Kaunietė pasipiktino jaunuolių neatsakingumu: būriavosi ir nedėvėjo kaukių

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nuimkite nuo keliu policija leiskite judeti i rajonus, o kiti policijos pareigunai lai patruliuoja miestuose, kiek jaunimo prie parku, laiptiniu renkasi be kauniu, teko matyti kiek ju buriuojasi ir niekada niekur nei6lipa vaziuojantis policininkas automobilyje, tipo nemato. Reikia daugiau drausminti, nes jaunimelis ruko zole, o jam ka pasakyti negali nes gausi atgal.

Prancuzijoje ir Ispanijoje uz tai

Prancuzijoje ir Ispanijoje uz tai portretas
tukstantines baudo. Ir prancuzu zandarai nesicackina, beje.

tonis

tonis portretas
Šilainiuose Baltų pr. prie 37 namo kuris laikas renkasi gaujos vaikų 10-14 metų be kaukių iš buvusių globos namų ir tikrai ne iš vieno namų ūkio.pradeda 21val ir triukšmauja,keikiasi kartais iki paryčių.Kuo jie užsiima,gal kvaišalus naudoja,gal juos platina?Globėjos ar kaip jas ten vadina jų nesuvaldo,kaip jos sako joms rankos surištos.Auga banditėlių karta,nes jei bandai sudrausminti,šoka į akis ,grąsina.Man atrodo,kad didžiausia klaida,kad panaikino vaikų globos namus.Koks džiaugsmas,jei laiptinėje tie vaikai rūko,šiūkšlina ar priš--ka,atsiprašant

Išvada

Išvada portretas
Šitie baudžiauninkų ainiai ir pasibaigus epidemijai dar 10 metų vaikščios su antsnukiais, ilgėsis baudų ir skųs vienas kitą. Lengva tokius valdyti.

kaunietis

kaunietis portretas
kalniečių parke daug be kaukių ,nesimato patruliuojančios policijos

Antonas

Antonas portretas
Tevai nepriziuri situ vaiku. Tevai nieko nedaro, guli i telefonus sulinde. Reikia tikrinti kokios ten salygos ir kaip gyvena

Anonimas

Anonimas portretas
Na ir kas gi pas mus ryšis sužlugdyti tokį puikų antsnukių, spirito, ES pagalbos biznį, kai iš jo tiek uždirbančių ? Kai nususęs klerkas valstybinėje įstaigoje gali "teisėtai" už tarpininkavimą pasidaryti 350 000 eur . O ką jau kalbėti apie didesnius šulus ? Manau, kad visos teisybės apie tai nesužinosime niekad, o nuotrupos pradės rodytis tik po poros dešimtmečių. Taip kad 21 amžiaus vergai, neškite savo jungą su džiaugsmu ir pasididžiavimu, skųskite vieni kitus ir būkite laimingi pažaboti kaip arkliai.

Anonimas

Anonimas portretas
Iš tos isterijos, kurią čia kelia spauda ir "pilietiškos" skundus rašinėjančios kvaišos, aišku, kad epidemiją daug greičiau suvaldytų veterinarai, nei gydytojai. Kiekvienas paukštyne dirbantys veterinaras puikiai žino, kad dėk vištai nors po 10 kaukių ant snapo, o virusas per jas prasiskverbia be jokio vargo. Užtat veislinės vištos vakcinuojamos nuo įvairių virusinių ligų praktiškai kas savaitę, nes kito būdo suvaldyti jas , esant koncentracijai 10 vištų į kvadratinį metrą nėra. Tie patys dėsniai galioja ir žmonėms. Gyvenančiam miške ar Norvegijos kalnuose , kur kontaktai minimalūs, tie antsnukiai visiškai nereikalingi. Besitrinantiems po prekybos centrus, restoranus, krepšinio varžybas. grožio salonus jie irgi absoliučiai beverčiai. Tik visuotinė vakcinacija sustabdys pandemiją , bet kada ji pas mus įvyks ? Matant kokiais kiekiais Lietuva ( juk Lietuva- tai ne Izraelis ar Rusija) įsigyja vakciną, tas užtruks kokius 5 metus . O ir paskui sezoninės vakcinacijos bus būtinos.

to taigi

to  taigi portretas
to taigi .. nupušęs tu esi, įsigilink į situaciją kaip yra virusas platinamas. norvegijoje 300 į parą susirgimų, o gyventojų 5milijonai. JEIGU kaukė lauke apsaugo nuo viruso, tai tada nuogą moterį prie - 25 šalčio apsaugo stanikas nuo šalčio.

B.yrka dejęs

B.yrka dejęs portretas
Baudas duot kurie gatvėje čiulpia sosyska-cigarete ar kava geria vargšai :-))))))) jiems tipo pochher ant kaukių. Ir tokiu berazumiu iššsipiysonetoju pylna, prišikta :-( Jie ką, kitokie, jiems galima be antsnukiu gatvėje.... Jie iš kitokio šūdo pagaminti????? :-(

Anonimas

Anonimas portretas
Jūs nupuše Kovidiotai, lauke niekada neuzsikresi niekuo. Kokie avigalviai Lt, debilu tauta. Maladec jaunimas, nepasiduokit korupcijai šitai.

Taigi

Taigi portretas
Matau dar yra nupušusių komentatorių,kurie sėdi ant plokščios žemės krašto ir visaip įrodinėja to viruso nebuvimą.Nenukriskite.

kaunietis

kaunietis portretas
labai efektyviai virusą veikia nikotinas ir kofeinas. Su cigarete dantyse, arba puoduku rankoje jokia kaukė nereikalinga

V.L

V.L portretas
Buriavimosi ir kaukiu nenesiojimo problema labai lengva išspresti . Paprasciausiai policijai reiketu išvesti i miesta irparkus pareigunu grupeles be unformos ir policijos auto.Štai tuomet ir butu darbo efektas.O šis zadamas atsitiktinis auto gaudymas manau nedaug bus naudingas.

B.yrka dejęs

B.yrka dejęs portretas
Tie tavo jaunuoliai - "vaikai".... Jiems tavo kaukės ir pan gyliai poc chui !!! Tokiems ant visko pochreen.... Jiems ant tavo y statymų nusisšikti.... Bauda jiems? Tu pyrma pagauk juos, iš rašyk bauda kad gymdytojas sumokėtų dar žiūrėk.... O paskui lauk "vaikų" keršto!!! Koky 50vaikygaliu tave psychiškai persekios, neduos ramybės ir dar baisiau....rūkantys, geriantys odekolona VAIKAI - šventaa!!! Vaikų teises :-))))))))

Buka ožka

Buka ožka portretas
Buka ožka ir tiek

karantinas

karantinas portretas
Žmonės turi daug laiko, sėdi namie ir kurpia visokius probleminius rašinėlius apie...

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Gėda, už šita "išgama"...

Anonimas

Anonimas portretas
jaunieji koncervtoriai susirinko

Na

Na portretas
Kaip taip galima negraziai pavadinti jsunuolius ? Na , kirpejos pasizymi chamiskumu , zinoma ne visos , daugiausia cypauja del prarastu pajamu , tarytum karantinas paliete tik jas . Vargse kirpeja , turit laisvo laiko dabar, nors viena knyga perskaitykite, tikrai nesigailesit .

ant rogučiu ir i mišką

ant rogučiu ir i mišką portretas
Davatka ir Kaune davatka. Jėzusmarija kaip šitaip galima, supuvęs jaunimas , kai mes augom to nebuvo, mes šventi buvom.

Ko ir reikėjo tikėtis

Ko ir reikėjo tikėtis portretas
Dabar pradės visos "tokios" skųsti vaikus, geriau susirūpinkit ką jusiškiai vaikaičiai veikia. Lėktuvai iš UK leidžiasi kiekvieną dieną pargabendami tą zarazą, nieks nieko nedaro. Tik pamanykit lauke gryname ore stovėjo būrelis paauglių jau kriminalas, kad kažkoks salonas neatsidarys niekas neatsitiks. Lietuviai bjaurūs žmonės tik skųsti, kitus mato, o savęs ne. Savo "šikną", kad tik išteisinti.

Jie kieti

Jie kieti portretas
Tik grupėje .bratva susitiko .varys ant delos.

Bronx

Bronx portretas
Tam nesvarbu:gydykis

na, ir boba

na, ir boba portretas
Rūpestingoji moterėle, puolei rašyti į laikraštį, ko pabijojai vaikinams mandagiai pasakyti pastabą dėl kaukių? O policininkams, kaip dirbti, nurodinėji.

jjj

jjj portretas
nejuokinkit su tuo "virusu"

VISOS TOS

VISOS TOS portretas
SUPYYSTOS KAUNIETĖS NEKEIČIA ĮKLOTŲ IR BAISIAI DVOKIA....

Jo

Jo portretas
Dėl tokių debilų Kaunas 1 vietoj pagal užsikrėtusių skaičių.Koks meras tokie ir gyventojai

Ashai

Ashai portretas
O gal jie jau persirges, O gal jie nori persirgti ir natūraliai pasiskiepinti

mentų reikėjo

mentų reikėjo portretas
pašertų su bananu visiem per kupras, gal daeitų. pirmam - mano žmona dirba su koroniniais ligoninėj, ir būtent dėl to kad tvarkingai nešioja apsaugas dar neužsikrėtė, o neužsikrėtusių liko mažai

Autorei

Autorei portretas
Savo kvailus patarimus gali susikisti i rankinuka, moterie. Nejaugi tik toks kvailas mastymas tamstos galvoje...?

nesvarbu

nesvarbu portretas
kur karo policajai žiūri , kodėl nešaudo tokių , juk suteikta visa veikimo laisvė ?

Anonimas

Anonimas portretas
Ar šita kvaiša dar iki šiol nesuprato kad kaukės padeda tiek pat, kaip numirėliui žvakės ? Nors tris iš karto nešiok, o virusas plinta kaip plitęs. Jau kiek jų nuo pavasario sunešiota.... Kaukės - tai biznis, nuo kurio nubyra labai daug kam. Užtat ir verčia jas pirkti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių