Kaunietį ištiko šokas: skola „Sodrai“ pasivijo tik po žmonos mirties

Grįžti į straipsnį

H

H portretas
Tikra biurokratinė tvarkelė.

Neinformuojami

Neinformuojami portretas
Jei LT piliečiai raštišku laišku per pašto skyrių negauna jokio pranešimo,tada turi kreiptis į lygių teisių kontrolierius ir teismą,nes tai yra diskriminacija.

Kurgi ne

Kurgi ne portretas
Kiek tas šeimos advokatas LT piliečiui kainuotų? Vienos pensijos užtektų, ar tektų penkias paklot?

Kazusas

Kazusas portretas
LT piliečiai neturi šeimos advokatų todėl lengva jais manipuliuoti, JAV tokių atvejų jau senai nėra.

I

I portretas
Kai dažnai keičia vis didina pensinį amžių, tai žmonės nesusigaudo kada ateit į tą Sodrą, todėl turi atsiųsti bent laišką žmogui kad ateitų nepamirštų.

I

I portretas
Jeigu pensiją tik už pusmetį gražina, tai skola Sodrai turi irgi psd tik už pusmetį skaičiuot, ne daugiau, po pusmečio psd skola turi but sustabdoma ir neskaičiuojama.

Georgijus S.

Georgijus S. portretas
Graudu bet naujiena. SoDra tik pinigus vagia iš žmonių. Nieko gero žmonėms neduoda, tik pinigus vagia. Ne karto negavau nedarbingumo pašalpos kai reikėjo. Kai grižau iš užsienio truputį daugiau uždirbęs, tuos pinigus pavogė iš sąskaitos irgi.

Petre tu Petre, ką kliedi

Petre tu Petre, ką kliedi portretas
Sakai vaistai turėjo brangiai kainuoti? Gal ir turėjo, bet kaip matome - jie nepadėjo, moteris mirė. Tai gal kitaip ir negalėjo būti, o gal ne tuos taikė. Bet tu negirdi kas pasakyta. O pasakyta, kad sulaukus pensijinio amžiau ir niekur nebedirbant PSD mokėti ir nebepriklauso. Tai kokios dar pretenzijos gali būti mirusiajai? O ir dėl to, kad neėmė pensijos iš karto...... Na turėjo santaupų, tai ir neskubėjo. Jūs tik tuos, kurie nuo algos iki algos gyvena pripažįstate? O padorų žmongų, kuris gal ir labai sunkiai, bet per gyvenimą kažkiek susitaupė, niekinate?

kodėl sodros reikia visko prašyti?

kodėl sodros reikia visko prašyti? portretas
juk pensija nėra išmalda, kodėl mokėti socdraudimą nereikia prašyti?

Ciūnė

Ciūnė portretas
Kokia čia skola? Tai įteisėtas reketas. Kaip galima būti skolingu nesiskolinus? Tokių pinigų nebuvo. O tai reiškia, kad žmogus negali būti skolingas. Suprasčiau, jei žmogui atliko paslaugas, išoperavo ar sugipsavo, tada taip, skolingas. Bet dabar skolingas už orą. Tikra nesamonė sukurta tam, kad niekšeliai galėtų nurenginėti vargšus ir iš to krautis dykus pinigus. Jų tikslas atimti iš "skolininko" turtą.

Taip

Taip portretas
Visiškas dugnas.

Zofija

Zofija portretas
Kad sodra skolina zmogui tai nie motais, bet zmogus sodra, tai paskutini kaili nulups.

Kodėl iš senjorų

Kodėl iš senjorų portretas
Vagiama pensija? Priklauso ir mokėkit! Kokie dar prašymai? Žmonės g.b.ligoti,vieniši,nenuovokūs...tai valstybė gali apgaudinėti?

Ką gi

Ką gi portretas
Neišmokėta pensija pensininkui gražinama tik už pusę metų, o PSD išreikalaujamas kad ir už penkis metus, kad ir po mirties. O dar valdantieji piktinasi už "švilpimą ir baubimą", negi reikia tokių kaip sovietmečiu Kalantos poelgių?

Algirdas

Algirdas portretas
Nesuprantu....Gal neturėjo nustatyto būtinojo stažo senatvės pensijai???.Įstatyme yra kategorija žmonių, kuriems nereikia mokėti PSD, jei jie turi 30 m. darbo stažą ir tuo metu neturi darbo ar pan...Tada jie skaitomi, kaip draudžiami valstybės lėšomis.....Na, jei iki 2017mąč.ęąd. neturėjo tokio stažo, tai tik tokiu atveju turėjo kilti klausimai dėl PSD...

Kai

Kai portretas
Kai galų gale gavo pensiją, dėl pandemijos įvestų apribojimų gydymo įstaigoms, ji negalėjo išsitirti tiksliai diagnozei, ji nežinojo, kad jai pažengusi piktybinio vėžio stadija

Zuvis

Zuvis portretas
Nuostabi valstybe su savo klerkais ir ofisu planktonu! Randa priemoniu kaip zmogu sugniuzdyt!

visai neaišku

visai neaišku portretas
a.a. moteris tuos 3 metus nei Darbo biržoj buvo, nei pensiją gavo ? Tai kaip ji gydėsi sirgdama ?

To to Linata

To to Linata portretas
Tavo palinkėjimus atmetu ir grąžinu tau :)

To => Petras

To => Petras portretas
Ligonei buvo taikytas auglio pašalinimas chirurginiu būdu. Jei ja būtų atitinkamai pasirūpine medikai (pareiškė, kad sergančių vėžiu pacientų jie nereanimuoja ! Pirmą kartą girdžiu tokias priešsokratines nesąmones !) Tai pacientė būtų likusi gyva. Leistos 5 min vizitui kasdien. Medicininė įranga nebuvo instaliuota jai reanimuoti. 2 dienas trunkanti koma. Užduso dėl deguonies trūkumo. Beje, mirčių nuo vėžio padaugėjo, nei nuo gripo (kovido), rūpinimasis vėžiu sergančiais pacientas krito, žemas lygis.

Ot

Ot portretas
Mokesčio nuo nulio pajamų apskritai negali būti! Kol sveikatos draudimas sudarė pajamų mokesčio dalį, viskas buvo paprasta ir aišku: sumoki pajamų mokestį - kartu sumokėjai ir už sveikatos draudimą. Bardakas prasidėjo tada, kai norėdami gražiau atrodyti tarptautinėje mokestinėje statistikoje gudročiai "sumažino" pajamų mokesčius minusuodami sveikatos draudimo procentą ir įvedė atskirą PSD. Sukurpus naują mokestį reik naujų skaičiuotojų, naujų dalintojų, naujų kabinetų, orgtechnikos, tai ir auga tas PSD kaip ant mielių. O juk pakaktų paprasčiausiai grąžinti senąją tvarką - vėl įtraukti sveikatos draudimą į pajamų mokestį, kiek problemų išsispręstų ir kiek lėšų būtų sutaupyta! Bet negalima, nes kur tada perteklinius popiergraužius dėt?

Klausimas

Klausimas portretas
Gal kas iš komentatorių galėtų nurodyti kokią kitą šalį pasaulyje, kurioje sveikatos draudimo mokestis būtų privalomas ne darbo ir ligos atveju, ir nemokėjimo atveju, pradinėje fazėje pirminis antstolio vaidmuo atitektų bankams ? Gal Kinija ?

INFORMUOTI

INFORMUOTI portretas
Administracinė valdžia tegu nepostringauja, laikas sumažinti savo grobuoniški kėslų mastą. Bepigu jai atsiriboti nuo liaudies elektroniniais valdžios vartais ! Viena iš administracinių biurokratų funkcijų ir bene svarbiausia ! Yra INFORMUOTI pilietį jam fiziškai priimtinu būdu,- nemažai yra žmonių su negalia, o vėžys išsekina ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, psichiškai, nelogiška teisti žmogų, kuris yra pakeliui į mirtį, beprasmiška. Vienas patikimiausių informavimo būdų - Registruotas Laiškas ! (Lietuvoje popieriaus yra pakankamai, kolei mūsų visi miškai nebus iškirsti eksportui !)

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
sodra tai dar viena aferistų kontora , kuri apvagia žmones , pvz būni sumokėjas pinigus , o sąskaitas pateikia kaip už nesumokėtą

Skiriu "budinčiui"

Skiriu "budinčiui" portretas
Tamstai laikas į psihiatrinę.Kuo skubiau.

Bet

Bet portretas
Be psd nei konsultacijai nepriima tai kaip gydėsi.

Petras

Petras portretas
Nemokant PSD t.y.nedraustam vaistai nuo vėžio turėjo kainuoti TŪKSTANČIUS eurų

Ni

Ni portretas
Kai buvo tvarkomos PSD įmokos VMI, buvo viskas aišku. Galėjai sužinoti laiku kiek esi skolingas už praeitus metus ir laiku viską sumokėti. Dabar pasiteiravus kiek esi skolingas už praeitus metus niekas konkrečiai nieko nepasako arba sako, kad neturi skolų. Nors žinai, kad tikrai yra nedamokų (dirbant pvz. pagal autorines sutartis). Skolos ateina labai pavėluotai, o specialistės kiekviena kalba skirtingai. Taip, kad apie sodrą esu labai blogos nuomonės ir ja nepasitikiu.

Mociute

Mociute portretas
Matosi kad zmones turtingi,jeigu sirgt ,nestovet birzoj,ir dar poto isejus i pensija nesitvarkyt pensijos,arba miske gyveno ir neturejo artimuju,arba megejai isgert buvo.Visi mes laukiam t os pensijos,dirbam,mokam mokescius,o cia nesitvarkyt savo pinigu ,kazkas keisto

Kęstučio maršrutas turi būti toks

Kęstučio maršrutas turi būti toks portretas
Jei nėpakanka pinigų, imti valstybės apm0kamą advokatą ->> duoti Lietuvą į Konstitucinį teismą. Konstitucija garantuoja mūsų normalų gyvenimą, reikia tik įtikinti KT priimti teisingą sprendimą. Pensija nėra valstybės malonė piliečiams, ji yra sukaupta kiekvieni iš mūsų ir niekas neturi teisės į ją gvieštis.

Jonui "lietuviui"

Jonui "lietuviui" portretas
Šlykštus mėšlavabalis esi, nedrįsk ateityje vadintis lietuviu. O korespondentui pagarba už rimtą analitinį straipsnį.

T

T portretas
Padovanojo tiek laiko Sodrai savo pensiją , bet liko dar skolinga , baisu kaip taip gali būti.

Super Sajanas

Super Sajanas portretas
Kiekvienas lietuvis turi suprasti, kad Lietuvoje teisingumo principas negalioja. Velionė sulaukusi pensijinio amžiaus įgijo teisę, kuria nepasinaudojo. Ir dabar skaičiuoti pinigus, kurių laiku nepasiėmė yra kvaila, jokiame teisme tai neužsiskaičiuos. O vat prievolė mokėti PSD galioja visada (bent jau iki kol nustoja galioti)

To "I"

To "I" portretas
Klysti, mūsų įstatymai taip suraityti, kad neturi teisės paveldėti tik tam tikrą dalį. Arba viską turi imti arba nieko.

I

I portretas
bet reikėjo bent vyrui patikrinti nueit į Sodrą dėl žmonos pensijos su įgaliojimu gal būtų parašęs prašymą.

litofcai pavyduolių tauta

litofcai pavyduolių tauta portretas
iš komentarų matosi kaip jiems gera kada kitam blogai

Pensija

Pensija portretas
Pensija yra mano ir tik mano uždirbti pinigai ir niekas neturi teisės jų atimti. Jei žmogui tuo metu nereikėjo, turėjo santaupų, tai iš kur jis galėjo žinoti, kad jam jo pensija bus nusavinta? Ir aplamai tokie įstatymai teisindumu net neatsiduoda. Kodėl pusę metų jos neimti galima, o ilgiau jau ne? Kas pasikeičia po pusės metų, kad senesni pinigai atitenka valstybei?

>Ašmanau

>Ašmanau portretas
kad tu paskutinis *ydaras

I

I portretas
Palikimą galėjo priimti pagal daiktų sąrašą, ir nereikėtų skolų dengti.

Ašmanau

Ašmanau portretas
Kai atsiranda begalinis noras turtui ypač svetimo,tai tokiems taip ir reikia.Kiti tik laukia mirties gal kas ką paliks o kai atsiranda skolos ,prasideda aimanos,niekas mokėt skolų nenori. Nemokamas sūris tik pelėkautuose. Nori turto ,teks grąžint skolas.

draudimas

draudimas portretas
Aš manau, kad Kęstutis gali parašyti raštišką savo asmens duomenų apsaugos atsisakymą, juk tai nėra prievartinė priemonė. Ir jame nurodyti, kad suteikia teisę Kauno dienos redakcijai išsamiai ir detaliai domėtis šia istorija SODROJE. Tokiu atveju ši institucija neturėtų galimybės dangstytis asmens duomenų apsauga ir privalėtų redakcijai pateikti detalias žinias.

taip

taip portretas
Taip atsiranda nenoras mokėti mokesčių valstybei. Kodėl nėra atgalinio ryšio, jei tu skoloje, tau apie tai praneša, jei valstybė tau skoloje tyli? Kodėl nepranešti žmonėms, kad jie sulaukė pensijinio amžiaus ir gali kreiptis dėl pensijos, kitu atveju ją praras ir atgaus tik už 6 mėn.?

išvada

išvada portretas
Patys kalti.

Elfas

Elfas portretas
Tiesiog stebina toks buvusių sutuoktinių neatsakingumas.

nustebusi

nustebusi portretas
du metus nesikreipe del pensijos oi oi tai reiškia turejo pinigu ir lai pensininkai neverkšlena.

Kaunietis SS

Kaunietis SS portretas
Jeigu du metus negavo pensijos?Atgaline data gavo tik už pusę metų.Kiek SODRO-s lėšų sutaupė?Bet vistiek liko skolinga 1400 eurų.Kokia čia matematika?Teismas,manau išaiškintų.Niekada nereikia bijoti,kreiptis į teismą.Šiuo atveju ,palankus sprendimas klientui ,manau garantuotas.Tikiuosi nepasišiukšlins,parūpins advokatą ir tarpininkaus sprendžiant šį klausimą.Bus įdomu.

Srk.

Srk. portretas
Skola atsirado todel kad turto yra ,I butą kėsinasi, galvoja uz 1.456..skola konfiskuos butą o tokius butus labai pigiai parduoda antstoliai ,o gal patys nusiperka.Manau atejo laikas FNTT tarnybai patikrinti antstolių turimą turtą ,kiek turi butų ,tačiau žinau, kad jie tuos butus parduoda ir namus perka arba statosi.Laikas atėjo sitos specialybės žmonės stebėti ir tikrinti.

O jo dar žmogus turi kreiptis

O jo dar žmogus turi kreiptis portretas
Automatiškai kaip mokate nuskaičiuoti, taip turi būti ir priskaičiuota viskas ir sutvarkyta pensija. Ar taip taupo nesąžininga valstybė su nesąžiningais įstatymais. Gėda eilinį kartą, kad apgaudinėja žmones ir pavagia pusantrų metų pensiją.

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Naikint tą PSD iš viso!Turi būti mokestis į asmeninę žmogaus sąskaitą,kuria esant reikalui jis galėtų naudotis.Baigtųsi tada cirkai,kai žmogus nėra informuojamas apie skolas ir pakeitimus,tam kad kauptųsi delspinigiai ir paskui būtų galima juos lengvai nulupti.Sodros puslapis taip pat yra proto knisimui.Sako ateikit ir ten viską pasitikrinsit.Suvedi savo duomenis,o ten meta lentą- puslapis nerastas!Kur nueina tie duomenys?(su VMI deklarabimu irgi tas pats).Beje,yra daug žmonių,kurie moka PSD,bet pas daktarus nesilanko,tuo tarpu už jų pinigus yra gydomi narkomanai,kekšės ir kitokio lygio padugnės.Tokie už savo gydymą turi mokėtis patys,nes gyvenimo būdą irgi pasirenka patys!

budintis

budintis portretas
Paskelbta naujausia Švenčiausiojo Jėzaus Apraiška žmonėms žemėje: ŠVENČIAUSIOJO JĖZAUS APRAIŠKA 2022 m. sausio 19 d. Citata iš minėtos Apraiškos : „Jono Krikštytojo valia veikiama Brunono įvaizdyje, parodo visiems jūsų nudvasėlių veikimą bei nužudymą dvasioje. Amen+++++++ Jėzaus atėjimas dvasioje jums nesvarbus, tikitės lesbiečių gerumo, tai sakau pats Jėzus Christus, jaučiu jūsų nerimus ir nenorą gyventi. Amen+++++++ Brunono paveldą pamynėte po kojom, vaikai auga be bažnytinio krikšto, tariu jums: jūs esate prakeiktoji tauta- landsberginė žūtis. Amen+++++++ Tobulumo dvasioje niekas negyvenate, veda jus nuprotėjėlių gauja- landsberginių žudikų gauja. Amen+++++++ Išsirinkite sau vadovus tokius, kurių sudėtyje nebūtų landsberginių struktūrų- žydų palikimo, tai sakau Aš, Jėzus Gelbėtojas. Amen+++++++“ citatos pabaiga

KPS

KPS portretas
į pensijų kaupimo fondus įtraukia žmones automatiškai, be jokių prašymų, o štai pensininku automatiškai netapsi, turi prašytis.

Anonimas

Anonimas portretas
O kodel dar reikia prasyti pensija, jei pensija priklauso? Jei atejo laikas - ta i automatiskai sodra turetu moketi, kaip automatiskai nurasineja skolas.

Anonimas

Anonimas portretas
ta Sodros elektroninė gyventojų sistema mano kompiuteryje neatsidaro jau beveik du metus, vis meta "klaida", bet ir sodros IT specialistai niekuo man negali padėti ... Tai kaip tada pažiūrėti ?

valstybinių banditų organizacija

valstybinių banditų organizacija portretas
Sodra-Nostra

Anonimas

Anonimas portretas
ta sodra naikynti reikia ! vagiu saika !

Į sušiktą „pensijų draudimą“ įtraukia neklausę net

Į sušiktą „pensijų draudimą“ įtraukia neklausę net portretas
O kad žmogui atėjo laikas pensijai, nesugeba informuoti! Valstybiniai vagys

kiaune

kiaune portretas
Gerai, nemokam mokesčių visi. O kai susirgsim kas bus? O vaikus kas mokins, ar visi į privačias mokyklas ves? Nedideli tie PSD mokesčiai, susimokėti galima. Jei neturi pajamų, registruokis į Užimtumo tarnybą būsi draustas. Nervai nelaiko, visi apgauti valstybę nori, bet valstybė tai mes...

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Diedukas dieduku, liga liga, tik korespondentė matyt susirgusi silpnaprotyste, jeigu nesigaudo informacijoje ,nesugeba surinkti tinkamų duomenų, ir klaidina žmones , o gal nesurasdama vietos gyvenime daro pseudo detektyvą, kur žioplumas yra pats teigiamiausias bruožas , o įstatymų vykdymo mašina -blogis. Pamirškite žmonės pensijas ir bet kokias išmokas , jeigu mokesčiai nebūtų surenkami , nesilaikoma įstatymų ir tvarkos. Šitas faktas tik patvirtina kad valstybėje viskas tvarkoje , o pinigai reikia skaičiuoti, gauti laiku pensijas, ko kažkodėl nepageidavo velionė, nedalinti aferistams , o korespondetui -galvoti ne su subine.

Nesistebekite!

Nesistebekite! portretas
Mirus Mamai,Sodra atskaite pajamas nuo paskutines pensijos ir laidojimo ismokos! Isivaizduojate!??

Taurus

Taurus portretas
Nesuprantu vieno kaip žmogus neturintis darbo pajamų gali susimokėti psd? Įstatyme aiškiai parašyta nuo darbo min pajamų mokama .kodėl sodrai leidžiama taip manipuliuoti įstatymu ? Tai vyksta daug metų bet niekas nieko neištaiso,žmogus per teismus pats turi kovoti

Teismas

Teismas portretas
Tegul žmogus kreipiasi į teismą, biurokratai SODROS darbuotojai jau ne kartą pralaimėjo panašiuose bylose

Patys kalti

Patys kalti portretas
Kad gimėt Lietuvoje :)))

To linata

To linata portretas
Linkiu tau pasenus ir susirgus papulti į tokią padėtį. Keista, kad žmonėms atrodo normalu, kai sodra kitus apgaudinėja. ŽMONĖS TURI BŪTI ĮSPĖTI. Bet laukia specialiai, kol susikaups skola tada jau kerta

Linata

Linata portretas
Netektis neatleidžia nuo atsakomybes, palikimą gavai, tai sumokėti ir skolas. Gali nepriimti palikimo tai nebus ir skolų, jeigu jau taip blogai Baisu kai tinginiai kaltina kitus už savo neveiksnumą

Fuga

Fuga portretas
O tai kaip ja gydė nuo vėžio, jeigu ji nedrausta. Vadinasi dar dėdukas ir Ligonių kasai turėtų būti skolingas. Seneli ruoškis būsto pardavimui. Anstoliai tuoj bus ant slenksčio.

Nijole

Nijole portretas
Bet kiek zmones turi pinigu ,kad net du metus neapsiformina pensijos.Zodziu patys kalti

To džiunglės

To džiunglės portretas
Ką čia paistai? Pilna žmonių,kurie menko nuovokumo, kurie tiesiog nežino, ar ligoniai, JIEMS TURI BŪTI VISKAS PRANEŠAMA.

Niekaip nesuprantu

Niekaip nesuprantu portretas
Kodėl,atėjus laikui, žmogus turi prašyti pensijos? Tai pati Sodra turi jam pranešti. Ir viską paaiškinti tą patį mėnesį, jei atsirado skola.

Džiunglės

Džiunglės portretas
Kur jie gyveno kad du metus nesikreipė dėl pensijos? Džiunglėse?Kaip tas Kazlaukas Livetos,jis galvoji kad į pensiją nuo 65 m.tai irgi nesikreipė ,tai paskui tik už pusę metų gavo vietoj metų pensiją.Dundu...kas ir ta jo bobelė tik maivytis žino daugiau nieko.

Esmė

Esmė portretas
Kodėl žmogui nepranešama jau pirmą mėnesį? Kodėl be žmonių sutikimo jie įtraukiami 2pensijų pakopai kaupti? Valstybė eina prieš žmogų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių