Kaune įsisiūbavo Kazimiero mugė

 • Teksto dydis:

Šįkart mugėje dalyvauja per 1000 smulkiųjų verslininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Lenkijos, Indijos. Mugės kelias nusitęs Laisvės alėja ir Vilniaus gatve – nuo Įgulos bažnyčios iki pat Rotušės.

Kaune penktadienį prasidėjusi tradicinė Kazimiero mugė truks iki sekmadienio vakaro.

Šįkart mugėje dalyvauja per 1000 smulkiųjų verslininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Lenkijos, Indijos. Mugės kelias nusitęsė Laisvės alėja ir Vilniaus gatve – nuo Įgulos bažnyčios iki pat Rotušės. 

Mugė išsiskiria tuo, kad joje taip pat dalyvaus studentai ir dėstytojai iš Belgijos, Olandijos, Danijos, Suomijos, Ispanijos, Portugalijos. 

Kaunietiška Kazimiero mugė ne mažiau skambi ir gausi negu vilnietiška. Kaune didelis dėmesys skiriamas ne tik prekybai, bet ir linksmybėms: tris dienas įrengtose scenose koncertuos muzikos kolektyvai ir solistai. Aikštėje galima ir pasišokti, laimėti prizus.

Mugės organizatoriai - Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga - išskyrė Vilniaus ir Kauno mugių ypatumus. Vilnietiškoji iki šiol garsėjo verbomis, o Kauno - tautinio maisto vaišėmis. Tiesa, mugėje pastebėti ne tik lietuviški patiekalai. Dūmelį nuo kepamos mėsos vėdindamas uzbekas šūktelėjo: "Parašykite, kad ieškau žmonos!"

Penktadienio popietę prekybininkai vertino kaip ramią. Esą didžioji prekyba prasidės vakare, kai žmonės baigs darbo dieną, ir šeštadienį.

Kauno policija primena gyventojams, kad į mugę geriausia vykti visuomeniniu transportu. Ribojamas automobilių eismas A. Mickevičiaus g. (atkarpoje nuo K. Donelaičio g. iki Kęstučio g.), Maironio g. (atkarpoje nuo K. Donelaičio g. iki Kęstučio g.) bei Vasario 16-osios g.

Prekybininkams automobiliais į Laisvės al. ir Vilniaus g. bus leidžiama įvažiuoti išsikrauti prekes tik turint nustatyto pavyzdžio leidimus, o išsikrovus privaloma išvažiuoti.

Visą savaitgalį Kazimiero mugės dalyviai ir lankytojai turi galimybę miesto centre automobilius statyti nemokamai.


Šiame straipsnyje: Kazimiero mugėmugėkaunas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nusivyliau ir palapinėse prekiaujamomis daržovėmis ir vaisiais viskas lenkiška...kasdieniška iš parduotuvės be kvapo..o kur Lietuviški vaisia, daržovės... raugintos sūdytos,džiovintos..gal tik viena ūkininkė ir turėjo lietuviškų užaugintų-paraugintų salotų- daržovių ..mūsų šiltnamių...

RiM

RiM portretas
Organizatoriai turbut neseka oru prognozes,gaila prekiautoju,pirkejas namuose arbatele geria su baronka is "Maksimos".Gal cia ir buvo toks tikslas.....

aiva

aiva portretas
po muges nevaikštau vien atvažiavimas labai brangus neturiu atliekamų pinigų niekams pirkti
VISI KOMENTARAI 27
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių