Naujas daugiabučių valdymas – praktiškas pasirinkimas gyventi patogiau

Grįžti į straipsnį

lyja

lyja portretas
auksinis pijaro lietutis ant durneliu galveliu

Šimonytei nei Skverneliui niekam nerūpi žmonės jų gyvenimai.

Šimonytei nei Skverneliui niekam nerūpi žmonės jų gyvenimai. portretas
Iki nebus įstatymų pakeitimų gyventojus įtraukti į daugiabučių tvarkymą ir reikiama valdymą tinkamus sprendimus priimant .Tai ir lobs UAB-ai kaip ,,Būsto valda ''ir kiti .Gyventojų išlaikytiniai ir jų išnaudotojai. REKETAS ĮTEISINTAS VALDŽIOS ĮSTATYMŲ PAGALBA.BE JOKIŲ TIKRINIMŲ IR KONTROLĖS ADMINISTRATORIŲ VEIKLOS.

Nejuokinkit

Nejuokinkit portretas
Kauno butų ūkio vadybininkai net neatsako į telefono skambučius, neatvyksta (prižadėję) į susirinkimus. Nuvykus priima ne kabinete, bet prie įėjimo. Ir net ne tas, pas ką nori patekti. Jokios atsakomybės ir kultūros. Pastovūs nukreipinėjimai iš KŪB į Mano Kaunas ir atvirkščiai.

tik ne

tik ne portretas
Kauno butų ūkis.Dieną naktį bute ta pati temperatūra, nors kažkada aiškino,kad sumontuota nuo lauko oro temperatūros reguliuojama aparatūra.Ką švedai išmetė,tą mūsiškiai žmonėms prakišo.

LLL

LLL portretas
Paskutinis akibrokštas - beveik 33 eurai už lemputės laiptinėje pakeitimą. Tik nesuprantu, koks varijotas jų prašė pakeist tą perdegusią lemputę, vietoj to, kad pats būtų naują įsukęs.

Tei.

Tei. portretas
Labai teisingi komentarai.Dabar karantinas , tačiau Ši nelegali verslo rūšis karantino metu nejaučia jokių sunkumų ,kaip siunčia sąskaitas savo išlaikymui , taip siunčia.Jie juk nieko nedirbo ir nedirba,nes jų nepripažįsta dauguma prievartaujamu būtų savininkų.Kada i šią problema bus atkreiptas dėmesys ir nutraukta nelegali UAB "Būsto valdos" veikla Kauno mieste.Tegul atlieka visus veiklai reikalaujamus veiksmus ,tegul eina per namus, siūlo savo paslaugas , pasirašo sutartis su būtų savininkais, tada bus galima kalbėti toliau.O toliau Seimas turės atsakyti, kodėl 2000 metais priėmė įstatymą LRC kodeksą 4.84 straipsnį ,kuris prieštarauja LR Konstitucijai ,o LR konstitusijos 7 straipsniui sako,joks įstatymas,aktas prieštaraujantis konstitucijai laikomas neveikiančiu.Nerasysiu kokiems LR Konstitucijos straipsniams prieštarauja LRC 4.84 str.teisininkai turi žinoti.

Rmigr.

Rmigr. portretas
Paskirti,ne pačių savininkų pasirinktas būdas prižiūrėti savo namo bendrą turtą, trukdo ji prižiūrėti ir rūpintis ,nes priežiūra bendro turo gaunasi dvigubai brangesnė jeigu paskirtas administratorius yra.Teis.komentaras labai teisingas, Užsienio šalyse niekas neskire ir nepaskyre administratoriu, pačiu būtų savininkų reikalas.Privatus bendras,ne bendras turtas yra neliečiama ir nesikišama į jų reikalus.Pas mus savo chebritei išleido įstatymą kuris pagal LR konstituciją neturi galios ir ši chebritė turi nelegalią veiklą ,reketuoja zmones ,yra Lietuvos valstybės įteisinta reketo rūšis.Kur Lietuvos teisininkai, kodėl leidžia teismuose nusikaltėliams laimėti bylas???

Teis.

Teis. portretas
Nepamirskite, kad skirti ir paskirtį administratoriaus niekas negali privatų bendrą turtą valgyti irprižiūrėti.Bendras turtas tas pats kaip ir asmeninis.Visi priimti įstatymai,aktai kurie prieštarauja LR Konstitucijai skaitomi neveikiančiais, neturinčiais galios LR konstitucijos 7 straipsnis.Todėl ir LR C kodekso 4.84 straipsnis yra neveikiantis .Anksčiau jis ne privačių būtų daugiabučiam skirtas buvo o socialinemsbutams.2000metais šio įstatymo pavadinimas pakeistas i privačių būtų daugiabučius.Niekas negali paskirti administratorius būtų savininkam, administratorius išlaikyti ir mokėti kas mėnesį . Administratoriai ne kūdikiai daugiabučių namų savininkų,kuriuos privalo išlaikyti , auginti ir rūpintis jais.Užtenka leisti daryti nusikaltimą , reketą ,UAB Būsto valdai Kauno mieste.Veikla,verslas be sutarčių su paslaugų pirkėjų, skaitoma nelegaliu.Kodel UAB Būsto valda turi išskirtines veiklos sąlygas ir specialiai išleistą įstatymą, nors įstatymasneveikiantis

Cha

Cha portretas
Pabandykit jungtinę sutartį sudaryt, ot tada žinosit!

Mano bustas

Mano bustas portretas
Paraso ,kad dirbs darbus ir paims pinigus,bet darbu nedirba,o pinigus tvarkingai nuraso :))), nuomone

Anonimas

Anonimas portretas
Dar vieni vagys prabudo

Kaltina administratoriai visus ,tik ne save ,savo poelgius.

Kaltina administratoriai visus ,tik ne save ,savo poelgius. portretas
UAB-ai teisės aktų įstatymo redakcijos dalis pateikia jiems palankias ,kad tik išdurtų gyventojus .Neva matot mes įstatymų numatytos tvarkos laikomės .Jau ne karta esu minėjas .Įstatymai sako tokius žodžius administravimo nuostatose ,civiliniam kodekse .Daugiabučių gyventojai yra naudos gavėjai ,o administratorius turi taikyti ,sąžiningumo ,teisingumo ir protingumo principus santykiuose su naudos gavėjais daugiabučių gyventojais. Ar taip yra spręskit patys ?.

Pritariame- Būsto valda baisus grobuonis

Pritariame- Būsto valda baisus grobuonis portretas
su gyventojais visiškai nesiskaito, kainas išpučia iki kosminių, turi visokių neaiškių subrangovų.

Jokie profesionalus

Jokie profesionalus portretas
administratoriai nepades jums gyventojiai jei jusu name vien tik k v a i l i u k a i gyvena.

Kai bus ismokta

Kai bus ismokta portretas
aiskiai ir issamiai .kompetetingai ir per trumpiausia laika atsakyti i zmoniu siustus paklausimus tai gal tada ir patikesiu kad tai reikalinga.

Kauno Butu Ukis tai nors paklause gyventojų

Kauno Butu Ukis tai nors paklause gyventojų portretas
reikia ar nereikia dizinfekuot daugiabučių laiptines. O BŪSTO VALDA nuo pat pirmos karantino dienos net neatsiklausdami gyventojų ar yra tam name sergančių ar ne , kas savaitę , o per mėn jau gaunasi net 4 kartai, ir gaudami saskaitas nemažas sumas turim susimokėt Busto Valdai už dizinfekciją. Reketas per prievartą, ir taip kiekvieną mėnesį.

Negali būti jokia renovacija

Negali būti jokia renovacija portretas
Ypač šiuo pandemijos metu kai pastoviai gyvenam karantine. Stoje verslai, darbai, žmonės like be pajamų šaltinio. Renovacija turi būti sustabdyta mažiausiai 10-čiai metų, už ką gyventojai mokės po keliasdešimt tukstančių eurų nuo kiekvieno buto, gal ūtėlėm ar lapais nuo medžių. Jūs brudai net nepagalvojat kaip sunku šiais laikais gyvent, paskolos, mokesciai, lizingai, maistas.

Tokie įstatymai Lietuvos. Nėra atsakomybės už nieką.

 Tokie įstatymai Lietuvos. Nėra atsakomybės už nieką. portretas
Įstatymai ir jų poįstatyminiai aktai .Daugiabučių priežiūrai ,suteikia teise be jokios atsakomybės administratoriams priiminėti nutarimus darbams daugiabutyje .Pasirašinėti nepatikrinus nei kiekio nei kokybės darbų reikiamų ar ne ,Pasirašyti atliktų darbų aktus daugiabučių gyventojų vardu. Už gyventojus nusprendžia UAB-ai siekiantys pelno .Žmogus tai įrankis pelno siekiant išnaudojamas kaip bankomatas. Surinkai reikiama suma ir jis tau sumoka, atlieka apmokėjimą tikslingų ar ne darbų.

Daugiabučių žmonės negali priimti savarankiškų sprendimų.

Daugiabučių žmonės negali priimti savarankiškų sprendimų. portretas
Gražiai skelbiasi ,tačiau nėra rašoma kad butų savininkai yra beteisei ir jų nuomonės niekas neatsiklausia.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių