Kauniečiai širsta: Seimo pirmininko kortežas spjauna į KET?

Rolka

Rolka portretas
Jau užkniso tas pranskietis yra seimo viešbutis tegul gyvena ,o ne už mokesčių mokėtojų pinigus vazinejasi,aferistas kažkoks,reikia pakeisti ji

Laikiame

Laikiame portretas
Prasideda vaismedžių trešimas ir niekas geriau nepaaiškins,apie mėšlą,kaip Seimo pirmininkas. Ponas Pirmininkė, kuo skubiau grįžkite į savo vietą.

Durnių laivas

Durnių laivas portretas
Tai pats brangiausias Seimo pirmininkas.jeigu propagandistai parašytų sumą,kurią jis mums kainavo,tai normalūs žmonės susiimtų už galvų.Deja,tai slepiama,kaip ir baltarusės išlaikymas.Dar reikia džiaugti,kad jis neužsinorėjo gyventi kur nors Paryžiuja.

BELEKAS

BELEKAS portretas
Keliami klausimai apie kortežo vykimą į Vilnių kitu laiku reikalingi. Tačiau kai kalbama apie taisyklių laikymąsi, tai...vykstantieji tuo keliu turėtų ...piktintis ir ant savęs, kad nepraleidžia [ PAGAL TAISYKLES ] su įjungtais žiburiais važiuojančiųjų. "Gudručiai " ar "ne gudručiai" ten sėdi , bet mums taisyklės irgi galioja...

Anonimas

Anonimas portretas
jis tik seimo pirmininkas kas per palydos labai jau pilnas biudzetas kad kiekvienam mirtingam palydos savo transportu turi vaziuoti

Ir arkliui aišku

Ir arkliui aišku portretas
Taigi teip teip, ta jūsų pavadinta Age juk buvo įstatymą pateikusi, kad 50% žinių per žiniasklaidą būtų teigiamos apie valdančius...

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
O dabar įsivaizduokime, kad kerštingieji žalmargiai būtų laimėje Prezidento rinkimus- taigi antikonstitucinių komisijų kūrėja Agė būtų paskirta Konstitucinio teismo pirmininke ir keršytų visiems kas tik žodį ant žalmargių pasakė?

rimgaudai

rimgaudai portretas
jeigu jis butu kulturingas issilavines zmogus tai kitaip mastytu o cia runkelis islindo i miesta tai nori pries visusus pavaiziduoti bet runkelis runkeliu lieka baigiasi jo vaidyba

Jonas

Jonas portretas
Muhamorui duok valdzia tai nezino kas darosi

Agronomas \\\\\../////

Agronomas \\\\\..///// portretas
Tuo mėšlu daržą tręšti,o ne vežioti,orą smardinti ir eismą trikdyti.

Ontė

Ontė portretas
Peržiūrėjau visus 58 komentarus. 58 idiotus. Idiotai, jūs nelaimingi. Čia ne Ringaudų gyvenvietė, čia ne Akademijos miestelis. Čia 4 juostų kelias. Tokiu kelių daug yra ir jais gali važinėti, ne tik Pranskietis. Svarbiausia, kad niekas ant žalios žolės nevažiuoja. Tarp asfalto ir žolės dar metras žvyro yra. Nuo Ringaudų iki Akademijos yra tik dvi juostos. Jei vairuotojas daro kairįjį posukį ir stabteli, tai jį lenki iš dešinės, užvažiuodamas ant žvyro.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Dėl to dar ilgai būsim banana valstybe.Istatymai ir taisyklės nėra vienodi visions piliečiams.Tarybiniu laiku patyrimas.

ALGIS

ALGIS portretas
Reikia paberti protingai sulankstytų vinių TADA BUS SMAGAUS JUOKO .

Anonimas

Anonimas portretas
Jie gi "išrinktieji" šukos pradazni

NEGRAŽU

NEGRAŽU portretas
TEGUL SĖDI NAMIE.IŠREITINGUOKIM.

Raimondas B

Raimondas B portretas
Nebalsuosiu už tokį...

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl jį turi praleisti mat kažkur skuba veltėdis. Negi negali atsakingai į darbą žiūrėti ir užpakalį iš lovos anlkčiau iškelti. Gali tik tingi didybės apimtas. Ir ne gėda nei rieš anūkus? Mesti lauk tą tinginį susireikšminusį su visa liberalų ir koncervatorių partijomis. Tai jau laiko patikrintos partinos: korumpuoti ,melagiai ,aferistai ir vagys.

Anonimas

Anonimas portretas
Mandras Pranckietis iš vienos partijos į kitą pereina. Dabar didžiūjų vagių liberalų partijoje sėdi. Ten jam tinka ,nes pats nesąžiningas . O kiek jis kainuoja valstybei tokiiais atstumais važinėdamas ,ar bent pagalvojate???? Tai mūsų mokėtojų pinigai švaistomi ,tokį dykaduonį vežiojant. Ankščiau jis turėjo avariją ,bet deja tylu ,ramu ...nuslėpta. Ar sąžiningas žmogus semo pirmininkas Pranckietis????? Turėtų būti aišku..dirba senis tik dėl savo materialinės gerovės ,be gėdos ir sąžinės. Kaip žiurkė iš vienos partijos į kitą kraustosi. Gal ir gerai ,nes valstiečių ir žaliūjų partijai jis visiškai nstinka. Nes ten žmonės dirba tik vardan Lietuvos žmonių. BALSUOSIU TIK UŽ VALSTIEČIUS!

Anonimas

Anonimas portretas
paskutines LOPU DIENOS !

Cha

Cha portretas
O kada valdžiai kokios nors taisyklės galiojo? Ir malonėkit nepainioti tokių važinėtojų su spectarnybomis! Spectarnybos - tai gaisrinė, greitoji ir policija. Valdžiagyviams tokios lengvatos nebūtinos, dėl to, kad jie kur nors pavėluos, niekas nemirs.

Pranas

Pranas portretas
Kolchoznikai narvuojasi, kad profesorius galvoja savo galva, o ne Krabofoso ir Agės, melagių?

Rinkejas

Rinkejas portretas
Manau kad.baigiasiPranskiećio darbas Seime. Kiekviwna diena is Kauno i Vilniu ir tsip 4 metai.kiek.jis kainavo mums.jo apsauginiu islaikymas daugiau nwrinkime i seima nes jis leidzia mūsų mokwsćių moketoju pinigus kelionei.

ko gero

ko gero portretas
Ko gero, nuo covido sprunka - 1) kai pažeidžiam įstatymus - mokame baudas, 2) kai elgiamės teisingai – iš mūsų ima mokesčius: tai gal KET nubaus vairuotojus? Bet turbūt ,,suveiks" antrasis variantas - iš liaudies kišenės...

Reklama

Reklama portretas
Artėja rinkimai. Rinkite naujai iškeptą perbėgelį Pranckietį sąraše,pakeitusį brendininką Masiulį, jau keturis metus kasdien tratinantį mūsų pinigus savo važinėjimui į Ringaudus.UŽ NAUJAI IŠKEPTĄ LIBERALĄ!!!

ŠIAUDINIO p o l i t i k o PRANSKIEČIO ekipažas,

 ŠIAUDINIO p o l i t i k o PRANSKIEČIO ekipažas, portretas
ne pirmą kartą daro b e t v a r k ę KAUNE, ir kiek dar ilgai tai t ę s i s ?

Nyderlandu premjeras Rutte dviraciu i darba vazineja

Nyderlandu premjeras Rutte dviraciu i darba vazineja portretas
ir nieko tokio, nors Nyderlandai ir daug turtingesne salis. Nekalbu apie skandinavus net. Betgi cia, kaip sakoma, jei is muziku i ponus, tai jau reikia visiems rodyti naujus ziponus.

Staybnioks

Staybnioks portretas
Kolchoznikai jam nedovanos...kerštas svarbiau už viską- seka kiekvieną žingsnį?

Alternatyva

Alternatyva portretas
wwwu'i: pats laikas suvokti, kad bet kurios partijos sąraše rinkimuose atsiradus asabai, kuri, kaip ir ši "persona", diskredituoja nepriklausomos valstybės valdymo principus, BRAUKTI IŠ BALSAVIMO BIULETENIŲ VISĄ PARTIJĄ, PRIGLAUDUSIĄ TOKIUS ŽMOGĖNUS. Tai būtų gal ir ne unikalus, bet užtikrintas vaistas visoms partijoms. Įskaitant ir tas, kurių vedliai, nepriklausantys partijai, "veda savo komandą". Kokia, po galais partija, jei rinkimuose neturi patikimo tikrojo vedlio.

www

www portretas
TIK Lukašenkos ir Putino sekėjai gali taip elgtis.Kodėl mųsų valdžiažmogiai neima pavyzdžio iš Angelos Merkel, kuri visus asmeninius poreikius moka iš savo kišenės,.O mūsų išverstakūris padlaižūnas Pranckietis nenori gyventi Vilniuje ir leidžia pinigus kelionėms,šlykštu tai ,kad už nieką neatsakantis veikėjas,nieko nedirbantis pagal einamas pareigas ir nerėkiantis ,kad man gėda,kad nieko nedirbu ir keičiu partijas ,nes dėstytojauti nenoriu.. Juk dėstytojų su švyturėliais nevežioja.

Edas

Edas portretas
Galvočiau , kad nei seimo pirmininkui, nei premjerui tokios palydos ir apsaugos nereikia. Labai reikšmingais pasijunta. Be jokio pykščio.

AŠ Manau tik taip.

AŠ Manau tik taip. portretas
Nė vienam valdininkui negalima naudotis tarnybinių automobilių .O kodėl čia išimtis? Veršių tauta ir dar smerkia baltarusius ,kad jie kovoja už skaidrumą,už nepriklausomybę.

Alternatyva

Alternatyva portretas
Jonui. "...Mes esame bananu respublika ir homosovietikai ir valdzia tai parodo.". Taigi, bepigu tiems niekadėjams durniuoti, jei visuomet ras pasiteisinimą, kad visi tokie. Neįsižeiskite, bet Jūs taip pat sakote, kad "Mes..". Tai viena didžiausių negerovių Lietuvoje, apibendrinti "mes". Jūsų tekstas tiek aiškus, kad nepriskirčiau Jūsų nei bananiniams, nei homosovietikams. Taip APSIbendrindami remiate anuos išsigimėlius (nepriklausomybės "šauklius"). Prisiminkite tai ir kitiems priminkite.

užtat

užtat portretas
jis nieko nepartrenkė gatvėje, priešingai nei vienas veikėjas Kaune irgi į tarnybą skubantis...

Piktam

Piktam portretas
Rašote:"...Bereikalingas biudzeto pinigu taskymas. Net Merkel tokios apsaugos neturi.". Merkel gal ir neturi, bet Navatnas tai dar didesnės palydos atlydėtas į rezistenciją Šaritė. Kiekviena - savo. P.S. Derėtų suprasti, kad Seimo pirmininkas bus persekiojamas ir todėl, kad visur afišuojamas "profesorius". Koks jis gali būti "prof.", jei profesorius tik vienas. Arba "vieninteliam profesoriui" suteikite profesoriuso (plg. generolas ir generalisimus) titulą, kol dar gyvas.

Nieko nuostabaus ,

Nieko nuostabaus , portretas
nes veža tai LIBERALĄ ! Žmogus TAIP per kadenciją PAKĖLĖ Seimo prestižą ,kad ją užbaigs su TRIJŲ (!) Seimo narių palaikymu ! Žmogus ,kuriam SVARBU išsimiegoti savo namų lovoje ir visai nesvarbu ,kad taškomi visų mokesčių mokėtojų pinigai,kad teršia aplinką , žmogus ,kuris jeigu galėtų ir Seimo viešbutį nugriautų , vietoje to , kad jame gyvenantys SUSIMOKĖTŲ už paslaugas (ar atlyginimai per maži : pensininkai iš savo 258 eurų pridėtų ,nes jie už viską susimoka )! Sąjūdžio laikais buvo aršiai kritikuojamos visos valdžios privilegijos ,deja , praėjo TRYS dešimtmečiai ,o su švyturėliais vis zujama šimtai kilometrų ,kad SAVO lovoje pamiegotum ! Ech , signatare ,p.E. Gentvilai ir priglaudėte funkcionierių .!

Nida

Nida portretas
Kaip tarybiniais laikais, palyda, švyturėliai. Cha, cha! Kodėl jis saųgomas? Ar nori svarbiu pasijust?Didybės troškimas? Ar išdavęs ką nors daugiau nei viešai žinoma? Ne savo vietoje sėdi... gal jau ne savo noru...

Anonimas

Anonimas portretas
pagal keliu eismo taisykles turi masinos pasitraukt ir duoti spec,tarnybom pravaziuot ,,kiestas poziuris ji jau senai vezioja tik dabar pamate ...

Jonas

Jonas portretas
Mano darbe yra reikalavimas gyventi ne toliau 45 minutes kelio bent kokiu transportu. Ne tas pats turetu buti ir pas mus? Ddirbant Kopenhagene vazinejau dviraciu i darba ir daznai salia dviraciu lekdavo Danijos premjere Helle Schmidt, o paskui ja jokiu plikomis galvomis su ginklais apsauginiu. O koki metai atgal rytais dirbant LondonSityje daznai matydavau Britanijos parlamento pirmininka dzona Berkou einanti i ir is Parlamento, o kelionems jis naudojosi visuomenini transporta. Be jokiu apsauginiu. Suomijoje Helsinkyje man sako kolega 'matai tenai kas sedi pabe? Suomijos prezidentas Saulius Nisto. Ir tikrai, geria alu su kazkuo ir jokiu apsaugu, gal koks gorila ir buvo, bet nepastebejau, nes sako, kad ir jis be apsaugu tarp eiliniu zmoniu megstantis suktis. Ta pati, girdėjau, ir Portugalijos prezidentas be apsaugos daro kavos rituala. Kuo daugiau civilizuota ir issivystusi salis, tuo arciau tautos valdzia yra. Mes esame bananu respublika ir homosovietikai ir valdzia tai parodo.

kaunas

kaunas portretas
Šitas seimo senelis nagais įsikibęs laikosi, nors jau protelis nuvažiavęs... Kiek mokesčių mokėtojų pinigų ištaškė šitiems kortežams ir dar kitai kadencijai pretenduoja...

Anonimas

Anonimas portretas
Tikriausiai nesunku tarnyboms nustatyti pažeidėjos (nepraleido, nepasitraukė, nedavė kelio spec. automobiliui su įjungtais švyturėliais) tapatybę ir vykdyti KET reikalavimus priminimui atsiųsti kvitą su pažeidimą atitinkančia suma. Neskanus savivaldybės užsakytas straipsnis remiant Popovienę.

Algirdas

 Algirdas portretas
Ka prisidirbo kad be apsaugos Europoje tėvynėje važiuoti bijo Kiek pavoge jei gali apsaugai mokėti

Algirdas

 Algirdas portretas
Tai gal Jay metas peržiùrėti p pirmininku primenybes pakakoti.

juktai

juktai portretas
runkeline socbergauja kur p vietoje ghamiskas ir ciniskas izulumas....

taigi

taigi portretas
Tu matai, 30 metų prezidentai ir premjerai važinėjo kaip eiliniai piliečiai, o svernelis tovariščiui kupčinskui beretę pervažiavo.

#

# portretas
Pas ką sažinė švari tam apsaugos nereikia, tą Perkūnas ir taip saugo...

Fama

Fama portretas
Iš plūgo neišeis arklas.

Akademijos gyventoja

Akademijos gyventoja portretas
Tai gal galėtų vaikučiai pasivaikščioti ir į mokyklą bent keliasdešimt metrų paeiti pėstute, juk sportas sveikata, tai ir kamščiai būtų mažesni, nesigrūstų visi ratuoti iki mokyklos durų ir nereikėtų pykti ant kitų.

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai kad dar ne į džiaugsmo partiją įstojo,o tai žydrą vėliavą ir ženklelį turėtų nešioti.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Vajeee! Pagrobs kas tokį Pranckietį! Reikia dar ir apsaugos! Tegul, kaip ir visi, iš mūsų sumokėtų mokesčių gyvena seimo viešbutyje- juk jie visi socialiai šelpiami! Man atrodo, kad kelionės pirmyn ir atgal brangiau kainuoja nei gyvenimas mūsų nusamdytame tiems seimo vargšams viešbutis!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nebalsuokite už šį privilegijuotą karaliuką seimo pirmininką. Seimas jau seniai tapo prarado pasitikėjimą ir tapo pajuokos objektu. Prie to prisidėjo ir šūdmala ponas pranskietis.

negi nežinote

negi nežinote portretas
kas galima Jupiteriui, to negalima jaučiui.

:)))))

:))))) portretas
Suliberalėjo Pranckietis totaliai , varo per žolytę ? Praleiskit liberalą !!!! Kaip man liberalai " prasmirdo " su tuo Pranckiečiu .... į politinį patvorį pievos ravėti ...fui...

Taigi

Taigi portretas
Girdėjau kaip konservatoriai įvardino jį , kad bus žemės ūkio ministru

Nenusišnekėkit

Nenusišnekėkit portretas
Landsberginiai sakė laimės rinkimus p.Pranskietis įvardino bus žemės ūkio ministru.

K.

K. portretas
Išmoko iš Putino arba Lukašenkos.

seklys morka

seklys morka portretas
matyt ne pirminyka ten veze, o jam kokia moteriske gabeno, todel ir nesako. Bet gal ne, ne mloteriške, gal slaugė kokia lėkė

Didybės manija

Didybės manija portretas
Pranckietis ir į mišias atzvimbia su septyniais apsaugininkais, matyt bijo piktųjų dvasių.

Baba

Baba portretas
Buvo LTSR .tebėra LTSR.ar pirmiem komunistų partijos vadams galiojo kokios tai kelių taisyklės?niekur nenueina per 30 metu....tik viskas isvogta

Kolhozas Širinnskas

Kolhozas Širinnskas portretas
Karbai, tu šitą úžsakei.

Tas

Tas portretas
Valstiečių išdavikas ir toliau naudoja mokėtojų mokesčius kasdien važinėdamas su palyda ir turėdamas jam skirtas gyvenimo sąlygas GĖDA!!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Brudai. Po Zaporožietį jiems....

Cianidas

Cianidas portretas
nesinervuokit,nebeilgai.Bus greit išmestas į unitazą,ir vandenį nuleis.Po mėnesio niekas ir neprisimins kad daržo pykžolė tokias pareigas užėmė

piktas

piktas portretas
Nuo ko ta kriena saugoti su tokia apsauga? Kas jam grasina? Bereikalingas biudzeto pinigu taskymas. Net Merkel tokios apsaugos neturi.

Pijus

Pijus portretas
Geriausias būdas užkirsti KET pažeidimus , nerinkti tokių ponų į seimą.

#

# portretas
O kada nors kitaip buvo? Jie ten anapus Turniškių tvoros nuo neatmenamų laikų komunizma sau pasistatė ir iki šiol jame gyvena jausdamiesi dievais ant Olimpo kalno...

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Seimo pirmininkas toks brangus, kad tiek apsaugos jam reikia, nemažai prisidirbęs turbūt, nes ko bijoti ?

KAUNIETĖ

KAUNIETĖ portretas
Nerinkit į Seimą ir po dviejų mėnesių kelias bus laisvas. Sėkmės rinkimuose ir pasirinkimuose.

SOVIETINIS

SOVIETINIS portretas
Reliktas "ČLIENOVOZAI"gyvuoja ir klesti Laisvoje Lietuvoje dar labiau nei tarybiniais laikais.Tada panašių vaizdelių tikrai nebuvo.Kauniečiai šią informaciją galėtų prisiminti eidami spalio 11 pabalsuoti už PIRMINYKĄ arba jo partinukus.

Edas

Edas portretas
Matosi to asmens, ir visos palydos mentalitetas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių