Konfliktas kapinėse: naikinti ar kišti pinigus į nelegalaus įėjimo remontą?

Grįžti į straipsnį

To Mirusiūjų miestas

To Mirusiūjų miestas portretas
Ubagai, neturintys jokio nuosavo turto visada piktinosi ne tik tvoromis, bet ir tuo, kad žmonės užsirakina savo namus. Jiems gi sunku tada į svetimą turtą gvieštis.

Rokas

Rokas portretas
Į kapines turi būti keli įėjimai, taip ir žmogui patogiau, ir nesusidaro didelės transporto spūstys viename jų šone. Geras pavyzdys yra Senavos kapinės ir visiška priešingybė - Panemunėje, kur nuo Onkloginio dispanserio pusės yra puiki parkavimo aikštelė, bet nėra praėjimo į kapines.

Babune

Babune portretas
vAIKELIAI, RAIKIA KAPELIUS SAUGOTI, NES KITI TEN SU METALO IEŠKIKLIAIS RANGA KUR AŠ PASLEPIU PININGUS.

Vika

Vika portretas
Tvoros nepadeda nuo vagiu. Nespejam apsodinti kapu gelemis, kai apsilanke kita karta, randame tuscia kapa. Taip buvo pernai, nes geles buvo ypatingai grazios. O kokiu nors daugiameciu krumeliu is viso neimanoma pasodinti - pavagia. Niekaip negalime sutvarkyti kapu kaip noretume - kad butu vienas kitas daugiametis augalas, po kiek laiko randame tik skyles zemeje. Kodel kapai nesaugomi ir vagys gali laisvai vaikscioti, nesuprantama.

Aleksotas

Aleksotas portretas
Kišti pinigus ir nelegalų įėjimą padaryti legaliu. Užsienyje, būna, sąmoningai architektai palieka žmonėms išmindžioti takus ir tada jau tose vietose įrengia takus, kai mato, kur žmonės realiai eina, kur patogu.

sovietui

sovietui portretas
o tau patiktų jei kas per tavo kiemą praėjimą pasidarytų(o gal ir kelis), nes taip patogiau ir greičiau pasiekti savo numatomą tikslą?

sovietas

sovietas portretas
kaip gali but zmoniu poreikiai nelegalus? cia visiskas sovietinis mastymas, kad jei zmogui kazko reikia , siuo atveju praejimo, tai ta uzdrausim ir bausim, na arba kysio lauksim

Mirusiūjų miestas

Mirusiūjų miestas portretas
Laikas VISIEMS permastyti tvarką, keisti taip, kad niekam nerūpėtų ką nors iš ten vogti.. Jokių tvorų čia nereikia. Tada aptverkime ir visus parkus, miškus, savo namus...Kampuose pastatykime sargybos bokštelius su sargybiniais.Ir gyvenkime kalėjimo sąlygomis. Pažiūrėkite miestelius, kuriuiose draudžiamos tvoros apie namus. Miela malonu ten ir gyventi, pravaziuoti.

Vida

Vida portretas
Veršvų kapinės išviso neprižiūrimos ir tvorų nuo kalno nėra o jau du metai stirnos vaikšto kartu su žmonėmis ir visus augalus nuėda o kur daršiukš lūžtančios labai senų pušų šakos .

Kaunas

Kaunas portretas
Eikit per vartus,ko ten einate,kur praeitimi negalite? Bet ir psihu pilna yra.Dar skundziasi,kad pro krumus sunku prasibrauti.

to Onė

to Onė portretas
čia irgi tas pat - aptverta gyvuliams. Tiems, kurie dar vaikšto.

Onė

Onė portretas
Kaime tokiom tvorom aptveriama gyvuliams
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių