Jau aišku, kas laikinai vadovaus Lietuvos zoologijos sodui

Laizyt

Laizyt portretas
Su Benuku, prapoica...oi tikrai toli nuvaziuosit! Subinlaizys jis aisku geras, kazi kokiai bobelei si kart laizys...? O gal laizo? Nepazaliavai dar? Sekmes, nes jokios atsakomynes dar gyvenime nesugebejai prisiimt, tik kritikuot, tai ziuresim, kaip dabar issilaizysi...cia gyvenime tik laizyt ir mokejai !

...

... portretas
O garsusis Lietuvos tvartelis (drauge su Ožiu) ar jau perkeltas į tą ZOO?
Anonimas portretas
Nei tvarkos nei teisingumo neliko...

Gendrolis

Gendrolis portretas
Gerai butu kad vadovautu tas, kuris dantis atkandes zoosode. O tai laimes konkursa vel koks partietis ar paskirtas ministerijos dundukas ar dunduke - ir nei bum bum. Kazkodel pletkai zoosode sklando, kad ministerija nuleis desanta savo bobike kazkokia blonde. Ar tai jau pasake, kad sodas nesugebejo vadovaut vyriskai, tai nuleis blonde moteriska, ar kad blonde bus jega. O kodel nepristatomas zoosodo projektas visuomenei? Mes irgi nretume suzinoti apie viska, ir zinoti kur nueis musu saibos.

taigi jau senai aisku kas vadovauja

taigi jau senai aisku kas vadovauja portretas
lietuvos ZOO soduj --nesenai patys rinkot NAUSEDA.....

Kęstas

Kęstas portretas
Jau aišku, kas laikinai vadovaus Lietuvos zoologijos sodui - liūtė. Dabar viską perima moteriška giminė. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Veterinaras - skautas

Veterinaras - skautas portretas
Va, tokio direktoriaus kaip gerb. Noreikis ir reikėtų zoologijos sodui. Nespėjo Didžiokas ( ne veltui pavardė viską pasako - tai buvo didis medžių pjovėjas, balių organizatorius ir visokių nereikalingų etatų sugalvotojas ) iš savo šiltos kėdės pakilti, kaip l.e.d.p. Noreikis suorganizavo darbuotojams susitikimą su Aplinkos ministru, pats nepasididžiavo ir visiems sodo darbuotojams surengė zoologijos sodo rekonstrukcijos projekto pristatymą. Tai žmogus, kuris dirba, pažįsta ir žino viso sodo darbą ir problemas. O Didžiokas irgi žinojo... Žinojo, kad labai nori didžiųjų pandų. O visa kita nesvarbu...

pilietis

pilietis portretas
Kas krenta į akis pirmiausia, tai kad žvėrims [ procentaliai ] vietos zoosode mažiau , nei praėjimams, takams, kitiems pastatams... Kiek atmenu, tai po truputi plotas didėja pačio sodo, nes seniau buvo [ iš kairės, žiūrint į vartus...] šone kelias apie teritoriją...Galima būtų dar labiau , kiek įmanoma, praplėsti į visas puses ir, kaip jau minėjau, labiau padidinti žvėrių gyvenamą teritoriją, o sumažinti plačius praėjimus, žolės plotus, ir...tikrai mažiau reikalingų pastatų laikyti. Aišku , jei labai reikia, tai tą veterinarijos suplanuotą ligoninę statykite...Greitai sukantis , per 2-3 metus , tikrai galima nuveikti daug darbų, ypač dirbant dabartiniai Kauno valdžiai [ ir vadovaujant ] , kurių darbai mieste , kalba patys už save. Kaip miestas atgimė, atgims ir zoologijos sodas.

nuomone

nuomone portretas
Pirmas darbas - auditas !

o, Benas

o, Benas portretas
Benas - fainulka, turėtų sodas atsigauti

Anonimas

Anonimas portretas
paskirkit konserva jis tuoj viska sutvarkys ir pinigu neliks ir sodo neliks jie praeina kaip buldozeriai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių