Priverstinis grįžusiųjų karantinas: ne visais Kauno gyventojais bus pasirūpinta?

V.M.

V.M. portretas
Norėčiau prisijungti prie diskusijos. Tikrai nesu prisiekusi "Didžiajam krabui" ir kalbėsiu tik iš savo asmeninės patirties. Noriu padėkoti Kauno miesto savivaldybei, kad grįžtančiais kauniečiais pasirūpinta gerai, - jie apgyvendinti futbolo federacijai priklausančiame viešbutyje, užtikrintas jame gyvenančių saugumas ir ramybė, puikus maitinimas, aptarnavimas bekontaktis, laikantis visų sanitarijos ir saviizoliacijos reikalavimų. Nuoširdus ačiū. Negaliu tvirtinti, gal ir yra kitokių patirčių. Bet kartais susidaro įspūdis, kad inkščiame be reikalo, tulžį liejame vien iš įpročio būti nepatenkintais visais ir visada.

ALGIS

ALGIS portretas
VYRIAUSYBĖ DARO DIDŽIAUSIĄ NUSIKALTIMĄ , PARVEŽDAMA Į LIETUVĄ VISUS IŠVAŽIAVUSIUS , JEIGU NE JIE , DABAR GYVENTUME RAMIAI , DABAR JIE VIRKAUJA , KAD POLICIJA UŽSIIMA R E P R E S I J O M I S ,O AŠ SAKYČIAU , KAD JŲ GASTROLIAVIMAI PRILYGINTINI B A N D I T I Z M U I

Daug sau leidzianti asmenybe

Daug sau leidzianti asmenybe portretas
Vaziuojant 17 autobusu ilipo moteris ir atsisedo gretimoje sedyneje tik per praejimo tarpa.As jai pasakiau,kad yra laisvu vietu,o reikalaujama bent vienas metras atstumo zmogus nuo zmogaus.Tai pradejo burbeti,kad zeme valosi,o iseidama tai nusimovusi pirstine bande nutraukti apsauga nuo veido ir pirstais perbrauke per lupas.Kaip traktuoti toki elgesi .Buvo 39 autobusas o sustojimas Apuoles g.10 val 48 min. /minutes apytiksliai/ Moteris issinese suniuka tam skirtoje dezeje.Idomu ar yra autobusuose kameros,tai turetu buti uzfiksuota.

...

... portretas
Bus pasirūpinta TIK asmeniškai ištikimybę Didžiajam Krabui prisiekusiais.

James35

James35 portretas
Dabbar

Joo

Joo portretas
Kerai nemeluok, ne iš mirsto kišenės rūpinatės sugrįžusiais - tam pinigus skirs vyriausybė. Užuot melavęs ir vykdęs caro antirajoniškas užmačias, pasirūpink grįžusiais kauniečiais

kokios problemos

kokios problemos portretas
Tie kurie turi namus Kaune ir tikrai turi kur gyventi gali tikria izoliuotis vieni vežkite juos namo ,iš karto suderinkite tiems žmonėms produktu pristatymą į namus už kuriuos jie susimokes.Nu ar čia taip sudėtinga?

Statybnioks

Statybnioks portretas
Kauno meras gyvena pilyje dvare dideliame..galėtų keletą priimti Kauno jiesto gyventojų...bet gal pavyks pakerštauti rajonui...tegu anie Kauno m. gyventojus aprūpina gyv.plotu?

cioce

cioce portretas
Kauno meras turi viešbutį Metropolis, galėtų apgyvendinti grįžusius, visi būtų laimingi
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių