Pasipiktino automobilių tikrinimu postuose: policija formuoja milžiniškas spūstis

N

N portretas
Išsigymėlės valdo valstybę

LLL

LLL portretas
Nesuprantu kokio velnio iš Kleboniškio sukti į autostradą važiuojant į Dainavos rajoną - važiuotų sau ramiai Jonavos g., Šiaurės pr. ar Nuokalnės g. ir negaištų dėl tikrinimų sumoje būtų tik laiko ekonomija

blogiausias variantas

blogiausias variantas portretas
Boba valdzioje , ir dar su igaliojimais ....

užtat

užtat portretas
autobusai sausakimši ir važiuoja kas kur nori.Pvz. Kaunas-Birštonas reisų sumažinta, dėl to važiuoja pilni.Jokių atstumų laikymosi.Konkrečiai penktadienio vakarą.

zigmas

zigmas portretas
Gedemino nusiskundimas dėl kelių policijos darbo tai įrodo kad Gedeminas yra niurzlus miesčionis nesuprantantis esamos nelaimės visame pasaulyje

zigmas

zigmas portretas
Štai teip - kiek žmonių tiek nuomonių ,na jei būtų protingas komentaras tai galėtum žmogau pagalvoti ,kad tikrai žmonės supranta užgriuvusia nelaimę, bet kai komentuoja silpnų neišsivysčiusių smegenų karštakošiai tai tik pasirodo ,kad silpnapročių ir ne mažai sėdi už automobilio vairo ir tokie komentatoriai daužo ne tik savo automobilį, bet ir padaro kitam žmogui kančią ir mylimo žmogaus netektį.Tokius komentatorius kaip Gedeminas Romas policija turėtų peregzaminuoti pagal įstatymus už netoleranciją kelyje Didelė pagarba policijos pareigūnams ir vyriausybei už gilų Lietuvos žmonių saugaus gyvenimo kovą su užgriuvusia pandemijos nelaime

PAGARBA

PAGARBA portretas
PAGARBA POLICIJOS PAREIGUNAM

Vvytautas

Vvytautas portretas
Taip parodoma kiek daug pinigū valstybė išmeta į balą .kiek kompiuteriū aprūpintų mokinukus nieko negalvoja siauraprotės!!!

Taigi

Taigi portretas
Šiuo atveju tikrai ne policija kalta.Jų toks darbas.Kalti mes visi,nes labai jau nepatinka suvaržymai,tai štai kur nusivažiavom-pirmi Europos sąjungoj pagal susirgimus.Besiskundžiančio reiktų paklausti,kur tokiu laiku važiavo,nes darbų pradžia jau seniai prasidėjus.Tikriausia turi daug laisvo laiko,lai pasavanoriauja ligoninėj prie kovidinių ligonių,gal supras ir policininkus.P.s.kiek važiavau,policininkai labai greit praleido,nes dokumentai iš karto paruošti.

Lietuvis būtinai nori Lietuvį patvarkyti.

Lietuvis būtinai nori Lietuvį patvarkyti. portretas
Kaip visada lazda perlenkiama. Rodoma valdžia ir eiliniai policininkai į tai įtraukti. Ponai prisiekusieji ne tokiems įstatymų pritaikymams ,jus rinko žmonės

Mentam

Mentam portretas
Su savo netiketumo faktoriais eikit nx

To stiprybei

To stiprybei portretas
Gal geriau nusipirk atomini bunkeri ir ten sedek metu metais

STIPRYBES

STIPRYBES portretas
DIDZIULE PAGARBA POLICIJOS PAREIGUNAM UZ JU LABAI SUNKU BET ATSAKINGA DARBA LABAI MALONU KAD NORS TOKIU BUDU DRAUSMINDAMI BETIKSLIUS PASIVAZINEJIMUS SUMAZINSIM SIO SIAUBINGO VIRUSO PLATINIMA AISKU YRA DIDZIULIS SKAICIUS BETIKSLIU PASIVAZINEJIMU IVAIRIAUSIU ABSURDISKU PASIAISKINIMU LABAI STEBINA SLYKSTUS DEBILISKAS NENORAS SUPRASTI SIOS VISA PASAULI SUKAUSCIUSIOS PANDEMIJOS SIAUBO NUSINESANCIOS TUKSTANCIUS GYVYBIU TIK SIOS VYRIAUSYBES PRIIMTU GRIEZTU PRIEMONIU DEKA MES LIETUVOJE NEMATOME SIO SIAUBO NORS ANAPILIN LIETUVOJE KASDIEN ISKELIAUJA DESIMTIMIS TIK ,, ABORIGENAI'' GALI TO NESUPRASTI IR LIETI PYKTI ANT TU KURIE KOVOJA UZ MUSU GYVYBES DIDZIULE PADEKA PAREIGUNAM UZ JU SUNKU IR VARGINANTI DARBA STIPRYBES

Prasidėjo

Prasidėjo portretas
Vėl lakstymas.

Wvinis

Wvinis portretas
Gyvenam miesto ribose bet už posto. Į miestą nors esu registruotas toj savivaldybėj nenori įleisti o jei išvykusių į Kauno rajono savivaldybė esančią už 1.5km nuo gyvenamosios vietos jau bus karantino pažeidimas apsurdass

Romas

Romas portretas
Už dvigubą atlygį miliciją šūdą minko.

Ne policija formuoja spūstis

Ne policija formuoja spūstis portretas
o visi idiotai vaikščioję be kaukių ir visaip kitaip prisidėję prie tokių pasekmių. Policija tik tvarko jūsų padarytą mėšlą mulkiai

\A/rklionytė

\A/rklionytė portretas
Teisingai kažkur rašė kad ugdomas avių paklusnumas, o Šmarkelis irgi sakė.... pakazūcha. Bet kur tau, tiek išskalbti smegenys, kad nė palygint nėr su kuo.

Anonimas

Anonimas portretas
sauliai rankas trina sako daugiau tokiu reidu dvigubai moka ,

Sūduvis

Sūduvis portretas
Na nereikia piktintis policija patys sukeliame spūstis be reikalo važinėdami jei negalima tai negalima sėdėkim namie nors ir labai nesinori, geriau jau pbūti kurį laiką namuose o ne visam laikui pas Šventą Petrą.

durniu laivas

durniu laivas portretas
ingridutes ir bilotaites debilisku sprendimu seka nekalbu apie dulki

Ne policija kalta

Ne policija kalta portretas
Kalbejau su policininkais,jiems tai irgi kankyne,salimas.Yra ,,dulkiai,, ,bilotaites,,

pažiūrit googlėj

pažiūrit googlėj portretas
kur kamštis eismo, ir renkatės kitą maršrutą, blogai tik tada kai kito kelio nėra

Avies galvai

 Avies galvai portretas
Mano vykimo pateisnama priežastis- KONSTITUCIJA

hmm

hmm portretas
Susidaro įspūdis, kad iš vienos nelaimės policija nepasimokė... kažin kiek dar turi žūti žmonių greitkeliuose piktybiškai sudarytuose kamščiuose, kad atsitokėtų?

PAMĄSTYMAI

PAMĄSTYMAI portretas
VYKDOMA NE KOVA SU VIRUSU ,O KOVA SU JUSŲ TEISĖMIS . DRESIRUOJAMAS BANDOS PAKLUSNUMAS IR NUOLANKUMAS .

MANO NUOMONĖ

MANO NUOMONĖ portretas
REIKIA RAŠTIŠKAI SKŲSTI VISUS NELOGIŠKUS IR ŽMOGAUS TEISES PAŽEIDŽIANČIUS VEIKSMUS IR Į VISAS ĮMANOMAS INSTANCIJAS , RAŠTIŠKAI Į SEIMĄ SEIMO NARIAMS , SEIMO PIRMININKEI , TAIP PAT BILOTAITEI ,Į POLICIJA, VISUR KUR TIK ĮMANOMA. IR TAI REIKIA DARYTI MASIŠKAI. JIE PRIVALO ATSAKINĖTI Į VISUS SKUNDUS.

Fama

Fama portretas
Žaidžiam kara.

Gediminai miesto gatvėm ir važiuok

Gediminai miesto gatvėm ir važiuok portretas
Gediminai miesto gatvėm ir važiuok.... išsukau į autostradą iš Kauno miesto ribų.... suku vėl į Kauną Savanorių pr, Autostrada tai ne Kaunas ir dar piktinasi. Jei Kaunietis tai ir važiuok Kauno gatvėmis, matai , kad vyksta patikrinimai. Bet ne , kaip bobutė... į "bažnyčia " man arčiau pr kaimynų sodą.

Anonimas

Anonimas portretas
Darbo imitacija ta kontrole

Nu

Nu portretas
Cia taip virusus gaudo kurie i darba vaziuoja

Jie iš mūsų

Jie iš mūsų portretas
atėmė laisves ir teises ,kartu su konstitucija ,o mes ,,neturėtumėm dėl to nustebti'. Šiukšlės ,okupantai - lauk !

AKROPOLYJE VIRUSŲ NĖRA tik ant rajonų ribų jie siaučia

AKROPOLYJE VIRUSŲ NĖRA tik ant rajonų ribų jie siaučia portretas
EUROKOMJAUNUOLIŲ VYRIAUSYBĖS VISIŠKAS PIDERALDEMOKRATIŠKAS PROVALAS.Skandaligi faktai jau pradeda lysti į viešumą,tik laiko klausimas ,kada šita SOROŠINĖ GOVIEDA turės atsistatydinti.....Bakalaurų vyriausybėje debilizmui ribų nėra.

to didziausias

to didziausias portretas
harakteri, tu harakteri. Mano anūkei šeši metai, tik rugsėjį pradėjo lankyt mokyklą ir tai jau žino "Ch" raidę. O va lot sugebi.

didziausias

didziausias portretas
fanatizmas kaip ir kariuomeneje tai policijoje nes tai asmenys beveik be issilavinimo ir daugumoje turintys agresyvu harakteri bei nevengianciu alkoholio ko pasekmeje kencia zmones o jei dar kitos tautybes ka daznai matiome is ju elgesi darosi nebelinksma matant kaip sios instancijos pagrind u dirba u sec ;;;;;

Kopustas.

Kopustas. portretas
Nevarykit ant Policijos, jaigu jus laikytumetes Karantino nurodymu Saziningai, tai Policija nesudarytu tokiu 'Spusciu' Spustys susidare todel nes zmones Nesilaiko Karantino nurodymu, tad jus zmones patys ir kalti del Spusciu, o ne Policija.

tiesa

tiesa portretas
kokia simonyte ir jos bilotaite tokie ir sprendimai laukit dar blogiau

Rytis

Rytis portretas
Ribojimai visiškai pertekliniai. Aplink didžiuosius miestus juk susiformavusios žiedinės savivaldybės, administracinės ribos yra tik "popieriuje". Draudimas savaitgalį išvykti į gamtą už miesto yra visiškai nelogiškas.

G

G portretas
Patikros darbo dienomis labai keistos, dirbti juk neuždrausta. 99 proc. Ten ir važiuoja.

O

O portretas
Kodel tose spustyse turi stoveti sunkvezimiai,ststybine technika,autobusai,siukslevezes?Nebeimanoma dirbti sitam beprotnami.

Algirdas

Algirdas portretas
Nesąmonė užkardos jei visus praleidžia Visa kolona teršia aplinką, o naudos jokios

TAI

TAI portretas
Ne karantininės,o debilizmo priemonės,nukreiptos prieš elementarias žmogaus teises-lausvai judėti ir dirbti.Tačiau,žinant kas GPK ir VRM,tai reikia kentėti ir melsti Aukščiausiąjį,kad apsaugotų juos nuo visiško marazmo.Tarp kitko sunkių,įžūlių ir smurtinių nusikaltimų statistika pastaruosius du mėnesius-labai bauginanti,tačiau vairuotojų nugręžimų/apgręžimų rodikliai dabar svarbiausias parametras,nors ir kiek kančių ar nepatogumų tai sukeltų Lietuvos piliečiams.

kaip sakoma ;- ,,duok durniuj laisve

kaip sakoma ;- ,,duok durniuj laisve portretas
jis is uolumo sau galva y asfalta susidauzys,,

Cirkas

Cirkas portretas
lietuvius tai tikrina, liepia vaziuoti atgal nors jie ir gyvena Lietuvoj. Is rajono negali vaziuoti i miesta. O stai baltarusiams simtais galima varyti Lietuvon .Kitiem lendama i gera vieta tik ne lietuviams.

Arvys

Arvys portretas
Keistas pasipiktinimas... Juk dabar yra karantinas, eismo ribojimai, negalima patekti ne į savo savivaldybę. Ta mūsų policija ir daro. Ir daro labai gerai, mandagiai, greitai. O čia žmogelis viską priėmė asmeniškai...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių