Kada tvarkys Vilniaus gatvę?

Nors Laisvės alėją rekonstruojantys darbininkai jau nuo vasaros pluša Kauno senamiesčio kryptimi, į miesto valdžios atstovų prioritetų sąrašą Vilniaus gatvės ir Kauno rotušės aikštės atnaujinimo darbai kol kas nepatenka.

Didžiausias dėmesys, sako jie, šiuo metu skiriamas jau minėtai promenadai ir ją supančioms gatvėms.

Laisvės alėja, Kęstučio, S.Daukanto L.Sapiegos gatvės, Kauno valstybinio muzikinio teatro prieigos – pirmiausia technika ir darbininkai tęs darbus šiose lokacijose. Pasiekus finišą pastarosiose, ateis eilė Vilniaus gatvei atnaujinti.

Todėl neaiški nei tiksli šios pagrindinės Kauno senamiesčio gatvės rekonstrukcijos data, nei kiek lėšų tam ketinama skirti. Pasak Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Pauliaus Kero, investicijų suma paaiškės tik tuomet, kai viešojo konkurso būdu bus išsirinktas Vilniaus gatvės rekonstrukcijos darbų rangovas ir patvirtintas kitų metų miesto biudžeto dydis.

Tačiau paprašytas užbėgti įvykiams už akių ir atskleisti, kokiu principu bus vykdomas Vilniaus gatvės atnaujinimas, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis užsiminė, kad pagrindinė Kauno senamiesčio gatvė bus rekonstruojama ne etapais, o iškart. Pasak pašnekovo, spėjama, kad dėl to daugiausia nepatogumų patirs čia įsikūrę verslininkai.

Rugpjūtį A.Pakalniškis akcentavo, kad Vilniaus gatvės rekonstrukcijos metu bus demontuotas tašytų akmenų grindinys. Akmenis, vėliau, sutvarkius požemines komunikacijas, ketinama sugrąžinti į tą pačią vietą. Todėl, ardant grindinį, akmenų eiliškumas bus sunumeruotas. Pastarajam, kaip ir kitiems darbams atlikti, planuojama pasitelkti ekspertus, o vykdomus procesus prižiūrės archeologai.

"Vilniaus gatvės rekonstrukcijos metu bus atnaujinta viršutinė šviestuvų dalis, o jų atramos liks tokios kaip dabar. Planuojama susitelkti ir į gatvės pagrindus, dangas, įrengti naujas kanalizacijos nuotekų sistemos dalis, atnaujinti mažosios architektūros detales", – praėjusią vasarą laukiančių darbų seką vardijo pašnekovas.

Paklaustas, ar, atnaujinus pagrindinę senamiesčio pėsčiųjų gatvę, dėmesio sulauks ir Kauno rotušės aikštė, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas užsiminė tik tiek, kad Kauno Rotušės aikštei atnaujinti ateityje bus rengiamas atskiras projektas.NAUJAUSI KOMENTARAI

O kas išdarkytas gatves suremontuos????

O kas išdarkytas gatves suremontuos???? portretas
Nekiškite nagų prie Senamiesčio, kol išdarkytos gatvės nesuremontuotos. Pažiūrėkite, kiek Aleksote tokių yra. Pvz. Ilgoji gatvė trečius metus išrausta, išdaužyta, nors prieš išdarkant buvo puikus asfaltas. O dabar kažkas nepasidalina darbų, atsakomybės neprisiima, taip ir didėja duobės. Oi kaip smagu važiuoti ir vaikščioti, ypatingai po lietaus...Tvarkykite gi pagaliau!!!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Būtinai reikia naikinti tą baisią požeminę perėją, ir atverti visą tą gatvę pestiesems.

Laisvės al.

Laisvės al. portretas
Pritariu Kauno valdžiai. Pirmiausia Daukanto, Miesto sodas, Sapiegos ir Kęstučio gatvės. Visą kitą po to. Kaunas po poros metų taps pavyzdiniu miestu ne tik Lietuvos mąstu. Tikime, kad per tą laiką ir "Merkurijaus" vietoje atsiras pastatas.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių