Trikojai griauna pasitikėjimą policija?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Policijai durnelių - eismo gaidelių pasitikėjimo ir nereikia - jai svarbesnis protingesnių, saugančių savo ir kitų eismo dalyvių gyvybes ir sveikatą, pasitikėjimas

iujhyt

iujhyt portretas
nei griauna nei ką

UFFO

UFFO portretas
taip griauna pasitikejima policija nes daug metu prireike istraukt pareigunus is krumu dabar jie vel susikiso apsimesdami jog tai ne tas pats!!!

Nesupratau

Nesupratau portretas
O jie kada nors turėjo kažkieno pasitikėjimą?

be koncervu greitai nevaziuosi

be koncervu greitai nevaziuosi portretas
Jeigu norit zinoti kur stovi trikojai ir dvikojai policininkai , skambink tel. (8 5) 239 6624 Juozapaviciaus pradzioj, priesais Lidla, feisbuko grupeje Kur stovi trikojis Kaune parase seimo narys ,buves Kauno meras.

Bronsonas

Bronsonas portretas
Išvažiavimas iš Kauno Žemaičių plente, ties automatine degaline pati "pavojingiausia vieta" nes ten pastoviai budi trikojis??? Ir jie drista meluoti, kad stato trikojus pačiuose avaringiausiose vietose???

Anonimas

Anonimas portretas
Kas laikosi taisyklių tam trikojai netrukdo.Ju turi būti daugiau,O tokių ginėju chuliganų ginėju yra ,bet kai griovyje atsiduria ar žuvę dėl greičio viršijimo,kodėl jie ginėjai tyli?

Keturkojis suniukas amsius

Keturkojis suniukas amsius portretas
Mano pasitikejimas, garbe ir orumas skyleje po uodega.

Patyres

Patyres portretas
dziugu kad atsirado zmogus ginantis viesa interesa ir bandys sustabdyt neteisetus policijos veiksmus . didelis aciu . sekmes jusu sunkioi kovoi.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Tas varna neturi teisės dirbti adva'Koto darbo,nes jis pats pažeidinėja ir skatina kitus,nes kaip teisininkas turi būti PAVYZDŽIU kitiems,o ne juoda varna,su juoda manta,raudonais guzikais.

Vardas

Vardas portretas
Niekada nebūčiau pagalvojęs, bet faktas prieš akis: policijai tokį erzelį sukėlė Gerb. Varno kova už teisingumą, kad jie pasodino čia, po šiuo straipsniu visą savo brigadą, kurie be perstojo rašo policiją keliuose liaubsinančius komentarus ir net lauikus visi pakaitomis čia dėlioja. Fantastika, persistengta, nes visi, net vaikai supranta, kad daugumai skaitytojų trikojai tikrai ne prie širdies. O pagal "komentarus" gali pagalvoti, kad visa tauta net atsilapojusi laukė, kad juos apkrautų baudomis. p.s. Gaila, kad pamiršta jau nebe viena istorija, kai po ilgų kančių jau eilė žmonių įrodė, kad trikojų baudos paskirtos neteisėtai ir neteisingai.

To advokatas teisus

To advokatas teisus portretas
Laikas durnyne eiti miegoti

advokatas teisus

advokatas teisus portretas
ir arkliui aišku kad policija šiuo atveju veikia ne teisėtai, bet jiems tas įprasta, dievų gi niekas nebaudžia, Tas pats ir su automatinių protokolų siuntinėjimu iš kurių koks 10 procentų melagingi. Teisėtų reikalavimų nevykdymu - tipo lieps myžti ant policijos auto ir jei ne myši tai bus teisėtų policijos reikalavimų nevykdymas o jei myši tai bus policijos garbės ir orumo įžeidimas.

Aurutis

Aurutis portretas
Audinės vairuojat neblokuoja stabdžių

>>>Italas \\\\\.../////

>>>Italas \\\\\...///// portretas
>"itale",ar bent žemėlapyje rastum tą Italiją ???.Pagyrų puodas.

Judita

Judita portretas
Duokit tam advokatui statistiką kiek žuvo eismo dalyvių dėl greičio viršijimo. Sėkmės kelių policijai. Šalin tokius advokatus atstovaujančius mirties angelams....

Anonimas

Anonimas portretas
Kam griauna pasitikėjimą [ tokiems varnams , kurie nesilaiko taisyklių ...Tai greičio mėgėjai sudaro didžiausią skaičių avarijų, sužeistų žmonių ar žuvusių nuo jų...], o kam tai padeda nežūti kely...

Anonimas

Anonimas portretas
Aš d****** baigęs tris klases ir pasisakau už trikojus ir už policiją.

Anonimas

Anonimas portretas
Greičio matavimas, baudos už jo viršijimą padidina eismo saugumą . Trikojai tam yra gera priemonė , dar nustato ir važinėjančius be tech. apžiūros , be draudimo . Jei yra teisinių problemų dėl jų statymo tai reiktų paprasčiausiai jas išspręsti . Tik klausimas kiek viršijus greitį jau reiktų bausti .Gal skirtingose vietose priklausomai nuo pavojingumo tolerancija turėtų būti skirtinga . Bet neviršijus 55 km/val (kur leidžiama 60 km/val baudos neturėtų būti skiriamos .

Klp

Klp portretas
Kauno žurnalistinė šunauja vėl užsiima žmonių kiršinimu.O iš tokio ,tipo,advokato atimčiau ne tik teises,bet ir advokato licenziją.Kokį pavyzdį debilas lodo kitiems

Trikojai didina pasitikėjimą policija

Trikojai didina pasitikėjimą policija portretas
didina tų, kurie laikosi taisyklių, o jie nesilaiko ir reikia bausti

Italas

Italas portretas
Super advokatę,pritariu visiškai,kad trikojai nesamonė!!!! Gyvenu Romoj nėr jokiu trikoju!!!! Ir avariju tikrai ne daugiau kaip Lietuvoj,trikojai yra pinigu rinkimas!!

trikojai

trikojai portretas
atsirado dėl žemo mūsų vairuotojų mentaliteto. Tokie ir protestuoja prieš juos.

Vargšas nemokša

Vargšas nemokša portretas
Tai matote,kokie advokatai Lietuvoje.Advokatas-KET pažeidėjas,nežino net kelių eismo taisyklių.O jūs žurnaliūgos nevadinkite nemokšos,garsiu advokatu.Jeigu jau toks garsus,tai kokie kiti?Tokie nemokšos vairuotojai,neturėtų vairuoti,nebent dviratį.

Va taip

Va taip portretas
sušiktas "advokatpalaiki". Teks važinėti pagal KET...

serž

serž portretas
Tokiam advokatui reikėtų atimti teises vairuoti, nes jis visiškai nežino eismo taisyklių. Atsibodo tie kelių "ereliai", kiek avarijų , žmonių sužalojimų per juos o tie vadinami "trikojai" padeda juos sugaudyti ir sudelioti į tam tikras lentynėles .Policijos darbas -keliuose turi būti tvarka.

OB

OB portretas
Tegu tie visi besiskundziantys trikoju teisetumu pavazineja kokioj Vokietijoje, kur įstatymų policija laikosi pedantiskai, praeis noras gadeliams ir jų advokatams.

Cha

Cha portretas
Pasitejimas policija jau senai sugriautas

Dakaras

Dakaras portretas
Trikojai yra didele rakstis subineje pazeidejams. Del to ir sirsaliuoja spauda.

Ką gi

Ką gi portretas
galima prie visų įvažiavimų į Kauną pastatyti ženklus, kad greitis mieste kontroliuojamas mobiliaisiais matuokliais ir tada žiopliai (tame tarpe ir advokatas) supras kokiu greičiu mieste galima važiuoti.

Varnas Kakojantis

Varnas Kakojantis portretas
Čia toks kvailokas advokato piaras?

Aš nekomentuosiu

Aš nekomentuosiu portretas
Einu atsinešt kirvio, ir daužysiu kompą.

siaip

siaip portretas
yra teises aktuose nurodyta, kad automatine greicio kontrole vykdoma stacionariais greicio matuokliais. Pries tokius matuoklius ir statomas zenklas. O siaip yra nemazai saliu, kur isvis pries greicio matuoklius jokiu zenklu nera ir tai sakyciau yra geroji praktika, kuri turetu buti visur taikoma.

įstatymų nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia

įstatymų nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia portretas
kaip ir trikojų nepastebėjimas nuo KET atsakomybės neatleidžia.

Lionginas

Lionginas portretas
Kiek pastatom trikojų tiek turim atleisti kelių policininkų iš darbo, nes trikojai turi atsipirkti ,o nedirbti už policininkus ,otie durnių volios.

advokatas -nusikaltėlis mažai ko skiriasi

advokatas -nusikaltėlis mažai ko skiriasi portretas
advokatas -nusikaltėlis mažai ko skiriasi..... abu stengiasi apgauti ir išsisukti nuo baudos .... yra KET ...nepažeidinėk ir nereikės kaukti dėl baudos .... nusižengei mokėk, o advokatą dvigubai bausti..... teisininkas PRIVALO nepažeidinėt taisyklių

ALGIS

ALGIS portretas
Mano manymu , KET ir kelių ženklai nustato koks greitis galimas miestuose ir kituose keliuose , IR VAIRUOTOJAI BE ATSKIRO ĮSPĖJIMO PRIVALO JŲ LAIKYTIS , O ''TRIKOJAI'' TIK FIKSUOJA ,KET PAŽEIDĖJUS ,kitas klausimas ar jie gali siuntinėti nuobaudas pažeidėjams .

Ventus

Ventus portretas
Velnio advokatas dirba savo darbą :D

T

T portretas
Pas mus policijai reikia ibižeta sutinkt pinihgų trikojai kaukės dabar savivaldybės vsikai ant kalniuko tai policijos maspinigiai greit nekes ju ir vaikai

NETIESA

NETIESA portretas
NE TRIKOJAI O MENTŲ CHAMIZMAS IR NESISKAITYMAS SU ŽMONĖMIS IR ĮSTATYMAIS , KONSTITUCIJA ,PERTEKLINIS SMURTAS GRIAUNA PASITIKĖJIMĄ POLICIJA..

prokuroras

prokuroras portretas
Garsus advokatas pazeide keliu eismo taisykles ir jam atrodo kad kalta policija ir trikojai.Ar daug tokiu saunuoliu kaip tas kvailas advokatas.

Skaitytojas

 Skaitytojas portretas
Jeigu teismas nuspręs,kad įspėjamųjų ženklų apie trikojus reikia,policija juos turėtų statyti prie ženklų nurodančių leistiną greitį,bet ne prie kiekvieno trikojo.

Kaunietis

Kaunietis portretas
O policijai durnelių pasitikėjimo tikrai nereikia, užteks protingesnių pasitikėjimo - jų nepalyginamai daugiau

Ylakis

Ylakis portretas
yra pigesnis budas nebegaminti galingu automobiliu ir bus saugu, traktoriai gatvese ir keliuose netinka

Teisinis nihilizmas

Teisinis nihilizmas portretas
Varno reikalavimas absurdas ir nonsensas . Privalo atimti licenzija is tokio advokato ir uzdrausti verstis teisine praktika!

Kauniškis

Kauniškis portretas
Taisyklės visiems vienodos.Tame tarpe ir velnio advokatams.Ir nereikia čia jokių abrakadabrų.Jeigu šikna pypkę rūko prie ko čia koks nors "trikojis"?

Alius

Alius portretas
Tam orkai,greitis mieste turi but70, o uzmiesti 110,o del zuvusiu paziurek koks kelias ir kokia masiniuke skarbonke!

vjk

vjk portretas
Trikojai - gerai, tvarka turi būti,

Tikrai reikia dar daugiau trikoju

Tikrai reikia dar daugiau trikoju portretas
kad prietrankos spuoguoti maziau lakstytu, olaikytusi taisykliu!

Jonas

Jonas portretas
Advokatas nori vaziuoti kaip prezidentas.Laikykis varne taisykliu o tai viena bauda po kitos ,reiskia tau viskas dzin

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Pragydo gaidžiai žiemą.Važiuok pagal taisykles joks 'trikojis' nebaisus.Greitis ir alkoholis daugiausia nuostolių padarančių ir žuvusių žmonių priežastis.Sveikinu "TRIKOJUS" ir kuo daugiau jų.Greitį viršijus virš 50 km/h anuliuoti med. pažymą ir siūsti pas psichijatrą,nes taip važiuoja tik durniai.---Ne vieta žudikams už vairo.

turbut

turbut portretas
labiausiai pasipiktine spuoguoti su bmw kibirais

Varnas advokatas

Varnas advokatas portretas
Trikojai ir statomi avinams suvaldyt, nes zenklas 30 ar 50 jiems nera suprantamas. Ir kai vaziuoji reikia ne gatveje trikojo ieskot, o karts nuo karto zvilgtelet i automobilio spidometra. Kas vazineja tvarkingai, tam matuokliai nemaiso. Pastoviai stebiu, kai gatveje su aiskiai matomu zenklu 30, 90%vairuotoju vaziuoja 50-60 km/h greiciu. Ir po to jie dar sugeba piktintis, kad ju neispejo.

Advokatui

Advokatui portretas
turbūt nežinote, kad tikro vyro vienas iš pagrindinių požymių - mokėti atsakyti už savo veiksmus.

>Tindi rindi

>Tindi rindi portretas
tu žąsine ne trikojus stebėk, o savo spidometrą, jei žinai kur jis yra, o jei lankei mokyklą, prisimink kaip atrodo skaičius 50. Labai paprasta, ir nereikės čia seilėtis ir triesti į kelnes

Rocky

Rocky portretas
nei griauna nei ką. Važiuoji pagal taisykles, ir trikojis ne motais. Keista tik kodėl Kauno dienos rašeivos vis bando įbrukt mintį, kad tai kažkas neteisėto. Pažeidėjai toleruojami, o štai vertimas laikytis įstatymų - smerkiamas? Gal patys žurnaliūgos yra tarp tų, kelių chuliganų, kad taip uoliai juos gina?

Jojo

Jojo portretas
Taip išeina trikojis yra gėris...

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Kame čia problema? Yra "perspėjimas" KET,vienas ir aiškus: mieste greitis 50km/h,jei ženklai nenurodo kitaip. Neviršik ir jokių bėdų.

L?

L? portretas
Kelyje stovi ženklas su max. leistinu greičiu. Kaip tūlam piliečiui įrodyt, kad jis nesilaiko to ženklo be techninės priemonės? Tam yra "trikojis". Dar pradėkit reikalaut specialaus ženklo prieš girtam duodant pūst į alkotesterį.

Jei

Jei portretas
advokatas mokėtų naudotis Waze, tokių problemų neiškiltų.

Kostia

Kostia portretas
Garsus advokatas ? Kažkaip neteko girdėti ar skaityti. O vat kad pažeidėjas garsus - tai faktas...

Tikrai ne

Tikrai ne portretas
Jie griauna pasitikėjimą,tik apsisnargliojusiems ir kelyje išsipisinėjantiems kelių gaidžiams,kuriems pasitikėjimas reiškia ket pažeidimų ignoravimą ir nebaudžiamumą!Kuo daugiau trikojų,tuo gatvėse mažiau gaidžių!Vieną kart pabandę ir įsitikinę,kad trikojis veikia,retas kuris neadekvatas ryžtasi pajartoti.

Tindi rindi

Tindi rindi portretas
Nelabai suprantu ka turi bendro trikojis ir saugus važiavimas žiūrint iš teigiamos pusės. Manau jog yra kaip tik priešingai dėl paprastos priežasties- dabar vairuotoju akys nukreipiamos žemyn (stebint ar nėra trikojo) ir kelio ženklai daugumoje atveju nebepatenka į matomumo zona (tiesiog akys nebespėja/pavargsta dirbti greitu tempu aukštyn/žemyn, o kur dar visa kita kas vyksta kelyje? Na, o saugus važiavimas tai tikrai ne tas pat kas saugus gretis, todėl keistas ir nesuprantamas policijos vadovu atsikalbinėjimas. Visi žinome, kad yra daugelis faktoriu saugiam važiavimui (vairuotojo reakcija, patirtis, vairavimo gebėjimai, automobilis ir pan.) ir greitis tikrai nėra esminis veiksnys, nežiūrint į tai, kad kartais yra netgi priešingai (pavyzdžiu daug). Taigi nemaišykime saugaus greičio ir saugaus važiavimo savoku. O ponas Varnas yra šaunuolis, nes policija vėl praranda savo autoriteta slėpdamiesi “krūmuose”, teko pačiam matyti ir už šiukšledėžiu ir už kelio atitvaru ir pan.

Lakstūnai

Lakstūnai portretas
Nepatenkinti, kad trikojai statomi, kur nebūna eismo įvykių. Tai anot jų, norint pastatyti, pirmiausia reikia sulaukti eismo įvykio? Tada vėl šauks: oi, kur jie buvo ankščiau. Taisyklių pažeidėjams niekada nebūna gerai, kas nepasakytina apie kultūringus vairuotojus.

Manau

Manau portretas
kad tik apsisnarglėje, eismo taisyklių nesilaikantys lakstūnai bijo "trikojų".

Kaunietis

Kaunietis portretas
advokatas ZADEJO neuzdaryt mokykla BAceviciaus bet deja uzdare.gerai pinigu nedaviau susimest.tokia ju duona

Orka

Orka portretas
Iš straipsnio supratau, kad ir tarp advokatų pasitaiko kelių gaidelių, kurie mojuodami teisininko diplomu bando išsukti savo subines. Aš ir nuo stacionarių radarų nuimčiau ženklus. Vakar 5 žuvo vienoj vietoj. Šito maža?..

AGA

AGA portretas
Viskas su jaus gerai,Nieko blogo su trikojais.

RK.

RK. portretas
Pastebėjimai dėl klaustukų nėra juokingi. Dedant klaustuką galima formuoti išankstines nuostatas, neturint joms pagrindo. "Žurnalistai meluoja?" "Straipsnio autorė neturi įrodymų, bet kaltina žmogų?"

Paf

Paf portretas
Tie dalykai mentams neviena milijona atnese, todel bizni reikia pletoti. Verslininkai mentai tai puikiai supranta...

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Kriminalistas kiek persude, bet teshlagalviams-gaideliams taip labiau suprantama. Lakstyti- nebrandziu , nepilnavertishku , zemo intelekto asmenu saviraishka.

Povilas

Povilas portretas
Hm, anonime > baikite rašinėję ir priekabiavę prie žurnalistų rašomų klaustukų, yra vietų kur teigti negalima, nes atsidursi teisme, todėl kai kur dar rašoma; galimai ir pan. "Juokingi" Tamstos pastebėjimai.

Kriminalistas

Kriminalistas portretas
Gal ir prie pasalos narkobaronui ispejimaji zenkla irengti? Teisinis nonsensas varno reikalavimas. Normaliam vairuotojui trikojai netrukdo !

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Skaičiau iki "Lietuva yra teisinė valstybė...." jau teisia teisėjai, kurie patys privalo senai sėdėti patys kaltinamųjų suoluose, o policininkai nuo Garliavos laikų vadinami jau "pitbuliais", o žurnalistė rašo, kad policijos pasitikėjimą griauna trikojai, ar velnias Tamsta Diana Jus apsėdo. Galėjo kai kas griauti kolūkius, gamyklas ir t.t., bet ar galima griauti ko nėra?

Anonimas

Anonimas portretas
Jei tie trikojai nebūtų UAB verslas, tada viskas gerai, bauskit ir pildykit biudžetą. Dar geriau, iš kart įdėkit po ribotuvą varant tech. Dabar gi išmanūs laikai, greitis ne daugiau +20 ir įvykių sumažės bent 50%.

Hmm

Hmm portretas
Klaustukasgriauna pasitikejima straipsnio autoriais...

Keleivis

Keleivis portretas
Mažiau reikia lakstyt. Dar informacijos mat jiems reikia.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių