Pasipiktinęs kaunietis: Aleksoto aikštelėje gražų vaizdą nustelbia nuorūkos

expert

expert portretas
nuorukos - tai tik smulkmenele. bus cia ir daug alkoholio suvartojama, del to bus mustynes ir pjautynes neisvengiamos. butinai montuokit vaizdo stebejimo kameras aplink. geros dienos visiems

K.L.

K.L. portretas
Šiukšlių dėžė tikrai yra, vos keletas žingsnių nuo stiklinės tvorelės, bet gaila, kad nesuvokia kai kurie žmonės, kam ji skirta.

T

T portretas
Patien reiktu nebesiukslinti ir tureti proto ir kulturos nes yra tokiu idiotu kuriems su smegenimis jau sakes o jei nemastote tai ir matykite visa mesla pries savo akis

Smalsu

Smalsu portretas
kodėl dėl nuorūkų amžina isterika, o kai po švenčių iš po šiukšlių aikščių nesimato, tai čia viskas gerai? Taip, šiukšlintojus reikia bausti, ir griežtai! Bet bausti reikia VISUS šiukšlintojus, ne vien nuorūkų mėtytojus.

bauda 10 EUR

bauda 10 EUR portretas
numetė nuorūką.... " bauda 10 EUR tvarkytojams algoms..... su tais rūkančiais "chamais" kitaip nesusitvarkysit. Prie sustojimo kiek primėtyta atsiranda "išsigimėlių" dar ir spjaudo

Neabejingas miestui

Neabejingas miestui portretas
Pačioje Kauno širdyje- Rotušės aikštėje, tiksliau aikštelėje prie Šv. Trejybės bažnyčios masė nuorūkų tarp akmenų guli metai iš metų. Gal galėtų ponai paskelbę, kad miestas tvarkosi, išeiti iš savo šiltų kabinetų ir apžiūrėti visur. Gėda prieš turistus !!! Na ir mums nuotaiką žiauriai gadina.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ozy o kur fotografija siuskledezes

Gintas

Gintas portretas
Pastatykit šiūkšliadėžes ir nebus nuorūkų. Lengviausiai pasakyti UŽDRAUSIM.

va taip

va taip portretas
tiek aleksote bedarbiu ir pasalpiniu kurie gauna tuos 100 euru tai galetu aleksoto seniune atsiusti pasluoti tuos veltedzius.

UUU

UUU portretas
tas pilietis suknistas fotografas palandžiojes po krumus dar ir prišikta rastu , o reiktu pačiam imti šluota ir sutvarkyti aplinka

Miesčionis

Miesčionis portretas
Aikštelės teritoriją reikia šluoti kasdien! Kita bėda jos neišbaigtumas - virš stiklų uždėti kažkokie aliumininiai kampuočiai, kurie įsikibus ranka lipant laiptsis slysta. Taip ir iki tragiško įvykio netoli. Pagal projektą stori apvalūs ranktūriai išvogti, tik dalis jų apatinėje aikštelėje tebesimėto. Mere, tas aikštelės niekaip nepabaigimas ryškiai kerta per Jūsų reitingus. Tik asmeninis priešas ar koncervatorius, gali Jums taip stipriai kenkti. Ta psti problema ir su Kauko laiptų užbaigimu.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Blogai, kad miestas pilnas nuorūkų. O dėl ko taip yra? Ogi dėl to, kad tapome PONAIS, ir nenorime įmesti net savo užgesintos nuorūkos į tam skirtą šiukšliadėžę, o vis dairomės tarnų, kurie TAI už mus padarytų. Gal vieną kartą atsisakykime tos poniškos didybės ir būkime žmonėmis, normaliais kauniečiais: neterškime savo Kauno patys ir neleiskime to daryti kitiems. Juk sakoma, kad PRASTAS PAUKŠTIS, KURIS SAVO LIZDĄ TERŠIA... Būkime tvarkingi, save ir kitus gerbiantys žmonės. Juk esame KAUNIEČIAI!!!

venta

venta portretas
Gal kokie LSMU studentai? Tie visur šiukšlina...

BBD

BBD portretas
Jei kas pasidomėtų, tai lyg nuo 2014 metų, cigarečių kainoje yra nuorūkų rinkimo dedamoji, taip kad rūkoriai pirkdami cigaretes, jau iš karto sumoka už nuorūkų surinkimą. Galit mėtyt.

Algeli

Algeli portretas
Tai neik tu į ta aikštelę, tegul renkasi ten marozai, tu juk intelektualas, pasimekenai čia, tai dabar ir gyvenk kaip intelektualas, būk pasikėlęs, ir neik į tą aikštelę.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Visas miestas pilnas nuorūkų, nes mūsų šalyje nors ir yra numatytos baudos už administracinius ar viešosios tvarkos pažeidimus, jos nėra taikomos - nuorūkas mėtome ant grindinio ar žolės, automobilius statome kur norime, viską spardome ir laužome ir t.t

Nuomonei

Nuomonei portretas
Ten jusu vaikai ir ruko, ne kas kitas.

Mh

Mh portretas
Dvi problemos:. A.netikelis - projektuotojas, kaip galima neįvertinti priežiūros? B. Keisti šlavejus...imone Švara daro geda miestui, ir merijai kuri nesugeba užaužti... Valyti jasdien o ne jas pusmetį...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Aikštelę privalėtų stebėti užmaskuotos kameros, o taip pat turėtų būti gerai matomi įspėjamieji stendai apie draudimą rūkyti ir numatomas baudas draudimo nesilaikantiems. Juk ten lankosi ir vaikai!

Senuks

Senuks portretas
Kas mato posityva kas iesko negatyvo

v

v portretas
Paimk ir surink , nesiputojas gal kitiem pvz parodisi

Reikia

Reikia portretas
Pastatyti kameras ir teršėjus griežtai bausti. Tas pats yra ir prie Lampėdžių ežero ir dar daugelyje vietų
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių