Po nuogąstavimo dėl per siauros sankryžos – atsakas: viskas apskaičiuota

Grįžti į straipsnį

kaunietė

kaunietė portretas
Matyt, skaičiavo ne inžinierius.

Ventus

Ventus portretas
Kai merui BBD ant visko, tai ir projektai tokie stumiai.

Ventus

Ventus portretas
Eilinis 'projektuotoju' liapsusas. Pasodinus tokius projektuotojus prie vairo transporto priemoniu, kurios ju isivaizdavimu turi pravaziuoti, labai greit perdarytu projekta. Bet kai projektuotojai nesinaudoja savo kuriniais, tai taip ir gaunas, kad Kauno gatvemis darosi nebeimanoma saugiai vaziuoti, nes netelpi i savo juostas, arba neimanoma apsisukti sankryzoje.

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
Gal skaičiuota ir panašiai , bet INSTALIUOTA BLOGAI.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Matomai skaičiuotojai TURI nepilną pradinį išsilavinimą .

"VISI RADIUSAI"

"VISI RADIUSAI" portretas
gera iškalba, kokie radiusai - spnduliai. Jau jūsų projektavimu įsitikinome važinėdami keliais : eikit į kursus, tobulinkitės.

gyventojas

gyventojas portretas
viskas paskaiciuota eiles garantuotos

Anonimas

Anonimas portretas
Teoriškai arklys, o praktiškai nesikelia ar ne ponas pakalniški???

Regitros kalno kelio remontas

Regitros kalno kelio remontas portretas
Nėra informacijos iš Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo A. Pakalniškio apie darbų pabaigą.

na

na portretas
Ar tai reiškia kad valdininkai geriau supranta kas mums geriau.

Nausiedianc

Nausiedianc portretas
kas važiuoja, tas mato kas liko iš "figūrinių" sankryžų Kačėrginė-Kaunas ir Kačerginė-Zapyškis... šalikelės išdrožtos ravais, ne autobusai ar didesnis transportas neįtelpa išsisukti tuose šūdprojektuotojų "sliekuose"...taškas ir bliat !

Birutė

Birutė portretas
Prieš metus Raudondvario plente,po gatvės sutvarkymo buvo uždrausti įvažiavimai į 5 gatves. Po nakties atsirado ištisinės linijos. Ieškojome teisingumo ne savivaldybėje,bet atsakymas buvo savivaldybės labui,kad viskas gerai,nėra galimybių kitaip (varnas varnui akies nekerta). Po to padažnėjo eismo įvykiai,žmonės nervinosi. Ir staiga nupieštos ištisinės linijos dingo,vėl galime sukti. Patys patvirtino kad nėra galimybių kitaip,patys patyliukais sutvarkė. dar liko nepadarytos atitvaros nuo judraus plento kai kuriose vietose,kur gatvė bevei su šaligatviu liečiasi,o bortelių nėra. Taisykit,gal laukiat nelaimės?

Algirdas

Algirdas  portretas
Tai palaukit,dar stulpus pastatys ar zenklus ant pat kampo,tada tikrai pravaziuos! Tie projektuotojai fura ar autobusa tik per langa mate.Vienzo,naujoji projektantu karta-dar nemusti idi j t a i

Užteks verkti,

Užteks verkti, portretas
Namuose,padušką ant galvos užsidėjus,ką,nematote kad jiems viskas pofig,nusišikti ant miestiečiu-turim judinti jų šiknų pamatus-vat kas vietoj jų? Koncervai-irgi,,skęsta,,liberalai tuo labiau,o soc-demai negali Blinkevičiūte atsidžiaugti-vienu žodžiu-šūūūdas.

oi tik nereikia

oi tik nereikia  portretas
nebaudziami lieka tie, kas per paksutinius kelis metus sudarkė Kauno kelius. Tiek kęstučio g, tiek visi tie " žiedai" kurie turejoisgelbeti eismą, bet tik pablogino situacija, avaringumas padidėjo ir kamščiai, o apie parodiją daromą iš Romainių gatvių jau net neėra ką kalbėti...rajone ,kuriame avarijų budavo vos kelios pe rmetus, db įvyksta kelios per savaitę, vien del per siaurų kelių, nepravažiuojamų pridarytų viadukų...TRAGEDIJA daroma iš Kauno.....kas prisims atsakomybę?? kodėl projektai vystoti be logikos...O toks Valdininkėlios atsakymas, kad viskas apskaičiuota ir nekeisime, nors faktai kas dieną - avarijos ir nepravažiuojantis transportas - niekam nerūpi ir tik parodo,kad pinigų plovimas egzistuoja ir nebesustabdomas....

tu Vycka

tu Vycka portretas
esi mudakas.

Vycka

Vycka portretas
Šitie valdininkėliai tyčiojasi iš eismo dalyvių ir jaučiasi nenubaudžiami, o žala padaroma tūkstančiais. Taip išeina, kad jie su tokiais darbais pinigaujasi.

Autobuso vairuotojas

Autobuso vairuotojas portretas
Tik nevykelis suprojektuoja ziedus per mazus ,nes autobusai vis uzlipa ant trinkeliu. 90% zieduku mieste ir aplink ji PERMAZI!!!

Jei ...

Jei ... portretas
... anam daiktui ... dvi sunkiasores transporto prasilenkdamos numusa kelio zenklus ... keturiu !!! ... juostu kelyje .... isivaizduojate sauguma !!! bei siauruma ... Pavydziu jam, nes jis net nesupranta koks beviltiskas ....

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Daugelyje naujų gatvių dangos per suduria atsiranda plyšiai-kas čia per šūdarankių brokas,mere,jei dar miestas kažkiek jaudina-Pakalniškis,pats matai-jam juoda yra balta

Kretinga,Basanaviciaus

Kretinga,Basanaviciaus portretas
..Jus dar saligatviu nematete,ka tos zertwos yra pripieche...

G

G portretas
Visi nuogastavimai pasitvirtina, nepaisant kad viskas apskaičiuota. Tie slaičiuotojai nėra matomai nei eismo dalyviai nei transporto gabaritus žino. Kestučio g. Geriausias pavyzdys apskaičiavimo. O kur dar Romainių kalnas, kur iš dviejų juostų gavosi viena.....

kažin ką skaičiavo

kažin ką skaičiavo portretas
kai tragiškai susiaurintoj Kęstučio g autobusas ir trolikas neišsitęko ir susidaužė šonais, pernai berods

Anonimas

Anonimas portretas
Mieli Kauno dienos troliai i jūsų komentarus atsižvelgsime,Dėl susidarusios netinkamos kelių būklės spręsime ką galimą būtų atleist iš pareigų.

Tunelio g

Tunelio g portretas
autobusai,troleibusai stoja pirmoje eilėja-kamsčiai nerealūs-idiotizmui ribų nėra-svarbu,,prasiplauti,,

Kauno

Kauno portretas
,,plovykla,,dirba visą parą-ištisus metus.Amen.

Z

Z portretas
Komentuoja pagrinde antraeilininkai. Akademijoje taip pat verkė kad per siaura, bet kai miesto autobusas su 2 priekabomis lengvai pradumia, tai tikriausiai priežastys tarpinėse tarp vairo ir sėdynės.

Irena

Irena portretas
Bėda sankryžos pravažumui ir ta kad vairuotojai ne visada žino kelio ženklus, nes pagal esamus kelio ženklus žiedu judanti transporto priemonė turi praleisti į žiedą įvažiuojančią transporto priemonę, bet kai sustoji važiuojant žiede praleisti įvažiuojančią į žiedą mašiną daugelis vairuotoju pasimeta ir gaišinamas laikas. Ar taip turi būti negaliu padakyti, nes tokiame mažame žiede tikrai nėra geras variantas, turbūt, kaip ir daugumoje žiedų reikia prie įvažiavimo į žiedą statyti šalutinio kelio ženklą (sūrį).

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Jiesios,,žiedas,,-debilizmo etalonas-

Anonimas

Anonimas portretas
o gal turėtu būt ženklas kad dydelės transporto priemonės neturėtu ten važinėt .

L?

L? portretas
Skubėkite lėtai. Nereikia į žiedinę sankryžą įlėkti kaip į tuliką pilvuojant ir išsiteksite. Prie šviesoforų nekrapštykite nosies ir nenaršykite telefone, o dalyvaukite eisme, stebėkite. Pajudėkite laiku ir greitai pasiekite leistiną greitį.

O šulinių dangčiai !

O šulinių dangčiai ! portretas
Juozapavičiaus pr. naujutėlis , o prasmegusių dangčių nebeimanoma apvažiuoti. Bandant išvengti smūgių prisieina išvažiuoti net į kitą e.juostą , o tai - jau nesaugu... Jei neišeina iškart padaryti gerai , tai dabar reikia sutvarkyt. Negi atsakingi žmonės visiškai prarado savigarbą ?

Tata

Tata portretas
dvi nesąmonės Kaune - per siauros žiedinės sankryžos, ir susiaurintos gatvės.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Dabartiniai "naujoviški" eismai ratu tokie mažučiai... Turiu prašymą eismo projektuotojams. Jūs patys , ne kokie samdiniai, o jūs patys įsėskite į stambiagabaritinį transportą (kad ir autobusus) ir apvažiuokite tuos miniatiūrinius ratukus, įrodykite kaip visai nesunku ir saugu juos apvažiuoti. Ir padarykite įrašą bei jį parodykite žmonėms.

Raimis

Raimis portretas
Pakalniški, pakelk sėdimmają nuo kedės ir apžiūrėk ūkį. Daugumą žiedinių sankryžų yra per mažos, sunkus transportas netelpa ir jas ardo

K

K portretas
Siais laikais projektuotojai neduok dieve .kelio zenklai viduri saligatvio , elektros stulpai taip pat .Autobusu stoteles taip pastato ( pagal projekta ) viduri saligatvio kad nei praeiti nei su dviraciu pravaziuoti .Ir taip visur

Kostas

Kostas  portretas
>to Idijotai , tai padare Kestucio gtv kad paspirdukam patogiau butu ,pats maciau kaip tas pakalniskis Zemaiciu g vaika ant paspirduko veze ,ir nepasakyciau kad letai veze

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas Lietuvoj paskaičiuota tik atkatu dydžio forma, o visa kita yra antraeiliai nereikšmingi pliurpalai.

Sunku protingiems, durniai valdo

Sunku protingiems, durniai valdo portretas
Kvailiai projektuoja taip, kad su sunkiasvoriu transportu sankryžą ne tiesiog pravažiuoji, o kiekvieną kartą dalyvauji figūrinio važiavimo konkurse. Dalyvauja visi, o prizas - tiesiog laimingai pravažiuotas žiedas, nenumušus prie pat pastatytų stulpų, kelio ženklų, neišvertus borto ir nesugadinus padangų.

Gg

Gg portretas
Pakalniškis dėbilas, tarsi jis lėktuvų skraido.

kelininkas

kelininkas portretas
taip klerkas teisus ten viskas gerai paskaičiuota t.y. paskaičiuota kad mums pastoviai būtų darbo - trinu rankas, man bedarbystė negręsia.

Idiotai

Idiotai portretas
Susiaurino Kęstučio gatvę-iš abiejų pusių trasos dviratininkams,dėšinėje-automobilių statymo vietos,o debilai,iš savivaldybės-šiandiena,pvz 23 autobusas ir troleibusai rikiavosi į vidurinę juosta,nes prieš Maironio g į ją sukantys auto padarė kamštį beveik iki Daukanto g-šikna pajudinti,o ne fantazuokite

As

As portretas
Šiaip tai tą pakalniškį reikia mesti n a f i k.. Kiek kokių nesąmonių pridaręs, kiek kokių nelogiškų ir protu sunkiai suvokiamų sprendimų “pateisinęs”.. “Viskas apskaičiuota” - popieriuje viskas gerai! Ir gatvės nesiauros (nes visi parkuojasi 1 cm nuo šaligatvio), ir žiedai geri nes visi suka idealia trajektorija.. Toks klounų paradas..

Tunelio gatvėje

Tunelio gatvėje portretas
Panaik;ntos autobusu įvažos-irgi,,apskaičiuota,,-tada dirba neįgalūs,pas tave,Pakalniškį

Kas ,,įbetonavo,,

Kas ,,įbetonavo,, portretas
Pakalniškį? Matiošaitis?

tokių nesąmonių

tokių nesąmonių portretas
mieste ne viena. Breslaujos ir Prancūzų g tas pats. Autobusai neišsisuka.

Zuikis Puikis

Zuikis Puikis  portretas
O kaip su "Regitros" kalnų? Irgi paskaičiuota?

...

... portretas
čia iš serijos broilerių karta ateina dirbti,nemokate važiuoti geležinis argumentas,o ką jūs mokate

Kaunas

Kaunas portretas
Kai projektuoja neišėję iš biuro, tai vėliau taiso už kieno pinigus?

Gi jų ir ýra didysis biznis ,

Gi jų ir ýra didysis biznis ,  portretas
Kai pabaigtą , apmokėtą darbą vėl ardo , vėl dirba ir vėl čiulpia pinigus....

Išvada

Išvada portretas
Nemokate važiuoti.

Galerijos

Daugiau straipsnių