Vairuotojai širsta: gavo baudas, nors tuo metu buvo kitame mieste

klp

klp portretas
"Jei taip atsitiko, žmogus privalo kreiptis į policiją, klaida bus ištaisyta“, – pažymėjo R.Matonis." - Matoni, o aš manau, kad niekuo nenusikaltęs žmogus, jums nieko NEPRIVALO. Tai Jūs PRIVALOTE išsiaiškinti, ir informuoti suklaidintą žmogų, apie tai, kad įvyko klaida. bei atlyginti už sugaištą laiką ir sugadintus nervus. Kada teisėsaugos atstovas spaudai sako, kad nekaltas žmogus PRIVALO įrodinėti, kad jis yra "ne kupranugaris", tai daug pasako apie pačią teisėsaugą ir supuvusį jos požiūrį į pilietį ir jo teises. Bet..... juk mums tai tinka ?

Prie Megos

Prie Megos portretas
Gerai zinau , kad pasistaciau masina aikstelej kur nebuvo zenklu nei taxi nei neigaliems . Bet gavau bauda. Foto neprideta. Niekaip nesuprantu nejau taip sunku ideti ir foto , kad matytum ka blogai padarai. Kad kita karta nenusizengtum.

Виталий

Виталий portretas
Мне тоже пришел штраф,но я в тот день даже на улицу не выходил,звонил в vmi потом в полицию,выянил что этт не мне штраф.беспредел полнейший.как были менты так и остались,только форму поменяли

M

M portretas
Tik pas mus nes valdo nėntu gauja

Virginijus

Virginijus portretas
Sveiki teisingai cia vienas raso kur foto automobilio vairuotojo vokietijoje per tris metus esu papuoles penkis kartus ant trikojiu ateina bauda foto kur aiskiai matyti jog vairavai tu o ne kitas jog masina tavo o ne svetima

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Kažkaip netikiu.Skaitau čia kelių chamų paskleistas šaršalas.O kas darės Kaune,kai keletas nedakruštų suskių 'piketavo'.Manau čia tų nevispročių 'protesto' tęsinys.

Anonimas

Anonimas portretas
Nesamone tie trikojai,greitu metu dronai sjris i avarijos vieta cia is viso nesamone o laikui begant sukurs robotus kurie gaudys nusikaltelius tai pareigunam uzteks ofise sedeti ir gaut pinigus uz nieka

Iki ko nusigyvename

Iki ko nusigyvename portretas
Kad zmogaus nubaudimo klausima sprendzia ne zmones o robotai. Ir dar daznai klaidingai ir be zmoniu kontroles. Greit spres ir ka ikalinti, ir kam paskirt mirties bausme. Gausi elektroniniu laisku kad toks ir toks trikojis tau paskyre mirties bausme. Atvykti ten ir ten egzekucijai.

Kompiuteriai negali apsirikti

Kompiuteriai negali apsirikti portretas
Reiskia i tuos trikoju kompiuterius tycia ikelta toki programa leidzianti netiksliai nustatyti numerius. Tycia nefotorafuojama, kad gaves bauda nega.etu iskart matyti netikslaus baudos skyrimo. Ieskoma kvailiu. Gal kiti susimokes nesigincije del baudos. Vyksta uzsleptas pasipinigavimas. Dar vienas valstieciu valdzios gobsumo pasireiskimas. Kuria vis naujus budus kaip is zmoniu islupti dar daugiau pinigu. Tame tarpe ir nesaziningais budais.

Anonimas

Anonimas portretas
GAL LAIKAS PAREIKALAUTI IS KALTINIKU ,KAD APMOKETU UZ SUGAISTA LAIKA

...

... portretas
BRIEDAS!!!! Konstitucijos 31 straipnis nusako, kad zmogus nekaltas, kol neirodyta jo kalte. Tai reiskia, kad policija yra ta institucija, kuri turi IRODYTI tavo kalte. Jie NETURI TEISES tau siuntineti klaidingus pranesimus, o tu tada turi buti serlokas holmsas ir versti debiliska koordinaciu sistema I pasaulyje pripazinta, tada ieskoti kur pazeidimas fiksuotas, bandyti atsiminti tu ten buvai ar ne, ir surinkti irodymus, kad tu nekaltas. TAIP NEGALI BUTI!!!! Privalomai turi buti siunciama nuotrauka, zemelapio lokacijos nuotrauka ir normalios koordinates. Jei bent kazkas kreiptusi i teisma, del prieraso "pastebejus netikslumus, privalote kreiptis i policija", neee, as neprivalau, jus privalot informacija patikrinti ir tik tada generuoti protokola, o ne perkelti sita darba zmonems ant peciu. Kaip isivaizduojat senesni zmones, arba tie patys jauni zmones neigude IT sektoriuje, kaip jie atris visus galus?

Vill

Vill portretas
Tinginiai

Mindaugas

Mindaugas portretas
Skiria sitokias lesas tiem trikojam, tokie garantuoti. Tokie aptinge. Kad jau savo darbo neatlieka iki galo. Kas per nesamone. Tinginiai ir tiek. Kaltina niekuo detus zmones.

Edita

Edita portretas
Man atėjo bauda taip pat kad viršijau leistiną greitį nors tuo metu niekur nevaževau o buvau prie vandens

Edi

Edi portretas
Jei normaliai statytu tuos trikojus musiet nebutu tokiu ale sistemos klaidu. O cia db vos ne i pusi ikelti tie trikojai tai nereik noret kad nemaltu s.

Marytė

Marytė portretas
Čia pareigūnas matyt savo draugeli gelbėjo ..yra teke man važiuot aiškintis ..numerio nesimatė nuotraukoj ..bet ir neatitiko lempos ,,be to tuo metu gulėjau ligoninėj po operacijos ..tai va ir mašina buvo ligoninės kieme ....

Aurimas

Aurimas portretas
Kazį kodėl prieš laišką siuntimą netikriną ar viskas sutampa ar nėra klaidų? Kam jau kam bet policijoje kaltinti žmonės nepatikrinta informaciją būtų nusikaltimas .

Emigrantas

Emigrantas portretas
Nemalkit sudo,jeigu nevaziavai tai ir neužfiksavo,kam tokias nesąmones šnekat nuotrauka ir mašinų numeriai matyti ir dar laikas.reikia būti visišku degredu nepripažinti.

Ponai,as svecias LT

Ponai,as svecias LT portretas
Gerbiamiejipolicinkai ir baudu moketojai,laikas sukilti pries tuos trikojus ir dar kitusmatavimo priborus,jie ir fesko delto jums ir pardave europa ,LT esu svecias,europoj ju nenaudoja o kitus yac prancuzijoj visus sudegino kas padangom kas dar gudriau.Cia yra didele apgaule daugiau nekomentuosiu spreskit patys

Teisingai sako apacioje

Teisingai sako apacioje portretas
Jeigu numeriu neatpayzta, tai daug sansu , kad ir greiti neteisinga daznai fiksuoja, gal paukstis praskrenda, gal koks vabalas tupi ant ekrano.

Temidė

Temidė portretas
Valdžia ne tik uzrisusi Temidei akis, bet ir suralinusi sąžinę. Atėjo laikai, kad nusizengimo nepadarymą turi įrodinėti vargšas žmogelis.. Linkiu Sauliui Skverneliui, kuris savo pradėtą politiką policijoje, permete ją visuomenei, užbaigti karjerą politikoje ir ramiai mėgautis turima pareigūno bei premjero pensija. Liūdna situacija valstybėje, kai vadovauja buvę represinių struktūrų pareigūnai.

Viktoras

Viktoras portretas
O ko jūs tikitės gyvendami vagių ir aferistų bauduvoje. Rudenį seiman nepamirškit gerovėß valstybės atstovų perinkt

taigiis

taigiis portretas
kazkurie is mentu pasidaro grazaus pinigelio. arba tas padalinys kuris tvarko sitas baudeles. issiuncia ir stebi ar praslys. jei taip i kisene.

Gedas

Gedas portretas
Taigi,pas mus pasirodo kaltumo prezumpcija,tave apkaltina,o tavo reikalas įrodyti,kad tu nekaltas. Iki šiol lyg ir atvirkščiai buvo,turėdavo įrodyti,kad esi kaltas.

Vietoj pagarbos

Vietoj pagarbos portretas
Panašu, kad neteisėti protokolai tampa masiniais.Taigi, trikojai eilinė policijos gėda..arba afera mokesčių surinkimui.Kiek pagarbos ir padėkos policijai "už saugoti ir ginti" jaus neteisingai apkaltintas ir laiką įrodymams sugaišęs žmogus..

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Įtariu,staripsnis paskatino kelių chamų puolimą,prieš jų nekenčiamus 'TRIKOJUS'.Jau žiūriu gal kas antras 'nekaltas',kaip mergelė.---Nepažeidinėk KET ir ramiai gyvensi.O klaidų visuomet atsitinka, nenorint.Toks jau gyvenimo dėsnis,-kas nedirba,tas neklysta.Čia kelių gaidelių išpūstas snarglio burbulas,kuris sprogs.---Rask durnių kuris su malonumu moka baudą,kad ir kaltas,jei yra nors menkiausia galimybė išsisukti,įpač kelių chamams-žudikams,kurie absoliučiai ignoruoja KET.

zuikiis

zuikiis portretas
Bet taip ir neatsakė policijos atstovė, kodėl neprideda prie baudos "nusižengėlio" fotkės. Ar negalėtų korespondentai to paklausti dar kartą?

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
NEBUKIT TOKIE AGRESYVUS POLICIJOS ATZILGIU JUK JE MUS SAUGO GINA STEBI KAD NENUSIKALSTUME VIAS TAI KAINUOJA IR TODEL SUSIMOKEKITE JAI IR ESAT NEKALTAS BET POLICIJA MANO KAD KAZKADA BUVOT KALTAS.NERA NEKALTU tik policija nekalta.JAI KA DUOKIT I TEISMA.

Siandien

Siandien portretas
Gavau bauda ,kad virsijau greiti ,bet ten net nevaziavau...,parasiau pretenzija...

Iš anksto

Iš anksto portretas
Esu kaltas/apkaltintas ir nubaustas, bet turiu teisę įrodyti, kad esu nekaltas.

jo

jo portretas
tie trikojai galimai neatitinka kokybes ,visapusiskai

Anonimas

Anonimas portretas
O kas atlygins sistemos klaidu zala

...

... portretas
kokie visi protingi komentaruose gerai istatymus zinot////.bet greiti virsijant gaunasi atsilupe verkslena

intelekto nesužaloti

intelekto nesužaloti portretas
Aborigenai vienykitės, sukilkit prieš policiją, gyvensite be greičio matuoklių kaip rojuje. Kavenskas tai diagnozė.

normalei

normalei portretas
Kaunas daro gėdą Lietuvai

Mariakas

Mariakas portretas
Nu nafik kam tokių trikojių pripirko, kad negali normalei nuskaityti automobilio valst. numerį. Paskui vairuotojas turi gaišinti savo brangų laiką aiškindamas dėl teisybės. Tada jeigu aparatas suklydo ir apkaltino vairuotoją, kad jis viršijo greitį, tai molonėkite policija atlyginti vairuotojui už sugaištą laiką, kad jūsų nupirktas trikojis nesugeba tikslei nuskaityti auto valst. numerį. Labai gėda iš jūsų pusės tamsta pareigūnai.

Jonas

Jonas portretas
Ponai jei jau priverciate moketi bauda as turiu ir privalau rankose matyti tai patvirtinanti dokumenta.T.y. ta kuo buvo remtasi skiriant bauda.Tuoj matau is eiles visi gaus.

Kęstutis

Kęstutis portretas
Tai dar žmogus ir savo laiką turi gaišinti ,kad įrodytų savo nekaltumą

girtuoklis

girtuoklis portretas
uz ka man bauda, net masinos neturiu,nieksai

X

X portretas
Nėi vėnoi valstybėi tokio bantitizmo nėra

T

T portretas
Tai bantiyizmas be urodimu baudzia

H

H portretas
Jei viršijai tave baudžia, Jei neteisingai apkaltinai ... Keliukai privalėtų mokėti .

Koordinatė

Koordinatė portretas
Man taip pat atsiuntė gromatėlę . Atseit , viršijau greitį. Gyvenvietėje. Net koordinates nurodė kurioje vietoje. Suvedęs vietos koordinates vietą pasitikrinau visose įmanomose sistemose. Visos nurodė, kad tai ....greitkelis netoli Raseinių:) Kadangi pasiūlė susimokėti tik 15 eurų, tai..... Patys suprantat. Sveikata brangiausias turtas:)

lorenzo

lorenzo portretas
su bauda turi būti radaro protokolas įrodantis pažeidimą

Anonimas

Anonimas portretas
Matyt krabui labai trūksta pinigų naujai bobai nupirkti kokį naują dvara

...

... portretas
ko verkia baudos juokingos .paremt partyjas reikia nes valstybes financuojamos

anonimas

anonimas portretas
bauda - tai šventas dalykas runkeliui , reikia tik džiaugtis ja gavus , skubiai susimokėti bent du kartus , ir su nekantrumu laukti sekančiu .

Mikismauzas

Mikismauzas portretas
Reikia pradėti naują praktiką-kreiptis ne į policiją,bet į teismą.Šita nesąmonė tik užgimė,bet jai reikia padaryti galą,nes gaišim laiką,gadinsim nervus ir nebus galo.

UFFO

UFFO portretas
labai gerai o ar atlygina uz sugaista laika nervus ir kura vaziuojant aiskintis uz nieka??

kaip tai gali buti?

kaip tai gali buti? portretas
nekalti vairuotojai turi gaisti savo laika ir aiskintis?gal tada bauda tegul moka policija vairuotojui..

ramuneles vaistine

ramuneles vaistine portretas
tai kad numerio neatpazysta aisku, o kokius kilometrus rodo kas atsakys?

kad nuramint policiją

kad nuramint policiją portretas
kelkite policijai bylas pagal BK 300 straipsnį - Dokumento suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu. Pagal šį straipsnį atsako ir juridinis asmuo. Manau iš karto šustriakus atšaldysite.

>Totalus š< \\\\\.../////

&gt;Totalus š&lt; \\\\\...///// portretas
Įtariu,kad NE.

Totalus š...

Totalus š... portretas
tie trikojai, man irgi taip buvo...dvi savaites įrodinėjau, kad tai ne aš ir net ne mano mašina. Spėkit, atsiprašė kas nors už sugaišintą mano laiką, gadintus nervus???

situacija

situacija portretas
ponai,farai,tai prie ko cia pilietis,jei,jusu sistema mala suda.susitvarkykite.o siaip tai reikia i teisma eiti.negali SISTEMA tyciotis is pilieciu.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Aš visomis keruriomis už 'TRIKOJĮ',bet jei čia tiesa, ką rašo tai jau, jeigu šitaip tada NAFEK.---Būtinai turi atlyginti moralinę žalą mterijaliai,jei reikia žmogui gaišt laiką ir įrodinėt,kad tu ne begemotas.

neverkit o vairuokit atsakingai

neverkit o vairuokit atsakingai portretas
netikslumai purvinas nr ar panasiai va tau ir klaida, negerk prie vairo bus ir pagarba

Kopustas.

Kopustas. portretas
Oi kaip gerai tie trikojai, kaip man jie velniskai patinka, net nusisypsojau i save veidrodyje ziuredamas is tokio smagumo.

Rimas

Rimas portretas
Chaosas visur...

Matoniui

Matoniui portretas
tai gal geriau skirdami baudas klaidų nedarykit ir nereikė jų taisyti. Kai vairuotojas padaro klaidą, tai jam, bauda, o kai policija klysta, tai vairuotojas turi gaišti laiką ir įrodinėti savo teisybę. Tai už policijos klaidą irgi turi būti baudžiama

Minde

Minde portretas
Senokai prisiprko trikoju iš aliexpreso dar dabar gaisk laiką ir aiškintis kai esi nekaltas tik pas mus gali būti tokios nesąmones

Pripirko

Pripirko portretas
Kinietisko sudo iš ebejaus papigiaja Pinigų plovimas

Black

Black portretas
kreipimasis i policija kainuoja laika ir pinigus. Kas atlygins? Velniop tokia sistema kuri kuria chaosa!

ALGIS

ALGIS portretas
NEGALIMA PRIEŠTARAUTI IR NEVYKDYTI teisėtų POLICIJOS REIKALAVIMŲ
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių