„Metų kaunietės 2022“ dalyvių dvidešimtukas: unikalūs šviesuliai

Grįžti į straipsnį

Aišku

Aišku portretas
Dainininkė šauniausia...

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
O Kaunas rajonas kaip siejamas su Metų kauniete?

tr

tr portretas
svarbu ne u= konncerve

Vilija

Vilija portretas
Dabrišienė - tikras šviesulys, nuostabi pedagogė. Ir visiškas dugnas būtú, jei išrinktú Virginijà Vitkienę- išpūstas burbulas, savivaldybės lėšú taškytoja, pseudokultūros stūmėja ir visú spalviú Draugė, kaltino merà neleidžiant gėjú parado Laisvės alėjoje. Nebereikia tos Laisvės propagandos, yra vertesniú kandidačiú

Kuo toliau,tuo gražiau

Kuo toliau,tuo gražiau portretas
Kuri čia unikalus šviesulys? Gal boksininkė, kuri kitoms snukius daužo ir pati gauna? Ar užsienietė, kurios matyti nematėm? O gal trijų dukrų mama? O gal gydytoja ar mokytoja, kurios privalo dirbti savo darbą ir už jį atlyginimus gauna? Jau dabar visiems aišku, kaip renkamos tos kaunietės, tai tiesiog jau reikėtų baigti žmones mulkinti. GĖDA. Šiųmetinis sąrašas - tai "konkurso" krachas.

Užkniso ta

Užkniso ta portretas
Bet bonkė visus šokiravo, o čia kas?

nesupratau

nesupratau portretas
a tai kur visvaldiene

Kauniete

Kauniete portretas
Man nepatinka šis kaunietės konkursas. Siūlomos žinomos verslininkės, mokslininkės, kurios gauna algas už darbą o visuomeninė jų veikla minimali. Turi būti tamoteris, kuri dirba neatlygintinai, dirba hospite be atlyginimo, daro gerus darbus, savanorės moterys lanko ligonius, teikia pagalbą sergančioms moterims. Žinau vieną rinko, prieš keletą metų tai skambino gal 7 kartus jos komandos nariai ir prašė balsuoti ir ne tik manęs bet ir mano draugų, net giminiu telefonų prašė .

Kaunietė

Kaunietė portretas
Labai nepatinka šis konkursas, nei šis, nei tas. Ne šio laikmečio reikalas...Kažkokia lyčių diskriminacija ir sovietiškumu dvelkia ir tas moterų akcentavimas tikrai neprofesionaliai atrodo. Nors ir minimos jų darbo veiklos, bet vis prisimeni saldžius grožio konkursus. Tokia tad asociacija... Tų moterų vietoje nenorėčiau būti iškelta tokiose nominacijose. Kažkas tokio kaip Kovo 8-ji.

skaitytojai

skaitytojai portretas
Geriau paklausk, kieno yra Krymas

skaitytoja

skaitytoja portretas
Tegul pasako Ariutiunova SLAVA UKRAINA,tada matysim ar ji verta čia būti

Komentaras

Komentaras portretas
Neįtikino nei viena. Visos alei viena dirba ir daro tai ka turi daryti . Vienos mažiau kitos daugiau tai daro. Vienos gauna atlyginimus, kitos mažiau galimai, bet su perspektyva į ateitį, nes labdara visai nebloga reklama. Nera metû kaunietes gerbiamieji, nera

Nuomonė

Nuomonė portretas
Tokie "tarybinės moters" konkursai - sovietinė atgyvena. O be to, matosi, kad nelabai yra kam dalyvauti, tai bet ką ir siūlo... Ai, gi Kauno diena diena irgi tapo ir tarybinės "Kauno tiesos".. tada suprantama..

skaitau apie kandidates

skaitau apie kandidates portretas
ir pagalvojau kad reikia kuo daugiau rasyti butent apie tokius zmones nes ju veikla, pasiekti rezultatai istiesu motyvuoja ir rodo pavyzdi. Jau atsibodo ziuret antrastes tusciaviduriu bunkiu zvonkiu pikuliu o ir pedofilu zoofilu narkomanu nuotykius seime. Norisi pozityvo ir prasmes.

Gražiausias

Gražiausias portretas
Vyras ir nuostabus Kauno puoselėtojas MATIJOŠAITIS , o iš tų moterėlių, tai nei viena, geriausios ir gražiausios Živilė Pinskuvienė ir Jolanta Blažytė

Anonimas

Anonimas portretas
Idomu jei butu nuostabiausio kauno vyro rinkimai? Dabar moteru paroda, moteru grozio rinkimai, moteru sauniausiu rinkimai ir tt Ar tai nera kazkoks vienos lyties dominavimo apraiskos siuolaikineje visuomeneje kuri grista lygiateisiskumo prinxipais?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių