būtų padėję medikams, tikriausiai tik žiūrėjo ir dar reiškė pretenzijas. Nori kosminių pinigų už senolį kuris ir taip būtų miręs nuo lėtinių ligų. Pagalvokit kaip dabar gyventi medikams, jie norėjo padėti, o dabar yra tampomi po teismus. Niekam nebeįdomu kiek gyvybių buvo išgelbėta prieš ir po šio įvykio. Per korona virusio pandemiją tik dėkoja "Ačiū herojams", tačiau ar tokiose situacijose mes prisimename tikruosius herojus? Medikams dabar tik stiprybės kovojant teismuose ir bantant įrodyti, kad tiesiog įvyko nelaimė. O artimiesiems tegul šis noras praturtėti kitų sąskaita ir sveikata, te grįžta dvigubai.

Anonimas

Anonimas portretas
Maklaudas mirė, dabar sūnus netures iš ko pragyvent ,tai reik kompensacijos

Virgis

Virgis portretas
Pritariu visiems komentatoriaus,tikrai keista,kad nepadėjo medikams tie artimieji,gaila labai ,kad dabar juos pasodins

Senis

Senis portretas
Tas nutukes ligonis jau ir taip vos gyvas buvo bet chamai giminaiciai už ji nori užsidirbti 200000eu. tokiu atveju sekanti karta savo ligonius tevežie patys giminaičiai tada patys ir atsakys.

Teisinė sistema

Teisinė sistema portretas
šlubuoja, esant neatsargumui automatiškai žalą turėtų padengti draudimas. Klaidas daro visi ir jų pasekmes kompensuoja draudimas, mano manymu draudimas galėtų nekompensuoti tik tokiu atveju kai veika yra padaryta "tyčia".

Kedainiai

Kedainiai portretas
Pažįstu šiuo medikus. Teko susidurti ne kartą, nuostabūs žmonės abu. Atsakingi, užjautūs, tik geri žodžiai, baisu kokia nelaimė. Atvažiavai gelbėti gyvybių, o va nelaimė ir dabar kaltina žmogžudyste. Apsurdas. O tiem namiškiam tie pinigai per šikną išlys, pasinaudoti už senolį nori parazidai. Timėkimės jiems dar gyvenimas parodys savo vietą.

No no no

No no no portretas
Nesprendžia kad kaltas dėl įvykio , bet teigti, kad ilgai dirbant su ligoniais žmonės atbunka , nekreipia dėmesio į smulkmenas ir darbo plonybes. Todėl taip ir atsitinka.

Stiprybės medikams..

Stiprybės medikams.. portretas
O "nukentėjusiems" gėda! Ar bandėt kas dviese pakelt žmogų šimto kg? O ekstra atveju rast pagalba lauke? Kita vertus, ne kiekvienas sutiks, o jei sutiks ir pasitemps nugara, ar kitaip gaus trauma? Vėl teismai, nes medikams padėjo..Žodžiu, sunku suprast tiem, kas nedirba to darbo..

Nelaimė

Nelaimė portretas
Abiems pusėms labai skausminga situacija, vieniems artimo žmogaus netektis, kitiems byla dėl neužtikrinto saugumo ligoniui. Kodėl sūnus nepadėjo GMP darbuotojams palydėti 100 kg sveriantį senolį iki automobilio, juk reikėjo nešti sunkią mediicinos įrangą. Dažniausiai 100 tūkstantinių kompensacijų reikalaujama, kada šeima netenka maitintojo, lieka mažamečiai vaikai, šiuo atveju panašu į pasipinigavimą iš nelaimingo atsitikimo, sukėlusio artimo žmogaus mirtį.

Fuuu...

Fuuu... portretas
Užuojauta GMP darbuotojams. Jų darbas tikrai sunkus. Ir tikrai tie vyrukai tyčia paciento neišmetė. Nelaimingas atsitikimas... O nukentėjusieji tikrai negarbingai elgiasi...

AAA

AAA portretas
Nauja išsigimimo forma, ko gero, vėl atėjusi iš Vakarų: traukti teisman gyvybes gelbėjančius žmones, jei jiems to nepavyksta sėkmingai padaryti:(

senasene

senasene portretas
ir kodėl tie "mylintys" artimieji neleidžia žmogui mirti savo namuos?

Kaži

Kaži portretas
Kiek bebūtų gyvenęs po ''susmukimo,, jug devintą dešimtį įpusėjęs senolis jau buvo.Gaila medikų.

Chi

Chi portretas
Kaip lengva apkaltinti medikus, o namiškiai kodėl nėjo šalia, ar, kaip visada, rankas į kišenes susikišę atsainiai žiūrėjo?? Atseit medikų pareiga tampyti sunkius ligonius. Graužkitės dabar nagus. O namie be sąmonės susmukusiam senoliui- amžino atilsio, tegu būna lengva žemelė.

mąstymas

mąstymas portretas
Gaila žmonių, dirbančių greitojoje. Kiek sunkių ligonių per dieną jiems reikia kilnoti. Taip ir be stuburo likti galima. Beje, o kodėl sūnus nepadėjo savo tėvo gabenti? Per sunkus buvo?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių