Praeities žvalgas: mane nori apgauti

Jeronimas

Jeronimas portretas
Šarūnai,pats vaikštai peilio ašmenymis,nuomoji bele kokius autobusiukus,už vairo sodini vairuotojus,kurie sėda prie vairo nemokėdami toki transportą valdyti.Įdomu ar tavo keleiviai drausti,už tau atiduotus pinigus negavo jokių čekių.

Nerijus

Nerijus portretas
Bet tikrai keista kaip ramiai vaziuojant gali nuluzt galinis ratas? Manau kad klientai kazka irgi nutyli

Kaip visad

Kaip visad portretas
Maklés maklés.. !!!!

Labas

Labas portretas
Kam čia atrodo, kad susitarimai per fb negalioja, pabandykit žolės nusipirkt. Tai psmatysit, kad galioja taip smarkiai, kad policija prie durų stovės jau kitą rytą. Ir niekaip neišsivartysi, kad negalioja :) :) :) :)

haholai

haholai portretas
ne zmones,tai baisus individai ankscau ar veliau visada isdurs.

To: to Man

To: to Man portretas
Aš su ta istorija nesusijęs, bet pakomentuosiu iš teisinės pusės. Taip, fb susitart galima ir tie susitarimai turi tokią pat galia, kaip ir susitarimai bet kokiomis kitomis elektroninėmis priemonėmis. Pvz el paštu. Šiuo atveju netgi lengviau būtų ką nors įrodyt, nes fb dažniausiai būna žinoma pavardės. O dėl pavedimo į Ukrainą irgi nėra jokio kriminalo. Kaip suprantu iš pateiktos informacijos PŽ interneto svetainėje, tai veikla registruota Ukrainoje, kur ir teikiama paslauga. Yra nurydyta Ukrainos mokesčių moketojo numeris ir veiklos registracijos numeris. Taip, kad čia viskas ok. Tokia praktika taikoma daugeliu atvejų. Man pačiam teko susidurti su lietuvių organizuojama veikla įvairiausiose pasaulio valstybėse. Pvz yra banglentininkų mokykla Maroke, ekskursijos Turkijoje ar auto nuoma Kanaruose. Visi iš jų veiklas registravo tose šalyse, kuriose teikia paslaugą. Ten keliauja pinigai, ten ir mokami mokesčiai. O klientai atvažiuoja iš viso pqssulio.

Cha cha

Cha cha portretas
Aš taip primeciau kokia ten turėjo būt katastrofa, kad mašina taip sumaitota. Gyvų neturėjo likt. Keista, kad pasaulio žiniasklaida apie tai nepranešė. Černobylio zonoje žole dega ir visi triedzia miltais, o čia pražiopsojo tokia katastrofa.

As

As portretas
kaip mažas vaikas. Galvoja, kad jei kažką kartos daug kartų, tai taip ir bus. Dzin, kad nėra jokių avarijos įrodymų, ldzin ką sako 25 liudininkai, dzin, kad nėra jokios logikos tarp greičiu dėžės ir rato.

Tadas

Tadas portretas
Pirmą kartą girdžiu, kad auto nuoma reikalautų pinigų už sugedusią mašiną. Gerai, kad pranešė. Turėsiu omeny neturėt reikalų su šitais ir atidžiau skaityt kitų sutartis.

Tomas

Tomas portretas
Čia tie patys krikštoliniai vandenys, kurie atvykę į namus, įtikinėja, kad vanduo netinkamas naudot ir apgaulės būdu įsiūlo filtrus???

Pricepas

Pricepas portretas
Nuomojantis auto su visokeriopais draudimais kad reiktu damoket tiek autoivykio metu auto patirta zala jau nekalbant apie galimus tai pirma karta girdziu.Wtf ??? Buvo ir si LT nuomotu auto autoivykiu tai prarandi tik uzstata kuris buna nuo 100 iki 300 eur t.y ta suma realiai yra kasko draudimo fransize.Suka cia kazkas makles su tokia padpolna nuoma.

to Man

to Man portretas
No jo... Palygino š..dą su grūdu. Kur paslauga ten ir pinigai... O čia "organizatorius" LT, babkės į Ukrainos banką, derinimai vyksta per FB, sutarčių, atsakomybių jokių... Galbūt išsinuomotas netvarkingas auto ir bėda, aš nesiginčysiu, bet nereikia dėti kitų į šuns dienas, kai pats nesi toks jau nekaltas...

Mantas

Mantas portretas
O kas čia nelegalaus? Kai ėjau į muziejų Paryžiuje irgi bilietus iš anksto internetu nusipirkau. Pavedimą į Prancūzišką sąskaitą dariau. Kai Filipinuose apartamentus rezervavau irgi pavedimą į ten dariau. Kas keliauja per Kijevą, visi pavedimus daro į ukrainiečių agentūras. Kitaip net nelabai įmanoma.

As

As portretas
Įdomu kaip sugebejot i Trafika 25 zmones sutalpinti

to Mantas

to Mantas portretas
Tai kodėl pavedimu į Ukrainą, o ne į LT? - klausimas nekilo? Čia kaip ir viskas normalu, legalu? Įdomu jeigu būtų avarijoj nukentėję žmonės, kas būtų kaltas? Organizatorius? Bet jo kaip ir nėra...

Mantas

Mantas portretas
čia kai kurie komentatoriai daug netiesos rašo. Ir jaučiu visur vienas tas pats žmogus. Nei pinigus grynais renka, nei lėktuvu skraido. Aš pats vykau su Žvalgu į kelionę. Mokėjau pavedimu į Ukrainą, pats jis vyko kartu ir geresnio Černobylio specialisto už jį nėra. Žino apie zoną daugiau, nei ten dirbantys žmonės. Galit jo knygą paskaityt. Be to susikalbėjo su pasieniečiais ukrainietiškai, su lenkų pasieniečiais lenkiškai, o su vietiniais dar ir rusiškai. Taip, kad nereikia čia meluot.

Audrius

Audrius portretas
Nu tai gerai, keistos dalys prieš metus. Kiekviens asmuo kuris truputį daugiau išmano savo automobilį supras jog jei daug nuvažiuosi - dažniau keisi dalis. Pačiam gan nemažai mylių į darbą ir iš jo bet ir viską keistis pagrinde reikia kas 4-6mėn.

Ciuckius

Ciuckius portretas
Maziau buso savininkui skaiciuot zvalgo bablo reikia :)

Nuomuotojui

Nuomuotojui portretas
Zulikas yra zulikas. Megina pasipelnyt, cia tas pats klientas "nesiorientuoja" ir is to uzdirbsiu nes jo pelna sumazino ivykis tai nori pasiimti 3gubai. :) VMI galetu dirbt ties tokiais punktais. Sekmes Zvalgui, gal vezant toki kolektyva geriau nomuotis is patikimesniu kompaniju ir nevien i pelna orientuotis, vis del to ne bulves vezt reikia.

Verslynikas Šaras

Verslynikas Šaras portretas
Tegul žmogelis savo š išsikuopia... Jokių sutarčių, kvitų ir pan. už keliones, pinigai renkami grynais, automobiliai nuomojami savos įmonės vardu, kad išlaidas pasididinti... Kur leidimai verstis tokia veikla? Susimokėjus dar 1000km pasikeisdami kelionės dalyviai vairuoja, pats iš Černobilio išgėręs važiuoja... Galėtų pasidomėti institucijos, seniai laikas, nes jis bet ką apšikt gali jeigu tik jam netinka ar nepatinka. O KD iš didelės draugystės jo banalybes į viešumą kelia.

Renaldas

Renaldas portretas
:)))))))

Renaldas

Renaldas portretas
2 dalis .Nuomojam automašinas jau eilę metų. Daug esame išnuomavę, daug klientų aptarnavę. Nemažai klientų grįžta vėl ir vėl. Tas pats šiame tekste minimas užsakovas važiuoja nuo 2016 metų. Nenori mokėti normalių pinigų tai ir gauna tokias kokios yra rinkoje. Plius jam niekas nebenuomoja. Esu girdėjęs. Nuo šių metų būtume ir mes nebenuomavę nes mašinos grįžta tragiškos. Murzinos, purvinos, pastoviai kažkas nutikę. Visas vidus, apdaila nuimta, prispjaudita saulėgrąžų, smėlio ir t.t. taisėm ruošėm kentėjom. Tai padarėm ponui paslaugą. Apkaltino būtais nebūtais dalykais. Kiti gązdinimai ir kaltinimai. Mes visada išrašome sąskaitas ir pildom sutartį. Jis prieš diena atlekia numeta pinigus ir be jokių sąskaitų bėga per duris. Nes jam nieko nereikia jokių sąskaitų ir čekių. Kitą dieną atvažiuoja žalias jaunimėlis kuris turi pasiimti mašiną. Jie nieko nežino kad jie bus atsakingi už auto. Bet jie juk ir yra atsakingi už auto. Jei jis paima mašina tai jis ir atsako.

Renaldas

Renaldas portretas
Pagaliau ir aš priėjau parašyti. neturiu ir neprivalau aiškintis viešai bet turiu paminėti kelis faktus tiems žmonėms kurie mane bando apjuodinti. keli faktai, šie autobusai pastoviai remontuojami ir i reisus neišleidžiami apleisti. taip ir nutiko šį kartą. autobusai buvo paruošti ir sėkmingai išvažiavo. skambutis buvo gautas tada kai nulėkė ratas. ratas nulėkė dėl to kad keliautojai įvažiavo i neisivaizduojamo dydžio duobę. ko pasėkoje priekinis ratas sulinko ir pasidarė kiaušinis o galinis nuo smūgio subyrėjo guoliai. tada kada per prievarta buvo bandoma važiuoti nusuko visa diską. diskai keisti prieš 9-10 mėnesius autorizuotame centre ir uždėti nauji. diskas keičiasi nauju su visais guoliais, ašimi, disku. tai kad jis galėjo būti senas ir blogas nėra šansų. pats užsakovas telefonu man pasakė kad „įvarė“ i duobes. taip kad faktas toks. apie greičių dėžę mes nereikškiame jokių pretenzijų nes aš ją dėjau naują. ja radome su pasiklydusiais begeis bet nieko nereiškiu.

medis

medis portretas
Atėjau čia tik dėl komentarų ir nepasigailėjau :) Tuoj KD pasivys Delfi :) Straipsnis kaip kažkoks lochas apip***so draudimo kompaniją ir nesėkmingai bandė apip***st Šarą, o komentarai kažkokios pievos apie keliones iš žmonių, kurie nei keliavę, nei žino ką.

įdomu

įdomu portretas
kiek klientų neteko Renaldas per šiandieną? Lietuviško verslo ypatumai. Dzin kas bus rytoj, svarbu šiandien prasuk varkę...

travel

travel portretas
biškį ne ant to užsirovė aferistai. Man atrodo tuoj skambins atsiprašyt ir grąžins visus užstatus ir dar primokės :)

Lietuvis

Lietuvis portretas
Kiek metu nuomojosi tuos busiukus praeities zvairys, tai viskas buvo gerai iki to. Tada nebuvo nuomos bendrove aferistai ir gobsuoliai. Ten tiek susirenka jis nuo naivaus keliautojo galvos saibu, kad pilnai uz tokia suma galejo ir geresne kompanija samdytis. Realiai kaip nesuvokia tie vargsai zmones kad uz ta suma kuria jie moka sitam praeities spekuliantui, jie sau pilnai isigytu skrydi iki ukrainos, kelione siektiek autobusu (bet tikrai ne 1000 km). Ir nebrangus tie turisto pasai visai dienai ar keliom po ta cernobili ir gidas gali buti vietinis ir papasakoti daug daugiau ir idomiau nei jesiukevicius, kuris nei ukrainietiskai supranta kazka, nei ten buves pries ir per avarijos laikotarpius. Plius jis jokiu jums saugumo garantiju nesuteikia. Neveltui jis pats ta vadina juoduoju turizmu. Tikrai kad juodas. Juodos bapkes, juodai spekuluoja, juodai ten nesigaudo ir juodas neispasakytas gobsumas pas jasiukeviciu.

Centras

Centras portretas
O tai ne nuomos firma turi rūpintis nuomojamos mašinos būkle? Tipo jei važiuojant sugedo, tai čia nuomininkas kaltas ir turi sumokėt už visus remontus? Ta greičių dėžė galėjo būt sugedus belekada. Kas čia per nesamonės... Nafik tokias kontoras...

Nijole

Nijole portretas
Reiketu sita iskamsu ieskotoja geriau papurtyti VMI, kaip jis formina visus savo grynekus, kodel kategoriskai atsisako atsiskaitymo pavedimu ar kodel neisduoda jokio cekio ar saskaitos?

Egle

Egle portretas
Teko vaziuoti su praeities zvalgu i pripete. Vaziavimu kartu to nepavadinsi. Nes jis kartu tikrai nesedi tam busiuke nuo lietuvos iki ukrainos. Jis minkstai jau buna nuskrides ten, o visi varguoliai kurie kaip silkes susispaude sedi tuose busiukuose 1000km jam ir sumeta patogiai kelionei. Gidas is jo prastas. Pats ten niekur nesigaudo aplink ta cernobily, tarytum pirma karta ten butu. Nes jis juk ir nera ten buves kai viskas veike, kai viskas buvo gyva ir vyko tie baisus ivykiai. Zino jis tiek kiek gali betkuris pasiskaityti knygose, straipsniuose, dokumentiniuose vilmuose kuriu yra milijonai.

Bronx

Bronx portretas
Iš pradžių nuomuojasi paskui verkia kad reikia dengti nuostuolius !

Rytis

Rytis portretas
Tik nevadinkit sio personos stalkeriu ar urban exploreriu, nes su siais dalykais jis neturi nieko bendro. Aplamai nemazai urban objektu tokie veikejai kaip sitas paverte popsucha, i kuria gali kas nori varyti. Tos vietos jau kaip skruzdelynai pasidare, betruksta makdonaldu. Viskas per goduma sio zmogaus nenusakyta.

Ekvadoras

Ekvadoras portretas
Tai kad tas jasiukevicius visiskas gudragalvis. Pasakorius ir tiek, lupantis kosmines saibas is zmoniu realiai uz nieka. Vazineja su jaguarais ir dar ten apsivertes visokio š, is naivuoliu zmoniu. O dabar neturi susimoketi pinigu uz sudrozta masina? Artistas.

:D

:D portretas
Dar suprasčiau, kad dėl išlūžusio rato bando padaryt draudiminį įvykį, nors 25 žmonės sako, kad nebuvo. Nu tarkim. Gal visi paveikti radiacijos susirgo amnezija. Bet prie ko čia greičiu dėžė ir visa kita? Ant kiek reikia būt atsilupusiu, kad tokias nesąmones daryt...

+++

+++ portretas
Panašu, kad ši kartą Renaldas užbrido kaip reikalas. Pastoviai su kažkuo teismuojasi, bet baudžiako už sukčiavimą dar neturėjo. Nu įdomu, įdomu kuo čia viskas pasibaigs....

Tomas

Tomas portretas
Naglas tas Vabalas, matosi, kad gobsus snukis. Garantuoju, kad teisme Sarunas laimes, nes juokinga situacija kur akivaizdziai bandoma pasipelnyti

Graudu

Graudu portretas
Ant tiek nuskriausti nuomininkai jaučiasi, kad vieno karto pasireikšti neužtenka :D:D Reikia užspaminti gi komentarų skiltį savo blogais ir neigiamais atsiliepimais.. Eikit pas močiutę ant papuko paverkti pavyduoliai, nieko neįrodysit, sėkmės teismuose ;)))

Keista

Keista portretas
Norėtųsi, kad žmonės nesusiję su autobusiuku ir kelione komentuotų. Nes vienas komentaras nuo kito praktiškai nieko nesiskiria. Tai arba fantazijos pasisemkite, arba ir palikite reikalą teisininkams. Dabar kažkaip labai tendencingai daromas spaudimas. "Teisininkai, profesionalai išsiaiškins", bet tuo pačiu davai dar in-sam straipsnį. Straipsnis įdomus, bet ta tendencinga žiniasklaida tai jau pykina....

Jonas

Jonas portretas
Pažįstu Renaldą jau daug metų. Reto gobšumo ir naglumo persona. Kažkada teko su juo turėt reikalų. Reikia nuolat būt įsitempus, kad nepražiūėt kokio kabliuko, nes prisikabint ir bandys naudos iš to išpešt. Bėgt kuo toliau nuo tokios formos. Niekada nepripažįsta savo kaltės.

123

123 portretas
Man čia kosmosas kažkoks... Tai jei 25 kartu važiavę žmonės sako kaip buvo iš tiesų, kokia prasmė bandyt tvirtinti kitaip? Taigi vistiek aišku kuo baigsis teismas. Kam dar sau daugiau problemų prisidaryt?

K. R.

K. R. portretas
Esu turejus reikalų su tuo Renaldu. Neduok Dieve... Visai nestebina, kad daro tokias nesąmones. Jis niekada kaltas nebūna. Net kai filtrai visiškai neveikia, sugeba apkaltinti klientą dėl blogo vandentiekio vandens. Patarčiau saugotis ir neturėtų jokių reikalų su ta firma.

As

As portretas
Ka tas Renaldas vartoja sakydamas, kad automobilis buvo "idealus" :))) teko vaziuoti su jo tais autobusiukais ir kita grupe savaite pries ratui nukrentant, ten kledarai paskutiniai, stebuklas kaip jie dar tiek nuvaziuot galedavo

Asd

Asd portretas
Oi paturės draudimas tą Renaldą... Iš kristolinio vandens liks tik drumzlina balutė...

Labai

Labai portretas
Gerai, kad viesinamos tokios istorijos. Dažnai tenka nuomotis mikriuką iš tos kompanijos kelionėms slidinėti. Yra buvę atvejų, kad kelionės metu vis atsirasdavo poreikis patvarkyti masina. Tai valytuvus keitem, tai orakiurus ratui teko važiuot taksi iki prekybos centro raktą pirkti, nes mašinoje buvęs buvo sugadintas. Kol išlaidos nedidelės, tol viskas buvo gerai. Bet panašu, kad savininkas ne itin sąžiningas ir nutikus rimtesniam gedimui gali bandyt apkaltinti klientą avarija, kurios nebuvo. Bet kokiu atveju, jei kelionėje dalyvavo 25 žmonės, tai teisme bus nesunku įrodyt, juo labiau, kad įvykis nebuvo niekur fiksuotas. O aš pasieškosiu kitos nuomos firmos.

Aris

Aris portretas
Bet ir durnumas to mašinos savininko. Sugalvojo lygioj vietoj pasipinigaut. Jūs man paaiškinkit kaip lūžęs ratas galėjo sugadint greičiu dėžę tiek, kad reikėtų mašiną perdažyti? Kažin kodėl draudimas nesutiko už tai mokėti?

nejuokinga

nejuokinga portretas
nesiseka zvalgui nors verk tai masina suluzo tai visa palikta masinoj aparatura zulikai pavoge

M

M portretas
O įdomu su savo mašiną važiuojant kas sumokėtų už remontą. Ar irgi per spaudą ieškotų kas sumokėtų už remontus

J

J portretas
Oho kaip uoliai žvalgas visas tarnybas informavo, įdomu tik ar savo veikloj taip sąžiningai visur mokesčius sumoka ir visus klientų grynus apskaito? Važiavau kažkada slidinet į Ukr savo auto, tai tikrai turi nežiopsot už vairo, kad rato kokioj duobėj nepaliktum kai staiga pasibaigia normalus asfaltas ir pasipila duobės.

alio

alio portretas
Koks durnius gali mikriuku vaziuot 1000 km...tai kosmaras..Neaisku kokios nuomos sutartys.Casko draudimas apmoka visa zala jeigu nesi girtas..

nu nu

nu nu portretas
oj girdejau apie Sara atsiliepimu, keliautojas brac! Randa dunduku, jie jam vos ne po tukstanti nuo galvos sumoka uz ta cernobyli, vaziuoja nelegaliai, realiai jis uz nieka niekada neatsako, pats nesigaudo ten. Bet vistiek matai grupes renka. O visi tie straipsniai tai pigus piaras spaudoj. O as tai vadinciau karma

Atrodo

Atrodo portretas
Toks toki sutiko ir ant alaus pavadino

Zvalgui

Zvalgui portretas
Zinom zinom, tu cia gi siaip is geros dusios edukacijas darai, o visi kiti aferistai tave tik apgaut nori:)))))) cia gi tokia vertybe, tokios svarbios edukacijos vyksta, zmones praktiskai uz dyka tom bekelm veziojami, tai aisku, transportas cia turi laikyt, keista kaip cia nuomotojai tau dar patys nesumoka, kad ju transporta teikiesi naudoti....

Praeities snipas

Praeities snipas portretas
Vargsiukas tas zvalgas, visur ji skriaudzia, pagaves banga, pazistamais naudojasi ziniasklaidoj, kad savo sudus sutvarkyt. Bele ka daro, viska susika, saibu prilupes. Teisuolis, matai, uz nieka jis neatsako..... susimokek ir ne....isk proto cia, viesindamas!

Prof.

Prof. portretas
Patarčiau vengti visoms kompanijoms šio keliautojo. Niekada nepripažysta savo kaltės, o įsivaizduoja iš savęs Bradą Pitą. Su juo esame susidurę ir mes. Visada gąsdina su žiniasklaidą, jaučiasi Dievu. Tegul susimoką sąsk. ir nesiskundžia ant visos Lietuvos, kaip kokia panelė..

Asas

Asas portretas
Kai komentarus paskaitai tai baisu darosi. Koks jūsų reikalas kas kur važiuoja? :) Nereta autonuomos kompanija taip pasipelnyt bando. Visai neseniai moteris savo auto servise paliko ir išsinuomojo pakaitinį. Prakiuro radiatorius keliasdešimt km nuvažiavus. Paskaičiavo 45 eur už visos paros nuomą, nors automobiliu kelias valandas pasinaudojo, dar apie 200eur už radiatorių, 40eur už antifrizą ir 60 eur už pakeitimą. :D Žodžiu klientas kaltas jog radiatorius supuvęs :) Viskas taip ir būtų pasibaigę, bet autonuomos atstovas įžeidė moterį besiginčijant telefonu, tą išgirdo vyras, nuvažiavo į tą kontorą, davė "pliūhą" per ausį tam atstovui ir pasibaigė pinigų išieškojimai. Žodžiu, kai kurie tokie nagli, išsipi....nėja tol, kol per snukį negauna.

AL

AL portretas
Tikras bėdžius. Tai jį apvagia, tai apgauna. Panašu į reklaminius triukus.

Tata

Tata portretas
Kas per trafikas, kuris veza 25 zmones

V

V portretas
Nū ten keliai tokie, kad dar lai džiaugėsi, kad tik ratas subirejo

Anonimas

Anonimas portretas
Kas saugo išnuomotą daiktą ? O Ukrainoje jau ne vienas ratus pametė bevažiuodamas. Gerai kad jų dar neapiplėšė, kaip mane. Vietinė policija. Daugiau ten net kojos nekelsiu į tą banditų šalį.

Sėdėk

Sėdėk portretas
ant pečiaus, "žvalgo" iškamša... tu turbūt paskutinis roveisi į tą šūdblusyną dėl smirdančios garbės...

D

D portretas
Vokietijoj jai pasakai kad vaziuosi y Ukraina tai net priekabos nenuomoja,jau nekalbant apie automobili.

o ,,,praeities zvalgas,, issifravus y lietuviu kalba

o ,,,praeities zvalgas,, issifravus y lietuviu kalba portretas
koks tai padaras ir kuom jis usziimineja ukrainoj ...radioaktyvioj Cernobilio zonoj , plesikauja ar radioaktyvius metalus renka ir perpardavineja , o gal radioaktyvia zuvy gaudo ,rukina ir lietuvoj turguje prastumineja ...o gal mediena pjauna ,miska kerta ir lietuvoj is ju baldus daro .. taip sakant ,kad nuo radiacijos lova sviestu ir nakty is tualeto eidamas matytu kur ji yra >>>,,tain viadelto kas tas ,,,praeities zvalgybininkas,kovotojas su vampyrais ,,,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių