Kaunas ieško Kalėdų eglės ir Rotušės aikštės puošėjo

Prasidėjus vasarai, Kaunas tradiciškai dėlioja planus bei ruošiasi gražiausiai žiemos šventei. Miesto savivaldybė skelbia viešą konkursą ir ieško, kas papuoš pagrindinę miesto kalėdinę eglutę bei Rotušės aikštės erdves. Meninių idėjų ir dalyvių paraiškų laukiama iki birželio 28 d. 11 val.

„Kasmet Kaune sutviska ypatinga žaliaskarė. Tikimės, kad šie metai bus ne išimtis ir galėsime mėgautis tikra žiemos pasaka Rotušės aikštėje. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti konkurse ir dalintis savo idėjomis, unikaliais sprendimais ir sumanymais“, – ragino Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė.

Konkurso dalyviai gali rinktis iš trijų žaliaskarės kūrimo variantų: puošti 18 m ir aukštesnę natūralią eglę, naudoti bent 20 m aukščio kūgio formos konstrukciją, dekoruotą natūraliomis spygliuočių šakomis, arba rinktis 20 m ar aukštesnį menišką dizaino objektą, kurio bent trečdalį sudarytų eglės ar kitų spygliuočių šakos.

Pagrindiniai vertinimo kriterijai – estetika ir meninė kokybė, kontekstualumas, techninių sprendimų kokybė, idėjos įgyvendinimo bei papuošimo paslaugų kaina. Laukiami eskizai, iliustracijos ar nuotraukos. Jos pateikiamos kartu su aprašymais, dekoro elementų techniniais parametrais bei kita projekto įgyvendinimui aktualia informacija.

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Dokumentai ir priedai turi būti pateikti Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVPIS bit.ly/kaledinis-konkursas), naudojant elektronines priemones arba pateikiant nuskenuotų dokumentų originalus. Detali informacija apie konkursą: bit.ly/Kaledu-eglute-2023.

Dalyvauti konkurse gali fiziniai ir juridiniai asmenys ar jų grupės, visi galintys parengti ir pateikti projekto pasiūlymą, idėją ir ją įgyvendinti.

Pagal konkurso sąlygas, siūloma projekto kūrimo ir jo įgyvendinimo paslaugų kaina negali viršyti 160 tūkst. Eur su PVM.

Kalėdinės eglutės ir Rotušės aikštės papuošimo idėja bei jos įgyvendinimas turi atskleisti kalėdinio laikotarpio tradiciją ir papročius pasitelkiant šiuolaikines medžiagas, priemones bei technologijas.

Dekoracijoms naudojamos medžiagos turi būti patvarios, neprarasti formos ir spalvos. Be to, privaloma užtikrinti saugią kalėdinės eglutės ir kitų Rotušės aikštės papuošimo elementų eksploataciją.NAUJAUSI KOMENTARAI

pasodinkite

pasodinkite portretas
Rotušės aikštėje jauną eglutę, užaugs ji ir nereikės ieškoti. Kaip atgailą už išpjautus tūkstančius medžių. Bus gražu, ekologiška, kvepės mišku, o ne plastmase.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Na tai kam reikėjo nuardyti tą eglišakių kratinį, tik ne kalėdinę eglutę, tai būtų nereikėją iš naujo už kosminius pinigus puošti?.?.

KRABO dienos dugnas

KRABO dienos dugnas portretas
nesugeba nieko vertingo parašyti. Tik surenka visas kuo baisesnes kriminalines istorijas, seno krabo sapnus, ir apie Naujametinę eglę nuo vasaros pradžios.
VISI KOMENTARAI 30

Galerijos

Daugiau straipsnių