Prezidentė Kaune aplankė kurčiuosius ir apžiūrėjo eglę

Grįžti į straipsnį

JO

JO portretas
Galit siusti kiek norite mūsų PREZIDENTĖ IR GRAŽI IR PROTINGA .SĖKMĖS JAI IR STIPRYBĖS .

neoilėraštis

neoilėraštis portretas
Eglutė nei skarota,eglutė nei žalia,ne meškutė gauruota ją lanko Kaune...

tam l.a.

tam l.a. portretas
pirmiausia, tikrai tavo šeimoje viskas blogai, nes tik mažaraštis ir nevisprotis gali taip chamiškai elgtis savo Respublikos prezidentės atžvilgiu. Jei toks esi tik dėl savos genetikos, tai jau tokiu ir nudvėsi, o kad būtų tau aiškiau, palyginimui parašysiu - ir prezidentas AMB, ir prezidentas V.Adamkus turėjo šeimas. Pasakyk, kuris padarė daugiau nei D.Grybauskaitė? Ką jie gero ir apčiuopiamo padarė Lietuvai? Ar kovojo su teisėsaugos klanais, oligarchais, energetikais, ar įvardijo rusiją tikru vardu? Ne, tik pataikavo ruskiams, vagims ir kitokiems pilkiesiems kardinolams. Todėl neaiškink, kad tau blogai, kad dideli mokesčiai ir pan. Reikėjo dirbti taip ir tiek, kad dabar galėtum gyventi geriau, o jei tingėjai, tai gyvenk iš tiek, kiek tau priklauso. Net neabejoju, kad ruskiai tau moka už čia skelbiamus komentarus. O jei moka, tai ir turi iš ko gyventi.

FAKTAS

FAKTAS portretas
Ponai sudvabaliai, baikite smeizti Prezidente. JI daro viska kas jos galiose, o snargliu ir nupiepusiu mazarasciu yra kiekvienoje valstybeje.

l.a.

l.a. portretas
asakau už Kęsta 13-am. Pas mane su šeima viskas gerai. Ir viskas būtų gerai jeigu vyriausybė nedidintų mokesčių ir mokestinės bazės. O vat man prezidentė pabaisa, baisiau už kaligula. ir manau tas jos baisumas ir antižmogiškumas todėl kad ji neturi šeimos,spėju kad niekada nemylėjo ir nebuvo mylima.

kodel

kodel portretas
sekmadieni neparode kaledines eglutes iziebimo Kaune?

liliputas

liliputas portretas
o kiek savivaldybe isleido musu pinigu prezidentes priemimui?

VYCKA

VYCKA portretas
vaje,žiūriu chuinadienis net komentarams balus dėti blokuoja,o kur žodžio LAISVĖ.NEVELTUI MENTAI VAIKUS TAMPĖ UŽ ŽODĮ TIESOS.MANO NUOMONĖ.

tam Kęstui Br.

tam Kęstui Br. portretas
tau visuomet bus blogai, nes pastebiu, kad vis desperatiškesni pasisakymai sklinda, jie vis didesne neapykanta alsuoja, vadinasi, kažkas negerai asmeniniame tavo gyvenime, gal mažai maskva moka? o gal vaikai ne tais keliais nuklydo, o gal žmona paliko? Viskas rodo, kad tavo psichinė būklė palaužta, o tokie žmonės maskvai netinka, lauk atstatydinimo, neteksi užmokesčio už savo išsišokimus.

alanas

alanas portretas
Manau kad nera pasaulyje puikesniu moteru kaip Lietuvoje.Ir grazios ir puikios seimininkes,darbscios ir uzjauciancios,mylincios,tik ne visos mylimos.

Gerbiu

Gerbiu portretas
Gerbiu ir didžiuojuosi mūsų Prezidente.Sėkmės Jai ir stiprybės...

Kęstas Br.

Kęstas Br. portretas
Kapitalizmas be skrupulų: Be moralės normų kapitalizmas pavirsta dykuma su Prezidente Dalia Grybauskaite, šaukiančia apie kaimynus su kruvinomis rankomis, supančius mus. Išrinkite po kiek laiko vėl į valdžią ir demonai bus suvaldyti. Koks cinizmas, kokia begėdiška reklama... Kur tik žiūri universitetai, mokyklos ir bažnyčios? Kapitalizmas be skrupulų sunaikina tuos lapelius, kurie gyvenimo medį daro saldžiu. Daugiau apie tai - guglinant žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.

erttty

erttty portretas
Kurčiuosius aplankė, Tymošenko ligoninėje aplankė, Kauno eglę aplankė, tik Deimantės Kedytės nerado laiko aplankyt.

Eugenijus G.

Eugenijus G. portretas
Prezidentė Kaune aplankė kurčiuosius,apžiūrėjo eglę ir reze ugninga kalba,po kurios netilo audringi plojimai.

hahaha

hahaha portretas
geras, nors šešėlyje pasifotint galima

Atsibbodo

Atsibbodo portretas
kiek nelaimingų asabų supuolė purslais taškytis! Viskas jiems blogai, visus kritikuoja... Lokit, tik nepasprinkit

tam kazin

tam kazin portretas
prezidentė atvažiuos limuzinu ir lydima apsaugos, nors tau tai labai nepatinka. O su tanku įpratęs važinėti Vilniaus meras. Tai gal tu jo lauki?

kazin

kazin portretas
gal su tanku atvaziuos?

mizantropas

mizantropas portretas
konferencijos organizatoriai, be abejonės, surinko duomenų apie žymiausias ir visiems žinomas moteris, bei praskleidė užmaršties šydą ir apie tas moteris, kurios dirbo ir dabar dirba tyliai, kukliai ir nelipa per kitų galvas. Tokių moterų yra ir šiais laikais, todėl, jei nevėlu, reikia apie jas kalbėti daug daugiau ir dažniau. Jos neklykia "ne už tokią Lietuvą kovojome", bet atsidavusiai dirba. Tokia mano nuomonė.

NA NA

NA NA portretas
nežinau , ką mūsų prezidentė ,norėtu prisiminti _____žymias moteras ,bet lietuvoje už moterų laisvęs ir aktyvų gyvenimą , pirma pradėjo kovoti rašytoja ____žemaitė ,ji įrodė ,kad lietuvos moterys ,ne tik prie puodų ir vyro kojų vertos ,,,,sėkmės , įmūryti akmenyje ,,,,

daromlt

daromlt portretas
Ar čia tiktu tokia moteris kaip Janina Rimiene kuri skyre daug demesio vaiku globai, zmogaus verslmui, meno kurybai. Ar tik respblikines garbinamos?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių