Prie „Igničio“ – alpstantys senjorai, valandų valandas laukiantys eilėje

Grįžti į straipsnį

Senjorė

Senjorė portretas
O ko laukėt paskutinės minutės. Patys kalti. Tad alpkit ir toliau. Ir grūskitės. Susitvarkiau prieš kelis mėnesius.nebuvo eilių ir alpimų.

atsisakyti elektros

atsisakyti elektros portretas
ir gyventi su saules ikraunamu prozektoriumi.Kai sitokios kainos,o pensija pasalpa kas belieka.Grusim i senove.

Farsas

Farsas portretas
Tas lietuviškas paklusnumas ir nuolankumas giliai įsišaknijęs genuose, todėl ali- babos ir naudojasi. Gal kas gali paaiškinti, kaip čia gaunasi, jeigu viralą semi iš to paties katilo, kodėl kiekviename samtyje skirtinga kaina? Koks čia vyksta spektaklis ir kokie artistai jame dalyvauja. Rinkos ekonomikoje jie įvardijami kaip oligopolistai, kurie mulkina savo klientus- paslaugos vartotojus. O Konkurencijos tarnyba, kaip paprastai šiame farse atlieka savo vaidmenį.

Jonas

Jonas portretas
Dėl tokio neteisingo apskaičiavimo žmonės sujudo, užtai tiek žmonių atvyko aiškintis.

Pil.

Pil. portretas
Ignitis reketuoja Lietuvos žmonės,apmokant uz elektrą ir dujas , už birželio mėnesį .Kainas pritaikė skirtas nuo liepos mėnesio.Nors buvo rasyta kad atsiskaitymas ir deklaravimas vyks kaip ir anksčiau.Sumokant sąskaitą bus deklaruojama skaitliuko parodymas.Dabar viskas atvirkščiai gavosi.VMI,FNTT ,STT tarnybos turi pravesti patikrinimą,nes tai nesąžiningas pasipinigavimas plačiu mastu ,nusikaltimas.Per visą Lietuvą baisiai dideli pinigai, aš pavz.permokejau 4.eurus 56 centus.O kiek tokių per visą Lietuvą ????

tai

tai portretas
ko noret is sios uzsilikusios kgb socsaikos prileistos prie vasalinio kapitalizmo lovio kur nebaudziamai su pasimegavimu gali daryt nieksybes uz kurias svabai dar skatina ===

Aš dar pernai pasirinkau tiekėju ignitį - tą kur ir anksčiau

Aš dar pernai pasirinkau tiekėju ignitį - tą kur ir anksčiau portretas
Bet kodėl jame keičiasi kodas , kurio niekaip nesugebu pakeisti? Ir kodėl man liepė už liepą nemokėti ? Žodžiu teks važiuot į pragaro eilę ....jei nenumirsiu , tai bent mokesčius susimokėsiu.

kaunietė 1

kaunietė 1 portretas
dar tokios prastos valdžios neturejome, o jau energetikos ministras tai kažkada prisidirbęs su Moki veži ir vėl ministeriauja

Idiotai jūs idiotų pagimdyti

Idiotai jūs idiotų pagimdyti portretas
Kas per idiotai sugalvojo Lietuvos viduje rašinėti ir naudoti kodą +370 vietoje „aštuoniukės“? Laidiniuose telefonuose iš „pliuso“ nėra. Ir kam gi senam žmogui mobilus telefonas jei jis ši namų neišeina.

Lordas

Lordas portretas
Čia valdžios planas senjorus išnaikinti kurių neisnaikino skiepais

taip manantis

taip manantis portretas
Jau tik nereikia- atsakau. Ir aš moku internete, bet jau sudaryti sutartį pagal dabartinius reikalavimus, tai tikrai ne visiems senjorams yra įkandama. Jau taip daug prirašyta, daug visokių klausimų, nors žino mane, siunčia laiškus į el. paštą su pasiūlymais, tai kodėl nepadarius tik atsakyti:"sutinku" sudaryti sutartį, ar "Ne". Dar išsigalvojo kiekvieną kartą reikalavimas keisti slaptažodį. Jų jau tiek turiu, kad ant vieno lapo nebetelpa... o ar visus atsiminsi?

Jau tik nereikia

Jau tik nereikia portretas
Mano močiutei 90 metų. Mokesčius moka internetu. Pati! Savarankiškai! Kartais paklausia jei kas neaišku, bet retai. Internetu mokesčius moka jau 10metu. Sėdi internete non stop. Skaito, domisi. Provincijos miestelis. Taip kad jau nereikia čia šnekėti ir graudentis kaip senukai nieko nesupranta. Kas nori, kas įdeda pastangos mokytis, tas viskas supranta ir nesiskundžia.

kaunietis

kaunietis portretas
Bankuose irgi bardakas. Kad patekti i banka turi registruotis internetu bet neimanoma uzsiregistruot. Paskambinus uzregistravo po menesio.Nuejus vel turi spausti mygtuka terminale. Sedi tik pora langeliu darbuotojos. Cia sed banke Kitos bimbineja kavutes geria plepasi ir turi laukti . Tai gal uztektu tik terminale taloneli isimusti? Bet ne matai reikes tada dirbti

Ona

Ona portretas
Žmonės nežino,kad mažai vartojantys gali laukti iki gruodžio 18 dienos.Skuba be reikalo

ignitis - viduramziu strategija

ignitis - viduramziu strategija portretas
naudojasi, o sako, kad pas mus feodalizmo nera, bet liekanos tai ziaurios....

Svariausia

Svariausia portretas
Kad internetu deklaruodamas per LP Expres (t.y. paštą) turėsi pirma sumokėti paštui 6,99 eurų už deklaravimo "paslaugą", + muito ir PVM mokesčius. Gausis prekė 2,5 karto brangesnė nei užsakei. Yra dar viena galimybė, šiek tiek pigesnė, deklaruoti tavo menkavertę prekytę tiesiai muitinės tinklalapyje, bet ten reikia "praeiti kryžiaus kelius" kol užsiregistruoji, o po to registruoji prekę išmuitinimui. Tai sunkiai įveikiama netgi pasigirti mėgstantiems savo "aukštaisiais". Bet mokesčiai (muito ir PVM) niekur nedingsta. Keisčiau nebūna: užsisakai prekę už 6 eurus, sumoki mokesčių 10 eurų, ir gaunasi prekės kaina 16 eurų! Spaudžia valdžia iš šūdo vašką ir giriasi ir giriasi savo "nuveiktais darbais" vardan Lietuvos

Alex

Alex portretas
Toji kompjuterizacija/internetizacija- tai yra vyresnių žmonių genocidas. Žmonės ant savo kuoros pranešę Lietuvą oer sovietmetį- kaikomi šiukšlėmis. Įspūdis, kad rūpinamasi tik barzdotais jaunais pyderais

KODĖL

KODĖL portretas
begalvės valdžios bobos vargina žmonės, o va iGNIČIO VYRAmS leidžia uždirbti kalnus pinigų.

senuku psichologinis genocidas

senuku psichologinis genocidas portretas
gavau is JK nedideli siuntinuka, tai kazkokia tragedija, ismuitint tik elektroniniu budu, ka daryti ,jei neturi kompiuterio, siulo eiti pas kaimynus , kas turi komp., pavercia zmogu tokiu bejegiu,

kaunietis

kaunietis portretas
Zmones nesirase nes tikejos kad Simonyte ateis i prota ir nedaleis to bardako. Bet iplauti pinigai paeme virsu.Sumanim sudare sutarti viena kaina o po to padidino. Tai kam tas sutartys daryti?

kaunietis

kaunietis portretas
Valgykloj isvirs sriuba sems is to paties katilo bet kaina ims is kiekvieno skirtingai.Didesnio bespridelo negali buti.Paziurekit IGNITIS kokie ju atlyginimai.

NEDARYKIT

NEDARYKIT portretas
NEDARYKIT TRAGEDIJOS TEN,KUR JOS NĖRA.DABARTINIAI PENSININKAI TAI NE SENOLIAI PRIEŠ 50 METŲ. JAU VISI BAIGĘ BENT VIDURINES IR NĖRA VISAI ŽIOPLI,O JEI NEPASIJUDINO SUSITVARKYTI LAIKU,TAI NĖRA KO KALTINTI KITUS.

kaunietis

kaunietis portretas
As nesuprantu kaip Simonyte leido toki bespridela?Elektra semia is to paties katilo o kainos skirtingos. Akivaizdus pinigu plovimas Manau kad ir Simonytei dali atpjauna

Anonimas

Anonimas portretas
O ko jie ten laukia-juk be sąskaitų neliks.Jei iki šio laiko nepasirinko tiekėją.tai vis tiek jau kompensacijos negaus.O šiaip mokestis bus jiems paskaičiuotas pagal vidutinį dydį.Bet kai niekur nesusigaudo,tai ir čia bandos jausmu vadovaujasi.

Antanas

Antanas portretas
Lig šiolei pakakdavo vieno prisijugumo , kad atlikti ir sunaudojimo parodymą, ir apmokėjimą. Dabar - teks jau kiekvieną mėnesį jungtis du kartus. Na, ir mokėti tam "nepriklausomam" tarpinikui jo pelno dalį.

Anonimas

Anonimas portretas
Eina jie visi na chui.

Keisti tie lietuviai

Keisti tie lietuviai portretas
Kaip komunizmo laikais, galvoja vis dar kad yra vien tik valdiškos įmonės. Juk yra daug privačių įmonių, daug geriau, pigiau, greičiau susitvarko negu valdišką įmonė ignitis ir kitos valdiškos įmonės, neikit niekas į tą igniti, vėl kokie nulaužimas bus, elektra brangi ir atsilupe svogeriai ten dirba...

Bankams

Bankams portretas
mūsų nereikia, jiems reikia tik mūsų pinigų.

Kanapė

Kanapė portretas
Panaši situacija su bankų paslaugomis. Viskas daroma, kad vyresnio amžiaus klientams paslaugas apsunkinti, negali gauti naujos banko kortelės, pasibaigus senos kortelės galiojimo terminui, jei nesinaudoji e- bankininkyste, nes reikia ja aktyvuoti. Paskambinus telefonu neregistruoja suteikti banko paslaugos, reikia registruotis internetu. Seniems žmonėms, ypač vienišiems neįgaliesiems banko paslaugos tapo neprieinamos. Bankai apiplėsinėja savo klientus, naudoja klientų indėlius savo interesams ir nemoka palūkanų. Valdžiai yra svarbesnių rūpesčių, kaip įrengti oficialius kambarius narkotikų uostymui.

Ignitis dieną naktį pluša

Ignitis dieną naktį pluša portretas
kaip kitaip direktorius užkaltų 16 000 eurų algą?

kompiuterinis raštingumas

kompiuterinis raštingumas portretas
Pramok dirbt kompiuteriu kas laišką parašyt, mokesčius sumokėt net meška gal. Dviračiu važiuot meškai tikrai nėra lengviau išmokt. O miesto inteligentai tuo ir skiriasi nuo kaimo japų - domosi, mokosi. Kaimo japai tesugeba raudona nuspaust. Ir tai didelis pasiekimas kaip kokios makakos.

:(

:( portretas
Laiko turi, nedirba, gali išmokti per tiek metų. Gera proga. .Nebūtinai bibliotekose, gali su anūkais pabendrauti. Padės.

ir ką?

ir ką? portretas
kas nuo to pasikeis???

Aušra

Aušra portretas
Ignitis labai neatidžiai dirba: vienam adresui mokėtojo kodas vienas, bet trys objekto nr. sukurti. Sukuria nauja sutartį, bet po kurio laiko atsiunčia dar dvi "pataisytas".Nėra kaip deklaruoti skaitiklius, nes gera sutartis neaktyvi. Turi gaišti laiką ir NE KARTĄ pas juos važiuoti, bet klaidos netaiso.

čia ne korupcija?

čia ne korupcija? portretas
Bukalaurų era. "Galimai" prikūrė tarpininkavimo šhulerių, perpardavinėtojų, savo draugų rateliams pralobti, kas to prašė? Žmonės? Ai jo tiesa, juk einam gerovės kryptim :DD

ll

ll portretas
Tiek Ignitis,tiek bankai ir kitos įstaigos savo biznius varo nelaukdmi ,kol sena karta išmirs,ir viską permetė į internetą.Juk akivaizdu,kad esant tiek senų žmonių ,didelė dalis juo jei internetu nesinaudojo tai baigiantis gyvenimui tikrai prie jo nepuls.Jei tai vertintų būtų daugiau kontaktu dirbančių tarnautojų,O to kas akivaizdu nevertinti yra ciniškas požiūris į pagyvenusius žmones,Jie begali padėkoti tik savo vaikams ir anūkams už tokį lojalumą jiems, ,kad juos išmetė į užribį.Be to ir tam pačiam jaunimėliui prireikia kontaktinio bendravimo.

Pilietis

Pilietis portretas
Ignitis negyvena Lietuvoje. Ta įmonė gyvena savo valstybiniame pasaulyje, lygiai kai šilumos tinklai, vandenys, geležinkeliai. Jiems mūsų piliečiai nereikalingi. Tik biznį daro iš mūsų mokesčių, kaip pradinio kapitalo. Pasižiūrėkit, kokie tų įmonių pelnai, algos kosminės.

NA IR KVAILIAI

NA IR KVAILIAI portretas
O aš pensininkas sėdžiu namie ir ant visų dėjau skersą...Nieko nelaimėsit VISTIEK APYPYYYSSS....

H

H portretas
Kaltinu Seimą , bei Lietuvos bobiausybe . Tik moterys gavusios valdžią gali taip negerbti kitų, tos valdžios neturinčiu ir jomis patikėjusių. pagal mane yra mergaitės , panelės , moterys ir ..... bobos

kompiuterinis raštingumas

kompiuterinis raštingumas portretas
mano tetulei dabar 80 su trupučiu. Prieš 10 metų ji lankė kompiuterinio raštingumo kursus. Ir dabar pagalbos jai nereikia.

G

G portretas
Manau eilinį kartą valstybė sustrategavo kaip bankai, visus nedirbančius kompiuteriu tiesiog nurašė. Nors tai akivaizdi diskriminacija. Nėra konstitucijoje parašyta privalomo kompiuterinio raštingumo. Bet šie žmonės dabar užribyje. Jų niekas nepriima arba statomi į gėdos eiles naikindami aptarnavimo centrus.

Jonas

Jonas portretas
Ignitis vagių gaują, ne už birzelio mėnesį elektros ir dujų kainos jau naujos ,nors turejo būti senos dar.Mat matai reikejo deklaruoti paskutinę dieną, nėra paskutinės dienos ,nes paskutinė diena baigiasi 24 valandą ir naktį niekas nedeklaruoja.Pagalvokite,kiek pinigų neapskaitytų ir mokesčių nesumokėtų bus už gautas pajamas, jų nebus ,dings.Kaip galima šitaip išsidirbineti ir apvogti žmones ir likti nenubaustais,baisu.Buvo rasyta kad mokesčiai už dujas ir elektrą bus mokama tuo pačiu budu.Uz praeitą mėnesį per kitą mėnesį reikia sumoketi iki 31 dienos,dabar matai kitaip,dar vazotis reikės, pranešti reikės ,nors mokant deklaruoji parodymus.Sugalvota milijoninė afiora,kur VMI,kur STT,kur FNTT tarnybos ????

Budintis energetikas

Budintis energetikas portretas
Jei problemos nėra, tai reikia ją sugalvoti, kitaip biurokratai liks be darbo. O kodėl nebuvo galima padaryti, kaip su pensijų antra pakopa-jei žmogus tyli, tai automatiškai jis "pasirinko" ignitis

Q

Q portretas
nu ir aš pensionikas , nei žinau kur ignitis nei ruošiuosi eiti ten , pabrango , na ir kas ....

Kaunietis

Kaunietis portretas
Buvau praeita savaite 9val Nebuvo jokiu eiliu- registruoja dvi moterys o vietu atsisestii bele kiek, Per 20 minuciu priejau ir issiaiskinau . Bet sistema pas juos tikrai dalba....biska. Visiems pirma karta jie siuncia laiska , nors ir neprasai. po to antra menesi skaiciuoja statistini vidurki ir tik trecia menesi suvedi realius skaitliuko parodymus.O kai nutrauksi bendravima- tai saskaita irgi gausi dar po dvieju menesiu.

ddd

ddd portretas
O TAI KUR JUS VISI BUVOT PRIS METUS,NEI PYKOT ,NEI ALPOT/////

to sedi pensynynkai.......

to sedi pensynynkai....... portretas
sutinku, su tavimi, per anksti nubego, su tokiom kainom geriau ant garantinio pasedet, o tai susidesi su sukciumi perekupu ir liksi be elektros ir pinigu

sedi pensynykai dyki per dienas

sedi pensynykai dyki per dienas portretas
ir tik dabar visi lyg susitare puole sutarciu sudarineti.Tai ka anei vaiku anei anuku iki siol neturejote kad jums siek tiek proto ikrestu.

Dulkys

Dulkys portretas
prilekes tuo paciu avinus dar ir paskiepytu.

tomas

tomas portretas
ar matet kaina uz elektra? cia net seimunas nualptu

nebuvo jokio cė-žė-vė kalėjimo Lietuvoje

nebuvo jokio cė-žė-vė kalėjimo Lietuvoje portretas
konslibų gerovės valstybė, įdomu kas tokio atsitiko, kad žiniasklaida jau išdrįso nors vieną kitą žodį išlementi apie šių valdančiųjų škia skant gerovės realybę?

fas fas

fas fas portretas
vienas is pavydziu koks absoliutus haosas ir bardakas yra valstybeje

prieglušiai

prieglušiai portretas
Va kokia avėkaušių valstybė.Neitų nesirašytų ...O dabar Dvasios lavonai..tokių negaila bestuburių vergų.Dusinkit juos dar labiau.Vistiek po metų avigalviai neturės nei dujų nei elektros ir ne tik ....

kol ,kaip sake Sustauskas

kol ,kaip sake Sustauskas portretas
nesutrates kolkosvaidziai --tol sie gnydos ples , vogs, zudys ir tyciosis is zmoniu.....

as

as portretas
bardakas

senjorai

senjorai portretas
už lanzbergi
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių