Smurtas gimnazijoje slepiamas po devyniais užraktais: iš tėvų lūpų – šokiruojantys pasakojimai

Grįžti į straipsnį

Šios "mokyklos" buvusi mokinė

Šios "mokyklos" buvusi mokinė portretas
Klystate dėl budėjimo. Linkiu pasidomėti, kaip sėkmingai visa tai vyksta populiariose, ne tik privačiose, bet ir valstybinėse ugdymo įstaigose, turinčiose aukštus mokinių pasiekimus. Tikrai žinau, kad galite ir šią mokyklą paversti ne pragaru mokiniams, bet puikia mokykla. Supraskite, kad vaikai turi jaustis saugiai. Žinoma, mokytojų budėjimas neišspręs visų problemų. Taip pat labai svarbu, kad mokytojai noriai pastebėtų patyčias ir nedelsdami jas spręstų su mokinių tėvais trišaliuose pokalbiuose. Tai taip pat sėkmingų ugdymo įstaigų pranašumas ir mokinių emocinės gerovės užtikrinimas. Kaip jau minėjau, jei vaikai jausis saugiai, žinos, kad niekas jų nežemins, neįžeidinės, arba taip nutikus mokytojai bus šalia ir apgins, padės išspręsti konfliktus, jie efektyviau ir motyvuotai mokysis.

--> Tevai

--> Tevai portretas
pasakykit, kad dirbat policijoj arba vaikų teisėse, nu ir kas bus tada?

kažin

kažin portretas
kokia čia laukinių mokyklą, kad tai budėl per pertraukas reikia?

--> Šios "mokyklos" buvusi mokinė

--> Šios "mokyklos" buvusi mokinė portretas
Tuomet reikėtų apsispręsti, ko tikimasi iš pedagogų - ar jie turėtų būti dalykininkai, ar apsaugos darbuotojai. Du viename niekaip nesigauna. Pasikartosiu: budėjimo dieną neturėdamas bent minimalaus poilsio mokytojas nepajėgus kokybiškai pravesti septynias paokas. Reikėtų susitaikyti su tuo, kad mokytojo budėjimo dieną 4 - 7 pamokų metu mokiniai daugiau dirbs savarankiškai. Ir taip kiekvieną, pvz. trečiadienį. Gal ir įmanoma tai daryti per dailės, kūno kultūros pamokas. Bet ne per matematikos, fizikos, chemijos.

Šios "mokyklos" buvusi mokinė

Šios "mokyklos" buvusi mokinė portretas
Suprantu mokytojų poilsio poreikį, bet nematau išeičių. Manau, kad budėjimas turėtų būti neatsiejama mokytojo darbo dalis. Mokytojai turėtų prisiimti atsakomybę už tai kas vyksta mokykloje, juk jie yra vieninteliai suaugę žmonės. Vaikai būna negailestingi, žiaurūs ir gudrūs. Mėgsta smurtines patyčias vykdyti nematant mokytojams, todėl reiktų pasirūpinti, kad tokių nematomų vietų liktų mažiau arba neliktų. Būna mokytojai turi budėjimo tvarkaraščius, vienomis dienomis budi vieni, kitomis - kiti. Vadovybės reikalas tik visa tai suorganizuoti ir kontroliuoti, kad tai būtų daroma. O mokiniams būtų labai malonu prieiti prie budinčių mokytojų ir pabendrauti ne tik mokslo klausimais, taip būtų kuriamas bendradarbiavimas ir vaikai jaustųsi saugiai.

--> Šios "mokyklos" buvusi mokinė

--> Šios "mokyklos" buvusi mokinė portretas
Sureaguosiu į jūsų pastabą apie mokytojų budėjimą. Tą dieną, kai mokytojas budi ir neturi galimybės per pertrauką pailsėti, jo mokymo kokybė jau nuo trečios pamokos pradeda smarkiai prastėti.

Šios "mokyklos" buvusi mokinė

Šios "mokyklos" buvusi mokinė portretas
Yra klasių, kuriose viskas gerai, vaikai kultūringi ir mandagūs, visi laimingi ir gali sėkmingai mokytis, pasiekti aukštus rezultatus. Bet jei kurioje klasėje yra netinkamo elgesio vaikų, kurie tyčiojasi, žemina kitus, šių problemų niekas nesprendžia, jų niekas nestabdo. Tokiu atveju patyčių aukos tikrai neturi motyvacijos mokytis, o netinkamo elgesio vaikai tik dar labiau rodo savo galią, atsiranda ne tik psichologinis, bet ir fizinis smurtas. Mokytojai ir vadovybė nesikiša į šias problemas. Bet tai yra jų atsakomybė. Jie turėtų nuolat budėti visur, ypač, kur nuošaliau ir gali įvykti kažkas negero. Vaikų konfliktus turėtų nuolat spręsti su jų tėvais. Bet tai daug darbo ir laiko, tai patogiau nieko nematyti ir negirdėti. O aukų tėvams skundžiantis vadovybei visada viskas glaistoma, slepiama, bet niekad niekas nesprendžiama. Sėkmingose ugdymo įstaigose konfliktai sprendžiami kviečiantis netinkamo elgesio vaiko tėvus, nukentėjusiojo vaiko tėvus ir aptariant priežastis bei sprendimus.

pastabusis

pastabusis portretas
Į mūsų gimnazijos pirmą (devintą) klasę atėjo keletas vaikinų iš Karmėlavos. Kultūringi, gerai paruošti , puikiai išauklėti, norintys mokytis jaunuoliai. Taigi, darytina išvada, kad ši mokykla yra gera.

Tevai

Tevai portretas
Labai apmaudu kai nueini pas vadovybe su problemomis jie atrodo išklauso, pažada spręsti problemas, bet už kelių dienų sulauki draugiško skambučio su paslėptais klausimais. Vienas iš tų klausymų būna - o Jūs kur dirbate mamyte? Šį klausymą Karmėlavos gimnazijos administracijos atstovai užduoda manau beveik visiems tėvams kurie nori teisybės mokykloje. Tada prasideda susirinkimo metu suorganizuoti ,,linčo,, teismai tokiems tėvams kurie nori atsakymų į klausymus ir efektingų sprendimų blogose situacijose.Susirinkimo metu net mokyklos administracijos darbuotojai sugeba garsiai reikšti savo nuomone su užgauliojimais. PVZ : Tik druni tėvai sugeba toki durnumo šleifa uždėti vaikams mokykloje. Komentarų neturiu tokiems pasisakymams nes net aukštasis mokslas tokiems darbuotojams duoda vidinį puvimą. Tokie pasisakymai jau parodo vidinius nešvarius vandenis mokyklos administracijoje. Apmaudu kai kaimo mokykloje vyksta tokie dalykai. Šaukštas mazuto gadina visą statinę medaus

tai

tai portretas
Sovietinio mentaliteto pedagogai.Gal vadovei metas nusileisti laipteliu žemiau.

Mokinys

Mokinys portretas
Persirašymas į šią mokyklą buvo turbūt didžiausia mano klaida, o išėjimas iš jos - geriausias pasirinkimas. Tamulionytė savo komentare rašė, kad mokytojų patyčios yra retas reiškinys, manyčiau taip yra tik todėl, kad šios mokyklos mokiniai ir mokytojai nėra linke garsiai dalintis savo patirtimi. Mokindamasi joje nuoširdžiai tikėjau, kad mokytojai nemato kas vyksta aplinkui, negirdi kalbų todėl nieko ir nedaro, kol viena mokytoja manęs nepaklausė kaip aš viską ištveriu ir iš kur pas mane tokia ,,stora oda", tada supratau, kad jie kuo puikiausiai viską mato ir girdi, bet nieko negali padaryti ir tik išėjusi sužinojau kodėl. Geri ir norintys padėti mokytojai čia turi užsimerkti arba jiems yra pasiūloma išeiti, jei neišeis jų gyvenimas bus kartinamas tol kol pasiduosi ir pakeisi darbą. Turbūt visose mokyklose rasime problemų dėl patyčių, bet šioje jos persipynusios kartu su mobingu...

Buves mokinys

Buves mokinys portretas
Baigiau pries beveik 10 metu, gaila jog niekas vis dar nera pasikeite. Patycios visad buvo slepiamos, daug mokytoju tiesiog nekreipe demesio, ziuredavo i sona o karts nuo karto ir patis prisidedavo. O ka ir bekalbeti apie bauginimus pries valstybinius egzaminus. Musu klasei, Kuktiene netgi isleido sarasus mokyniu kuriem ji leido laiklyti valstybinius egzaminus jog isvengtu blogu rezultatu. Netgi pats ejau ant kilimelio pasiaiskint kodel vis vien pasirinkau valstybini o ne mokyklini egzamina 12toje klaseja, paleido tik prizadejus jog pakeisiu pasirinkima... Visa laime to nepadariau ir visgi islaikiau sekmingai. Pries kiekviena patikra, mes budavom perspeti jog turesim sveciu, jog tai dienai mokysimes visiskai kita tema kad isvengti blogo mokytojos ivertinimo. Gimnazijoje yra ir is ties nuostabiu specialistu, bet visi zinojo jog pries direktore nieko nepadarysi

Mama

Mama portretas
Musu atveju ,gimnazijos vadove turejo sazines,atsiusti jau pensijoje esancia pavaduotoja,I Sunaus mociutes namus,paklausineti kokia as. Kodel ieskau teisybes del savo vaiko patirtu patyciu... Nes juk Karmelava mazas miestelis,visi viska zino. O ypac mociute,kuri laabai "myli" anuko mama. "Graziu" epitetu suzinojau savo adresu,bet gimnazijos vadovybei tik geda del tokio elgesio.

ll

ll portretas
Niekas nejudės ir mokytojų kvalifikacija nekils,jei ir dabar į pedagogiką stoja silpniausi buvę mokiniai paskatinti mokamos stipendijos,Stoja mokyti ne iš pašaukimo,meilės vaikams .Ir kaip tas buvęs su žemais balais mokinys gali tapti geru mokytoju,gali tapti tik vadovu , viceministrė pasigyrė ,kad matematiką vos išlaikėTai kai tokio intelekto vadovai tai ir toliau mokės po kelis šimtus eurų pedagogikos studentams,kurių pasirodo daugiausia fizinio lavinimo,Ruošiama ne tas ko reikai o kaip papuola,Šiugždinienė rūpinasi tik privačiomis mokyklomis,vis tik krikštamotė...ir politinės korupcijos tik Lietuvoje nėra,O ministerijos korupcijos prevencija steigia papildomus etatus ministerijai,Taigi cirkas su pinigais,

kaunietis

kaunietis portretas
Tai tokia vadovybe jau turejo buti ministres atleista.Bet Siugzdinienei matyt tinka

nesuprantu

nesuprantu portretas
Kaip galima mokytis tokioje nestabilioje mokykloje? Aš manau, kad po šio išsamaus straipsnio turėtų mokyklą tikrinti išorės AUDITAS. Nustačius pažeidimus, negailestingai keisti vadovę ir kai kuriuos mokytojus.

Anonimas

Anonimas portretas
Tą patį Žaliakalnio progimnazijoje kai kurie mokytojai daro patyčios iš mokinių ypač senas metalistas mokytojas Sudžius daro kuris mokykloje neliečiamas.

z

z portretas
1. Rajone, kitoje mokykloje pradinių klasių mokytoja tyčiojosi iš vaiko, kad ne tokiais rūbais atėjo aprengtas. Mokykloje tai normalu. 2. Mokytoja tyčiojos iš kito vaiko, kad ausys atlėpę ir žioplys. Tėvai paėmė ir iškėlė į universitetinę mokyklą ir tas žioplys gimnaziją baigė tik 100. 3. Serga mokytoja, daugiau nei mėnesį vaikai per pamokas sėdi vieni. Tai apie ką čia mes. 4. Mokymo įstaiga su tėvais pasirašo sutartį, kad jei mokinys išeina už mokymo įstaigos teritorijos ji neatsako už jo veiksmus. Tėvas atveža savo vaikelį į mokyklą, palieka įsitikinęs kad juo bus rūpinamasi, o jis tarkime pamokų metu suktines bando. Tėvas net nieko nežino, nes tai ne mokyklos reikalas. 5. Rajone valytoja įdarbinima tik patikrinus partiškumą, o Jūs čia....

Rūta

Rūta portretas
kai kurie tėvai tikrai nenori pripažinti, kad jų vaikas turi , švelniai tariant, protinio išsivystymo sutrikimų. Jiems tikrai derėtų lankyti specializuotą mokyklą, bet dėl "lygių galimybių" išprotėję politikai sukiša į tas pačias mokyklas autistus, psichikos ligonius ir sveikus vaikus. Mokymosi procesas ir gabesni vaikai dėl to nukenčia. O patyčių buvo ir bus, toks pasaulis....

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Skvernlis nušvitino padange.Net darželio direktorės švietimo skyrius neranda. Dabar šiai vyriausybei visus paliktus reikalus sutvarkyti. O dar ir virusas, migrantai ir karas. Ir apentas nori Skvernelis surinkęs iš visų pašalių šaiką į seimą.. Viel milijonus mano tašyti.

Anonimas

Anonimas portretas
Baisi mokykla. Mokytojams visiskai nesvarbu patycios ten. Kuktiene neta gera direktorr mano nuomone. Patycioms Stop

Nu ir užvirėt čia peklą

Nu ir užvirėt čia peklą portretas
Mieli komentatoriai, šiemet baigiasi pirma vadovų kadencija Lietuvoj. Visiems vadovams. Juk pakeis naujais. Puikiais. Jaunais. Talentingais. Inovatyviais. Visus, kurie nevaldo situacijų ir nemoka dirbti. Nereikia nervuotis. Eilės laukiančių stovi, negali sulaukt metų pabaigos. Ir nušvis nauja viltis Lietuvis švietimo reikaluose.

Dvigubi standartai

Dvigubi standartai portretas
Mano sesuo buvo pedagogė. Turčių sūnelis atsinešė į mokyklą ginklą ir mano sesuo iškraustė jo kuprinę bei jį rado. Po to ji buvo atleista iš mokytojos pareigų, nes pažeidė mokinio teises... Mano dukros kuprinę iškratė kitos mokyklos mokytoja dėl to, kad patikrinti jos turimus sąsiuvinius ir... ji pakeitė mokyklą dėl mokytojos pastovaus žeminimo

Nuomonė

Nuomonė portretas
Blogai, kai bandoma sakyti, kad nėra kas pakeis...Yra ir bus, ir prisiminkime, kad nepakeičiamų nėra. Tokie komentuojančių teiginiai, tai tik norėjimas apsaugoti save.

gerovės valstybė

gerovės valstybė portretas
prasideda nuo vaikučių gerovės - kanapės, alkoholis. Tuoj ir užsinėštins kokia mažametė.

LAPE SIAURINE

LAPE SIAURINE portretas
Niekas per 45 metus nepasikeite,keiciasi mokytojai,direktoriai ir ju pavaduotojai,o mokykluose tarp mokiniu kaip vyko taip ir vyksta sokiruojantys veiksmai,tik jeigu anksciau mokytojas galejo moksleivi banditeli i kolonija istremti,tai pagal siandienos istatymus tokiu teisiu neturi,bet ir tarp mokytoju yra daug galviju,ypac tokiu kurie pagal savo uzgaidas diskredituoja ir zemina mokinius

PaulMCipriani

PaulMCipriani portretas
Pradėkite užsidirbti papildomų pinigų internetu iš namų iki 22 000 USD, todėl dirbti labai lengva tik laisvalaikiu. Praėjusį mėnesį už šiuos lengvus namų darbus sumokėjau 22 745 USD. Prisijunkite prie šio darbo dabar ir kiekvieną mėnesį uždirbkite daugiau pinigų internete. Norėdami pradėti, tiesiog spustelėkite interneto nuorodą čia ...... Atidarykite šį puslapį ........ >>>>>>www.Slate74.com

Tėvams

Tėvams portretas
veskit savo vaikus ne į belekokią mokyklą, jeigu jie kultūringai auklėjami. Nepagailėkit tų kelių eurų.

antanas

antanas portretas
tai nepriimtina situacija - kodėl nei savivadybė, nei ministerija nereaguoja. Patyčios Lietuvos mokyklose ir tebėra dėl to, kad mokyklos slepia šias problemas. Tik aktyvūs steigėjo -savivaldybės ir ministerijos veiksmai gali priversti mokyklas keistis.

Senjore

Senjore portretas
Nekaltinkite tik mokytoju. Viskas prasideda seimoje. Pirmiausia yra tevu klaidos, Tyciojasi ir musasi pirmokai, tai mokytojai dar nespejoj ju taip aukleti, o gi bausti dabar neturi teises. Tai didele problema. Dirbkite ir teveliai.

Anonimui

Anonimui portretas
Ar tu mokeisi mokykloje? Nebent rusakalbių! Nes tiek klaidų keliuose sakiniuose! Kokius rašybos kursus palankyk prieš rašinėdamas komentarus.

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi Biblijoje yra parasyta kad JEIGU zmogelis tau mete su plyta TAI TU mesk jam TRIS AKMENIS i GALVA.. Kitaip uzjodines geri kaimynai tave negyvai. Geriausia -- NUZUDYTI AGRESORIU.

To Adelei

To Adelei portretas
Viskas patinka, labai. Tik kai vienas pešt, kitas - trinkt, vienas plekšt, kitas -bumt, vienas išsitraukė štankietą, kitas-kastetą, vienas -peilį, kitas- šauninką, pasaka be galo, vienas - karste, kitas - kalėjime. Vaikai, būna, neatskiria, ar prabėgdamas bakstelėjo, ar tikrai nori muštis, ar nevaldo emocijų?.....Savo ir kitiems vaikams sakydavau:" Susimušti kiekvienas durniukas gali, ir negalvok, kad jis stovės ir lauks, kol jam pasiūlysi "į nosį".Visada atsiras stipresnis.. Tiesiog protingiausia - nepatekti į tokią situaciją, o patekus -išeiti derybų, sutarties, pokalbio,diplomatiniu būdu- o čia tai lygis" Kai buvau jauna panelė, man būdavo labai nesaugu su vaikinais, kurie greitai įsiveldavo į konfliktą, muštynes, kartą net pati gesinau konfliktą....

Adelei

Adelei portretas
O jūs, kaip mokytoja, pasakykit, tai ko mokyti tuos vaikus? kad gavus į dešinį skruostą,vaikeli,būk nuolankus ir atsuk kairį? Jeigu agresijos ir patyčių problemos niekaip nesprendžiamos, tiksliau, jos ignoruojamos, tai ką daryti, laukti, kol, atsiprašau už žargoną,vaikas bus sudubasintas??? Mes lygiai taip pat mokėm savąjį - pirmas nepradėk, bet jeigu užkabinėja ir muša - duok atgal. Ohoho, kaip nepatiko poniai direktorei, kai mūsų vaikas apsigynė. Taip ir pasakiau - būtinoji gintis yra net įstatymuose numatyta, tai kur problema? Kas vėl nepatinka?

Adelė to anonimui

Adelė to anonimui portretas
pasidomėkite, kiek trūksta mokyklų direktorių, kokie reikalavimai konkursuose. Tai kodėl tas nesovietinis jaunimas neina direktoriauti, nedalyvauja konkursuose?Kodėl .baigę edukologijos mokslus neina dirbti į mokyklą? Paklauskite mokykloje dirbančių socialinių pedagogų, psichologų, su kuo sunkiau dirbti: su mokiniais ar su jų tėvais, šeimomis? Yra gi ir magistrantūras baigusių, bet jie gal dirba "nuomonės formuotojais"

Anonimas

Anonimas portretas
oi kiek daug tokių sovietinių direktorių....

Anonimas

Anonimas portretas
As ten dirbau galiu pasakiti tikra teisibe sita dziusna vadinama direktore turi savivaldibeja gera stoga ir save toi mokikloja laiko save didelia valdove ir visagale tirone kaip turi Kauno rajono mero Makuno stoga istikruju ja reikietu vyti is to darbo arba dariti rotacijas kad neuzsisedietu vienoja vietoja bet kaip Lietuvoi ira svogeriu ir giminiu krastas ir taip gaunasi

Jonė

Jonė portretas
Seniai varyti iš darbo Direktorę, matosi, kad turi užnugarį . Nejaugi reikia skirti vadovauti tokius žmones kaip ta direktorė, Baisu, kad Karmelavoje yra tokia mokykla.

Rolandas

Rolandas portretas
Švietimo ministrė- į biržą, direktorė- į teismą. Taip yra teisinėse Valstybėse. O Lietuvoje ??

Dirbau

Dirbau portretas
Panašioj valstybinėj mokykloj gana ilgai, džiaugėsi kiekvienu chuliganėliu atvykstančiu ir nemokytinais. Bile tik mokinys. Pavyko rast darbo kitoj mokykloj. Ten mokinius atsirenka.

Vaikai

Vaikai portretas
traumuojami pede ras tinem ideologijom ir kauno dienai taii nesvarbu!!!

ooo

ooo portretas
Nežinau kodėl ministerija,politikai nusprendė ,kad jei neadekvatų vaiką įmesi tarp normalių,kur jis darys ką nori,trukdys kitiems vaikams,mokytojams tai problemą išsispręs ir vaikas stebuklingai pasitaisys,Čia jau reikia specialaus individualaus darbo su tokiais vaikais ,kad jie suprastų juk jų poelgiai turi ir pasekmes,, Tuo labiau ,kad dabar vaikai tik su teisėmis o tėvai ir mokytojai tik su pareigomis.Juk tokių vaikų nepriims ir geriausia Lietuvos edukologė Austėja.O ignoravimas,slėpimas po visokiomis teisėmis tik augina nusikaltėlius ir būsimus budulius.

Kauno rajonas

Kauno rajonas portretas
gimnazijos direktorius istorikas ir ką- bobų boba, mėgsta intrigas, pletkus,pavydus ir kerštingas.

Adelė

Adelė portretas
Prieš daug metų dirbau pailgintos darbo dienos grupės mokytoja. Vienas grupės vaikas buvo piktas, agresyvus mušeika, peštukas, dėl smulkmenos puldavo muštis, trenkti kt. vaikui. Iš pokalbio su tėčiu supratau, kad to jis išmoko namuose. Tėčio teorija:" Nesiduok, kad tave stumdytų, tyčiotųsi, dar kažkaip kabintų, trenk, kirsk atgal, nepasiduok. Žinok, tik taip gyvenime atsikovosi savo vietą. ". Vieną kartą atėjo tas tėvas savo vaiko pasiimti ir rado verkiantį(tiesiog nespėjau sužiūrėti), klausiamai žiūri į mane. Sakau :" kiti tėvai irgi to paties moko".

manau

manau portretas
kad probleminiams vaikams turi buti specialios mokyklos,tokios kaip jaunimo ar panasiai,o vadovu tai kadensijos,nes ne sovietmetis ,kad sedetu amzinai

Taigi

Taigi portretas
skriaudėjai nebaudžiami, negalima išmesti ( nes jie krepšelio pinigai), negalima palikti kartoti kursą ( tokio dalyko nėra), neveikia baudos tėvams, kuriami socialinių darbuotojų ir psichologų etatai - tušti pasikalbėjimai ir popierių pildymai, mokyklos tik rūpinasi savo mundurais ir slepia patyčias.

Jonas

Jonas portretas
Geriausi direktoriai,merai - tai fizrukai.Kas nesutinka?

nuomone

nuomone portretas
ne tik si mokykla,daugelyje yra taip,ypac pradinese klasese,karaliauja mokytojai,jos visagales,manipuliuoja vaikais,aciu Dievui ,ano vaikas jau suauges,bet praejom pragaro kelius,mokykla is esmes turi keistis

ll

ll portretas
Armonaitė,Dabrawolska,Morgana pasakytų ,kad reikia Stmbulo konvencijos ir tik pdėjus naują popiergalį stebuklingai išnyks patyčios,o legalizavus narkotikus narkotikai,Prirašyta aibęs teisės aktų dėl smurto patyčių,tik nėra kam juos sąžiningai vykdyti,,Bet to 2m kalama kiekvieną dieną ,kad smurtas ir patyčios tik dėl seksualinių mažumų,kitos nesiskaito,

Ateties mokykloje Vilniuje, betvarkė

Ateties mokykloje Vilniuje, betvarkė portretas
Ir niekas netikrina

Aš portretas
Kuo skubiau keisti mokyklą, jei vaikai nesulaukia realios pagalbos iš tėvų, tik vyksta santykių aiškinimai tarp tėvų ir administracijos, tai kas tada pagelbės vaikui. Čia ir dabar keisti ugdymo įstaigą, nieko nelaukus, o visus reikalus su ugdymo įstaiga išsiaiškinsite vėliau.

Anonimas

Anonimas portretas
tai problemini vaika turi kelti i tam tikra mokykla, o lietuvoje ar nera mokyklu skirtu probleminiams vaikams. ten dirbtu su jais specialistai, o cia ramesni vaikai i kitas mokyklas iseina. Kazkaip lietuvoje viskas atvirksciai.

lytiskumo ekspertas

lytiskumo ekspertas portretas
tai ne patycios o meiles ir kitu jausmu israiska, o tarpkojo piesinukai tai lities brandos irodymas. kur zadietos lg. bt teises?

To taigi

To taigi portretas
Turiu ministerijos oficialų raštą kur tvirtinama, kad mokyklų tvarka, korupcija ir t.t. - mokyklos vidaus reikalas ir ministerija nesikiša ir pataria keisti mokyklą ( Ji tik pardavinėja egzaminų užduotis)

Faktas

Faktas portretas
Kovo 11 osios gimnazijoje direktorius suskirstęs moksleivius į mokius ir nemokius. Vieniems galima viskas, o kiti net vadovėlių negauna... Taip ir skirstoma Lietuva į kastas kaip Indijoje, ko pasėkoje ir smurtas, mobingas, žeminimai bei... mąsinis bėgimas iš Lietuvos ir Lietuvos naikinimas.

Liepa

Liepa portretas
ATLEISTI?Direktorę,mokytojas? O iš kur naujus gauti?Supraskit pagaliau,ne mokinių skaičių saugo,o mokytojus,nes nebebus iš viso kam dirbti.

Tėvai degradai

Tėvai degradai portretas
Per LT nepriklausomybės visai subukėjo .o dar ištvirkelius vaivorikštinius reklamuoja.vaikai savo teises žino bet pareigu nežino.Lietuvoje bardakas o jie ukrainoje padeda.Net koncervai tarybiniais laikais gerai mokinosi buvo spaliukai komjaunuoliai pionieriai net komunistai....

fas fas

fas fas portretas
po kol mokyklu direktoriai bus svogeriai ir partiniai tol ir bus bardakas

cinkas

cinkas portretas
Mokyklos, kurios nėra labai populiarios ir sunkiai surenka mokinius, dabar saugo kiekvieną, net ir baisiausią mušeiką, nes svarbus mokinių skaičius. Čia ir didžiausia problema. Lankstomasi visokiems asocialam, o jie toliau ciniškai spjaudo visiems į veidus. Normaliems, padoriems vaikams tuoj nebeliks vietos per visus tuos antžmogius.Iš to, kas čia aprašyta, tai matosi, kad vyko tik darbas popieriuje - kažkokios priemonės, kažkokie specialistai. Kai į viską žiūrima tik formaliai, tai tokia ir situcija - nevaldoma. Vesčiau vaiką į kitą mokyklą iš karto po bent vieno tokio atvejo. Jau tikrai ne didesnis stresas bus keisti mokyklą, nei kasdien tarp tokių asocialų būti ir kęsti smurtą

Daug

Daug portretas
Daug kur taip vyksta. Ir bus visko dar daugiau. Mokytojai nieko su mušeikomis negali padaryti, nes jie nevaldomi, o galimos priemonės neveikia. Pagalba iš šalies irgi neveikia, nes visokios Pedagoginės psichologines tarnybos yra tik valdininkų lygio ir kompetencijomis tik lentelem pildyti. Su mušeikų tevais irgi jokio susitarimo tik agresyvus puolimas ir kaltinimai. Įtraukusis ugdymas.

Onė

Onė portretas
Neįsivaizduoju ...iš kur ta baimė paviešinti, tokius dalykus ir ne tik paviešinti,tarnautojai turi atsakinfai įvertjnti.dvidešimt pirmas amžius o jūs kišat galvas į ...slepiatės tai ko jus bijot atleis jš darbo,bet koks tas jūsų darbas jei reikia bijoti kiekvieno žingsnio pasakyto žodžio tai jūs t darbą einat kaip į lagerį ar ne. Jūs esat laisvi išsilavinę rasit darbą,taps net lengviau kvėpuoti ir neisit patys prieš save prieš savo sąžinę, bet su tokiom atmatom,tokiu požiūriu kaip šioj mokykloj ....na turit užbaigti,nes nieko nedarant ir jūsų anūkai turės išgyventi tą patį .ir koks gali būti iusilavikomas ,kai vaikas į mokyklą eina su baime įtampa,o tokie psichologai....atsiprašau bet jie tik kenkia .linkiu tėvams būti tvirtiems ir nenuleisti rankų,nes toks valdžios atstovas kuris bijo savo šešėlio jums nepadės,jei esi laisvas teisingas turi padėti o ne slėptis galvą įkišus į smėlį

Katė

Katė portretas
Patyčios šioje gimnazijoje jau vyksta labai senai. Tačiau visi tyli ir bijo. Vaikus perveda į Kauno gimnazijas ir taip viską išsprendžua. O rajono valdžiai,švietimo sk.nusišvilpti.

Ir ką?

Ir ką? portretas
Pvz. Giedrius būdamas mokinys mokytis negalėjo. Gyveno Žirmūnuose. Tėvas narkomanas, idiotas. Motina pusiau ukrainietė, šliucha ...Giedrius buvo su didžiuliu pasturgaliu. Kaip moteriškė. Tai ar galėjo išvengti patyčių? Žinoma, ne. Įdomu tai, kad idiotas Giedrius buvo įstatytas į mokslus. Tapo policininku. Idiotas, beraštis ir fiziškai išsigimęs, negalintis net pritarimo padaryti buvo padarytas policininku. Ne bet kur, o kur grynieji byra. Įstatų jį į kelių policiją. Mat senelis buvo nusipelnęs policininkas, nupirko idiotai anūkui vietą. Bet dar įdomiau. Patologiškai išsigimęs Giedrius turi sūnų Karolį. Visišką išsigimėlį. Irgi bus gal MRU studentas. Ten visi idiotai sutelpa O smurtas....kodėl stebitės? Žinoma, kad vaikai daro viską teisingai. Jie turi savo tvarką. Teisingą tvarką. Ir degradų nepakenčia.

Taigi

Taigi portretas
Baisu, kas vyksta toje mokykloje, ir ne tik joje, tačiau užglaistoma, "kad viskas gerai", straipsnio prieraše ministerija irgi tik atsirašinėja, kai tuos įvykius reikia aiškintis nedelsiant ir griežtai. O direktorė bei tos mokytojos turėtų būti atleistos iš darbo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių