Kauno daugiabučio lindynėje rasti negyvi jos šeimininkas ir nežinomas šio svečias

  • Teksto dydis:

Liepos 6-osios vakare viename Dainavos mikrorajono bute, kurio durys buvo neužrakintos, rasti jau pradėję irti dviejų vyrų lavonai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas jų mirties priežasčiai nustatyti.

Specialias tarnybas į šį V.Krėvės prospekto penkiaaukštį 19.43 val. išsikvietė viena jo gyventoja.

Ji teigė, kad neapsikenčia nemalonaus kvapo, panašu, kad sklindančio iš kaimyno, kurio nemato jau beveik savaitę – nuo šeštadienio, buto. Jo įstiklintame balkone – daug musių. O virtuvėje, kurios langas praviras, – dieną ir naktį dega šviesa.

Kaimynė neslėpė, kad šio buto šeimininkas – mėgėjas išgerti ir jo užstalėje nuolat renkasi sugėrovai iš viso mikrorajono.

Kadangi šis butas – penktajame aukšte, į įvykio vietą buvo pasiųsti ir ugniagesiai gelbėtojai. Panašu, kad planuota patekti į jį per minėtą pravirą virtuvės langą. Tačiau paaiškėjo, kad šio buto medinės durys – neužrakintos. Per jas patekus vidun, kaip pranešama Kauno ugniagesių gelbėtojų suvestinėse, lovoje buvo aptiktas vyras be gyvybės ženklų.

Policijos departamento suvestinėse apie išskirtiniausius liepos 6-osios įvykius ši informacija papildoma tuo, kad tądien, apie 21 val., Kaune, viename V. Krėvės prospekto bute, rasti jo šeimininko, gimusio 1956 m., bei panašaus amžiaus – apie 65-erių metų nenustatytos tapatybės vyro kūnai.

Anot Kauno policijos atstovės, lavonai aptikti skirtinguose kambariuose. Buto šeimininko – lovoje. O jo svečio, kurio asmenybė iki ketvirtadienio ryto dar buvo nenustatyta, – ant grindų.

Apie jokias smurto žymes, įžvelgtas pradėjusiuose irti jų kūnuose, anot policijos atstovės, neužsimenama.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rita -Pil.

Rita -Pil. portretas
Matėm kas buvo sovietų laikais, nereikia pasakoti. Pas mus į laiptinę 9 aukšto būdavo baisu rytą išeiti.

Onė

Onė portretas
Na įdomi praktika pirma įlipa per balkona ar šiaip langa po to patikrina duris ,,ale ve neužrakintos?????,,

KODĖL?

KODĖL? portretas
Kokia lindynė???Kaip atsirado lindynė , jei yra namo administratorius?Ką jis veikia??Kodėl vadinat lindyne, jei patys rašot, kad rastas buto šeimininkas ir svečias.Šiaip lindynė yra maža, menka trobelė.
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių