Socialinės paraštės: narkomanai institucijų mėtomi kaip karštos bulvės

Grįžti į straipsnį

ooo

ooo portretas
Tai kur Morgana Danielė su iniciatyva ir entuziazmu,kad padėti o ne platinti narkotikus,Kur Dbarvolska dabar tapusi tikrai bakalaurė su WW?

Babulka

Babulka portretas
o čia visiems tuos švirkštus duoda? O aš perku... Reik nueit, ko nepasinaudot, juk anonimiškai.

AŠ portretas
Testuoti moksleivius nuo kvaišalų.Kitaip tvarkos nebus. Ir tėvų sutikimo neklausti kaip anksčiau. mat jų vaikučiu bus pažeistos teisės.

CHA .... LGBT iskrypeliu vyriausybe su seimu

CHA .... LGBT iskrypeliu vyriausybe su seimu portretas
reklamuoja narkomanija , reikalauja legalizuot narkotikus, dalina svirkstus, Ir cia pat staugia , kad niekas nesirupina ju pagamintais narkomanais , policajai nekrapsto ju is laiptiniu , gydytojai negydo, zmones slykstisi ---na tai ir saku KA PRISIKEPET TA IR ESKIT SLYKSTYNES JUS ISKRYPE VYRIAUSYBEJ IR SEIME IR TOJ PACIOJ TEISESMAUKINIU MAFIJOJ ...uzsikruskit su jais.

statybnioks

statybnioks portretas
Kai žmogus prisigeria degtinės...kasdien...kiek atsiranda jo vargšo gailėti...lyg tai jį kas prievarta girdė. Panašiai ir su narkotikais...kokio velnio jų gailėti?

Supraskit...

Supraskit... portretas
Pakanka paragauti lengvų pinigų ir užsisuka karuselė, pabandė, gerai pardavė, pinigai greiti, dirbti nereikia. Medikus ir teisininkus kontroliuoti reikia. Tai jų verslas. Greta visi pagalbiniai kaip prostitucija visokie grožio neva puoselėjimo ir estetikos buzniukai. Netoliese ir gamyba, inžinerija, net skaitmenizacija ir Jaro industrija. Kodėl iš profesinės veiklos medikė Jukn..ienė išmesta atsidūrė krašto apsaugos ministrės kėdėje būtent klestėjimo ir europinių pinigų pesigrobimo metu 2008m? Kodėl tokia korupcijai neatspari viešuosiuose kariuomenės pirkimuose dėjo galutinį parašą? Net Lenkijos kariuomenei skirtos aprangos audinių charakteristikos kaip atsparumas, pralaidumas drėgmei ir panašiai buvo klastojimu kad tik UAB Suza gautų užsakymus siūti kariškis uniformas. Pelnai buvo milžiniški. Susimąstykite. Suza kaip įmonė priklausė Lietuvai nelojaliam Ka.uginui. Milijardus pasisavino, kariai į frontą patekdavo su gyvybei grėsmę keliančia apranga. Juk.. čienė nekalta atseit.

Pagalba tai didžiulis nuoseklus darbas

Pagalba tai didžiulis nuoseklus darbas portretas
Nepasitikiu paramos fondais. Švabo fondas taip pat remia. Remia narkotikų legalizavimą. Padėti narkomanams - tai pirmiausia neplatinti. Ar yra reali pagalba narkomanams ir alkoholikas? Manau, kad ne. Kas aukojo savo gyvenimą, kiek teko girdėti atsiliepimus, tai buvo kunigas Rudzinskas. O kokia nauda fondų....

Plauss

Plauss portretas
Pagarba, vykdant si kilnu tiksla.

Antanas.

Antanas. portretas
Prieš 33 metus rašiau: "Valdžia girdo - tai tegul pati ir gydo". Matau, tai tinka visoms valdžioms bei santvarkoms.

Anonimas

Anonimas portretas
Žmonės atkakliai, ištisais dešimtmečiais ieško sau galo. Nesuprantu aš ir policijos elgesio. Nusikalto - bauskit. Prašo pagalbos - padėkit, atgabenkit pas medikus. Kaip ir kiekvienam žmogui.

opiumas liaudziai

 opiumas liaudziai portretas
musu dileriai seime tuoj tuoj legalizuos lengvus narkotikus ir galesit narkomanus kaip zirnius laukais barstyt...

o

o portretas
1a ivest kontrole seimo pridurkams pries kiekviena sesija visus prafiltruot o /filtras/ privalo but atsakingas pries tauta ir menkiausiu irodymu be jokio gailescio visus lauk negi birantis euroturgelis mus valdys lenkai su vengrais nekreipia demesio i ursules svaici/ojimus kuri pati kabo ant plauko farm byloje?===

Bet ne visai

Bet ne visai portretas
Narkomanai nepagydomi yra visų bent kiek žinomesnių Prokurorų klerkų ministrų profesorių vaikai anūkai. Apie performansų ruošėjus net kalbėt neverta, žino visi, niekas ir neskriaudžia, postus narkomanams dalina, kuo labiau apsinarkašinęs tuo labiau į teisėsaugą tinka. O medikai? Lietuvos medikai...parodykite nors vieną mirtinai neprasidėjus ar nusinarkašinusį. Ir jie visi pavargę. Labai. Nes užsitraukė biznis. Niekas grynųjų pluoštais nebeatvelka už planingai žalojamas sveikatos Žmonės atsipeikėjo ir išsiskaičiavo: kas degradas - į mru, ku ku ar ism bei ktu ar vdu. Nebūtinai tokios raidės juk suprantat visi. Idiotai šuns balsais kaukia nes atsipeikėjo kad investavo į savo vaikus anūkus ir berniukus čiulpinukus tuščiai. Iš mru kibiro dydžio snukiu .alė ..laukinė nepasitrauks Botūksas iš snukio kai nuvarvės naujus narkašus į mru priims ir surinks otkatus. ..kainai, be abejo. Nes ten snukių yra ir didesnių ir rėkia jie garsiai, todėl vietiniai stambuasnukiai pasislėp

Keletas tokių „bulvių“

Keletas tokių „bulvių“ portretas
Net Lietuvos ministrai

Ir aš sakau, kidėl

Ir aš sakau, kidėl portretas
Kai sabuty.ės sūnus sesei mažytei kaulus sulaužo namie, net gydytojai užsimerkia ir bintuodami mažą vaiką tyli. Tyli kaimynai. Nes žino, iš sab..ės buto platinami narkotikai, prekyba vyksta atvirų durų politikos principu. Cyptelės kas, kad nepritaria, nutiks liūdniau nei šonkauliai sulaužyti vaikui kur pandemijos metu atseit broliukas netyčia stumtelėjo. Tyli gydantys medikai, Tyli kaimynai. Ne retas juk taip pat užsidirba iš perparduodamų vaistukų raminamųjų ar kokių naudingesnis preparatų kur ne oi ne ne narkotikai, o tik tokių žolelių mišinys iš egzotinės šalies ir visa tai organizmą išvalo. Pirkit šiandien tuos kvaišalus nelegaliai iš ligoninės išnešti pas sabu.ius, paskui kai jie užsilenks, Pas slaugytoją kuri raminamųjų ir linksmunamųjų vaistukų maišus parsiveža iš skyriaus ligoninėj . Domėjimasis tik vienos krypties: jei iš to uždirbti galima, štai, Pradinis kapitalas ir sakykit kur simoatiškesnę slaugytoją dirbančią ligoninėj rast. Visiems nesvarbu nejaugi neaišku.

tegu padėkoja morganoms ir kitiems narkoreklamuotojams

tegu padėkoja morganoms ir kitiems narkoreklamuotojams portretas
niekas prievarta neapnarkašino, patys narkobizniui pardavė savo gyvenimą. Mokesčių mokėtojai neturi būti atsakingi už kvailius ir mokėti už jų gydymą.

Anonimas

Anonimas portretas
Niekas ju prievarta neverte naudoti narkotikus. TEGUL STIMPA. Kodel dori zmones turi apmoketi ju narkotikus ir ju gydyma? Musu pi.de.ra.si.ne valdzia uz tai kad daugina narkomanus, seksualinius psichopatus TURI BUTI KUO GREICIAU LIKVIDUOTA. Stipk JevroPiderSojuze.

ll

ll portretas
Kodėl Dabravolska, Armonaitė, Morgana nerodo jokio entuziazmo sprendžiant narkotikų problemą? Juk jei tiek energijos parodytų kaip dirbantL LGBT tarnais ,už narkotikų ,jų kontrabandos legalizavimą tikrai rezultatų būtų, Pati Morgana reklamuoja, kad narkotikai joks blogis,ji pavartojo,bet dabar seimo narė,bet gal visti Morganai šalutinis poveikis liko, nes ir pavardė su vardu netiko,o ir darbas seime tik vienoje siauroje sekcijoje.Be to iš kur tiek verkšlenančios ,dėjuojančio jaunimėlio,kai jie turėtų buti laimingi,kad gimė laisvoje Lietuvoje?

Tokių sukčiavimu yra.

Tokių sukčiavimu yra. portretas
Tik tėveliai ir tegu remia jų gydymą. O juos reikia įdarbinti. Ir tegu padirba kaip dirba normalus žmonės. Tegu tėveliai daugiau pasirūpina savo vaikais. Tegu paprašo , kad mokyklose mokinius testuotu. Tai ir sumažėtu vartojančiu ir nusikaltimų.O dirbantis neturi išlaikyti visu nedirbančiu. Nedirbę ar puse etato apsiformine , o dirbo pilna yra ir tokių .Tai pensija išėjus maža

alchogolika galima gydyt ir 90% jie pagydomi

alchogolika galima gydyt ir 90% jie pagydomi portretas
tereikia tik pakeist gyvenimo salygas draugus, ir darba ..o narkomana gydyt beviltiska ---tai tuscias be smegenu zmogenas belike tik elementarus instinktai , est ,sikt ,myzt, ir beprotiskas noras nuodytis narkotikais...

senis

senis portretas
prajuokinot mane įstatimus juk ir priiminėja narkomanai ,vadynasi per daug užsinarkušine.

įvairios IŠANGĖS gaujos, savo veiksmais

įvairios IŠANGĖS gaujos, savo veiksmais portretas
s k a t i n a NARKOMANIJOS plitimą Lietuvoje-- tai būtina VISUOMENEI , kuo greičiau s u v o k t i, norit i š r a u t i šią blogybę iš MŪSŲ gyvenimo, o įvairiais nuolaidžiavimais skatindami BEVALIUS- tik didiname šios blogybės mąstą- ne tik TURI , bet ir p r i v a l o NARKOMANAI atsakyti už savo veiksmus . --Ir dar, visa bėda ,jog Lietuvoje su NARKOMANIJA kovoja neprofesionalūs " specialistai", kurie nesuvokdami savo VEIKSMŲ , arba net s ą m o n i n g a i platindami NARKOTIKUS -- tik g i l i n a šią blogybę.

Aš portretas
Tėveliai taip ir sugadina savo atžalas neleisdami tesuoti del narkotikų . O paskui kalti visi tik ne tėveliai

Aha , reikia

Aha , reikia portretas
narkotikus anot liberkonservyno ir laisvai margų dekriminilizuoti ! Jokiais būdais ! "Ligoniai " kurie PATYS PASIRENKA " ligą " ? Suįžūlėjote ? Gydyti , nemokamai keisti ? Ne ! Tegul susimoka ! Yra ligų , kurių žmonės nesirenka sirgti ir turi už vaistus susimokėti . Tokios blogos valdžios padoriam žmogui kaip ši liberkonservatų PIŠ , dar nebuvo Lietuvoje .

As

As portretas
Kosmaras pasaulyje turim paprasti zmones artu darbe iki nukritimo uz minimumus ir dar kaip sokdinami darbdaviu o cia prasom narkata uz dyka bedarbiams nepasirengusiems darbo birza dar raudona kilima tiesia siaubas kas dedasi ant svieto

Senjora

Senjora portretas
Kai daugeli metų atgal buvo siūloma testuoti moksleivius ir matyti kas pradėjo vartoti narkotikus, tai tėvai buvo labai prieš. Juk mat jų atžalų privatumas ir teisės bus pažeistos. Tai dabar tyra kaip yra. Ir tegu tėveliai apmoka gydymą . Ir nėra ko verkšlenti.Jei mano vaikas butu buvęs moksleivis, o ne suaugęs tai bučiau buvusi tik už.Ir mano artimųjų tarpe narkomanų nėra. Dieve duok , kad nebūtu.

fas fas

fas fas portretas
jei mentai dirbtu savo darba tai nebutu tu narkomanu, bet dabar mentai paspirtukus perka kai lietuvoj narkotiku pandemija siaucia, matomai visi nupirkti, kad net narkomanu partija i seima pateko

Narkosos kaifuoja,uz doze

Narkosos kaifuoja,uz doze portretas
Gali uzmust motina,ir visus kaltina,kad su jais nesiskaito??visus narkosas reikia utelizuoti i ukiska muila??jie nepataisomi parazitai.

Reikia

Reikia portretas
Legalizuoti ir visos problemos išnyks.

Anonimas

Anonimas portretas
Juk dauguma narkomanų yra lbgt iškrypėliai,nes jie panaudoja kvaišalų save vaizduoja visagaliais.O valdžia jiems nuolaidžiauja,nes matomai ne už ačiū.Reikia uždrausti tas eisenas tu iškrypėlių ir visus gydyti bei izoliuoti tai šalyje bus ramu.Dabar tiek jie liaupsinami net bloga darosi.Kiti reikalai valdžiai nerūpi tik tie šikruriai.

pensininkė

pensininkė portretas
reikia gydyti, o ne švirkštus dalinti , gal ir narkotikų duokime tada nebus apiplėšinėjamų žmonių ir žudymų ir dėl kelių eurų dėl dozės visas ligas reikia gydyti ir nnereikia sakyti kad prievarta negalima gana taikstytis su visokiais išlaikytiniais besiveisiančiais vis daugiau ir daugiau kiek užkietėjusių bedarbių, benamių, alkoholikų, narkomanų ir lytinių iškrypėlių, ir visa tai prisiveisė per nepriklausomybės metus ,nesakau kad anksčiau jų nebuvo bet ne tiek ir niekas jų nelepino kaip dabar ,nes normaliam žmogu jau užkrauta tokia mokesčių našta ant pečių kad išlaikytu visus tuos ............, gana taikstytis su tokiais jei liga gydyti priverstinai visi turi būti naudingi Lietuvai o ne būti parazitais

jis

jis portretas
deja, buvusio narkmano nebūna.

Safyras

Safyras portretas
Pirmiausia reikia keisti švietimo sistemą, gydymo metodus ir užkirsti visus kelius narkotikų platinimui. Rūkimo uždraudimas kavinėse, restoranuose davė teigiamų vaisių, kaip ir sutrumpintas laikas įsigyti alaus, degtinės ar vyno. Reklamos su gerai pažįstamais veidais vaikams daro gerą arba blogą įtaką, priklausomai nuo reklamos turinio... Apie venerines ligas jaunimas žinojo ir prieš 50 metų, kaip ir skaitė knygas ar žiūrėjo filmus apie laimingus ar nelaimingus žmones. Švirkštų dalinimas, tai nėra geras dalykas. Žmonės, kurie nori pasveikti , ieško tos srities gydytojo, o ne užuojautos ar klausosi moralų...

Psichol.

Psichol. portretas
Kaip gaila tokių žmonių ,baisu.Buti priklausomu nuo alchogolio ar narkotikų.Juk žmogus turi smegenys ,kurios valdo žmogų.Ne nuo nieko negali buti priklausomas.Juk priklausomi yra ir nuo besaikio valgymo o tai irgi žudo,tik aplinkiniam jie netrukdo.Priklausomi yra ir nuo sekso,bet kaip cia pasakius,tai jau ne seksas o savo kūno dalies ,zonos maigymas,darkymas ,tampymas.Nei vienas protingas zmogus ,medikas pasakys jog tai yra liga, priklausomybė.Kas liečia sekas,tai juk jame turi būti gražių jausmų kitam žmogui,ir aistra atsiranda nejudinant tam tikras zonas,paskiau seka viskas kas natūralu , gražu.Pagalvokite,kad nesveikų priklausomybių yra ne viena,tik vienos trukdo aplinkoms ,kitos ne.Bet žmogaus protas turi valdyti žmogų juo nesveikų priklausomybių ,žinoma jeigu jo nėra ,tada gaunasi baisios pasekmės.

visų pederastų ir narkomanų globėjas

visų pederastų ir narkomanų globėjas portretas
tai aš esu dievas, visiškas ir nepriklausomas, o kaip dievas norėčiau, kad šita višta, kuri priklojo čia tiek daug šūdo šitam vieninteliam saugumiečių leidžiamam portale, nors truputi susidomėtu vrm pensininkais, kurie tiek metų, naktim ir dienom tyliai dirbo jiems primestą darbą, atėjom saugoti Lietuvą, tą Lietuvą, ne pederastų ir liansbergių primestą

narkosa,,

narkosa,, portretas
legalizuokit narkotikus ,kaip siulo konservatdegeneratai su LGBT libesosais , o policajus pastatykit ant kiekvieno kampo su maisu svirkstu ir pigiu narkotiku , kad galetu nebijodamas prie ju prieit bet kuris narkomanas pasikeist svirksta ir gaut doze narkatos...

ka prisikepet per 30 metu neprilausomyBYBES

ka  prisikepet per 30 metu neprilausomyBYBES portretas
interpindencijos ta ir ESKIT

Arabijoje

Arabijoje portretas
Mirties bausmė.o čia juokinga bausmės kaip ir vagim.seime sėdi tokie patys sau palankius istatymus kuria

Nejaugi

Nejaugi portretas
Sunku narkodilerius išgaudyti? Esamu metu žeminate aukas. Tie, kas dar sugeba paprekiauti išparduoda perveža ir perparduoda kad ir šuniuko ar kačiuko pilviuke bendradarbiaudami su veterinorium....o kur dar kiti išradingi narkidilerių triukai...ne, šitie ne karštos bulvės. Iki tol kol turi kuo susimokėt išpirkos ir žino kam jas duot.

Isvada

Isvada portretas
Narkomanai turi buti gydomi arba uzdaromi i kalejima, kaip ir iskrypeliai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių